Dzisiaj jest: 14 Luty 20162,578,809 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
VII turniej za nami!


KibiceVII turniej kibiców Hutnika
Galeria: kliknij tutaj

Relacja w godzinach późniejszych.
huteusz, 14 luty 2016 13:37:36 1 Komentarzy ˇ 34 Czytań

Turniej to wielkie wyzwanie: liczymy na wsparcie!


KibiceWielkimi krokami zbliża się VIII Turniej Kibiców Hutnika! Grać w piłkę i integrować się na hali Wandy będziemy już za niewiele ponad tydzień - 13 lutego! Lista zapisanych drużyn zapełnia się (chociaż miejsc jest jeszcze sporo), przyjezdne ekipy potwierdzają swój udział. 
Turniej, jak zawsze, to ogromne wyzwanie organizacyjne i finansowe. W tym o tyle większe, że będziemy gościć największą w historii liczbę ekip przyjezdnych. 

Dlatego, bardziej niż zwykle, liczymy na Wasze wsparcie. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć finansowo organizację turnieju i całego naszego święta prosimy o kontakt:

Seba - 510 313 661

Datki można wpłacać na konto:

Sebastian Adamczyk
32 1050 1445 1000 0092 1302 0960 (dopisek "darowizna Turniej") oraz od poniedziałku w nowo otwartym oficjalnym sklepie Hutnika. 

Dziękujemy za wszelką pomoc i widzimy się na hali!


grupy kibicowskie
GDF, 04 luty 2016 19:23:41 0 Komentarzy ˇ 108 Czytań

VIII Turniej Kibiców Hutnika - 13.02!


Kibice
Jak co roku zapraszamy na Wielkie Święto Kibiców Hutnika! Mięzynarodowa obsada, wysoki poziom, znakomita atmosfera, mnóstwo atrakcji i niepowtarzalny hutniczy klimat - TEGO MOŻECIE BYĆ PEWNI!!!

W turnieju weźmie udział 20 zespołów.
Zapisy są przyjmowane przez członków zarządu stowarzyszenia lub mailowo poprzez adres: info@nh2010.pl. Należy podać w trakcie zgłaszania nazwę drużyny, oraz dane osoby kontaktowej.
Warunkiem zapisu jest dokonanie opłaty wpisowej, która wynosi 150 zł od drużyny - pod warunkiem, że wpłata dotrze do klubu do 5 lutego. Od 6 lutego wysokość wpisowego będzie wynosić 200 zł.
O zakwalifikowaniu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Losowanie grup odbędzie się po zakończeniu zapisów, jednak nie później niż w czwartek, 11 lutego br.
Jak zwykle szykujemy dla Was wiele atrakcji w trakcie turnieju, więc już dziś zapraszamy do zapisów, a 13 lutego widzimy się na Hali Wandy
GDF, 26 styczeń 2016 17:58:39 1 Komentarzy ˇ 218 Czytań

Koło kręci się dalej!


Nowy Hutnik 2010
Za nami pierwsza część akcji „Koło ratunkowe dla Hutnika”. Przypomnijmy: przez kłopoty finansowe stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 (spowodowane m.in. słabą frekwencją na jesiennych meczach) powstały zaległości finansowe wobec świetnie spisujących się w tym sezonie piłkarzy. Pojawiło się widmo rozpadu drużyny trenera Mateusza Stańca.

Podczas pierwszych dni walnego zgromadzenia stowarzyszenia członkowie zaproponowali akcję „Koło ratunkowe”. Celem było zebranie...
GDF, 21 styczeń 2016 08:57:50 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 985 Czytań

Hutnicze koło ratunkowe!


Nowy Hutnik 2010Ruszyła akcja Hutnicze Koło Ratunkowe.  Szczegóły znaleźć można na stronie http://www.koloratunkowe.tk/

Każdy kibic Hutnika, który czuje się odpowiedzialny za Klub pozostający od 2010 roku w rękach kibiców może (i powinien) pomóc poprzez: przekazanie darowizny, zapłatę zaległych składek członkowskich (jeśli należy do NH2010), bądź zachęcenie do udziału w akcji jak największej ilości kibiców.

Cel krótkofalowy - zebranie 30 tys, zł do 10 stycznia 2016 r.
Cel długofalowy - niedopuszczenie do upadku Hutnika.

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!
huteusz, 29 grudzień 2015 20:23:40 0 Komentarzy ˇ 215 Czytań

Jutro sprzątamy stadion Hutnika!


Nowy Hutnik 2010
Szanowni Państwo, Drodzy Kibice !
Zarząd Klubu zwraca się gorącym apelem o pomoc przy wykonaniu drobnych prac porządkowych na Stadionie przy ulicy Ptaszyckiego 4.
Prace na stadionie prowadzone będą w dniu jutrzejszym (niedziela 13 grudnia), od godziny 10:00.
Każda pomoc z Państwa strony jest w obecnej chwili na wagę złota.
Prace będzie koordynował Pan Tomasz Job.
Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy.
GDF, 12 grudzień 2015 11:57:48 0 Komentarzy ˇ 293 Czytań

Podziękowania za wsparcie


StronaRedakcja www.HUTNIK.org serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli finansowo przedłużenie domeny i serwera dla naszej strony na następny rok. Do tego zaszczytnego grona należą: Metal, BN, PawełHKS. Dziękujemy!

huteusz, 04 grudzień 2015 20:37:44 0 Komentarzy ˇ 94 Czytań

Nerwowa końcówka


MeczHutnik Nowa Huta - Beskid Andrychów 3:2
Galeria: kliknij tutaj

 Kolejnym meczem który przyszło rozegrać Hutnikom było spotkanie z Beskidem Andrychów. Niestety, pod względem kibicowskim ze strony Hutnika tego dnia było kiepsko - zarówno pod względem frekwencji, jak i dopingu, a raczej jego braku, poza nielicznymi okrzykami z trybuny krytej. Ilość fanów na stadionie można szacować na 400. Z Andrychowa przybyło ok 30 fanów KSB z dwoma flagami, którzy dopingują przez większość spotkania. Często słychać od nich antyislamskie i antypolicyjne przyśpiewki. W drugiej połowie spotkania prezentują oni oprawę: folię z napisem "Na Suchych Stawach robimy karnawał" (litery ACAB w haśle były czerwonego koloru). Pokazali oni sektorówkę, a później odpalili sporo piro, w tym... sztuczne ognie (wystrzeliwane w powietrze), co było sporym zaskoczeniem. Ciekawi fakt, że wszystkiemu przyglądała się policja niewidziana już dawno na stadionie.
 Na boisku widać było braki kadrowe. Mimo to Hutnicy grali pewnie, stwarzając sobie sytuacje, w drużynie Beskidu należy jednak pochwalić obronę. Na bramkę dla Hutników trzeba było czekać ok. 25 minut, kolejne padły w 60 i 66 minucie spotkania. Strzelcami byli Kołodziej (x2) i Guja. Gorąco zrobiło się pod koniec spotkania, kiedy zaledwie w dwie minuty rywale zdobyli dwie bramki. Na szczęście Hutnicy bez większych problemów utrzymali wynik, i 3 punkty pozostały na Suchych Stawach.
huteusz, 14 listopad 2015 20:25:45 2 Komentarzy ˇ 124 Czytań

Koniec passy


MeczSoła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2:0
Galeria: kliknij tutaj

Mecz z Sołą przyszło Hutnikom rozegrać w Święto Niepodległości wypadające w tym roku w środę. Główna, ok. 20-osobowa grupa dotarła na stadion busem. Niestety, od samego początku służby mundurowe węszyły w okolicach miejsca zbiórki, i mimo wielu kombinacji nie udało się ich zgubić. Grupa busowa po przejeździe dość okrężna drogą, dotarła pod stadion pod koniec przerwy. Z ciekawostek okołoprzejazdowych - na uwagę zasługuje wóz do zadań specjalnych oświęcimskiej policji w postaci oznakowanego Cinquecento. W końcu grupa dotarła na stadion, przechodząc wcześniej bardzo szczegółową kontrolę przy wejściu (komiczne, biorąc pod uwagę "powagę" rywala z Oświęcimia). Żądano listy wyjazdowej, na szczęście jej brak nie okazał się wielkim problemem. Dużym rozczarowaniem był brak oferty biletu za 10 złotych uwzględniającego kiełbaskę. Co zabawne, klatka jest zamykana automatycznie. Na sektorze znajdowało się już około 20 osób które dotarły innymi środkami transportu, w tym pociągiem. Ostatecznie w klatce Hutników znalazło się ok. 40, ale po całym obiekcie prawdopodobnie rozsiane było drugie tyle. Nie zabrakło również dopingu, który był na średnim poziomie... do czasu, aż w czasie wykonywania "Huto dzielnico ma" obruszył się miejscowy spiker, apelując o zaprzestanie śpiewania obraźliwych haseł. Nie trudno się domyślić, jak to podziałało - cała klatka na złość śpiewała jeszcze głośniej. Na nic się zdały próby zagłuszenia tej przyśpiewki wynikami innych meczów III ligi, czy też trąbienie miejscowego zgreda. Jeżeli mowa o zgredach, ciekawym zjawiskiem był skromny doping z sektora zajmowanego raczej przez starszych kibiców "Solarzy". Na boisku Hutnicy niestety ponieśli pierwszą od dłuższego czasu porażkę. Nie można im jednak odmówić woli walki, gdyż wypadli na prawdę nieźle, grając w osłabieniu z trudnym rywalem. Przyczyną osłabienia było odegranie się "Świętego" po faulu na jednym z zawodników Soły. Gra była pełna walki, więcej szczęścia mieli jednak gospodarze. Boisko też pozostawiało wiele do życzenia. Droga powrotna do Nowej Huty mijała spokojnie i bez większych atrakcji.
huteusz, 11 listopad 2015 18:27:47 0 Komentarzy ˇ 122 Czytań

Waleczność popłaca.


MeczHutnik Nowa Huta - Łysica Bodzentyn 3:1
Galeria: kliknij tutaj

 Mecz z Łysicą, można było uznać jako jeden z tych o "6 punktów". Niestety ambitne plany, aby na Suchych Stawach zasiadł komplet widzów nie udały się - na stadion przybyło ok. ich ok. 400. Nie był prowadzony również doping, poza spontanicznymi zrywami z trybuny krytej, czy też po zdobytych bramkach. Szkoda.
 Pod względem piłkarskim, początek spotkania nie należał do zbyt obiecujących. W 27 minucie początkowo dość nudnego spotkania Hutnicy stracili bramkę. Od tego momentu wszystko się jednak zmieniło - mecz był wyrównany, ale bardzo zacięty, obydwie drużyny często przeprowadzały groźne i szybkie akcje. Obrona Łysicy była dość skuteczna, mimo to Hutnicy atakowali bramkę rywala. Wytrwałość popłaciła - w 40 minucie wyrównał Sierakowski, zaś w 71 minucie dzięki uderzeniu Kołodzieja nowohucka jedenastka wyszła na prowadzenie. Ten sam zawodnik podwyższył zwycięstwo na 3:1 w 86 minucie,  wtedy już trudno było mieć wątpliwości, kto tego dnia zdobędzie trzy punkty. A wynik mógłby być jeszcze wyższy, gdyby nie słupek i bardzo dobra gra bramkarza rywali, znanego szerzej przy Suchych Stawach z poprzednich spotkań jako "Pasibrzuch".
huteusz, 07 listopad 2015 16:43:07 4 Komentarzy ˇ 333 Czytań

Doping na Łysicy?


GlobeTrotters'02Podbudowani atmosfera na derbach i chcąc pomóc piłkarzom w utrzymaniu świetnej pasy w sobotę podejmiemy próbę zorganizowania dopingu na "zwykłym" meczu.

Zbiórka w sobotę o 13:15 w sektorze "przed masztem tv" [na prawo po wejściu na trybunę główną].

Żeby tak się stało potrzeba co najmniej 50 osób, które staną razem w sektorze z zamiarem śpiewu przez 90 minut. Dlatego jeśli komuś zależy, to widzimy się 15 minut przed meczem na sektorze. Nie czajcie się gdzieś po kątach zerkając czy młyn się zebrał, co robią koledzy i czy mi wypada. Nie będzie też z naszej strony łażenia i proszenia się o stanie w młynie: to nie te czasy. Zależy Ci na dopingu: przyjdź i śpiewaj. Dopingowanie gdzieś z boku po golach i akcjach to nie nasza bajka.

Do zobaczenia.
GDF, 05 listopad 2015 18:10:34 0 Komentarzy ˇ 346 Czytań

Strona 1 z 172 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice