Dzisiaj jest: 18 Październik 20213,839,050 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Już w niedzielę Wielki Mecz! Odezwa do narodu grupy GT'02


GlobeTrotters'02Do czego to doszło, że zamiast mobilizować się na mecze z Unią, Wisłoką czy Motorem wszystkich elektryzuje mecz z... Orłem Balin? Co to za czasy...? Odpowiedź jest prosta: piękne czasy! NASZE czasy! Sami sobie wymyślamy, z którego meczu uczynić widowisko. Sami sobie wybieramy rywala, zapalamy jupitery i ściągamy telewizję!

To nie będzie zwykły mecz. Szykujemy na to widowisko oprawę, w związku z tym chcemy zaapelować o kilka spraw:

-Nie spóźnijcie się na ten mecz. Przyjdźcie wcześniej. Zacznijmy doping dla naszych piłkarzy już na rozgrzewce. Zapełnijmy szczelnie trybunę pod dachem najpóźniej o godzinie 19:50.

-Szanujcie wielogodzinną pracę osób przygotowujących oprawę. Respektujcie ich prośby i polecenia. Żeby wszystko wyszło tak jak planujemy-wszyscy się musimy do tego przyłożyć.

-Zabierzcie ze sobą barwy. Szaliki, czapki, koszulki. Jak ktoś nie ma-bez problemu będzie mógł to kupić na stadionie. Niech Nowa Huta tego dnia będzie autentycznie Biało-Blękitno-Niebieska

-Nastawcie się na dopingowanie przez cały mecz, niezależnie od wyniku. Gramy z wyżej notowanym rywalem, nie jest powiedziane, że nasi piłkarze ten mecz wygrają. Wygramy go natomiast na pewno na trybunach o ile oczywiście nie będziemy sami dla siebie rywalem.

jednym słowem...

Do boju HUTNICY!
huteusz, 14 październik 2011 21:47:07 0 Komentarzy ˇ 2054 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice