Dzisiaj jest: 04 Marzec 20244,459,540 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pogrom na Suchych Stawach


MeczHutnik Kraków - Lubrzanka Kajetanów 9:0 (3:0)
Bramki - Jagła, Świątek, Pyciak x2, Szewczyk x3, Pasionek, Garzeł

Hutnik : Brzezianski - Jagła, Pasionek, Garzeł, Czajka - Pyciak, Tabak(Nawrot), Świątek, Białkowski(Dziadzio) - Szewczyk, Gil
Widzów: 400
Galeria: http://galeria.hutnik.org/?dir=2009-10/Hutnik-Lubrzanka

W sobotnie słoneczne popołudnie na Suchych Stawach rozegrał się mecz pomiędzy Hutnikiem a Lubrzanką Kajetanów. Na stadion przybyło 400 najwierniejszych fanów nowohuckiej jedenastki. Pod względem kibicowskim, jak można było się spodziewać nie działo się praktycznie nic ciekawego. Od czasu do czasu można było jedynie usłyszeć doping spod zegara. Warto zauważyć negatywne zmiany na stadionie - na sektorze H pojawiły się tandetne krzesełka, z których jedno "samo" się złamało. Ponadto za murawą widoczne były metalowe rupiecie mające być przyszłym oświetleniem na stadionie Hutnika. Jednym słowem - modernizacja pełną parą.
 Na murawie z początku wiało nudą. Hutnicy grali bardzo ofensywnie, nie mieli najmniejszych problemów z drużyną gości. Już w dziesiątej minucie spotkania Hutnicy zdobyli pierwszą bramkę, została ona jednak nieuznana przez sędziego. Na szczęście nie był to mecz "na szczycie", i dla nowohucian nie było to wielką stratą. Zaledwie dziesięć minut musieliśmy czekać, aby zobaczyć pierwszą, już uznaną bramkę. Nie minęła nawet minuta od tego zdarzenia, a wynik został podwyższony na 2:0, pięknym strzałem. Do końca pierwszej połowy Hutnicy zdobyli jeszcze jedną bramkę.
Druga połowa była festiwalem strzeleckim Hutników. Zdobyli oni dwie bramki z bardzo ciekawych akcji. Warto odnotować sytuację w której zawodnik Hutnika strzelił w poprzeczkę, a później jeden z "biało-błękitno-niebieskich" spróbował poprawić, ale trafił w słupek. Bramka na 6:0 została strzelona z rzutu karnego. Wykonywać miał go bramkarz Hutnika - Brzeziański. Jego strzał trafił w poprzeczkę, bramkarz wybił piłkę, ale w dobitce lepsi okazali się gospodarze.  Obejrzeliśmy jeszcze bramkę na 7:0, i pod koniec meczu Hutnikom podyktowany został drugi rzut karny, bezproblemowo wykorzystany. Do końca spotkania zobaczyliśmy jeszcze jednego gola.
Po meczu piłkarze podziękowali kibicom za wsparcie. Miejmy nadzieję że Hutnicy w Zabierzowie będą tak samo skuteczni jak dzisiaj na Suchych Stawach.
LucassNH, 15 sierpień 2009 17:13:41 3 Komentarzy ˇ 1520 Czytań


Komentarze


fubu dnia 15 sierpień 2009 18:29:18

Nawrot chyba;dsmiley
huteusz dnia 15 sierpień 2009 18:36:44

nie wiem
nhkuba dnia 15 sierpień 2009 22:32:38

Man of the match - NAWROT

To co chłopak wyczyniał na boisku... mistrzostwo!
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice