Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,198 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Szlagier na Suchych Stawach


MeczJuż dzisiaj o godzinie 20:00 podopieczni Andrzeja Paszkiewicza podejmą Orła Balin.Obydwie drużyny znajdują się w czołówce ligi i walczą o awans.Balinianie mieli na początku rozgrywek wspaniałą serie w 8 kolejkach wygrali 7 meczów, a tylko jeden zremisowali.Ostatnio jednak drużyna Orła straciła kilka punktów.Remisy z Przeciszovią i Karpatami, a także pierwsza w sezonie porażka z Mogilanami sprawiły, że Balinianie opuścili fotel lidera.

Mecz zapowiada się również bardzo ciekawie pod kątem kibicowskim.Na stadionie przewidywany jest komplet widzów, którzy w blasku jupiterów dopingować będą Hutnika.Dodatkowo grupa ultras GT'02 przygotowała na ten mecz specjalną oprawę.Emocji więc nie zabraknie.

Nie może też więc zabraknąć właśnie Ciebie!Przyjdź wspierać Piłkarską Reprezentacje Nowej Huty.Aby uniknąć kolejek zachęcamy do przybycia na stadion najpóźniej o 19:50.Ceny biletów to 10 pln Normalny oraz 5 pln ulgowy (gimnazjaliści oraz kobiety).Za okazaniem legitymacji, młodzież do lat 14 wstęp wolny.Do zobaczenia na Suchych Stawach!
LucassNH, 16 październik 2011 08:24:00 0 Komentarzy ˇ 1442 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice