MeczHutnik Nowa Huta - Soła Oświęcim 0:1

huteusz, 28 maj 2016 21:21:04 0 Komentarzy ˇ 4 Czytań

MeczHutnik Nowa Huta - Spartakus Daleszyce 2:1

huteusz, 21 maj 2016 21:21:52 0 Komentarzy ˇ 35 Czytań

Przegrane derby

MeczCracovia II Kraków - Hutnik Nowa Huta 5:1

Mecz odbył się bez udziału kibiców Hutnika w związku z zakazem wyjazdowym na 2 spotkania "przypadkowo" nałożonym przez MZPN akurat przed derbami.

huteusz, 21 maj 2016 21:21:18 0 Komentarzy ˇ 20 Czytań

Złudzeń coraz mniej...

MeczHutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 0:1

W zależności od tego czy Hutnik się utrzyma w III lidze bądź nie, mecz z Sandomierską Wisłą mógł być jednym z ostatnich z serii takich, gdzie można było liczyć na solidną ekipę kibiców przyjezdnych. Niestety, frekwencja okazała się dość przeciętna jak na ten fakt. Udało się wystawić ok. 100-osobowy, dość dobrze dopingujący w 1 połowie młyn. Debiutowała również nowa, ciekawa flaga osiedla Kolorowego. Goście przyjechali w ok. 80 osób (w tym Siarka i GKS Bełchatów), z kilkoma flagami. Dopingują nieźle przez całe spotkanie, a w drugiej połowie prezentują oprawę: sektorówkę "Zgadnij milicyjna zdziro, kto odpalił piro" oraz podświetlaną przez wspomniane piro folię: "6 dzień tygodnia sektor płonie jak pochodnia!". Niestety, na boisku po dość wyrównanym spotkaniu Hutnicy pechowo tracą bramkę, pomniejszając nadzieje na utrzymanie.

huteusz, 14 maj 2016 22:00:34 0 Komentarzy ˇ 39 Czytań

Ciekawy wyjazd do Połańca

MeczCzarni Połaniec - Hutnik Nowa Huta 2:0

Na mecz do Połańca wybieramy się busem oraz kilkoma autami. Po zrobieniu pamiątkowej fotki nad zalewem, ruszamy w drogę z drobnym opóźnieniem. Już w drodze dociera do nas wiadomość o utracie pierwszej bramki przez Hutników. Ostatecznie na stadionie meldujemy się około dwudziestej minuty, jak się okazało miejscowa ochrona była dość pozytywnie nastawiona i wchodzenie idzie sprawnie, a co ciekawsze wstęp jest darmowy. Przechodzimy obok linii bocznych boiska i wchodzimy na sektor, gdzie ostatecznie jest nas ok 40 (część rozsiana między miejscowymi, lub obok klatki). W trakcie spotkania prowadzony jest sporadyczny doping, emocje na boisku i "jazda z ku*wami" rozjuszyła miejscowy, delikatnie ujmując bardzo młodzieżowy młynek. Z ich strony poleciało trochę bluzgów, które nie pozostały bez reakcji - kilku z fanów HKSu przeskoczyło skromny płotek i udało się w ich kierunku, zatrzymani zostali oni jednak przez ochronę wojującą pałkami i gazem pieprzowym, swoją drogą o dużej mocy, ponieważ nawet osoby oddalone od zdarzenia zmagały się z pieczeniem skóry i tym podobnymi objawami jego działania. Całe zdarzenie ostudziło trochę emocje na trybunach. Niestety na boisku, szału nie było. Drużyna gospodarzy mimo bardzo krótkiej ławki rezerwowych i jednego zawodnika na boisku, który grał wręcz kontuzjowany, przeważała w tym spotkaniu. Dobrze zadebiutował w drużynie z Nowej Huty Kędziora. Drugą bramkę gospodarze zdobyli po rzucie karnym. Po meczu miejsce ma wyłapywanie ludzi przez policje i wpisywanie mandatów, co zajmuje trochę czasu. Ostatecznie jednak w eskorcie policji wyjeżdżamy z Połańca w kierunku NH. Podróż mija bez większych atrakcji i przygód, ale mimo niekorzystnego wyniku, w dobrych humorach.

huteusz, 08 maj 2016 15:58:11 0 Komentarzy ˇ 210 Czytań

Zremisowany wygrany mecz

MeczHutnik Nowa Huta - Sparta Kazimierza Wielka 2:2

Mecz ze Spartą Kazimierza Wielka na Suche Stawy przyciągnął ok 400 widzów. Pod względem kibicowskim nie działo się nic ciekawego, nie był prowadzony doping, powieszono jedynie flagi.  Na boisku dobry początek spotkania i prowadzenie 2:0 dawało nadzieję na doliczenie kolejnych trzech punktów w tabeli, niestety druga połowa w wykonaniu Hutników nie należała do najlepszych - gościom udało się wyrównać. Pierwsza bramka dla Sparty padła po błędach obrony, druga zaś z rzutu karnego.

huteusz, 30 kwiecień 2016 20:27:26 0 Komentarzy ˇ 52 Czytań

Wyjazd do Połańca 7.05

GlobeTrotters'02
Organizujemy kolejny wyjazd w tej rundzie, tym bardziej w dobrze znane nam rewiry - na mecz z Połańcem, gdzie wybieraliśmy się w tym stuleciu już czterokrotnie
Zapisy na autokar:
do 29.04: 30 zł lub 10 zł (roczniki od 98 do 2001)
od 30.04: 35 zł lub 15 zł (roczniki od 98 do 2001)
Zapisy u osób z GT (wpłaty na konto), od poniedziałku w sklepiku oraz na meczu ze Spartą (30.04)

GDF, 22 kwiecień 2016 22:52:27 0 Komentarzy ˇ 243 Czytań

Gorąca środa na Suchych Stawach

MeczHutnik Nowa Huta - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0

Jeden z najciekawszych meczów pod względem kibicowskim został rozegrany w tą środę na Suchych Stawach. Frekwencję na Suchych Stawach tego dnia można określić jedynie jako przeciętną (ok 600). Szkoda, bo mimo tego że mecz został rozegrany w środku tygodnia, to w zeszłych latach bywało lepiej. Fani Hutnika powiesili na płocie 3 flagi, od początku spotkania był prowadzony dobry doping jak na liczbę zgromadzonych na trybunie krytej. Nie zabrakło również wymiany "uprzejmości", którą rozpoczęli fani ze Świętokrzyskiego. Piłkarze na boisko wnieśli flagi na kijach, które zostały przekazane na trybuny. W drugiej połowie odpalone zostało sporo piro w asyście flag. Przetestowane zostały czerwone ognie wrocławskie i żółte race, które jak widać dały niezły efekt. Druga połowa przyniosła też większy młyn i lepszy doping. Kibice gości przybyli w około 150 osób. Na mecz weszli nieco spóźnieni ze względu na przebitą tuż przed Nową Hutą oponę w autokarze, i również przez większość spotkania dopingowali swoją drużynę. Mieli ze sobą 4 flagi.
 Pod względem piłkarskim, spotkanie należało również do ciekawych. Hutnicy pokonali mocnych w tym sezonie rywali po zaciętej i wyrównanej walce. Widać, że zwycięstwo w Woli Rzędzińskiej spowodowało przełamanie w Hutniku, gra nabrała dynamiki, zawodnicy tworzyli wiele sytuacji bramkowych. Zdecydowanie najbardziej szkoda okazji, gdy jeden z Hutników spudłował po ominięciu bramkarza KSZO. Końcówka meczu była dość nerwowa, ale udało się utrzymać zwycięstwo.

huteusz, 20 kwiecień 2016 23:29:06 0 Komentarzy ˇ 67 Czytań

Przełamanie w Woli Rzędzińskiej

MeczWolania Wola Rzędzińska - Hutnik Nowa Huta 2:5

Na meczu w podtarnowskiej miejscowości w klatce zameldowało się w sumie 5 osób z Nowej Huty. Ponadto na trybunach miejscowych znajdowała się grupa kibiców Hutnika, która była słyszalna po bramkach strzelanych przez naszych piłkarzy. Hutnicy w końcu po dłuższej serii porażek zdobyli 3 punkty, pokazując zdecydowanie swoją wyższość nad rywalem.

huteusz, 20 kwiecień 2016 23:26:00 0 Komentarzy ˇ 47 Czytań

Co z tym Hutnikiem?

MeczHutnik Nowa Huta - Garbarnia Kraków 0:3

Małe derby Krakowa rozegrane zostały 9 kwietnia na Suchych Stawach w deszczową pogodę. Frekwencja tego dnia była dość przeciętna, wynosiła ona ok. 300-400 osób. Na płocie powieszono dwie flagi, zorganizowany doping nie był tego dnia prowadzony, nie zabrakło jednak spontanicznych zrywów.
 Na boisku nie brakowało emocji, zarówno w związku z ciekawym i dynamicznym spotkaniem, jak i kontrowersyjnymi decyzjami sędziego. Garbarnia ma obecnie bardzo dobry skład, zawierający m.in. byłych ekstraklasowych zawodników i jest jednym z faworytów do awansu, co też było widać na boisku. Hutnicy mimo walki, zeszli z boiska pokonani aż 0:3. Pozostaje pytanie, co dalej? Miejmy nadzieję, że trener i zawodnicy przerwą w końcu tą fatalna passę.

huteusz, 09 kwiecień 2016 22:22:36 0 Komentarzy ˇ 120 Czytań

Powrót w czasie

MeczHutnik Nowa Huta - Unia Tarnów 0:1

Mecze z tarnowską Unią niedawno jeszcze były prawdziwymi szlagierami na Suchych Stawach. Niestety, obecnie spotkania takie nie elektryzują już tak fanów obu drużyn. Fani "Jaskółek" nie kwapili pojawić się w Nowej Hucie, co było kolejną cegiełką odejmującą emocji temu spotkaniu. Na stadion Hutnika przybyło ok. 500 fanów, powieszona została jedna flaga, w drugiej połowie uformowany został młyn liczący ok. 50 osób, który pokazał że jak się chce, to można małą grupą dobrze i głośno dopingować, co na trybunie po stronie budynku klubowego byłoby o wiele trudniejsze.
 Z boiska Hutnicy niestety po raz kolejny z rzędu schodzili pokonani. Gra była dość wyrównana, Hutnik miał kilka sytuacji, niestety po raz kolejny zabrakło skuteczności. Skuteczności tej nie brakło tarnowianom, którzy zdobyli bramkę dającą zwycięstwo.

huteusz, 06 kwiecień 2016 22:29:31 1 Komentarzy ˇ 238 Czytań