Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,145 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik wygrywa, baraże na wyciągnięcie ręki!


MeczHutnik Kraków - Czarni Połaniec 2:0 (1:0)
Bramki:Czajka 42', Świątek 78'

Hutnik:Brzeźiański, Czajka, Garzeł, Pasionek(k), Jurkowski, Niechciał, Tabak, Świątek, Pyciak, Dziadzio, Hajduk

W dzisiejsze słoneczne niedzielne południe rozegrał się mecz pomiędzy Hutnikiem a Czarnymi Połaniec. Na stadion przybyło około 500 kibiców Hutnika, z czego około 30 stanęło w młynie. Prowadzony był od czasu do czasu w miarę głośny doping. Na płocie powieszone zostało kilka flag (Hutnik, Fighters, Jaworzno, Stalowe, Skarpa, Suche Stawy, Piastów).
Na boisku było znacznie ciekawiej niż na trybunach, na których udzielił się piknikowy klimat tego spotkania. Piłkarze Hutnika od pierwszego gwizdka rzucili się do ataków. Przez pierwsze 25 minut drużyna z Połańca nie opuściła praktycznie swojej połowy. Dało się zauważyć to "coś" w grze Hutnika, czego brakowało przez większą część tego sezonu. Piłkarze pokazali że są ambitni i potrafią walczyć. Tak samo poprawiona została kwestia zawodników którzy chcieli "wchodzić z piłką do bramki". Hutnicy zaczęli oddawać strzały z dystansu. Niestety strzały te nie były popisem celności. Około trzynastej minuty, jeden ze strzałów piłkarzy Hutnika trafił w słupek. Wynik zmienił się jednak dopiero w 42 minucie, kiedy to po pięknym strzale Czajki Hutnicy objęli prowadzenie.
W drugiej połowie Hutnicy grali nieco słabiej. Mimo wszystko mieli oni nadal dużą przewagę nad Czarnymi. Warto zauważyć iż również goście z Połańca w drugiej połowie mieli kilka sytuacji, takich jak między innymi słupek i poprzeczka Obieraka. Hutnicy mieli jednak szczęście i utrzymali swoje prowadzenie. Hutnicy w drugiej odsłonie spotkania mieli jeszcze więcej dogodnych sytuacji, lecz zaczęli znów próbować wejść z piłką do bramki. Warto pochwalić bramkarza gości za wiele udanych interwencji. Dopiero w 78 minucie spotkania Hutnicy jednak podwyższyli na 2:0. Strzelcem bramki był Świątek. Do końca spotkania nie działo się już raczej nic ciekawego. Po meczu piłkarze podziękowali kibicom za wsparcie.
To zwycięstwo realnie zwiększyło szanse Hutnika na udział w barażach. Zapewnienie sobie miejsca barażowego to już tylko formalność. Oby się ona udała.
LucassNH, 24 maj 2009 14:10:24 0 Komentarzy ˇ 1815 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice