Dzisiaj jest: 21 Luty 20172,962,509 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
Emocje na ostatnim meczu przy światłach


MeczHutnik Nowa Huta - Wiślanka Grabie 4:2
Galeria: kliknij tutaj

.
huteusz, 11 listopad 2016 23:29:17 0 Komentarzy ˇ 155 Czytań

Kolejne zwycięstwo


MeczHutnik Nowa Huta - Orzeł Piaski Wielkie 2:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 31 październik 2016 12:27:51 0 Komentarzy ˇ 136 Czytań

Z Petrą na Kałuży


KibiceCracovia - Petrochemia 1:0
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 14 październik 2016 22:44:50 0 Komentarzy ˇ 185 Czytań

Cracovia-Petra 14.10


KibiceZapraszamy wszystkich kiboli Hutnika do udziału w meczu Cracovia-Petrochemia, który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:00.

Ze względu na ekstraklasowe wymogi musimy przeprowadzić błyskawiczne zapisy na listę wyjazdową. Zapisujemy się do JUTRA (wtorek) do godziny 23:59 u osób z GT'02 i na mail wyjazdyhks@o2.pl (imię, nazwisko, PESEL).


GDF, 10 październik 2016 20:47:27 1 Komentarzy ˇ 1569 Czytań

Wyjazd sezonu


MeczUnia Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 3:0
Galeria: kliknij tutaj

Na najciekawszy kibicowsko wyjazd sezonu, pomimo wcześniejszej informacji ze strony Unii o niewpuszczeniu kibiców gości, pojechało około 160 fanów Hutnika (w tym 13 FCM i pojedyncze osoby z innych klubów). Podróż minęła bezproblemowo. Niestety z powodu braku sektora gości zmuszeni jesteśmy oglądać spotkanie zza stadionowego ogrodzenia - miłośnicy futbolu nie mieli raczej zbyt dobrego widoku na boisko. Wprawdzie tuż obok znajdowała się górka z której widoczność byłaby o wiele lepsza, jednak mundurowi nie chcieli na nią wpuścić. Przez większość spotkania prowadzimy doping, momentami lepszy, momentami gorszy, na płocie wieszamy 4 flagi, w tym jedną 1. FC Magdeburg. Gospodarze zjawili się w ok. 250 osób. Na początku wieszają transparent "chuligani miasta pokoju", później robią również racowisko. W drugiej połowie wieszają flagi. Jest z nimi 40 osób z Hejnału Kęty, które mają transparent dotyczący sytuacji ich klubu. Na boisku przegrana 0:3, po której trener Staniec podaje się do dymisji.
huteusz, 08 październik 2016 21:25:42 0 Komentarzy ˇ 183 Czytań

Derby bez polotu


MeczHutnik Nowa Huta - Cracovia II 1:3
Galeria: kliknij tutaj

Pod względem kibicowskim kolejne derby z Cracovią należy uznać za spore rozczarowanie. Frekwencja była jedynie nieco wyższa niż na pozostałych spotkaniach, Na płocie powieszono dwie flagi, oraz transparent zachęcający do wyjazdu do Oświęcimia. Doping nie był prowadzony. W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych dla najmłodszych kibiców,  młodzi fani otrzymali również zestaw nagród. Dodatkowo wśród kibiców rozlosowano kilka tortów z herbem nowohuckiego klubu, ufundowanych przez cukiernię Krakowskie Wypieki. Jeżeli chodzi o kibiców gości, jak widać nie są zainteresowani spotkaniami z Hutnikiem.
Pod względem sportowym Hutnicy niestety w pierwszej połowie rozczarowali, tracąc dość szybko aż trzy bramki. Obrona Hutnika nie radziła sobie z zawodnikami z Kałuży. Warto dodać że od straty kolejnej bramki nowohucian obroniła poprzeczka. Hutnicy przeprowadzili kilka akcji, jednak defensywa Cracovii była zbyt skuteczna. Pod koniec pierwszej połowy bramkę dla Hutników zdobył Kotwica. W drugiej połowie spotkania było o wiele lepiej pod względem sportowym - gra stała się wyrównana, jednak żadne bramki już nie padły

huteusz, 01 październik 2016 18:09:09 1 Komentarzy ˇ 278 Czytań

Negatywnie po Michałowiance


MeczHutnik Nowa Huta - Michałowianka Michałowice 0:2
Galeria: kliknij tutaj

Kibice Hutnika na tym spotkaniu zebrali się na trybunie krytej gdzie w kilkadziesiąt osób prowadzili przyzwoity doping, powieszono również trzy flagi.
Na boisku Hutnicy niestety przegrywali od 2 minuty po wykorzystanym rzucie karnym. W 25 minucie spotkania kolejny rzut karny wykonywali Biało-Błękitno-Niebiescy, niestety nieskutecznie. Na kilka minut przed końcem spotkania goście z Michałowic podwyższyli swoje prowadzenie nie dając złudzeń na chociażby remis drużynie Hutnika.
huteusz, 19 wrzesień 2016 23:18:30 0 Komentarzy ˇ 192 Czytań

Przyzwoity Andrychów


MeczBeskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 0:1
Galeria: kliknij tutaj

Na mecz do Andrychowa kibice Hutnika wybrali się autobusem w ok. 35 osób. Podróż minęła bez żadnych szczególnych atrakcji, za to w wyjątkowo upalnych, tym bardziej jak na wrzesień warunkach. Na stadion wszyscy wchodzą bez żadnych problemów, dołączają również ludzie jadący własnym transportem, w sumie ilość kibiców HKS-u na stadionie można szacować na ok 40. Fani z Huty prowadzą dość dobry doping przez część spotkania, na płocie w skromnej Andrychowskiej klatce zawisły również 3 flagi. Gospodarzy w młynie zjawiło się ok 40-tu, po obu stronach widać niestety tendencje spadkową, wynikającą zapewne ze znużenia czy wyników sportowych. Andrychowianie prowadzą doping przez większość spotkania, w 2 połowie meczu wieszają flagi, a pod koniec folię z napisem "MIASTO ATRAKCJI", która zostaje podświetlona piro. Powrót spokojny, bez atrakcji.
Jeżeli chodzi o aspekty sportowe, to po dość monotonnym spotkaniu, Hutnicy wygrywają 0-1 dzięki bramce Guji. 
huteusz, 10 wrzesień 2016 22:34:05 0 Komentarzy ˇ 212 Czytań

3 punkty w śmietniku


MeczHutnik Nowa Huta - Jutrzenka Giebułtów 2:4
Galeria: kliknij tutaj.

.
huteusz, 03 wrzesień 2016 21:47:49 0 Komentarzy ˇ 241 Czytań

Delegacja w Magdeburgu


Kibice
21.08.2016 1. FC Magdeburg - SG Eintracht Frankfurt 4-5 (1-1) Puchar Niemiec


Na mecz pucharowy wybraliśmy się pięcioosobowym składem, wyjazd dzień przed meczem, po kilku godzinach jazdy bez przygód meldujemy się w hotelu, gdzie spotykamy się z przedstawicielem Block-U. Kilka chwil później pakujemy się do podstawionych fur i śmigamy do centrum Magdeburga, gdzie w knajpie czeka nas bardzo gościnne przyjęcie. Posiadówa jest m. in. okazją do dyskusji...
GDF, 29 sierpień 2016 18:00:05 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 725 Czytań

Dobra inauguracja!


MeczHutnik Nowa Huta - Proszowianka Proszowice 4:1
Galeria: kliknij tutaj

Inauguracja IV ligi na Suchych Stawach przyniosła nie najgorszą frekwencję - mimo spadku, ilość fanów była nawet nieco wyższa niż na analogicznym spotkaniu sezon wcześniej. Na stadionie można dostrzec było również grupkę fanów Proszowianki, z czego część w barwach. Jedynym ciekawszym wydarzeniem było spontaniczne odpalenie kilku rac oraz odrobina dopingu.
Na boisku Hutnicy dali sobie bardzo dobrze radę, rozgramiając Proszowiczan aż 4:1. Dość sporym wzmocnieniem dla drużyny okazali się nowi gracze - bramki zdobyli Kędziora, Król, Dziubas, oraz znany już wcześniej Guja, Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że nowohucka jedenastka prezentuje się fizycznie o wiele lepiej niż przedtem. Jedynego gola dla gości zdobył Przeniosło z rzutu karnego. Na boisku zrobiło się wówczas dość ciekawie, Proszowianka próbowała doprowadzić do remisu, kolejne jednak szybko zdobyte bramki nowohucian nie dawały już złudzeń. Mecz ten daje nadzieję na przyzwoity sportowo sezon.
huteusz, 13 sierpień 2016 21:27:24 0 Komentarzy ˇ 240 Czytań

Strona 1 z 175 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice