Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,293 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Spotkanie Glinik – Hutnik w MałopolskaTV! Zapraszamy!


MeczJuż jutro o 16:00 nowohucka jedenastka zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Glinikiem Gorlice. Mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności. Będzie to potyczka ostatniej i trzeciej od końca drużyny, także liczymy że biało-błękitno-niebiescy zainkasują pierwsze wyjazdowe punkty. Dotychczas w czterech meczach na obcym terenie ta sztuka Hutnikom się nie udała. Glinik rozpoczął rozgrywki od zwycięstwa z  Bocheńskim. Później zremisował jeszcze z Limanovią, co było na pewno sporą niespodzianką. Jednak na tym zakończyła się dobra passa piłkarzy z Gorlic. W następnych pięciu meczach zdobyli tylko jeden punkt z drugim od końca Dunajcem Zakliczyn. Zawodnicy Glinika musieli schodzić pokonaniu po starciach z Przeciszovią, Lotnikiem, IKSem Olkusz i Orłem Balin. Zajmują zatem dopiero 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów i wyprzedzają Hutnika o jeden punkt (przypominamy że nasi zawodnicy maja jeszcze do rozegrania zaległy mecz z rezerwami Sandecji).

Jak wiadomo Hutnik jest mocno przetrzebiony przez kontuje. Z powodu urazów grać nie mogą: Pacyga, Nawrot, Zdziński, Lipowiecki, Jurkowski, Białkowski, Zimny i Stanek. Jeszcze jeden mecz za czerwoną kartkę musi pauzować Urbaniec. W związku z tym do składu zostali dokooptowani dwaj zawodnicy z juniorów. Są to pomocnik Damian Buras i obrońca Mariusz Bienias. Pierwszy z nich ma zaledwie 16 lat a drugi 18 lat.

W poprzednim sezonie Hutnik wygrał z Glinikiem zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Mecz na Suchych Stawach zakończył się wygraną 4-2, zaś wyjazdowe spotkanie Hutnicy wygrali 2-1. Trzeba jednak zaznaczyć że wyjazdowy mecz grany był już bardzo mocno osłabionym składem podobnym do aktualnego a Glinik po spadku do IV ligi został mocno osłabiony. Między innymi strzelec bramki dla Limanovi w potyczce z Hutnikiem Rafał Gadzina grał jeszcze w zeszłym sezonie w Gliniku. Liczymy więc że Hutnicy potrzymają dobrą passę i po pierwszym zwycięstwie u siebie, zainkasują pierwszy wyjazdowy komplet punktów.

Transmisje live z tego spotkania przeprowadzi portal MałopolskaTV. Początek o 15:55. Organizatorzy zapewniają że transmisję może oglądać jednocześnie 2 tysiące widzów. Mamy więc nadzieje że nie będzie problemów z jakością relacji. Link do relacji znajduje się TUTAJ
rakuNH, 17 wrzesień 2010 21:44:16 0 Komentarzy ˇ 1679 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice