Dzisiaj jest: 21 Maj 20224,024,488 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WIELKA BITWA OSIEDLI - Starcie II - niedziela godzina 13:00


GlobeTrotters'02Czy Skarpa potwierdzi swoją dominację na Hutniczym podwórku? Kto wywalczy drugą pozycję - Teatralne czy Wzgórza? Czy Wandy zaatakuje miejsce na podium? Jak zareaguje podrażniona ambicja Czyżyn i Centrum A? Czy Oświecenia utrzyma swoją przewagę wśród osiedli z Nowej Huty? Czy Stalowe, Centrum B bądź Górali zmyją plamę na honorze...? Czy ktokolwiek za Hutnikiem jest na Centrum D lub na Stokach?

Odpowiedź na te i inne pytania już w najbliższą niedzielę! Co więcej, każdy z Was drodzy koledzy kibice może przy odpowiedziach coś zasugerować poprzez swoje uczestnictwo i namawianie kolegów.

Zapraszamy wszystkie osiedla i miejscowości do licznego udziału w akcji!

Wszystkie grupy zapraszamy po zapisaniu się do sektora "pod herbem". Pokażemy wszystkim jak nowohuckie "małe ojczyzny" zjednoczone pod biało-błękitno-niebieską wstęgą potrafią wspierać swoich grajków! Może uda im się utrzymać pierwszą w dziejach NH2010 serię zwycięstw? Może uda się wreszcie zapełnić naszą część stadionu? Liczymy na to gorąco, liczymy na Was!
huteusz, 19 październik 2010 15:14:21 0 Komentarzy ˇ 2103 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice