Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 20244,486,426 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik vs Sheffield Fc.


MeczHutnik Kraków - Sheffield FC 3:1 (1:0)
Bramki: 23' Świątek, 55' Pyciak, 77' Nawrot - 77' Cam

Galeria z meczu: tutaj

Mecz z Sheffield FC był jednym z głównych punktów obchodów 60-lecia Nowej Huty, które odbyły się na Suchych Stawach.
Mecz poprzedzony był bardzo dobrą kampanią marketingową, a wejście było bezpłatne.Niestety w dniu meczu pogoda nie dopisała, ale mimo to na Suchych Stawach pojawiło się około 1000 osób w tym kilku kibiców z Anglii.Dodatkowo można było zakupić unikatowe programy meczowe,łączone szaliki Hutnika i Sheffield, a także pamiątkowe bilety.Ponadto, na stadionie przed spotkaniem odbył się między innymi mecz Oldboye - Kibice (8:1),pokaz futbolu amerykańskiego oraz turniej darta.Warto dodać iż na boisko wraz z piłkarzami Hutnika wyszedł jeden z kibiców, który wygrał internetowy konkurs.Prowadzony był sporadyczny doping. Dopiero pod koniec spotkania uformował się dosyć liczny młyn. Na meczu panowała ogólnie bardzo piknikowa, i wesoła atmosfera.
Na boisku przez większość spotkania było dosyć spokojnie. Przez większość spotkania dominował Hutnik, który zdobył więcej bramek. Goście jedyną swoją bramkę zdobyli w drugiej połowie spotkania.
huteusz, 25 lipiec 2009 20:35:20 0 Komentarzy ˇ 2227 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice