Dzisiaj jest: 13 Październik 20152,424,440 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
Niezapomniane 10 minut.


MeczHutnik Nowa Huta - Czarni Połaniec 2:1
Galeria: kliknij tutaj

 Mecz z Czarnymi zapowiadał się na typowego ligowego średniaka, i tak też przez większość spotkania było. Frekwencja dość przeciętna (ok. 300 osób), brak dopingu, mecz dość monotonny i nudny, co nie znaczy wcale że łatwy. Utracona bramka nie dodawała otuchy, jak się jednak okazało Hutnikom udało się wyrównać w 86 minucie, a to, co później oglądaliśmy na płycie boiska przy Suchych Stawach było naprawdę niesamowitym widowiskiem. Akcja za akcją, walka i zacięcie spowodowały że w 92 minucie meczu szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść nowohucian. Radość panująca na stadionie była trudna do opisania, mecz jednak trwał nadal. Hutnicy zaczęli grać na czas, zmieniano zawodników. Podyktowany został jednak bardzo groźny rzut wolny, po którym od utraty prowadzenia uratował Biało-Błękitno-Niebieskich jedynie słupek. W ten sposób, dzięki walce ale i dużej dawce szczęścia 3 punkty pozostały w Nowej Hucie.
huteusz, 10 październik 2015 19:54:54 2 Komentarzy ˇ 122 Czytań

Poroniec rozgromiony


MeczHutnik Nowa Huta - Poroniec Poronin 5:1
Galeria: kliknij tutaj

Deszczowa, wczesnojesienna pogoda oraz średnio atrakcyjny rywal nie przyciągnął na Suche Stawy wielu kibiców. Ci jednak, którzy przyszli, naprawdę nie mieli na co narzekać - tak dobrego meczu na Suchych Stawach dawno nie widziano. Dużo walki, dynamizmu, wiele bramek (oczywiście dla Hutnika) - drużyna pokazała się od bardzo dobrej strony, nie dając dojść do głosu rywalowi. Na trybunach nie zabrakło również wymiany uprzejmości z co poniektórymi zawodnikami z Poronina.
huteusz, 26 wrzesień 2015 21:09:54 0 Komentarzy ˇ 79 Czytań

Wyjazd na KSZO


MeczKSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Hutnik Nowa Huta 2:0
Galeria: kliknij tutaj

W zeszłą sobotę przyszedł czas na jeden z najciekawszych wyjazdów rundy, czyli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tego klubu nie trzeba przedstawiać nikomu rozeznanemu w kibicowskim świecie. Nas na ten wyjazd wybiera się ok. 70 w tym 1 Stomilowiec. Na pokładzie stały wyjazdowy, choć nieco odmłodzony skład [dzięki wsparciu Since 1950 z darmowego przejazdu skorzystało 17 chłopaków z roczników '97 i młodszych]. Droga jak to zawsze na takich wyjazdach obfitowała w rozrywkę, po drodze robimy pamiątkową fotę i robimy kilka postojów. Niestety na skutek tego że jedziemy przez wiochy nie wyrabiamy się czasowo, wskutek czego docieramy na miejsce ok. 65 minuty spotkania. Miejscowi okazują się całkiem w porządku i wpuszczają nas na sektor w promocyjnej cenie. Wieszamy na płocie 4 flagi i prowadzimy średniej jakości doping. Gospodarze sami siebie wyceniają na 200 osób w młynie, a ogółem na stadionie na "999", również prowadzą doping. Niestety mecz ten nie elektryzuje już tak jak kilka lat temu, wiec więcej atrakcji nie było. Piłkarze niestety przegrywają 2-0 z liderem. Droga powrotna mijała również dobrze, po drodze mijamy grupki napinających się gimnazjalistów, co poprawia humor załodze autobusu. Wobec jednej z takich grupek podpitych fanów KSZO dość gwałtownie interweniowała policja, wobec czego śpiewamy z okien "zostaw kibica". Przygód z policją nie brakowało również na jednej z mijanych stacji benzynowych - psiarnia zagazowała kilka osób od nas, na innej zaś symulowano zakończenie godzin pracy. Koło 22 meldujemy się w komplecie w Hucie i rozchodzimy do domów.
huteusz, 22 wrzesień 2015 21:44:54 0 Komentarzy ˇ 49 Czytań

Kolejne 3 punkty!


MeczHutnik Nowa Huta - Wolania Wola Rzędzińska 3:1
Galeria: kliknij tutaj

 Pod względem kibicowskim, nie można o tym meczu powiedzieć raczej nic ciekawego. Frekwencja na stałym Hutniczym poziomie, nie był prowadzony zorganizowany doping, aczkolwiek od czasu do czasu spontanicznie było słychać różne przyśpiewki. Na boisku Hutnicy po dość chaotycznym i wyrównanym meczu wygrali 3-1, z czego każda bramka była na swój sposób ciekawa - pierwsza padła po pięknym uderzeniu Gamrota tuż pod poprzeczką, druga zaś zaledwie chwilę później - po rozpoczęciu gry, a zdobył ją Swiątek. Ostatni z goli padł w samej końcówce meczu po pięknym rajdzie Kołodzieja, który samodzielnie ominął kilku zawodników Wolanii i umieścił piłkę w siatce. Do samego stylu gry, można mieć trochę zastrzeżeń, liczą się jednak przede wszystkim zdobyte punkty.
huteusz, 12 wrzesień 2015 21:01:21 0 Komentarzy ˇ 58 Czytań

Wygarbowani


MeczGarbarnia Kraków - Hutnik Nowa Huta 1:3
Galeria: kliknij tutaj

W sobotni poranek na stadionie na krakowskim Ludwinowie rozegrane zostały małe derby Krakowa pomiędzy Garbarnią a Hutnikiem. Gospodarze niestety nie należeli do zbyt gościnnych i dumnie obwieścili iż mecz odbędzie się "bez kibiców przyjezdnych". Smutne, że kolejny klub w naszej lidze stosuje takie rozwiązanie i tak na prawdę sam sobie szkodzi, ponieważ spotkania tego typu należą do spokojnych, a gospodarze zarobili by chociaż na biletach. Hutnicy nie należą jednak do ludzi którzy się przejmują takimi śmiesznymi decyzjami - na trybunach można było spokojnie dostrzec kilkanaście fanów nowohuckiej jedenastki, nieraz w barwach klubowych. Po bramkach nie brakowało Hutniczych okrzyków, a po meczu doszło nawet do małej bójki. Gospodarze od czasu do czasu trochę dopingują i bębnią. Trudno porównywać ten mecz z wcześniejszymi na stadionie Garbarni.
Pod względem sportowym Hutnicy tego dnia spisali się bardzo dobrze, pokonując gospodarzy aż 1-3. Mecz był ciekawy, pełen akcji z obu stron. Bardzo dobrze zaprezentował się po raz kolejny bramkarz Biało-Błękitno-Niebieskich. W drugiej połowie spotkania jeden z piłkarzy Garbarni otrzymał drugą żółtą kartkę, wskutek czego musiał opuścić boisko. Widać, że zawodnikom Brązowych zadziałało to na nerwy i zaczęli grać o wiele ostrzej, jednak zryw ten był raczej chwilowy. Hutnicy jednak dobrze prezentowali się do samego końca, kończąc spotkanie bardzo korzystnym wynikiem.
huteusz, 05 wrzesień 2015 16:18:58 0 Komentarzy ˇ 101 Czytań

Złej passy ciąg dalszy


MeczPoprad Muszyna - Hutnik Nowa Huta 1:0

.
huteusz, 02 wrzesień 2015 23:03:03 0 Komentarzy ˇ 90 Czytań

Kiepsko w Tarnowie


MeczUnia Tarnów - Hutnik Nowa Huta 3:0

Na ten mecz w związku z niewpuszczaniem zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych na stadion kibice Hutnika oficjalnie nie docierają. Gospodarze prezentują oprawę w postaci sektorówki z wikingiem i hasłem na transparencie "Honorowi obywatele Tarnowa". Na boisku po dość wyrównanym spotkaniu Hutnicy przegrywają 3:0
huteusz, 29 sierpień 2015 22:52:41 0 Komentarzy ˇ 112 Czytań

Oświadczenie kibiców Hutnika w sprawie wydarzeń w Kijowie


KibiceNawiązując do ostatnich wydarzeń w Kijowie oraz paplaniny w polskim internecie oświadczamy, że:

Stanowczo potępiamy i odcinamy się od wszelkich antypolskich działań i okrzyków Ukraińców i niektórych kibiców Dynama Kijów, które miały miejsce m.in. w Kijowie w zeszłym tygodniu.

Abstrahując od od stricte kibicowskiej strony...
GDF, 28 sierpień 2015 09:52:50 Czytaj więcej ˇ 1 Komentarzy ˇ 1186 Czytań

Ruszamy na pełnej!


MeczHutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 3:0
Galeria: kliknij tutaj

 Pierwszy mecz sezonu 2015/16 na Suchych Stawach wypadł na słoneczną środę. Rywalem Dumy Nowej Huty była drużyna rezerw Korony Kielce. Frekwencja tego dnia była dość przeciętna - wydaje się że jest lepiej niż w zeszłym sezonie. Na płocie powieszono dwie flagi, nie był jednak prowadzony doping. Pod względem piłkarskim pierwsza połowa była dość monotonna i nie napawała optymizmem, jednak po zdobyciu bramki na początku drugiej części spotkania, nowohucianie się jakby odblokowali. Mimo pewnych braków zgrania obserwowaliśmy ciekawe spotkanie ze sporą ilością sytuacji bramkowych i niezłych strzałów, zakończone trzy-bramkowym zwycięstwem. Jeżeli drużyna nabierze rozpędu, możemy mieć nadzieję na całkiem dobrą pozycję w lidze!
huteusz, 26 sierpień 2015 20:58:43 0 Komentarzy ˇ 97 Czytań

Wyjazd do Ostrowca: zapisy czas start!


GlobeTrotters'02Większość klubów w naszej lidze prowadzi antykibicowską politykę ku uciesze MZPN-u i policji. Jest jednak kilka obiektów, na które powinniśmy wejść bez problemów. Jednym z nich jest Ostrowiec.

Dlatego już teraz rozpoczynamy organizację wyjazdu na mecz z KSZO. Zapisy na wyjazd na meczu z Koroną II jutro w środę oraz na mailu: wyjazdyhks@o2.pl.

Zapisy do końca sierpnia: 30 zł
Zapisy we wrześniu: 40 zł

UWAGA: warunkiem zapisania na listę jest jednoczesna wpłata!


JEDZIEMY!!!
GDF, 25 sierpień 2015 11:52:11 0 Komentarzy ˇ 241 Czytań

Derby na remis


MeczWisła II Kraków - Hutnik Nowa Huta 3:3

Mecz odbył się bez udziału publiczności, co budzi duże rozczarowanie. Po trudnym meczu Hutnicy wywożą z Reymonta 22 jeden punkt. We znaki dały się przede wszystkim błędy obrany. Wisła pokazała się stosunkowo słabo, więc zwycięstwo było w zasięgu ręki.
huteusz, 23 sierpień 2015 13:23:18 0 Komentarzy ˇ 118 Czytań

Strona 1 z 171 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice