Dzisiaj jest: 29 Kwiecień 20162,686,270 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
Wyjazd do Połańca 7.05


GlobeTrotters'02
Organizujemy kolejny wyjazd w tej rundzie, tym bardziej w dobrze znane nam rewiry - na mecz z Połańcem, gdzie wybieraliśmy się w tym stuleciu już czterokrotnie 


Zapisy na autokar: 


do 29.04 

30 zł 
10 zł (roczniki od 98 do 2001) 


od 30.04 

35 zł 
15 zł (roczniki od 98 do 2001) 


zapisy u osób z GT (wpłaty na konto), od poniedziałku w sklepiku oraz na meczu ze Spartą (30.04) 
GDF, 22 kwiecień 2016 22:52:27 0 Komentarzy ˇ 156 Czytań

Gorąca środa na Suchych Stawach


MeczHutnik Nowa Huta - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
Galeria; kliknij tutaj

Jeden z najciekawszych meczów pod względem kibicowskim został rozegrany w tą środę na Suchych Stawach. Frekwencję na Suchych Stawach tego dnia można określić jedynie jako przeciętną (ok 600). Szkoda, bo mimo tego że mecz został rozegrany w środku tygodnia, to w zeszłych latach bywało lepiej. Fani Hutnika powiesili na płocie 3 flagi, od początku spotkania był prowadzony dobry doping jak na liczbę zgromadzonych na trybunie krytej. Nie zabrakło również wymiany "uprzejmości", którą rozpoczęli fani ze Świętokrzyskiego. Piłkarze na boisko wnieśli flagi na kijach, które zostały przekazane na trybuny. W drugiej połowie odpalone zostało sporo piro w asyście flag. Przetestowane zostały czerwone ognie wrocławskie i żółte race, które jak widać dały niezły efekt. Druga połowa przyniosła też większy młyn i lepszy doping. Kibice gości przybyli w około 150 osób. Na mecz weszli nieco spóźnieni ze względu na przebitą tuż przed Nową Hutą oponę w autokarze, i również przez większość spotkania dopingowali swoją drużynę. Mieli ze sobą 4 flagi.
 Pod względem piłkarskim, spotkanie należało również do ciekawych. Hutnicy pokonali mocnych w tym sezonie rywali po zaciętej i wyrównanej walce. Widać, że zwycięstwo w Woli Rzędzińskiej spowodowało przełamanie w Hutniku, gra nabrała dynamiki, zawodnicy tworzyli wiele sytuacji bramkowych. Zdecydowanie najbardziej szkoda okazji, gdy jeden z Hutników spudłował po ominięciu bramkarza KSZO. Końcówka meczu była dość nerwowa, ale udało się utrzymać zwycięstwo.
huteusz, 20 kwiecień 2016 23:29:06 0 Komentarzy ˇ 34 Czytań

Przełamanie w Woli Rzędzińskiej


MeczWolania Wola Rzędzińska - Hutnik Nowa Huta 2:5

Na meczu w podtarnowskiej miejscowości w klatce zameldowało się w sumie 5 osób z Nowej Huty. Ponadto na trybunach miejscowych znajdowała się grupa kibiców Hutnika, która była słyszalna po bramkach strzelanych przez naszych piłkarzy. Hutnicy w końcu po dłuższej serii porażek zdobyli 3 punkty, pokazując zdecydowanie swoją wyższość nad rywalem.
huteusz, 20 kwiecień 2016 23:26:00 0 Komentarzy ˇ 18 Czytań

Co z tym Hutnikiem?


MeczHutnik Nowa Huta - Garbarnia Kraków 0:3
Galeria: kliknij tutaj

 Małe derby Krakowa rozegrane zostały 9 kwietnia na Suchych Stawach w deszczową pogodę. Frekwencja tego dnia była dość przeciętna, wynosiła ona ok. 300-400 osób. Na płocie powieszono dwie flagi, zorganizowany doping nie był tego dnia prowadzony, nie zabrakło jednak spontanicznych zrywów.
 Na boisku nie brakowało emocji, zarówno w związku z ciekawym i dynamicznym spotkaniem, jak i kontrowersyjnymi decyzjami sędziego. Garbarnia ma obecnie bardzo dobry skład, zawierający m.in. byłych ekstraklasowych zawodników i jest jednym z faworytów do awansu, co też było widać na boisku. Hutnicy mimo walki, zeszli z boiska pokonani aż 0:3. Pozostaje pytanie, co dalej? Miejmy nadzieję, że trener i zawodnicy przerwą w końcu tą fatalna passę.
huteusz, 09 kwiecień 2016 22:22:36 0 Komentarzy ˇ 93 Czytań

Powrót w czasie


MeczHutnik Nowa Huta - Unia Tarnów 0:1
Galeria: kliknij tutaj

 Mecze z tarnowską Unią niedawno jeszcze były prawdziwymi szlagierami na Suchych Stawach. Niestety, obecnie spotkania takie nie elektryzują już tak fanów obu drużyn. Fani "Jaskółek" nie kwapili pojawić się w Nowej Hucie, co było kolejną cegiełką odejmującą emocji temu spotkaniu. Na stadion Hutnika przybyło ok. 500 fanów, powieszona została jedna flaga, w drugiej połowie uformowany został młyn liczący ok. 50 osób, który pokazał że jak się chce, to można małą grupą dobrze i głośno dopingować, co na trybunie po stronie budynku klubowego byłoby o wiele trudniejsze.
 Z boiska Hutnicy niestety po raz kolejny z rzędu schodzili pokonani. Gra była dość wyrównana, Hutnik miał kilka sytuacji, niestety po raz kolejny zabrakło skuteczności. Skuteczności tej nie brakło tarnowianom, którzy zdobyli bramkę dającą zwycięstwo.

huteusz, 06 kwiecień 2016 22:29:31 1 Komentarzy ˇ 202 Czytań

Dobry wyjazd do Kielc


MeczKorona II Kielce - Hutnik Nowa Huta 2:0
Galeria: kliknij tutaj

Na ten mecz dociera grupa ok 80 fanatyków (bus+autobus) Hutnika z trzema flagami. Na spotkaniu prowadzony jest całkiem niezły doping. Mecz kończy się dwubramkową porażą Hutników. Przed i po meczu ma miejsce zbieranie myta w postaci wysokich mandatów przez świętokrzyską policję. Opóźnia to też nieco powrót do Nowej Huty. Podróż w obie strony minęła w dobrej atmosferze, bez dodatkowych atrakcji. Po dotarciu z powrotem pod stadion Hutnika, część fanów wchodzi jeszcze na mecz juniorów ze Stalą Mielec i przez chwilę prowadzony jest tam doping. Niestety juniorzy nie popisali się i przegrali aż 1:8.
huteusz, 03 kwiecień 2016 20:14:16 0 Komentarzy ˇ 68 Czytań

Trudne derby na Suchych Stawach


MeczHutnik Nowa Huta - Wisła II Kraków 1:6
Galeria: kliknij tutaj

 Derby z rezerwami krakowskiej Wisły rozegrane zostały na Sucych Stawach w sobotę wielkanocną. Frekwencja po stronie Hutników tego dnia była dość przyzwoita (ok 700), w odróżnieniu do tej po stronie Wisły, która wyniosła 0, podobnie jak ostatnim razem. Tym razem kibice "białej gwiazdy" w żaden sposób nie ustusunkowali sie do przyznanych im wejściówek. Szkoda, ponieważ na pewno nie byłoby tego dnia nudno.
 Jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie, to Hutnicy dopingowali na przyzwoitym poziomie przez całe spotkanie. Na płocie większość meczu wisiał transparent "Magdeburg dziękujemy" z herbami HKS oraz 1.FCM. Podziękowanie to dotyczyło wsparcia akcji "Koło ratunkowe" przez kibiców niemieckiego klubu. Oprócz dwóch flag, powieszony został po raz kolejny transparent "Pozdrowienia do więzienia - Wojtek trzymaj się". W pierwszej połowie zostały odpalone ponadto białe i niebieskie świece dymne, a w drugiej kilkanaście rac. Po zdjęciu transparentu poświęconego Magdeburgowi, w jego miejsce powieszone zostały flagi Hutnik Fighters, oraz debiutująca "ŚP. MARCHEWA".
 Niestety, jeżeli chodzi o sportowe aspekty tego spotkania, to Hutnicy po trudnym meczu przegrali aż 1-6. Drużyna Biało-Błękitno-Niebieskich toczyła nierówną walkę przeciw rosłym i ogranym zawodnikom z Reymonta. Niestety w obliczu takiego rywala wychodziły braki drużyny Hutnika. Honorową bramkę dla nowohucian zdobył Nawrot. Wynik ten może rozczarowywać, ale należy go traktować jako wypadek przy pracy.
huteusz, 26 marzec 2016 22:26:30 2 Komentarzy ˇ 368 Czytań

Zdeklasowany Poprad


MeczHutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 2:0
Galeria: kliknij tutaj

 Drugi już mecz rundy wiosennej Hutnicy rozegrali znów przy sztucznym oświetleniu na Suchych Stawach. Pod względem kibicowskim był to typowy mecz bez zorganizowanego dopingu. Na płocie powieszono flagę Nowa Huta, oraz transparent "Pozdrowienia dla wyspiarza!". Przez jednego z kibiców została ufundowana premia dla piłkarzy za zwycięstwo w tym meczu.
 Piłkarze stanęli na wysokości zadania, deklasując kompletnie rywala z Muszyny. Hutnicy tworzyli wiele sytuacji pod bramką gości. Jak widać powrót Świątka na boisko zdecydowanie dodał skrzydeł drużynie. Dobrą postawą wykazał się bramkarz Popradu Paździor, który dobrze radził sobie ze strzałami nowohucian. Bramki dla biało-błękitno-niebieskich zdobyli Nawrot w 22 minucie, oraz Świątek w 33.
huteusz, 20 marzec 2016 00:08:16 0 Komentarzy ˇ 92 Czytań

Wyjazd do Kielc 3.04 - zapisy!


GlobeTrotters'02Rozpoczynamy zapisy na wyjazd autokarowy do Kielc (mecz w niedzielę, 3 kwietnia, godz. 11:00).

Koszt
do 19.03 (mecz z Popradem) - 30 zł
po 19.03 - 40 zł


Warunkiem rezerwacji jest wpłata pełnej kwoty za wyjazd. Nie ma możliwości rezerwacji bez wpłaty. Z uwagi na ciężar gatunkowy wyjazdu i konieczność sprawnej organizacji musimy zebrać jak najszybciej minimalną liczbę osób (45).

Zapisy u osób z GT'02 oraz w sklepiku Hutnika na Placu Centralnym (od poniedziałku do piątku od 10 do 18). Możliwość wpłaty na konto i na sobotnim meczu.

Jedziemy!
GDF, 16 marzec 2016 21:02:09 0 Komentarzy ˇ 249 Czytań

Pechowy początek rundy


MeczHutnik Kraków - Podhale Nowy Targ 0:1
Galeria: kliknij tutaj

 Pierwszy mecz rundy wiosennej sezonu 2015/16 Hutnicy rozegrali przy sztucznym świetle. Rywal Hutnika nie należał do zbytnio renomowanych pod względem piłki nożnej, czy kibiców, wiec trudno było spodziewać się tłumów na stadionie. Frekwencja jednak była dość pozytywnym zaskoczeniem - w pierwszej połowie spotkania był prowadzony dość dobry zorganizowany doping. Nie lada atrakcją dla pamiętliwych nowohucian był występ pewnego piłkarza który kojarzy się głównie ze sprzedanym za 700 złotych meczem, co było mu wielokrotnie wypominane, nieraz w dość żartobliwy sposób.
 Jeżeli chodzi o sam przebieg spotkania, to Hutnicy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom jak i zaangażowanie. Mecz był dość wyrównany, obie drużyny stwarzały wiele dogodnych sytuacji, a drużynę gości dwa razy ratowały tylko słupek lub poprzeczka. Niestety, szczęście od Hutników odwróciło się w 89 minucie, gdy zawodnik Podhala z 5 metra pokonał bramkarza Hutnika. W ten sposób przerwana została seria 7 meczy na Suchych Stawach bez porażki. Mimo niekorzystnego wyniku, należy pochwalić drużynę za wspaniały i emocjonujący mecz.
huteusz, 12 marzec 2016 21:56:55 0 Komentarzy ˇ 106 Czytań

VIII turniej za nami!


KibiceVIII turniej kibiców Hutnika
Galeria: kliknij tutaj

VIII turniej kibiców Hutnika odbył się podobnie jak w zeszłym roku na hali Wandy. Tym razem do ekip standardowo już goszczących na tego rodzaju spotkaniach, czyli Dynama Kijów, 1.FC Magdeburg, Wisły Płock, oraz Stomilu dołączyły Karpaty Krosno (19 osób z flagą Krośnieńscy Fanatycy). Na płocie oprócz flag, wisiał przez całość spotkania transparent "Pozdrowienia do więzienia - Wojtek trzymaj się!". W turnieju brały udział w sumie 24 drużyny. Przez cały dzień korzystać można było ze stoisk z pamiątkami, oraz stoisk gastronomicznych, z których oba były świetnie zaopatrzone. Po zakończeniu turnieju miała miejsce prezentacja drużyny Hutnika na zbliżającą się rundę wiosenną, podczas której odpalone zostały również race. W jej trakcie również prezes Hutnika podziękował oficjalnie kibicom z Magdeburga za wsparcie podczas akcji "Koło Ratunkowe". W turnieju zwyciężyła drużyna Jagiellońskiego. Po imprezie na hali, miała miejsce również huczna impreza w jednym z nowohuckich lokali.
huteusz, 14 luty 2016 13:37:36 1 Komentarzy ˇ 460 Czytań

Strona 1 z 173 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice