Dzisiaj jest: 06 Marzec 20152,182,711 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta


 Mamy przyjemność obwieścić że dnia 1 marca br. powołany do życia został nowy FC Hutnika:
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta.

Jest to FC stworzony na bazie dotychczasowego zrzeszenia kibiców Fanatyczna Emigracja które wzięło sobie za zadanie zjednoczenie jak największej liczby emigrantów utożsamiających się z barwami nowohuckiego klubu Hutnik. Chcemy skupić wszystkich którzy chcą aktywnie włączyć się w działalność niezależnie od tego w jakim kraju aktualnie mieszkają. Za nasze priorytety obraliśmy:

- Zrzeszenie jak największej ilości emigrantów będącymi kibicami Hutnika i chcących włączyć się w pomoc jak i realizacje celów statutowych FC.

- Wsparcie i ciągła współpraca ze środowiskami kibicowskimi na wszystkich płaszczyznach naszego klubu jak i ze Stowarzyszeniem Nowy Hutnik 2010.

- Dbałość o wizerunek i dobre imię Hutnika, Nowej Huty i przede wszystkim Polski, poza granicami kraju.

- Organizacja akcji promujących rzeczy statutowe FC jak i akcji patriotycznych.

W powyższych punktach możemy zawrzeć nasze cele, ponieważ to w naszym odczuciu baza działalności naszego FC. Tym samym chcemy zatwierdzić nasze oficjalne stanowisko i jednocześnie poinformować wszystkie środowiska kibicowskie funkcjonujące na Hutniku o podjętych decyzjach. Na temat naszych działalności informacje będzie można czerpać poprzez wszystkie hutnicze kanały które uda nam się wykorzystać. W związku z tym prosimy o rozpropagowanie wśród hutniczej rodziny naszej inicjatywy i jak najszybszy kontakt wszystkich hutniczych emigrantów gotowych do współpracy. Cały Hutnik zawsze razem!

Z poważaniem,

Fanatyczna Emigracja


Każdego kto chce zacząć współpracę w FC prosimy o kontakt poprzez:

- Forum Hutnika (użytkownicy PoMpOn eNHa i JOK_NH)
- Grupa na Facebooku - Fanatyczna Emigracja
- Mail: fanatyczniemigranci@gmail.com
pompon88, 06 marzec 2015 13:01:47 0 Komentarzy ˇ 3 Czytań

Organizuj z nami mecze Hutnika!


Nowy Hutnik 2010Za niecałe trzy tygodnie (21 marca 2015 r.) – dokładnie w 65. rocznicę powstania – Hutnik Nowa Huta rozegra pierwszy mecz w roli gospodarza na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków. 9 marca na Hutniku odbędzie się spotkanie na temat meczów w Nowej Hucie.

Jak już przekonaliśmy organizacja meczów na Suchych Stawach to spore wyzwanie logistyczne. Od pięciu lat staramy się, b...
GDF, 04 marzec 2015 14:52:40 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 184 Czytań

Liga już tuż, tuż! Kupujemy karnety!


Co tam panie na zarządzie?Odliczamy dni do startu rundy wiosennej sezonu 2014/15. Mecze ligowe Hutnika będą kolejnym etapem świętowania 65-lecia Hutnika!

Mimo początkowych problemów udało się w Hutniku skompletować bardzo ciekawy zespół. Odeszli zawodnicy, którzy nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Zatrzymano natomiast trzon zespołu. Tworzyć go będą: Krzysztof Świątek, Mateusz Gamrot, Jakub Ochman oraz zimowy hit transferowy, czyli pozyskany z pierwszoligowego GKS-u Katowice Michał Nawrot. Do zespołu dołączyli także solidni zawodnicy, tacy jak Patryk Kołodziej i Radosław Grzesiak. Skład uzupełniają m.in. młodzi juniorzy, którzy zajęli w Mistrzostwa Polski czwarte miejsce.

Nowohucka mieszanka wybuchowa pierwszy mecz rozegra 15 marca w Nowym Targu z Porońcem (15:00). U siebie rundę zainaugurujemy meczem z Łysicą Bodzentyn. Mecz rozegrany zostanie dokładnie w 65 rocznicę powstania Hutnika - 21 marca o 15:30. 

Już teraz zapraszamy, przypominając, że nadal można kupić karnet na 9 meczów Hutnika u siebie. Koszt 70 zł. 

1) Na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków, ul. Ptaszyckiego 4 w każdy piątek i poniedziałek w godz. 17:00-19:00.
2) W klubie C-2 Południe, os. Górali 5
3) W barze Anken Paulus, os. Centrum B1
4) W Fitness Gym Evolution, os. Na Stoku 53
GDF, 03 marzec 2015 07:17:19 0 Komentarzy ˇ 83 Czytań

W środę sparing z TSW na Hutniku


SparingDaleko od Nowej Huty przygotowują się do wiosny zawodnicy Hutnika. Pierwsza i ostatnia okazja do zobaczenia naszych pupili na Suchych Stawach pojawi się w środę. Hutnik rozegra sparing z drużyną TS Węgrzce. Początek o godzinie 19:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Mecz sparingowy będzie także szansą na kupienie karnetu na rundę wiosenną na mecze Hutnika! Koszt 70 zł.

Zapraszamy!
GDF, 22 luty 2015 21:28:54 1 Komentarzy ˇ 442 Czytań

Turniejowy luty


Kibice7 lutego na hali nowohuckiej Wandy odbył się VII Zimowy Turniej Kibiców Hutnika. Startowały, podobnie jak rok temu 24 zespoły, w tym ekipy Petry (23), Stomilu (20), Magdeburga (11) i Dynama Kijów (11). Poza flagami grających ekip na hali wisi transparent z pozdrowieniami dla chłopaków przebywających w miejscu odosobnienia. Tuż przed meczami finałowymi odbywa się prezentacja drużyny Hutnika, podczas której głośno dopingujemy i odpalamy race. Po zawodach impreza przenosi się do wynajętego lokalu. W sumie przez halę w ciągu dnia przewija się ponad 500 osób. Kilka fotek można zobaczyć tutaj

14 lutego w 40 osób bierzemy udział w turnieju kibiców Karpat Krosno, który wygrywamy. Dziękujemy gospodarzom za gościnę!
huteusz, 16 luty 2015 17:36:41 0 Komentarzy ˇ 62 Czytań

Turniej Kibiców 7.02 - ruszyły zapisy!


KibiceStowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 oraz kibice Hutnika zapraszają do uczestnictwa w corocznych zawodach piłkarskich w ramach Turnieju Kibiców. Tegoroczny odbędzie się w hali Wandy 7 lutego.

Koszt wpisowego to 160 zł od drużyny. Zapisy do 2 lutego lub do wyczerpania miejsc. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata wpisowego. 

Zapisów można dokonywać pod pod mailem info@nh2010.pl  (wpłata na konto stowarzyszenia, w tytule nazwa drużyny), zapisów oraz wpłat podczas posiedzeń zarządu NH2010 (poniedziałki o 19) oraz u osób z zarządu. 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA COROCZNE WIELKIE ZIMOWE ŚWIĘTO KIBICÓW HUTNIKA!!!


GDF, 09 styczeń 2015 22:39:34 0 Komentarzy ˇ 146 Czytań

Przedświąteczny weekend z Hutnikiem: walne i kiermasz


Nowy Hutnik 2010Mimo niezliczonych świątecznych obowiązków warto poświęcić kilka godzin Hutnikowi. Ważą się losy Hutnika w 2015 roku. Co słychać w klubie? Kim będziemy grać? Kto będzie trenerem? Jakie są największe problemy klubu? W czym upatrujemy nadzieję na lepsze jutro? O tym dowiemy się na Walnym Zgromadzeniu w sobotę 20 grudnia o godzinie 16:00 w pawilonie NH2010. 

W weekend odbędzie się także kiermasz hutniczych gadżetów. Będzie można nabyć pamiątki wydane przez klub (sobota i niedziela od 13 do 20). Do nabycia będą także race na Sylwestra oraz czapki Nowohucianie (w sobotę od 15:30).
GDF, 16 grudzień 2014 07:54:28 1 Komentarzy ˇ 258 Czytań

Zbiórka udana!


StronaDzięki zaangażowaniu czytelników strony udało się uzbierać pieniądze przeznaczone na opłatę strony na przyszły rok. Serdeczne podziękowania za wsparcie dla: Metala, HKSStrusia, Łukasza, Jacka oraz Dominika. Kwota którą udało się uzbierać jest większa niż potrzeba o ok. 17 PLN, które to zostanie przekazane na cele statutowe NH2010.
Dziękujemy za wsparcie!
Redakcja.
huteusz, 17 listopad 2014 21:37:24 0 Komentarzy ˇ 116 Czytań

Globalni Turyści


GlobeTrotters'02Za nami ostatni akcent niemrawej rundy sezonu 2014/15. Na kulawym sektorze gości w Andrychowie melduje się 55 kibiców Hutnika. Jedyny plus klatki na stadionie Beskidu to wysoki plot, który tym razem wykorzystaliśmy do zaprezentowania pierwszej w naszej historii oprawy tematycznej na wyjeździe. Składały się na nią: transparent (3/15) z hasłem "Globalni Turyści - ta zajawka rośnie z wiekiem, mecz za meczem, Giet za Gietem" oraz stroboskopy i ognie wrocławskie. Prezentacja została przygotowana z okazji 12 rocznicy powstania GT'02. Poza oprawą kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność. 

Miejscowi zmobilizowali się na ten mecz prezentując ładną oprawę z dużą ilością piro.

Cała trasa w mocnej i upierdliwej eskorcie.
GDF, 16 listopad 2014 12:09:57 0 Komentarzy ˇ 200 Czytań

Ostatni wyjazd rundy - Andrychów!


GlobeTrotters'02Po galach i marszach pora na to co jest istotą kibicowania Hutnikowi, czyli wyjazd na mecz. W sobotę po raz ostatni w tym roku ruszamy na szlak. Hutnik zmierzy się w ciekawym kibicowsko meczu z Beskidem. 

Organizujemy przejazd na mecz. Autokar powoli zapełnia się znajomymi peselami ale nadal jest kilkanaście wolnych miejsc. Zapisy na wyjazdyhks@o2.pl. Koszt 25 zł (młodzież 15).
GDF, 12 listopad 2014 22:05:31 1 Komentarzy ˇ 522 Czytań

Prawie jak derby


MeczWisła II Kraków - Hutnik Nowa Huta 2:1

Spotkanie które powinno być najciekawszym kibicowsko meczem rundy niestety takim się nie stało. Początkowo miało odbyć się ono w Myślenicach, ostatecznie jednak odbyło się na Reymonta ale bez kibiców, w dodatku w święto Niepodległości gdy spora grupa fanów wybrała się na marsz do Warszawy. Na boisku Hutnicy niestety przegrali 2:1. Jedyną bramkę dla nowohucian zdobył popularny "Święty" w 12 minucie uderzając przy słupku. Mecz wyglądał całkiem nieźle, obydwa zespoły walczyły ze sobą na równym poziomie. Na uwagę zasługuję bramka zdobyta dla Wisły przez Zająca z zaskakująco dużego kąta. Mimo tego iż reprezentuje on barwy wrogiego klubu, trzeba przyznać że uderzenie było imponujące.
huteusz, 11 listopad 2014 15:16:29 0 Komentarzy ˇ 141 Czytań

Strona 1 z 168 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice