Dzisiaj jest: 05 Luty 20234,213,472 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sandecja - Hutnik 4:2


Archiwum
Zapytany po meczu o refleksje pomeczowe trener piłkarzy Hutnika,stwierdził iż jest zadowolony z występu swoich piłkarzy, analizując przed meczem wraz z piłkarzami zespół Sandecji zwracał uwagę na doświadczonego, niezwykle groźnego Janusza Świerada, - niestety na niewiele się to zdało bo "stary boiskowy lis" poważnie dał się we znaki obrońcą strzelając bramkę otwierającą wynik spotkania. Trener zauważył iż mecz stał na wyskoim poziomie, podkreślił doskonałą grę piłkarzy Sandecji którzy zachowali się jak rasowy bokser który po zadaniu trafienia schował się za podwójną gardę i liczył na kontrataki z zaskoczenia. Trener Hutnika pochwalił również sędziego za wzorowe prowadzenie zawodów.
Na pytanie o niefrasobliwe zachowanie w końcówce meczu Pawła Kępy czego efektem była czerwona kartka trener nie wyrażał przesadnej złości o ten incydent. Stwierdził iż miałby pretensje to Pawła gdyby sytaucja ta zdarzyłą się powiedzy w 60min meczu. W końvówce meczu górę zaczeły brać emocje czym trener Hutnika tłumaczy występek Pawła.
Zapytaliśmy trenera o skomentowanie występu Waldemara Sotnickiego, który miał współudział przy dwóch straconych przez Hutnika golach. Trener na gorąco nie chciał skomentować występu swojego golkipera, przyznał że potrzebna jest spokojna analiza meczu, całego zespołu oraz gry poszczególnych piłkarzy. Na wyciągnięćie wniosków jest czas do następnego meczu Hutnika ze Stalą Rzeszów.
huteusz, 20 styczeń 2007 21:38:54 0 Komentarzy ˇ 1519 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice