Dzisiaj jest: 24 Marzec 20172,979,307 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
Warto było wspierać Petrę!


KibiceWisła Kraków - Petrochemia 3:2
Galeria: kliknij tutaj

Relacja niebawem.
huteusz, 18 marzec 2017 21:12:33 0 Komentarzy ˇ 19 Czytań

Pozytywny powrót


MeczHutnik Kraków - Iskra Klecza Dolna 2:0
Galeria: kliknij tutaj

Pierwszy mecz rundy wiosennej na Suchych Stawach był z pozoru taki jak wszystkie, jednak to tylko pozory. Przede wszystkim, Hutnik Nowa Huta po prawie siedmiu latach powrócił do nazwy "Hutnik Kraków". Dodatkowo, był to pierwszy mecz ligowy na Suchych Stawach, zarządzanych już przez Stowarzyszenie NH2010! Przed samym spotkaniem miała miejsce uroczystość poświęcenia sztandaru i stadionu, na którą przybyło wielu oficjalnych gości. Co ciekawe na stadionie można było usłyszeć dawno nieobecnego spikera Huka, którego z pewnością wielu kibiców wspomina z łezką w oku.
Na stadion przybyło około 400 widzów, warto odnotować gościnną obecność 2 fanów z zaprzyjaźnionych klubów. Na płocie tego dnia debiutowała flaga Fanatycznej Emigracji, niestety brakło zorganizowanego dopingu. Kolejną atrakcją związaną z meczem był występ cheerleaderek w przerwie meczu.
Jeżeli chodzi o wydarzenia boiskowe, to Hutnicy zaprezentowali naprawdę ciekawy futbol. W drugiej połowie padły dwie bramki dla Hutników - strzelcem był Sobala. Jak się wydaje, w końcu, po wielu latach do Hutnika trafił dobry napastnik. Najgroźniejszą dla Hutnika akcję przeprowadzili goście w 71 minucie, ale od utraty bramki nowohucian uratował słupek. Całokształt zmian które zaszły w Hutniku daje nadzieje że klub w końcu wychodzi na prostą. Pozostaje mieć nadzieję, że przełoży się to wkrótce na frekwencję i namacalne sukcesy!

huteusz, 18 marzec 2017 20:52:15 0 Komentarzy ˇ 16 Czytań

Z Petrą na Reymonta!


KibiceRozpoczynamy zapisy na mecz Wisła Kraków-Petra Płock

Mecz odbędzie się 17 marca (piątek) o 20:30. Zapisy do 15 marca pod mailem: wyjazdyhks@o2.pl (imię nazwisko PESEL). 

Info o zbiórce i sposobie płatności za bilety bliżej meczu (póki co znamy cenę: 35 zł).
GDF, 28 luty 2017 15:57:10 0 Komentarzy ˇ 96 Czytań

Emocje na ostatnim meczu przy światłach


MeczHutnik Nowa Huta - Wiślanka Grabie 4:2
Galeria: kliknij tutaj

.
huteusz, 11 listopad 2016 23:29:17 0 Komentarzy ˇ 199 Czytań

Kolejne zwycięstwo


MeczHutnik Nowa Huta - Orzeł Piaski Wielkie 2:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 31 październik 2016 12:27:51 0 Komentarzy ˇ 166 Czytań

Z Petrą na Kałuży


KibiceCracovia - Petrochemia 1:0
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 14 październik 2016 22:44:50 0 Komentarzy ˇ 235 Czytań

Cracovia-Petra 14.10


KibiceZapraszamy wszystkich kiboli Hutnika do udziału w meczu Cracovia-Petrochemia, który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:00.

Ze względu na ekstraklasowe wymogi musimy przeprowadzić błyskawiczne zapisy na listę wyjazdową. Zapisujemy się do JUTRA (wtorek) do godziny 23:59 u osób z GT'02 i na mail wyjazdyhks@o2.pl (imię, nazwisko, PESEL).


GDF, 10 październik 2016 20:47:27 1 Komentarzy ˇ 1625 Czytań

Wyjazd sezonu


MeczUnia Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 3:0
Galeria: kliknij tutaj

Na najciekawszy kibicowsko wyjazd sezonu, pomimo wcześniejszej informacji ze strony Unii o niewpuszczeniu kibiców gości, pojechało około 160 fanów Hutnika (w tym 13 FCM i pojedyncze osoby z innych klubów). Podróż minęła bezproblemowo. Niestety z powodu braku sektora gości zmuszeni jesteśmy oglądać spotkanie zza stadionowego ogrodzenia - miłośnicy futbolu nie mieli raczej zbyt dobrego widoku na boisko. Wprawdzie tuż obok znajdowała się górka z której widoczność byłaby o wiele lepsza, jednak mundurowi nie chcieli na nią wpuścić. Przez większość spotkania prowadzimy doping, momentami lepszy, momentami gorszy, na płocie wieszamy 4 flagi, w tym jedną 1. FC Magdeburg. Gospodarze zjawili się w ok. 250 osób. Na początku wieszają transparent "chuligani miasta pokoju", później robią również racowisko. W drugiej połowie wieszają flagi. Jest z nimi 40 osób z Hejnału Kęty, które mają transparent dotyczący sytuacji ich klubu. Na boisku przegrana 0:3, po której trener Staniec podaje się do dymisji.
huteusz, 08 październik 2016 21:25:42 0 Komentarzy ˇ 211 Czytań

Derby bez polotu


MeczHutnik Nowa Huta - Cracovia II 1:3
Galeria: kliknij tutaj

Pod względem kibicowskim kolejne derby z Cracovią należy uznać za spore rozczarowanie. Frekwencja była jedynie nieco wyższa niż na pozostałych spotkaniach, Na płocie powieszono dwie flagi, oraz transparent zachęcający do wyjazdu do Oświęcimia. Doping nie był prowadzony. W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych dla najmłodszych kibiców,  młodzi fani otrzymali również zestaw nagród. Dodatkowo wśród kibiców rozlosowano kilka tortów z herbem nowohuckiego klubu, ufundowanych przez cukiernię Krakowskie Wypieki. Jeżeli chodzi o kibiców gości, jak widać nie są zainteresowani spotkaniami z Hutnikiem.
Pod względem sportowym Hutnicy niestety w pierwszej połowie rozczarowali, tracąc dość szybko aż trzy bramki. Obrona Hutnika nie radziła sobie z zawodnikami z Kałuży. Warto dodać że od straty kolejnej bramki nowohucian obroniła poprzeczka. Hutnicy przeprowadzili kilka akcji, jednak defensywa Cracovii była zbyt skuteczna. Pod koniec pierwszej połowy bramkę dla Hutników zdobył Kotwica. W drugiej połowie spotkania było o wiele lepiej pod względem sportowym - gra stała się wyrównana, jednak żadne bramki już nie padły

huteusz, 01 październik 2016 18:09:09 1 Komentarzy ˇ 307 Czytań

Negatywnie po Michałowiance


MeczHutnik Nowa Huta - Michałowianka Michałowice 0:2
Galeria: kliknij tutaj

Kibice Hutnika na tym spotkaniu zebrali się na trybunie krytej gdzie w kilkadziesiąt osób prowadzili przyzwoity doping, powieszono również trzy flagi.
Na boisku Hutnicy niestety przegrywali od 2 minuty po wykorzystanym rzucie karnym. W 25 minucie spotkania kolejny rzut karny wykonywali Biało-Błękitno-Niebiescy, niestety nieskutecznie. Na kilka minut przed końcem spotkania goście z Michałowic podwyższyli swoje prowadzenie nie dając złudzeń na chociażby remis drużynie Hutnika.
huteusz, 19 wrzesień 2016 23:18:30 0 Komentarzy ˇ 222 Czytań

Przyzwoity Andrychów


MeczBeskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 0:1
Galeria: kliknij tutaj

Na mecz do Andrychowa kibice Hutnika wybrali się autobusem w ok. 35 osób. Podróż minęła bez żadnych szczególnych atrakcji, za to w wyjątkowo upalnych, tym bardziej jak na wrzesień warunkach. Na stadion wszyscy wchodzą bez żadnych problemów, dołączają również ludzie jadący własnym transportem, w sumie ilość kibiców HKS-u na stadionie można szacować na ok 40. Fani z Huty prowadzą dość dobry doping przez część spotkania, na płocie w skromnej Andrychowskiej klatce zawisły również 3 flagi. Gospodarzy w młynie zjawiło się ok 40-tu, po obu stronach widać niestety tendencje spadkową, wynikającą zapewne ze znużenia czy wyników sportowych. Andrychowianie prowadzą doping przez większość spotkania, w 2 połowie meczu wieszają flagi, a pod koniec folię z napisem "MIASTO ATRAKCJI", która zostaje podświetlona piro. Powrót spokojny, bez atrakcji.
Jeżeli chodzi o aspekty sportowe, to po dość monotonnym spotkaniu, Hutnicy wygrywają 0-1 dzięki bramce Guji. 
huteusz, 10 wrzesień 2016 22:34:05 0 Komentarzy ˇ 244 Czytań

Strona 1 z 176 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice