Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 20244,610,969 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Przegrany mecz o pietruszkę


MeczHutnik Kraków - Dalin Myślenice 0:1

W dosyć nietypowej porze został rozegrany na Suchych Stawach ostatni mecz III ligi pomiędzy Hutnikiem a Dalinem. Ze względu na złą porę (piątek, 18:00), oraz fakt iż był to przysłowiowy "mecz o pietruszkę" na Suchych Stawach zjawiła się niezbyt duża grupa kibiców. Na płocie powieszone zostały trzy flagi. Od 40 minuty prowadzony był sporadycznie doping dla drużyny Biało-Błękitno-Niebieskich. Jak to zwykle na Suchych Stawach, bramkarz gości nie miał łatwego życia. Po meczu piłkarze podziękowali kibicom za doping.
Na boisku dzisiejszego dnia panowała nuda. Trener Siekliński wystawił na to spotkanie skład rezerwowy, by pierwszy mógł się przygotować odpowiednio do zbliżających się baraży. Od pierwszych minut spotkania Hutnicy grali dosyć dobrze, jednak to Dalin stwarzał groźne sytuacje podbramkowe. Niestety, w końcu jedna z nich została skutecznie wykorzystana, wskutek czego Dalin wysunął się na prowadzenie. Hutnicy mimo słabego składu godnie walczyli z rywalem z Myślenic, i próbowali chociazby wyrównać wynik. Niestety mimo chęci nie udało się to. Warto wspomnieć, że Hutnicy raz trafili w poprzeczkę.
Wynikiem tego meczu nie należy się przejmować, ponieważ był to mecz "o nic", i Hutnicy po prostu go sobie odpuścili. Najważniejsze są baraże.
huteusz, 05 czerwiec 2009 21:55:38 3 Komentarzy ˇ 1700 Czytań


Komentarze


BIMBER dnia 06 czerwiec 2009 15:36:08

no i przejebaliśmy pietruszke smiley a jutro Niedziela i nie bedzie co do zupy dać
huteusz dnia 06 czerwiec 2009 22:18:36

Ty sobie tu nie rób żartów bimbrze.
LucassNH dnia 06 czerwiec 2009 22:19:02

Bimber spokojnie.Deser w postaci baraży już niebawem.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice