Dzisiaj jest: 04 Marzec 20244,459,635 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Z Iskrą na inauguracje.


Meczherb iskryJuż w najbliższą sobotę Hutnik Nowa Huta  rozpoczyna zmagania w IV lidze małopolskiej.Pierwszym rywalem podopiecznych Krzysztofa Przytuły będzie Iskra Klecza Dolna.W poprzednim sezonie zespół z Kleczy Dolnej występował w VI lidze gdzie zajął 1 miejsce i w ramach reorganizacji awansował, aż o 2 ligi wyżej.

Dla kibiców Hutnika działacze Iskry przygotowali na stadionie około 300 osobowy sektor, a także bilety w promocyjnjnej cenie 4 pln (na wszystkie inne trybuny koszt to 8 pln).Warto dodać, że prezesem miejscowego klubu jest pan Filip Niewidok, właściciel "Pub Corner" w Wadowicach, który w zeszłym sezonie wspierał Nowego Hutnika 2010.

Nową Hutę i Klecze Dolną dzieli dystans ok.55 km.Miejscowość znajduje się tuż przed Wadowicami, a za Kleczą Górną.Zaś stadion Iskry usytuowany jest przy drodze krajowej nr 52 (Głogoczów - Bielsko Biała).Wejście na sektor gości będzie odbywało się boczną bramką - z prawej strony od wejścia głównego.Warto dodać, że wokół stadionu jest dość mocno ograniczona ilość miejsc do parkowania więc zachęcamy   do wcześniejszego przybycia wszystkich fanów Biało - Błękitno - Niebieskich.

Spotkanie odbędzie  się 13 sierpnia (sobota).Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00 Zapraszamy!
LucassNH, 09 sierpień 2011 09:31:28 0 Komentarzy ˇ 1656 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice