Dzisiaj jest: 22 Październik 20142,075,664 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy


POLECAMY:

Marchewa-Plastyka - Unikatowe herby klubowe!
Taki sobie szlagier


GlobeTrotters'02
Wyjazd do Ostrowca nie poruszył specjalnie środowiska kibiców Hutnika. Pojechali, ci co mieli pojechać, czyli osoby, które śmigają na wyjazdy niezależnie od tego, czy Hutnik gra w Ostrowcu, Kielcach, Pińczowie czy Kleczy Dolnej. Mecz faktycznie można uznać za najciekawszy w tej rundzie, ale słowo "szlagierowy" to raczej przesada.

Początkowo była mowa o 50 biletach dla nas, jednak kilka telefonów i maili z klubem z Ostrowca i udaje nam się...


GDF, 19 październik 2014 20:46:53 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 598 Czytań

Wyjazd na KSZO: ważne informacje!


GlobeTrotters'02Po najważniejszym meczu u siebie pora na szlagierowy wyjazd. W sobotę jedziemy do Ostrowca.

Początkowo była mowa o 50 biletach dla nas, jednak udało się potroić tą liczbę i KSZO szykuje dla nas miejsce na 150 osób.

Trwają zapisy na autokar. Zostało kilkanaście wolnych miejsc. Koszt przejazdu to 40 zł (95 i młodsi 30). 

UWAGA: Kszo wymaga od nas listy imiennej, na której mają być WSZYSCY  kibice jadący an mecz, nie tylko w zorganizowanej grupie. Zapisy (imię, nazwisko, pesel) zbieramy do piątku na maila wyjazdyhks@o2.pl (z zaznaczeniem czy to zapisy na liste, czy także na autokar
GDF, 13 październik 2014 18:36:04 0 Komentarzy ˇ 341 Czytań

Unia na kolanach!


MeczHutnik Nowa Huta - Unia Tarnów 1:0
Galeria: kliknij tutaj

Mecz z tarnowską Unią to co roku jedno z najważniejszych kibicowsko spotkań. Bez większej mobilizacji na Suche Stawy przybyło ok 700 fanów Hutnika (na trybunach też kilku kibiców Dynamo). Niestety kibiców Unii na stadionie ani w okolicy nie uświadczono. Może to właśnie ich szukała policja przeszukując skrupulatnie przed meczem wszystkie krzaki i kratki ściekowe w pobliżu stadionu? Swoją nieobecność tłumaczą tym, że liczba biletów nie wykorzystuje ich potencjału i że są za drogie. Na szczęście priorytetem dla HKSów jest dopingowanie swojego klubu. Tak więc przez całe spotkanie był prowadzony niezły doping okraszony "pozdrowieniami" dla lokalnych rywali (zarówno tych z Reymonta jak i Kałuży), jak i ich przydupasów z Tarnowa. Na płocie powieszony zostaje też mały dywanik - mix szali i innych elementów ubioru. Pokazana też została podwieszana pod dachem sektorówka przedstawiająca dwóch rebeliantów z bronią palną, herbem "HUTNIK NH" oraz transparent "Błękitni Rebelianci". Dookoła było też sporo flag na kijach: biało-błękitno-niebieskich oraz okazjonalnych z napisem NH. Mimo braku większych atrakcji to mecz i tak należy uznać za udany. Smaku dodaje też fakt, że Hutnicy zdobyli 3 punkty, wkładając w to dużo ambicji. Słabiutka w tym sezonie Unia pokazała jednak pazury i próbowała coś ugrać, ale udało się jednak utrzymać prowadzenie.
huteusz, 12 październik 2014 20:06:32 0 Komentarzy ˇ 106 Czytań

W niedzielę mecz z Unią!


GlobeTrotters'02Już w niedzielę zdecydowanie najciekawszy mecz u siebie w tej rundzie. Wszyscy widzimy się w młynie o 15:00!


Na meczu będzie można zapisać się na szlagierowy wyjazd do Ostrowca (18.10). Koszt 40 zł (roczniki '95 i młodsze 30 zł)
GDF, 09 październik 2014 08:09:19 0 Komentarzy ˇ 157 Czytań

Sprzątanie obiektu Hutnika - 6.10 godz. 16:00


Nowy Hutnik 2010
Grupa GT'02 i zarząd Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 zapraszają na akcję sprzątania obiektu przed meczem z Oviedo. 

Pierwsze 10 osób, które przyjdą na stadion za udział w akcji będą miały do wyboru: bilet na mecz Unią lub 50% rabat na wyjazd na KSZO (aktualnie przejazd kosztuje 40 zł, dla małolatów 30 zł). 


Godzinę zbiórki na akcję dopisze dziś ktoś z zarządu.

Zbiórka w poniedziałek o godzinie 16 pod budynkiem klubowym. Jeśli będzie kilkanaście osób powinno zając maks 2 godziny.
GDF, 04 październik 2014 07:37:40 0 Komentarzy ˇ 114 Czytań

7 października (wtorek) gramy z Hiszpanami!


KibiceMimo sportowej padaki Hutnik nie ustaje w staraniach by choć trochę osłodzić życie kibicom z Nowej Huty. Mimo, że od poprzedniego Welcome minęło zaledwie nieco ponad 2 miesiące przed nami kolejny mecz międzynarodowy! 7 października Hutnik podejmie drużynę z Hiszpanii - Oviedo.

Początek meczu o godzinie 19. Nie ustalony został koszt biletu - każdy płaci tyle, ile uważa za słuszne! Cały dochód zostanie przeznaczony na utrzymanie drużyny seniorów Hutnika.

Widzimy się za tydzień na Suchych Stawach!
GDF, 30 wrzesień 2014 22:54:04 0 Komentarzy ˇ 71 Czytań

Głosujemy i wygrywamy pieniądze dla Hutnika!


Nowy Hutnik 2010
Jeszcze nigdy nie mieliśmy takiej szansy, by spowodować, że publiczne pieniądze trafią do Hutnika. Teraz dzięki budżetowi obywatelskiemu i mobilizacji naszych kibiców i sympatyków klub może otrzymać prawie 170 tysięcy złotych! Pieniądze te zostaną wydane na remont i utrzymanie boiska treningowego dla naszych zawodników oraz na zorganizowanie szeregu imprez w 2015 r. w ramach obchodów 65. rocznicy powstania Hutnika. By tak się stało musimy wszyscy zagłosować w dn. 27 września – 5 października br.

Co warto wiedzieć:
1) Głosować może każda osoba, która...

GDF, 28 wrzesień 2014 23:03:18 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 259 Czytań

Sandomierskie kłopoty


MeczHutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 0:3
Galeria: kliknij tutaj

 Sandomierska Wisła to jeden z najciekawszych ligowych rywali Hutnika, zarówno piłkarsko jak i kibicowsko. Co więcej kibice gości zawsze chętnie przyjeżdżali na Suche Stawy (co prawda jednak z sezonu na sezon ich ilość maleje). Należało się spodziewać więc stosunkowo dobrej frekwencji. Ta z kolei była lepsza niż wcześniej, ale nadal to nie jest to co kiedyś, na Suche Stawy przybyło bowiem ok. 400 fanów. Na płocie powieszono dwie flagi oraz transparent: "Sławek wracaj do zdrowia, JwSK, PDW". Goście przybyli z kolei w 68 osób z dwiema flagami. Przez większość spotkania dopingowali oni swoją drużynę. Kibice HKSu z kolei zaczęli dość dobry doping w około 20 minucie spotkania który trwał już do końcowego gwizdka. Poza tym, żadnych atrakcji kibicowskich. No, można najwyżej wspomnieć o ostatnio coraz aktywniejszych dziadkach wykrzykujących hasła antyrządowe.
Na boisku Hutnicy niestety mają ostatnio pecha do drużyny z miasta "ojca Mateusza". Biało-Błękitno-Niebiescy muszą też borykać się z falą kontuzji. Niestety mimo woli walki zdecydowanie lepiej na boisku prezentowali się goście, którzy pokonali naszych graczy aż 0-3.

huteusz, 27 wrzesień 2014 19:40:01 0 Komentarzy ˇ 101 Czytań

Dziś bardzo ważny mecz!


KibiceDziś o 16 Hutnik zmierzy się z drużyną z Sandomierza. Kibice gości zapowiedzieli liczny przyjazd, więc solidną ekipą powinniśmy się pojawić też my!

Przed meczem przeprowadzimy Bitwę Osiedli. Czy znów wygra Skarpa? Co słychać na Teatralnym i Wzgórzach? Jak poradzą sobie objawienia ostatnich lat czyli Szkolne i Zielone?

Na meczu będzie można także zapisać się na wyjazd do Ostrowca - koszt 30 zł we wrześniu (młodzież roczniki '95 i młodsze 20 zł). W październiku cena wzrośnie do 40 zł (młodzież zapłaci wówczas 30).

Widzimy się na Suchych Stawach!
GDF, 27 wrzesień 2014 07:58:57 0 Komentarzy ˇ 170 Czytań

WYJAZD RUNDY! OSTROWIEC!


GlobeTrotters'02
Po udanym wyjeździe do Kielc pora rozpocząć przygotowania do najważniejszej eskapady w tej rundzie


18 PAŹDZIERNIKA HUTNICZA ARMIA RUSZA DO OSTROWCA

CO PRAWDA KSZOKI GRAJĄ W NASZEJ LIDZE JUŻ 2 SEZON ALE DOPIERO PO RAZ PIERWSZY MAMY OKAZJĘ WYBRAĆ SIĘ NA MECZ WYJAZDOWY


W związku z tym, że chcemy, żeby ten wyjazd przerósł organizacyjne wszystkie eskapady z ostatnich sezonów już teraz...
GDF, 25 wrzesień 2014 23:15:52 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 493 Czytań

Pojutrze "Bitwa Osiedli"!


GlobeTrotters'02W sobotę na Suchych Stawach pierwszy ciekawy mecz w tym sezonie.

Kibice Sandomierza pojawili się wczoraj na Garbarni, potwierdzili także sobotnie powtórzenie trasy i wizytę na Suchych Stawach. 

Żeby nieco zmobilizować kibiców Hutnika przed meczem zorganizujemy "Bitwe Osiedli"
GDF, 25 wrzesień 2014 07:49:07 0 Komentarzy ˇ 108 Czytań

Strona 1 z 167 1 2 3 4 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice