Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 20244,611,026 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Cenne zwyciestwo wyjazdowe!


MeczPrzecziszovia Przeciszów - Hutnik Nowa Huta 0:1 (0:0)
Bramka: Jarosz 90'

Przeciszovia: Kudłacik - Żurek, Dziadzio, Orzechowski, Śliwa - Mikołajczyk (Rydz), T.Całus (Sendera), Laburda (Gałgan), Poręba - Mańka (K.Całus), Chrapkiewicz

Hutnik: Stępniowski - Jarosz, Kukla, Jurkowski, Zimny - Przytuła (30 Gadula), Gamrot, Szewczyk (68 Kozak), Białkowski (59 Salamon) - Dudziński, Stanek.

Galeria: kliknij tutaj.

Najprawdopodobniej ostatni wyjazdowy mecz na który zostali wpuszczeni kibice Hutnika nie przyciągnął na stadion w Przeciszowie zbyt wielu fanów Biało-Błękitno-Niebieskich. W sumie na stadion weszło ich około 70. Przez większą część spotkania prowadzony był doping z bębnem, a na płocie została powieszona jedna mała flaga. Niestety, doping nie był zbyt dobry, jednak wszystko zmieniło się w 90 minucie, kiedy padła zwycięska bramka. Fala radości spłynęła wtedy na sektor Hutnika, co odbiło się nieco na ogrodzeniu stadionu, które do najsilniejszych nie należało (dla Przeciszovii jednak okazało się wielką stratą, o czym można przeczytać na ich stronie internetowej). Poza tym, większych emocji w trakcie meczu już nie było. Warto wspomnieć kilka słów na temat kibiców Przeciszovii, którzy utworzyli blisko pięćdziesięcioosobowy młyn, i również prowadzili doping z bębnem. Byli oni ubrani w zielone koszulki. W sumie, na stadion przybyło około 500 widzów.
Na boisku było podobnie nudno jak z początku na trybunie. W pierwszej połowie nie obejrzeliśmy praktycznie żadnych ciekawych akcji, czy też strzałów na bramkę. Widać było jednak wiele walki po obu stronach. Było kilka sytuacji podbramkowych, jednak żadna z nich nie została dobrze wykorzystana. Druga połowa nie przyniosła wielu zmian, jednak coraz lepiej zaczęli grać Hutnicy, zobaczyliśmy kilka groźnych sytuacji. Gospodarze również nie odpuszczali, jednak to w 90 minucie dzięki uderzeniu głową Jarosza Hutnicy szczęśliwie objęli prowadzenie, sprawiając wspaniałą niespodziankę kibicom!
LucassNH, 09 październik 2010 19:06:57 1 Komentarzy ˇ 2015 Czytań


Komentarze


huteusz dnia 10 październik 2010 18:56:34

Jakby ktos byl chetny do rozszerzenia opisu wydarzeń boiskowych to zapraszam smiley
Jakbym lubial pilke to bym zostal pilkarzem smiley
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice