Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 20244,486,306 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - 1 FC Magdeburg! 60lecie Hutnika!


MeczHutnik Kraków - 1 FC. Magdeburg 0:2
Bramki padły w 48 i 87 minucie.

Jubileusz 60-lecia Hutnika rozpoczął się oficjalnie o godzinie 13:00 od pikniku kibiców. Kibice Hutnika i Magdeburga wspólnie mogli spotkać się na bocznym boisku Hutnika przy piwie oraz kiełbaskach. Fani z Magdeburga przyjechali pięcioma autobusami, w liczbie około 300 osób. O 14:00 rozpoczął się mecz pomiędzy kibicami obydwu drużyn, który zwyciężyli Hutnicy 4:2. O godzinie 15:00 rozegrany został mecz między juniorami Hutnika oraz Cracovii. Tutaj również lepsi okazali się biało-błękitno-niebiescy, którzy zwyciężyli 5:1. Na stadion powoli przybywały coraz liczniejsze grupy kibiców. Około godziny 18:00 na stadionie znajdowało się już ponad dwa tysiące fanów Nowego Hutnika. Na płocie zostały powieszone flagi, w tym dwie nowe: nowa edycja Fighters oraz Jagiellońskie. W pierwszych minutach spotkania została zaprezentowana oprawa w postaci podświetlanych stroboskopami folii z napisem "1950 - 60 lat - 2010", a pod spodem "Hutnik - duma Nowej Huty". Hutnicy zaprezentowali jeszcze wulkaniki, oraz stroboskopy w asyście biało-błękitno-niebieskich świec dymnych. Do zabawnej sytuacji doszło, gdy podpalił się baner reklamowy, i gasiła go straż pożarna. Ponadto prowadzony był dosyć dobry doping. Niemcy również zaprezentowali dużo pirotechniki, i prowadzili regularny doping. Widać iż doping w szeregach 1. FCM jest bardzo dobrze zorganizowany. Warto zaznaczyć, iż Magdeburg przywiózł ze sobą jedną dosyć dużą flagę. W drugiej połowie, w 60 minucie, kibice Hutnika odpalili 60 rac, i był to ostatni akcent pirotechniczny Biało-Błękitno-Niebieskich. Magdeburg kilkukrotnie odpalał stroboskopy oraz race. Pod koniec spotkania, w dopingu Hutnika pojawiły się przyśpiewki na temat pewnej osoby związanej ze stowarzyszeniem HKS Hutnik Kraków. Ogólnie impreza była bardzo pozytywna, jednak frekwencja mogła by być nieco lepsza.
Pod względem sportowym, na boisku znacznie lepiej zaprezentował się Magdeburg. Trzeba jednak brać pod uwagę to, iż poziom ligi niemieckiej jest o wiele wyższy niż polskiej, a drużyna Nowego Hutnika nie miała czasu na przygotowania. Pierwsze dwadzieścia minut było raczej słabe i nudne. Dopiero potem przewagę osiągnął FCM. Przeprowadził on groźne akcje, z których jedna zakończyła się bramką. Druga połowa była bardziej wyrównana, kilka groźnych strzałów oddali Hutnicy. Jeden z takich strzałów z 25 metra minął bramkę Magdeburga jedynie o kilka centymetrów. Pod koniec drugiej połowy znowu przewagę osiągneli goście, a Hutnicy nie mieli pomysłu na przeprowadzenie dobrej akcji. W wyniku tego Niemcy zdobyli drugą bramkę, i ustalili tym wynik spotkania na 0:2.
Teraz pozostaje nam jedynie czekać na rozgrywki ligowe!
huteusz, 24 lipiec 2010 21:57:18 0 Komentarzy ˇ 2482 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice