Dzisiaj jest: 03 Czerwiec 20152,270,731 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
Zlani na Beskidzie


MeczHutnik Nowa Huta - Beskid Andrychów 0:2
Galeria: kliknij tutaj

Spotkania Hutnika z Beskidem nie elektryzują już tak mocno fanów obu drużyn jak jeszcze kilka lat temu, co odbija się niestety na frekwencji. Mimo wszystko, KSB to nadal jednak jeden z najciekawszych kibicowsko rywali Biało-Błękitno-Niebieskich. Tym razem kibice gości zawitali w ponad 50 osób. Mieli ze sobą 4 flagi i przez większość spotkania prowadzili dobry doping. W drugiej połowie zaprezentowali ponadto sektorówkę z buldogiem i flagi na kijach, a później odpalili sporo piro. Młyn Hutnika rozmiarowo był zbliżony do ilości przyjezdnych. Debiutował nowy bęben, przez praktycznie całość spotkania był prowadzony doping  W drugiej połowie w związku z naprawdę ulewną pogodą wszyscy przenieśli się na trybunę krytą, gdzie doping był kontynuowany (prawdopodobnie po raz pierwszy w tym miejscu od 11 lat!). Opady były naprawdę silne, a porywisty wiatr niemal nie porwał flag z płotu. Wizyta na trybunie krytej przyniosła wiele humorystycznych sytuacji, klimat był na najwyższym poziomie!
Pod względem sportowym Hutnicy niestety nie wypadli najlepiej przegrywając spotkanie 0:2. Hutnicy mieli okazję zdobyć bramkę z rzutu karnego, niestety sędzia nie uznał uderzenia po dobitce. Kibicom pozostaje mieć nadzieję, że dwa ostatnie mecze przyniosą lepsze rezultaty i pozwolą na spokojny wypoczynek po zakończonym sezonie.
huteusz, 31 maj 2015 00:43:32 3 Komentarzy ˇ 141 Czytań

Tego nam było trzeba!


GlobeTrotters'02Za nami pierwszy ciekawy mecz w tej rundzie na Suchych Stawach. Pojedynkiem z KSZO pokazaliśmy, że jak chcemy to możemy i jak bardzo potrzebujemy tego typu kibolskich spektakli. 

Po raz pierwszy w tym sezonie mecz rozegraliśmy przy sztucznym oświetleniu, a po raz pierwszy w tej rundzie otwarta została trybuna zachodnia, na której przez poprzednie 5 lat kręciliśmy młyn. 

Na takim meczu nie mogło także zabraknąć oprawy. Prezentacja była niejako kontynuacją "ultraKOMBINATorów" z poprzedniego meczu z KSZO. Tym razem nawiązaliśmy do planów wygaszenia Wielkiego Pieca w nowohuckim kombinacie. Na płocie pojawił się wymowny transparent z hasłem "Tego pieca nie zgasicie!". Na sektorze powiewały flagi na kij i sektorówka, a całość uzupełnił ogień złożony z rac, ogni wrocławskich i stroboskopów. Takiego żaru niejeden piec na hucie by się nie powstydził!

Brak regularnego młyna na trybunie nie wpłynął negatywnie na naszą wokalną postawę w tym meczu. Dopingowaliśmy głośno i wytrwale przez cały mecz mimo niekorzystnego obrotu spraw na boisku. Przerobiliśmy niemal cały repertuar. Warto zaznaczyć, że bluzgi ograniczyliśmy do minimum. Kiepska pogoda (burze i ulewy) pewnie miała wpływ na frekwencję, jednak i tak było całkiem nieźle, zwłaszcza jakościowo, o czym świadczy petarda przy śpiewach na cały stadion. 

Fani KSZO przyjechali na mecz w kilkadziesiąt osób. U nas niesłyszalni, aczkolwiek coś tam działali bo zauważyć się dało migoczące stroboskopy w ich sektorze.

Na meczu organizujemy Bitwę Osiedli, którą wygrywa Skarpa, przed Wzgórzami i Teatralnym. Solidnie pokazały się też Czyżyny, Wandy i Hutnicze.

Do następnego!
GDF, 22 maj 2015 23:30:47 0 Komentarzy ˇ 299 Czytań

Koniec suszy!


MeczHutnik Nowa Huta - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 20 maj 2015 23:19:24 0 Komentarzy ˇ 61 Czytań

Bitwa osiedli na meczu z KSZO!


GlobeTrotters'02Zasady są proste. Wchodzisz na obiekt i dopadają Cię ankieterzy... Pada proste pytanie: "skąd jesteś?". I tak do każdego. Potem sumujemy i wstępne wyniki podajemy jeszcze w trakcie meczu...


Kilka innowacji:

-spisywane będą wyłącznie osoby wchodzące na wyjątkowo otwartą na ten mecz trybunę pod dachem od strony klasztoru

-dla trzech najlepszych najlepszych ekip przygotowaliśmy NAGRODY! (puszki, bilety na mecz z Beskidem i vlepki). Warunkiem otrzymania jest osiągnięcie liczby powyżej 25 osób.

Czy "jak zwykle" wygra Skarpa?  Czy zawsze  wysoką formę potwierdzą Wzgórza i Teatralne? Jak się pokażą będące ostatnio na fali Czyżyny? Czy na Alei Róż nadal bryluje Teatralne? Jak tam na Wandy? Czy jesteśmy jeszcze w Bieńczycach i na Mistrzejowicach? Co z FC?

ODPOWIEDŹ ZA TYDZIEŃ W ŚRODĘ!
GDF, 12 maj 2015 21:05:13 0 Komentarzy ˇ 196 Czytań

Upalna sobota na Suchych Stawach


MeczHutnik Nowa Huta - Granat Skarżysko-Kamienna 0:0
Galeria: kliknij tutaj

 W bardzo upalną pogodę przyszło Nowohucianom rozegrać kolejne spotkanie na Suchych Stawach. Tym razem rywalem był Granat. Pod względem kibicowskim spotkanie w miarę zadowalające - nienajgorsza frekwencja i doping przez większą część pierwszej połowy. Niestety kibiców przyjezdnych tego dnia w zorganizowanej grupie brak. Dosyć monotonne spotkanie - mimo kilku dobrych okazji do zdobycia bramki - zakończyło się bezbramkowym remisem.
huteusz, 09 maj 2015 21:18:01 0 Komentarzy ˇ 66 Czytań

Hutnik-KSZO 20 maja o 20:00!


GlobeTrotters'02
Po serii nudnych meczów zagramy w końcu z drużynami posiadającymi zorganizowane grupy kibiców. Ale to nie jest istotne. Ważne, żebyśmy to my pokazali się w końcu tak jak przystało na fanatyków HUTNIKA NOWA HUTA!

Na ten mecz wyjątkowo będzie otwarta trybuna zachodnia. Dodatkowo organizowana będzie Bitwa Osiedli, a grupa GT'02 szykuje na to spotkanie oprawę

Nie ma więc innej opcji niż wypełniony po brzegi młyn i Suche Stawy dudniące jak za "dawnych" lat, czyli jeszcze w sezonie 2011/12...

MOBILIZACJA!
GDF, 05 maj 2015 23:06:10 0 Komentarzy ˇ 64 Czytań

Środa ze Scyzorami


MeczHutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 0:2
Galeria: kliknij tutaj

 W środę na Suchych Stawach rozegrane zostało kolejne z rzędu spotkanie z udziałem Biało-Błękitno-Niebieskich. Tym razem rywalem były rezerwy kieleckiej Korony. Pomyśleć, że nie aż tak dawno temu rywalem była 1 drużyna z Kielc... Niestety, rezerwy to rezerwy, więc pod względami kibicowskimi trudno mówić o atrakcjach. Frekwencja była zbliżona do poprzedniego meczu z Wolanią. Na uwagę po raz kolejny zasługuje legendarny już krzykacz, który jak co meczu nie stronił od wyszukanych docinek w kierunku rywala jak i sejmowych partii. Tacy wariaci tylko na Suchych Stawach! Ciekawostką też może być akcja promocyjna jednej z nowohuckich pizzerii która funduje darmową pizzę osobie która złapie piłkę w przerwie spotkania.
Pod względem sportowym niestety dobra passa została złamana, ale nie ma powodów do rozpaczy. Hutnicy zagrali dobre spotkanie a obie bramki które stracili były wynikiem głupich błędów i niedopatrzeń. Biorąc pod uwagę napięty harmonogram rozgrywek i to że Korona wystawiła dobry skład, nie ma czego się wstydzić. Miejmy tylko nadzieję, że w następnych meczach dobre wyniki powrócą.
huteusz, 22 kwiecień 2015 21:43:53 0 Komentarzy ˇ 76 Czytań

Wolania obrócona w drobny mak


MeczHutnik Nowa Huta - Wolania Wola Rzędzińska 4:1
Galeria: kliknij tutaj

W zeszłą sobotę przyszło Hutnikom rozegrać kolejny mecz na Suchych Stawach. Kiepska aura i seria dobrych wyników najwyraźniej rozleniwiła HKSów, wskutek czego frekwencja była mizerna. Nie był prowadzony doping, powieszono jedynie jedną flagę na trybunie krytej. W czasie meczu przeprowadzona została zbiórka na pomnik Żołnierzy Wyklętych która przyniosła zaskakująco dobry rezultat. Biało-Błękitno-Niebiescy na boisku rozgromili podtarnowską drużynę aż 4-1. Gra toczyła się szybko i w niezłym stylu. Bramki dla Biało-Błękitno-Niebieskich zdobyli Nawrot, Gamrot, Ochman (z karnego) i Świątek.
huteusz, 19 kwiecień 2015 15:22:11 0 Komentarzy ˇ 74 Czytań

4 zwycięstwo!


MeczHutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 3-1
Galeria: kliknij tutaj

Pod względem kibicowskim tego dnia było raczej przeciętnie - frekwencja zbliżona była do poprzedniego meczu, można ją szacować na ok 400 osób. Doping podobnie jak ostatnio rozpoczęty został dopiero w drugiej połowie. Z początku raczej średni, potem jednak udało się zmobilizować większą część stadionu do śpiewania, co wyszło całkiem nieźle. Na boisku Hutnicy zwyciężyli gości ze Świętokrzyskiego aż 3-1 w niezłym stylu, z czego jedna bramka Nowohucian padła po rzucie karnym. Cieszy dobra postawa sportowa HKSu, która daje dobre nadzieje przed zbliżającą się reorganizacją.
huteusz, 11 kwiecień 2015 21:00:13 0 Komentarzy ˇ 96 Czytań

55. rocznica Obrony Krzyża Nowohuckiego 27.04


GlobeTrotters'02
Od kilku lat w kibicowskiej Polsce bardzo powszechne są przejawy szeroko pojętego patriotyzmu. Fani różnych drużyn organizują marsze, szyją narodowe flagi i przygotowują oprawy o tematyce patriotycznej. My po upamiętnieniu...


GDF, 09 kwiecień 2015 11:48:40 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 362 Czytań

Świąteczna sobota


MeczHutnik Nowa Huta - Czarni Połaniec 3:1
Galeria: kliknij tutaj

 W świąteczne popołudnie na Suchych Stawach Hutnicy rozegrali swoje kolejne spotkanie - tym razem przeciwko Czarnym Połaniec. Frekwencja była raczej przeciętna - na stadion przybyło ok. 300 fanów. Powieszono dwie flagi - "Precz z Komuną" na rusztowaniu, a na płocie czarną Hutnik. Zorganizowany doping zaczął się dopiero w drugiej połowie. Atmosfera na meczu była dosyć piknikowa, jednak dobra gra Biało-Błękitno-Niebieskich w drugiej połowie dostarczyła sporo emocji. Hutnicy zwyciężyli aż 3-1, a wynik mógłby być wyższy, gdyby nie nieuznana bramka. Oby passa zwycięstw trwała dalej!

huteusz, 04 kwiecień 2015 20:38:42 1 Komentarzy ˇ 225 Czytań

Strona 1 z 170 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice