Dzisiaj jest: 05 Sierpień 20152,326,497 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
WTNH: Przegrana z Partizanem


Welcome to Nowa HutaHutnik Nowa Huta - Partizan Bardejov 1:5
Galeria: kliknij tutaj

 Tegoroczne "Welcome" odbyło się, jak można było się spodziewać, w wyjątkowo piknikowym klimacie. Na stadion dotarło w sumie ok 400 kibiców. Trybuny zapełniały się dopiero w trakcie samego meczu. Powieszono trzy flagi, prowadzono spontaniczny doping, zwłaszcza pod koniec spotkania. Na trybunach jednak dominował piknik i chaos. Atrakcja w przerwie meczu był konkurs karnych oraz pokaz sztuk walk. Przed meczem odbył się również letni turniej kibiców w którym zwyciężyli Skarpianie.
 Co do samego meczu, Hutnik podejmował drużynę która była zdecydowanie bardziej doświadczona, zgrana i szybka. Mimo dość wysokiej porażki i gry w której było widać jeszcze sporo braków, należy zauważyć, że nowy trener wprowadził w drużynę sporo świeżości i prawdopodobnie niedługo przełoży się to na wyniki. Nic dziwnego, że fani mają dużo obaw, należy jednak liczyć na to, że do początku sezonu drużyna się zgra, a szanse na to są bardzo duże. Jedyną bramkę dla zespołu Hutnika zdobył pod koniec pierwszej połowy Sierakowski.
huteusz, 18 lipiec 2015 22:50:46 0 Komentarzy ˇ 52 Czytań

WTNH: Hutnik-Partizan 18 lipca!


Welcome to Nowa Huta
Wbrew kłodom rzucanym przez niektórych "życzliwych" w tym roku odbędzie się już szósta edycja naszej sztandarowej imprezy wakacyjnej: Welcome to Nowa Huta! Jak zwykle będzie to okazja do integracji środowiska hutniczego i  do wspólnej, letniej zabawy.

Dziś ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Słowakami w ramach "Welcome to Nowa Huta" (18 lipca, 19:30). Bilety w cenie 10 i 5 zł można od dziś nabywać w punktach naszych partnerów:

AnkenPaulus Bar, os. Centrum B1
C-2 Południe Cafe, os. Górali 5.

Oprócz meczu odbędzie się także Turniej Kibiców. Wpisowe wynosi 150 zł. 

Zapisy: info@nh2010.p


GDF, 08 lipiec 2015 19:37:33 0 Komentarzy ˇ 115 Czytań

Lektura na wakacje: świętujemy awans z FCM!


Kibice
Kickers Offenbach – 1.FC Magdeburg: 31.05.2015 r., baraż o awans do III ligi.

Rewanżowy mecz z Offenbach drużyna Magdeburga rozgrywała na wyjeździe. U siebie (również przy wsparciu wycieczki z Nowej Huty) FCM wygrał 1:0, co sprawiło, że apetyty na awans zaostrzyły się do granic możliwości. 10 dni przed meczem dowiadujemy się, że kibice z Magdeburga dostają jedynie 2000 biletów a apetyty są dużo większe...
GDF, 22 czerwiec 2015 10:21:09 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 693 Czytań

Mieszane odczucia


MeczHutnik Nowa Huta - Wisła II Kraków 4:2
Galeria: kliknij tutaj

Ostatni mecz sezonu 2014/15 na Suchych Stawach był spotkaniem ciekawym zarówno pod względem kibicowskim jak i sportowym. Derby - jak sama nazwa wskazuje - są spotkaniem, którego nikomu chyba nie trzeba rekomendować, zwłaszcza że rywalem były rezerwy krakowskiej Wisły. Niestety fani wrażeń pozasportowych mogli się trochę rozczarować - pomimo wszelkiego rodzaju zapowiedzi frekwencja na Suchych Stawach była delikatnie mówiąc niezadowalająca. Na samym stadionie nie było również fanów rywala. Z sobie wiadomych przyczyn odwołali oni swój wyjazd do Poznania...
huteusz, 08 czerwiec 2015 13:34:16 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 355 Czytań

Jutro derby! Sektor od strony Klasztornej otwarty!


GlobeTrotters'02Informujemy, że na meczu z Wisłą II po raz drugi w tej rundzie otwarta będzie trybuna zachodnia, na której zwykle kręciliśmy doping. W związku z tym zapraszamy wszystkich fanatyków do młyna!

Hutnik-Wisła II niedziela godz. 17:00. 

Z ciekawostek około meczowych: kibice Wisły odwołali swój wyjazd do Poznania. 
GDF, 06 czerwiec 2015 16:22:32 0 Komentarzy ˇ 314 Czytań

Zlani na Beskidzie


MeczHutnik Nowa Huta - Beskid Andrychów 0:2
Galeria: kliknij tutaj

Spotkania Hutnika z Beskidem nie elektryzują już tak mocno fanów obu drużyn jak jeszcze kilka lat temu, co odbija się niestety na frekwencji. Mimo wszystko, KSB to nadal jednak jeden z najciekawszych kibicowsko rywali Biało-Błękitno-Niebieskich. Tym razem kibice gości zawitali w ponad 50 osób. Mieli ze sobą 4 flagi i przez większość spotkania prowadzili dobry doping. W drugiej połowie zaprezentowali ponadto sektorówkę z buldogiem i flagi na kijach, a później odpalili sporo piro. Młyn Hutnika rozmiarowo był zbliżony do ilości przyjezdnych. Debiutował nowy bęben, przez praktycznie całość spotkania był prowadzony doping  W drugiej połowie w związku z naprawdę ulewną pogodą wszyscy przenieśli się na trybunę krytą, gdzie doping był kontynuowany (prawdopodobnie po raz pierwszy w tym miejscu od 11 lat!). Opady były naprawdę silne, a porywisty wiatr niemal nie porwał flag z płotu. Wizyta na trybunie krytej przyniosła wiele humorystycznych sytuacji, klimat był na najwyższym poziomie!
Pod względem sportowym Hutnicy niestety nie wypadli najlepiej przegrywając spotkanie 0:2. Hutnicy mieli okazję zdobyć bramkę z rzutu karnego, niestety sędzia nie uznał uderzenia po dobitce. Kibicom pozostaje mieć nadzieję, że dwa ostatnie mecze przyniosą lepsze rezultaty i pozwolą na spokojny wypoczynek po zakończonym sezonie.
huteusz, 31 maj 2015 00:43:32 3 Komentarzy ˇ 256 Czytań

Tego nam było trzeba!


GlobeTrotters'02Za nami pierwszy ciekawy mecz w tej rundzie na Suchych Stawach. Pojedynkiem z KSZO pokazaliśmy, że jak chcemy to możemy i jak bardzo potrzebujemy tego typu kibolskich spektakli. 

Po raz pierwszy w tym sezonie mecz rozegraliśmy przy sztucznym oświetleniu, a po raz pierwszy w tej rundzie otwarta została trybuna zachodnia, na której przez poprzednie 5 lat kręciliśmy młyn. 

Na takim meczu nie mogło także zabraknąć oprawy. Prezentacja była niejako kontynuacją "ultraKOMBINATorów" z poprzedniego meczu z KSZO. Tym razem nawiązaliśmy do planów wygaszenia Wielkiego Pieca w nowohuckim kombinacie. Na płocie pojawił się wymowny transparent z hasłem "Tego pieca nie zgasicie!". Na sektorze powiewały flagi na kij i sektorówka, a całość uzupełnił ogień złożony z rac, ogni wrocławskich i stroboskopów. Takiego żaru niejeden piec na hucie by się nie powstydził!

Brak regularnego młyna na trybunie nie wpłynął negatywnie na naszą wokalną postawę w tym meczu. Dopingowaliśmy głośno i wytrwale przez cały mecz mimo niekorzystnego obrotu spraw na boisku. Przerobiliśmy niemal cały repertuar. Warto zaznaczyć, że bluzgi ograniczyliśmy do minimum. Kiepska pogoda (burze i ulewy) pewnie miała wpływ na frekwencję, jednak i tak było całkiem nieźle, zwłaszcza jakościowo, o czym świadczy petarda przy śpiewach na cały stadion. 

Fani KSZO przyjechali na mecz w kilkadziesiąt osób. U nas niesłyszalni, aczkolwiek coś tam działali bo zauważyć się dało migoczące stroboskopy w ich sektorze.

Na meczu organizujemy Bitwę Osiedli, którą wygrywa Skarpa, przed Wzgórzami i Teatralnym. Solidnie pokazały się też Czyżyny, Wandy i Hutnicze.

Do następnego!
GDF, 22 maj 2015 23:30:47 0 Komentarzy ˇ 391 Czytań

Koniec suszy!


MeczHutnik Nowa Huta - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 20 maj 2015 23:19:24 0 Komentarzy ˇ 124 Czytań

Bitwa osiedli na meczu z KSZO!


GlobeTrotters'02Zasady są proste. Wchodzisz na obiekt i dopadają Cię ankieterzy... Pada proste pytanie: "skąd jesteś?". I tak do każdego. Potem sumujemy i wstępne wyniki podajemy jeszcze w trakcie meczu...


Kilka innowacji:

-spisywane będą wyłącznie osoby wchodzące na wyjątkowo otwartą na ten mecz trybunę pod dachem od strony klasztoru

-dla trzech najlepszych najlepszych ekip przygotowaliśmy NAGRODY! (puszki, bilety na mecz z Beskidem i vlepki). Warunkiem otrzymania jest osiągnięcie liczby powyżej 25 osób.

Czy "jak zwykle" wygra Skarpa?  Czy zawsze  wysoką formę potwierdzą Wzgórza i Teatralne? Jak się pokażą będące ostatnio na fali Czyżyny? Czy na Alei Róż nadal bryluje Teatralne? Jak tam na Wandy? Czy jesteśmy jeszcze w Bieńczycach i na Mistrzejowicach? Co z FC?

ODPOWIEDŹ ZA TYDZIEŃ W ŚRODĘ!
GDF, 12 maj 2015 21:05:13 0 Komentarzy ˇ 265 Czytań

Upalna sobota na Suchych Stawach


MeczHutnik Nowa Huta - Granat Skarżysko-Kamienna 0:0
Galeria: kliknij tutaj

 W bardzo upalną pogodę przyszło Nowohucianom rozegrać kolejne spotkanie na Suchych Stawach. Tym razem rywalem był Granat. Pod względem kibicowskim spotkanie w miarę zadowalające - nienajgorsza frekwencja i doping przez większą część pierwszej połowy. Niestety kibiców przyjezdnych tego dnia w zorganizowanej grupie brak. Dosyć monotonne spotkanie - mimo kilku dobrych okazji do zdobycia bramki - zakończyło się bezbramkowym remisem.
huteusz, 09 maj 2015 21:18:01 0 Komentarzy ˇ 116 Czytań

Hutnik-KSZO 20 maja o 20:00!


GlobeTrotters'02
Po serii nudnych meczów zagramy w końcu z drużynami posiadającymi zorganizowane grupy kibiców. Ale to nie jest istotne. Ważne, żebyśmy to my pokazali się w końcu tak jak przystało na fanatyków HUTNIKA NOWA HUTA!

Na ten mecz wyjątkowo będzie otwarta trybuna zachodnia. Dodatkowo organizowana będzie Bitwa Osiedli, a grupa GT'02 szykuje na to spotkanie oprawę

Nie ma więc innej opcji niż wypełniony po brzegi młyn i Suche Stawy dudniące jak za "dawnych" lat, czyli jeszcze w sezonie 2011/12...

MOBILIZACJA!
GDF, 05 maj 2015 23:06:10 0 Komentarzy ˇ 120 Czytań

Strona 1 z 170 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice