huteusz, 31 marzec 2019 23:23:36 0 Komentarzy ˇ 55 Czytań

MeczHutnik Kraków - Podlasie Biała Podlaska 0:2

huteusz, 16 marzec 2019 20:24:01 0 Komentarzy ˇ 77 Czytań

MeczSoła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 1:4

.

huteusz, 17 listopad 2018 23:13:53 0 Komentarzy ˇ 195 Czytań

Zakończenie rundy na Suchych Stawach

MeczHutnik Kraków - Avia Świdnik 1:0

Mecz z Avią Świdnik został rozegrany dzień przed setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Wobec czego na Suchych Stawach nie zabrakło patriotycznych motywów, m.in. nasi piłkarze wystąpili w tym meczu w specjalnie przygotowanych, biało-czerwonych strojach. Nie spodziewaliśmy się wizyty kibiców Avii w Nowej Hucie, a jednak... Kilkanaście minut po rozpoczęciu meczu dostajemy informacje, że przyjezdni podjechali bez eskorty autokarem pod stadion. Momentalnie wybiegamy przed kasy gdzie dochodzi do dobrego starcia. Po kilkudziesięciu sekundach walki Avia musi uznać naszą wyższość, kilku z nich ląduje na glebie. Przyjezdni tracą kilka kominów w barwach i ewakuują się do autokaru. Dopiero po akcji na palcu boju pojawia się policja która wywozi gości (jak się okazało 42 osoby w tym 7 Łada Biłgoraj) z miasta i na stadion ostatecznie nie wchodzą. My wracamy na swoje sektory. Przez większość meczu dopingujemy naszych piłkarzy. W drugiej połowie odpalamy symboliczne, biało-czerwone świece dymne i stroboskopy. W młynie wisi nasza kadrówka "Nowa Huta" oraz flaga "Precz z komuną". Nazajutrz w ok. 50 osób (autokar+auta) jesteśmy obecni na Marszu Niepodległości w Warszawie.

huteusz, 10 listopad 2018 21:48:48 0 Komentarzy ˇ 163 Czytań

Wielki powrrót

MeczHutnik Kraków - Wiślanie Jaśkowice 8:2

Mecz Hutnika z Wiślanami nie przyciągnął na Suche Stawy rzesz kibiców. Utworzony został ok 50-osobowy młynek, na płocie powieszono 4 flagi, a przez większość spotkania prowadzony był przyzwoity doping. Istotnym elementem dopingu były również kpiny z bramkarza przyjezdnych, który na pewno na długi czas zapamięta to spotkanie. Piłkarze zachwycili i rozgromili przyjezdnych aż 8:2. Drugą bramkę goście zdobyli z rzutu karnego.

huteusz, 27 październik 2018 17:56:56 0 Komentarzy ˇ 214 Czytań