Dzisiaj jest: 28 Sierpień 20162,814,241 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
Dobra inauguracja!


MeczHutnik Nowa Huta - Proszowianka Proszowice 4:1
Galeria: kliknij tutaj

Inauguracja IV ligi na Suchych Stawach przyniosła nie najgorszą frekwencję - mimo spadku, ilość fanów była nawet nieco wyższa niż na analogicznym spotkaniu sezon wcześniej. Na stadionie można dostrzec było również grupkę fanów Proszowianki, z czego część w barwach. Jedynym ciekawszym wydarzeniem było spontaniczne odpalenie kilku rac oraz odrobina dopingu.
Na boisku Hutnicy dali sobie bardzo dobrze radę, rozgramiając Proszowiczan aż 4:1. Dość sporym wzmocnieniem dla drużyny okazali się nowi gracze - bramki zdobyli Kędziora, Król, Dziubas, oraz znany już wcześniej Guja, Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że nowohucka jedenastka prezentuje się fizycznie o wiele lepiej niż przedtem. Jedynego gola dla gości zdobył Przeniosło z rzutu karnego. Na boisku zrobiło się wówczas dość ciekawie, Proszowianka próbowała doprowadzić do remisu, kolejne jednak szybko zdobyte bramki nowohucian nie dawały już złudzeń. Mecz ten daje nadzieję na przyzwoity sportowo sezon.
huteusz, 13 sierpień 2016 21:27:24 0 Komentarzy ˇ 52 Czytań

Wyrównane Welcome


Welcome to Nowa HutaHutnik Nowa Huta - Pogoń Lwów 3:3
Galeria: kliknij tutaj

Na kolejny z serii wakacyjnych meczy Welcome to Nowa Huta przybyło ok 300 fanów Hutnika. Doping prowadzony był jedynie sporadycznie. Na płocie powieszono transparent w barwach Polski z hasłem "11.07.43 - Wołyń - Naród który traci pamięć, traci sumienie - Pogoń Lwów, szacunek za walkę o Polskość". W pierwszej połowie podświetlony został on ogniami wrocławskimi. Na trybunach większość meczu mija raczej w piknikowej i wesołej atmosferze, bez większych atrakcji. W przerwie miał miejsce konkurs rzutów karnych, zaś w trakcie spotkania kibice mieli okazję do degustacji ciasta. Na boisku Hutnicy po ciekawym piłkarsko spotkaniu zremisowali z drużyną z Lwowa 3:3. Ostatecznym zwycięzcą pucharu okazała się jednak drużyna Pogoni po rzutach karnych.
huteusz, 16 lipiec 2016 22:27:28 0 Komentarzy ˇ 66 Czytań

Welcome już pojutrze


Welcome to Nowa HutaTrwają ostatnie przygotowania do naszego corocznego święta. Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy jutro na 10 na Suche Stawy. Będziemy ogarniać stadion przed meczem.

Trwają zapisy na letni turniej. Koszt wpisowego to jedyne 50 zł! Zawody odbędą się od 10 do 13 w sobotę. Gramy po 7 osób.

Zapisy:

- info@nh2010.pl
-Facebook (profil Nowy Hutnik 2010)

ZAPRASZAMY!

GDF, 14 lipiec 2016 10:56:12 0 Komentarzy ˇ 214 Czytań

Welcome 2016: zapisy na letni turniej!


Welcome to Nowa Huta
Tradycyjnie w dniu odbywania się turnieju "Welcome to Nowa Huta" organizujemy letni turniej kibiców Hutnika. Tym razem na murawie zmierzy się 8 zespołów, które będą walczyć w dwóch grupach o prymat wśród kibiców Hutnika. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez wiadomości na oficjalnym profilu Nowego Hutnika 2010 na Facebooku i poprzez e-mail: info@nh2010.pl.
Wpisowe na turniej wynosi 150 zł.
UWAGA: Każdy zespół otrzyma pamiątkowy dyplom oraz bilety na mecz Hutnika z Pogonią Lwów (16 lipca br. o godz. 18:00).
Szczegóły dotyczące turnieju zostaną podane wkrótce.
GDF, 07 lipiec 2016 23:04:37 0 Komentarzy ˇ 300 Czytań

Bójcie się chamy!


MeczBeskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 0:5
Galeria: kliknij tutaj

Ostatnim meczem dla Hutników w trudnym sezonie 2015/16 był wyjazd na Beskid Andrychów. Miejsce miała duża mobilizacja w szeregach fanów Hutnika, m.in. dzięki wsparciu kilku z nich, udało się zorganizować darmowy transport. Niestety, jak się okazało z transportem wyniknął spory problem. Po telefonie do przewoźnika dzień przed wyjazdem, stwierdził on iż... autobusy zostały wynajęte, ponieważ rezerwacja nie została potwierdzona. Po przypomnieniu wcześniejszej rozmowy przewoźnik stwierdził, że nie została wpłacona zaliczka, o której nie było nigdy wcześniej mowy, ani w tym wypadku, ani w wypadku poprzednich wyjazdów z tym przewoźnikiem. Mimo przeciwności losu, udaje się skołować transport w postaci trzech busów i ok. 20 aut. Zbieramy się dość wcześnie, aby zrobić wspólną fotkę, związana również z budową boiska bocznego Hutnika, oraz rozdzielić się tak, żeby każdy dotarł na spotkanie. Część z nas wybiera się tramwajami pod Wawel - skąd ruszały dwa ze skołowanych na szybkości busów. Ma tam miejsce również w tym czasie marsz KOD-u, który zostaje nieco opóźniony i przytrzymany przez kibiców HKSu robiących zakupy w jednym z pobliskich sklepów. Pozostali (w tym 11 kibiców 1. FC Magdeburg, którym za wsparcie serdecznie dziękujemy!) oczekują na trzeciego busa, i razem z furami wyruszają do Andrychowa. Podróż mija bez większych problemów, grupa samochodowa jedzie jedynie w asyście krążących kryminalnych i dociera pod bramy stadionu w Andrychowie ok 20 minut przed pierwszym gwizdkiem. Wpuszczanie idzie dość sprawnie i bez większych problemów (na wejściu zarekwirowane zostaje piro). Fani HKSu zajmują miejsca w dość niewygodnej klatce na stadionie Beskidu, wieszają kilka flag i od początku spotkania ruszają z dość dobrym dopingiem. Po kilkunastu minutach spotkania na sektor dociera ekipa z pozostałych busów, więc w sumie meldujemy się w ok. 170 osób. KSB wystawiło ok. 140-osobowy młyn, w którym obecni byli fani Energie Cottbus oraz Górnika Libiąż. Prowadza oni dobry doping, w drugiej połowie spotkania prezentują oprawę: transparent z hasłem "Każdą oprawą łamiemy prawo", flagi na kijach, a do wszystkiego piro. Później pokazują również trzy transparenty - jeden z "uprzejmościami" dla redaktora z portalu mamnewsa.pl, drugi odnoszący się do sytuacji klubu, oraz trzeci z podziękowaniami dla piłkarzy za walkę. Po wygranym 5:0 spotkaniu i braku oklasków piłkarze z początku nie chcą podejść pod trybunę, w końcu jednak podchodzą i przeprowadzona jest trudna rozmowa na temat spadku i sytuacji Hutnika. Na zakończenie śpiewamy z Beskidem na 2 strony "Zawsze i wszędzie", oraz "Bójcie się chamy", ponieważ zarówno KSB jak i Hutnik w przyszłym sezonie wystąpią w niższych klasach rozgrywkowych. Powrót mija w sporej eskorcie, z jednym postojem.
huteusz, 04 czerwiec 2016 22:21:35 0 Komentarzy ˇ 161 Czytań

Bez zaskoczeń.


MeczHutnik Nowa Huta - Soła Oświęcim 0:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 28 maj 2016 21:21:04 0 Komentarzy ˇ 151 Czytań

W końcu!


MeczHutnik Nowa Huta - Spartakus Daleszyce 2:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 21 maj 2016 21:21:52 0 Komentarzy ˇ 150 Czytań

Przegrane derby


MeczCracovia II Kraków - Hutnik Nowa Huta 5:1

Mecz odbył się bez udziału kibiców Hutnika w związku z zakazem wyjazdowym na 2 spotkania "przypadkowo" nałożonym przez MZPN akurat przed derbami.
huteusz, 21 maj 2016 21:21:18 0 Komentarzy ˇ 139 Czytań

Złudzeń coraz mniej...


MeczHutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 0:1
Galeria: kliknij tutaj

 W zależności od tego czy Hutnik się utrzyma w III lidze bądź nie, mecz z Sandomierską Wisłą mógł być jednym z ostatnich z serii takich, gdzie można było liczyć na solidną ekipę kibiców przyjezdnych. Niestety, frekwencja okazała się dość przeciętna jak na ten fakt. Udało się wystawić ok. 100-osobowy, dość dobrze dopingujący w 1 połowie młyn. Debiutowała również nowa, ciekawa flaga osiedla Kolorowego. Goście przyjechali w ok. 80 osób (w tym Siarka i GKS Bełchatów), z kilkoma flagami. Dopingują nieźle przez całe spotkanie, a w drugiej połowie prezentują oprawę: sektorówkę "Zgadnij milicyjna zdziro, kto odpalił piro" oraz podświetlaną przez wspomniane piro folię: "6 dzień tygodnia sektor płonie jak pochodnia!". Niestety, na boisku po dość wyrównanym spotkaniu Hutnicy pechowo tracą bramkę, pomniejszając nadzieje na utrzymanie.
huteusz, 14 maj 2016 22:00:34 0 Komentarzy ˇ 150 Czytań

Ciekawy wyjazd do Połańca


MeczCzarni Połaniec - Hutnik Nowa Huta 2:0
Galeria: kliknij tutaj

Na mecz do Połańca wybieramy się busem oraz kilkoma autami. Po zrobieniu pamiątkowej fotki nad zalewem, ruszamy w drogę z drobnym opóźnieniem. Już w drodze dociera do nas wiadomość o utracie pierwszej bramki przez Hutników. Ostatecznie na stadionie meldujemy się około dwudziestej minuty, jak się okazało miejscowa ochrona była dość pozytywnie nastawiona i wchodzenie idzie sprawnie, a co ciekawsze wstęp jest darmowy. Przechodzimy obok linii bocznych boiska i wchodzimy na sektor, gdzie ostatecznie jest nas ok 40 (część rozsiana między miejscowymi, lub obok klatki). W trakcie spotkania prowadzony jest sporadyczny doping, emocje na boisku i "jazda z ku*wami" rozjuszyła miejscowy, delikatnie ujmując bardzo młodzieżowy młynek. Z ich strony poleciało trochę bluzgów, które nie pozostały bez reakcji - kilku z fanów HKSu przeskoczyło skromny płotek i udało się w ich kierunku, zatrzymani zostali oni jednak przez ochronę wojującą pałkami i gazem pieprzowym, swoją drogą o dużej mocy, ponieważ nawet osoby oddalone od zdarzenia zmagały się z pieczeniem skóry i tym podobnymi objawami jego działania. Całe zdarzenie ostudziło trochę emocje na trybunach. Niestety na boisku, szału nie było. Drużyna gospodarzy mimo bardzo krótkiej ławki rezerwowych i jednego zawodnika na boisku, który grał wręcz kontuzjowany, przeważała w tym spotkaniu. Dobrze zadebiutował w drużynie z Nowej Huty Kędziora. Drugą bramkę gospodarze zdobyli po rzucie karnym. Po meczu miejsce ma wyłapywanie ludzi przez policje i wpisywanie mandatów, co zajmuje trochę czasu. Ostatecznie jednak w eskorcie policji wyjeżdżamy z Połańca w kierunku NH. Podróż mija bez większych atrakcji i przygód, ale mimo niekorzystnego wyniku, w dobrych humorach.
huteusz, 08 maj 2016 15:58:11 0 Komentarzy ˇ 317 Czytań

Zremisowany wygrany mecz


MeczHutnik Nowa Huta - Sparta Kazimierza Wielka 2:2
Galeria: kliknij tutaj

 Mecz ze Spartą Kazimierza Wielka na Suche Stawy przyciągnął ok 400 widzów. Pod względem kibicowskim nie działo się nic ciekawego, nie był prowadzony doping, powieszono jedynie flagi.  Na boisku dobry początek spotkania i prowadzenie 2:0 dawało nadzieję na doliczenie kolejnych trzech punktów w tabeli, niestety druga połowa w wykonaniu Hutników nie należała do najlepszych - gościom udało się wyrównać. Pierwsza bramka dla Sparty padła po błędach obrony, druga zaś z rzutu karnego.

huteusz, 30 kwiecień 2016 20:27:26 0 Komentarzy ˇ 146 Czytań

Strona 1 z 174 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice