Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 20152,216,483 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
4 zwycięstwo!


MeczHutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 3-1
Galeria: kliknij tutaj

Pod względem kibicowskim tego dnia było raczej przeciętnie - frekwencja zbliżona była do poprzedniego meczu, można ją szacować na ok 400 osób. Doping podobnie jak ostatnio rozpoczęty został dopiero w drugiej połowie. Z początku raczej średni, potem jednak udało się zmobilizować większą część stadionu do śpiewania, co wyszło całkiem nieźle. Na boisku Hutnicy zwyciężyli gości ze Świętokrzyskiego aż 3-1 w niezłym stylu, z czego jedna bramka Nowohucian padła po rzucie karnym. Cieszy dobra postawa sportowa HKSu, która daje dobre nadzieje przed zbliżającą się reorganizacją.
huteusz, 11 kwiecień 2015 21:00:13 0 Komentarzy ˇ 44 Czytań

Marsz ku czci Obrońców Krzyża Nowohuckiego 27.04


GlobeTrotters'02
Od kilku lat w kibicowskiej Polsce bardzo powszechne są przejawy szeroko pojętego patriotyzmu. Fani różnych drużyn organizują marsze, szyją narodowe flagi i przygotowują oprawy o tematyce patriotycznej. My po upamiętnieniu...


GDF, 09 kwiecień 2015 11:48:40 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 208 Czytań

Świąteczna sobota


MeczHutnik Nowa Huta - Czarni Połaniec 3:1
Galeria: kliknij tutaj

 W świąteczne popołudnie na Suchych Stawach Hutnicy rozegrali swoje kolejne spotkanie - tym razem przeciwko Czarnym Połaniec. Frekwencja była raczej przeciętna - na stadion przybyło ok. 300 fanów. Powieszono dwie flagi - "Precz z Komuną" na rusztowaniu, a na płocie czarną Hutnik. Zorganizowany doping zaczął się dopiero w drugiej połowie. Atmosfera na meczu była dosyć piknikowa, jednak dobra gra Biało-Błękitno-Niebieskich w drugiej połowie dostarczyła sporo emocji. Hutnicy zwyciężyli aż 3-1, a wynik mógłby być wyższy, gdyby nie nieuznana bramka. Oby passa zwycięstw trwała dalej!

huteusz, 04 kwiecień 2015 20:38:42 1 Komentarzy ˇ 174 Czytań

Udane urodziny


MeczHutnik Nowa Huta - Łysica Bodzentyn 1:0
Galeria:
kliknij tutaj

Pierwszy mecz Hutnika na Suchych Stawach po przerwie zimowej wypadł akurat w 65 rocznicę założenia klubu, a zarazem pierwszy dzień wiosny. Taka rocznica to nie lada okazja do świętowania. Z tej okazji właśnie dzięki HKS SINCE 1950 NH każdy fan odwiedzający tego dnia Suche Stawy otrzymał za darmo smycz, a pierwsze kilkaset osób ponadto dwa rodzaje kalendarzy ściennych! Przy kupnie karnetu w kasie można było otrzymać również kubek patriotyczny. Pozytywnym zaskoczeniem była również dość przyzwoita frekwencja - wg. Nowego Hutnika widzów było 800. Przez większość spotkania był prowadzony dość przyzwoity doping. Swój debiut miała również ciekawa flaga Alei Róż. Po całkiem niezłym spotkaniu zawodnicy Hutnika zdobili 3 punkty. Na szczególną pochwałę zasługuje bramkarz, który popisał się wieloma dobrymi interwencjami!
huteusz, 21 marzec 2015 18:51:27 2 Komentarzy ˇ 315 Czytań

Bluzy "Fanatyczna Emigracja"!


Ruszyły zapisy na bluzy "Fanatyczna Emigracja". Gramatura 400, sitodruk utwardzany potrójnie plus. Cena w zależności od chętnych 110 - 120 PLN. Zapisy do 15 kwietnia, później do dwóch tygodni czekamy na wpłaty i zamawiamy bluzy. Zapisy na Fb u użytkownika Damian Kr i na maila: fanatyczniemigranci@gmail.com


huteusz, 20 marzec 2015 21:40:45 0 Komentarzy ˇ 24 Czytań

Nareszcie wiosna! Zapisy na wyjazd do Nowego Targu


GlobeTrotters'02Pogoda za oknem nie pozostawia złudzeń. Smutna i szara zima ustępuje miejsca wiośnie. Oznacza to, że Hutnik wraca na ligow boiska, a kibole z Nowej Huty na wyjazdowy szlak.

Zaczynamy od wyjazdu do Nowego Targu, gdzie Hutnik zmierzy się w niedzielę z Porońcem. Organizujemy wyjazd na ten mecz. Koszt 25 zł. Prosimy o jak najszybsze zpaisywanie sie bo musimy w czwartek potwierdzić transport.

Zapisy u osób z GT'02 i pod mailem wyjazdyhks@o2.pl.

JEDZIEMY!!!
GDF, 09 marzec 2015 12:41:03 0 Komentarzy ˇ 435 Czytań

Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta


 Mamy przyjemność obwieścić że dnia 1 marca br. powołany do życia został nowy FC Hutnika:
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta.

Jest to FC stworzony na bazie dotychczasowego zrzeszenia kibiców Fanatyczna Emigracja które wzięło sobie za zadanie zjednoczenie jak największej liczby emigrantów utożsamiających się z barwami nowohuckiego klubu Hutnik. Chcemy skupić wszystkich którzy chcą aktywnie włączyć się w działalność niezależnie od tego w jakim kraju aktualnie mieszkają. Za nasze priorytety obraliśmy:

- Zrzeszenie jak największej ilości emigrantów będącymi kibicami Hutnika i chcących włączyć się w pomoc jak i realizacje celów statutowych FC.

- Wsparcie i ciągła współpraca ze środowiskami kibicowskimi na wszystkich płaszczyznach naszego klubu jak i ze Stowarzyszeniem Nowy Hutnik 2010.

- Dbałość o wizerunek i dobre imię Hutnika, Nowej Huty i przede wszystkim Polski, poza granicami kraju.

- Organizacja akcji promujących rzeczy statutowe FC jak i akcji patriotycznych.

W powyższych punktach możemy zawrzeć nasze cele, ponieważ to w naszym odczuciu baza działalności naszego FC. Tym samym chcemy zatwierdzić nasze oficjalne stanowisko i jednocześnie poinformować wszystkie środowiska kibicowskie funkcjonujące na Hutniku o podjętych decyzjach. Na temat naszych działalności informacje będzie można czerpać poprzez wszystkie hutnicze kanały które uda nam się wykorzystać. W związku z tym prosimy o rozpropagowanie wśród hutniczej rodziny naszej inicjatywy i jak najszybszy kontakt wszystkich hutniczych emigrantów gotowych do współpracy. Cały Hutnik zawsze razem!

Z poważaniem,

Fanatyczna Emigracja


Każdego kto chce zacząć współpracę w FC prosimy o kontakt poprzez:

- Forum Hutnika (użytkownicy PoMpOn eNHa i JOK_NH)
- Grupa na Facebooku - Fanatyczna Emigracja
- Mail: fanatyczniemigranci@gmail.com
pompon88, 06 marzec 2015 13:01:47 0 Komentarzy ˇ 42 Czytań

Organizuj z nami mecze Hutnika!


Nowy Hutnik 2010Za niecałe trzy tygodnie (21 marca 2015 r.) – dokładnie w 65. rocznicę powstania – Hutnik Nowa Huta rozegra pierwszy mecz w roli gospodarza na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków. 9 marca na Hutniku odbędzie się spotkanie na temat meczów w Nowej Hucie.

Jak już przekonaliśmy organizacja meczów na Suchych Stawach to spore wyzwanie logistyczne. Od pięciu lat staramy się, b...
GDF, 04 marzec 2015 14:52:40 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 309 Czytań

Liga już tuż, tuż! Kupujemy karnety!


Co tam panie na zarządzie?Odliczamy dni do startu rundy wiosennej sezonu 2014/15. Mecze ligowe Hutnika będą kolejnym etapem świętowania 65-lecia Hutnika!

Mimo początkowych problemów udało się w Hutniku skompletować bardzo ciekawy zespół. Odeszli zawodnicy, którzy nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Zatrzymano natomiast trzon zespołu. Tworzyć go będą: Krzysztof Świątek, Mateusz Gamrot, Jakub Ochman oraz zimowy hit transferowy, czyli pozyskany z pierwszoligowego GKS-u Katowice Michał Nawrot. Do zespołu dołączyli także solidni zawodnicy, tacy jak Patryk Kołodziej i Radosław Grzesiak. Skład uzupełniają m.in. młodzi juniorzy, którzy zajęli w Mistrzostwa Polski czwarte miejsce.

Nowohucka mieszanka wybuchowa pierwszy mecz rozegra 15 marca w Nowym Targu z Porońcem (15:00). U siebie rundę zainaugurujemy meczem z Łysicą Bodzentyn. Mecz rozegrany zostanie dokładnie w 65 rocznicę powstania Hutnika - 21 marca o 15:30. 

Już teraz zapraszamy, przypominając, że nadal można kupić karnet na 9 meczów Hutnika u siebie. Koszt 70 zł. 

1) Na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków, ul. Ptaszyckiego 4 w każdy piątek i poniedziałek w godz. 17:00-19:00.
2) W klubie C-2 Południe, os. Górali 5
3) W barze Anken Paulus, os. Centrum B1
4) W Fitness Gym Evolution, os. Na Stoku 53
GDF, 03 marzec 2015 07:17:19 0 Komentarzy ˇ 117 Czytań

W środę sparing z TSW na Hutniku


SparingDaleko od Nowej Huty przygotowują się do wiosny zawodnicy Hutnika. Pierwsza i ostatnia okazja do zobaczenia naszych pupili na Suchych Stawach pojawi się w środę. Hutnik rozegra sparing z drużyną TS Węgrzce. Początek o godzinie 19:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Mecz sparingowy będzie także szansą na kupienie karnetu na rundę wiosenną na mecze Hutnika! Koszt 70 zł.

Zapraszamy!
GDF, 22 luty 2015 21:28:54 1 Komentarzy ˇ 482 Czytań

Turniejowy luty


Kibice7 lutego na hali nowohuckiej Wandy odbył się VII Zimowy Turniej Kibiców Hutnika. Startowały, podobnie jak rok temu 24 zespoły, w tym ekipy Petry (23), Stomilu (20), Magdeburga (11) i Dynama Kijów (11). Poza flagami grających ekip na hali wisi transparent z pozdrowieniami dla chłopaków przebywających w miejscu odosobnienia. Tuż przed meczami finałowymi odbywa się prezentacja drużyny Hutnika, podczas której głośno dopingujemy i odpalamy race. Po zawodach impreza przenosi się do wynajętego lokalu. W sumie przez halę w ciągu dnia przewija się ponad 500 osób. Kilka fotek można zobaczyć tutaj

14 lutego w 40 osób bierzemy udział w turnieju kibiców Karpat Krosno, który wygrywamy. Dziękujemy gospodarzom za gościnę!
huteusz, 16 luty 2015 17:36:41 0 Komentarzy ˇ 98 Czytań

Strona 1 z 169 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice