Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 20244,486,404 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Niesamowite zwycięstwo na Suchych Stawach!


MeczHutnik Nowa Huta - Orzeł Balin 3:1 (3:1)
Bramki: 7' Nawrot, 19' Żuraw (s), 45' Cichy - 11' Liput

HUTNIK: Kusak - Antoniak, Bienias, Jarosz, Zimny (59 Urbaniec) - Drobny, Guja, Nawrot, Zdziński (59 Stanek), Białkowski, Cichy (67 Wrona).
ORZEŁ: Smok - Domurat, Żuraw, Treściński, Nowak (46 Wtorek) - Suwaj (82 Bodziony), Ślęzak (69 Wolny), Stępień (46 Chrzanowski) - Liput, Motyka, Salami.

Widzów: 999

Mecz Hutnika z Orłem Balin rozegrany został w niedzielny wieczór przy stadionie na Suchych Stawach. Na obiekt przybyło 999 fanów Biało-Błękitno-Niebieskich. Jeszcze większa liczba fanów oglądała mecz za pomocą profesjonalnie przygotowanej transmisji na portalu Facebook (profesjonalne studio, kilka kamer oraz studio przed i po-meczowe). Przez całość spotkania nowohucianie bardzo głośno dopingowali swój klub. Zaprezentowane zostało ponadto kilka opraw: kartoniada w barwy, z pasami materiału, sektorówka z herbem w asyście pirotechniki i pasów materiału oraz transparent "Nasz Hutniczy Klub Sportowy". W drugiej połowie powieszony został również transparent "Pozdrowienia do więzienia", z wymienionymi ksywami. Po zakończeniu meczu odpalone zostało kilka stroboskopów. Pod względem kibicowskim mecz ten stał na bardzo wysokim poziomie.
Pod względem piłkarskim również było bardzo ciekawie. Po porażce z Tramwajem wielu sympatyków Biało-Błękitno-Niebieskich obawiało się tego meczu, na szczęście nic bardziej mylnego. Nie trzeba było długo czekać, ażeby na prowadzenie wyszli Hutnicy. Niestety, pod wpływem euforii, chwile później popełnione zostały błędy wskutek czego wyrównał Balin. Jednak była to ostatnia bramka gości w tym spotkaniu. Hutnicy grali bardzo dobrze, i kilkanaście minut później wyszli na prowadzenie, po samobójczej bramce Żurawia, aby w końcu podwyższyć je kolejną bramką. W drugiej połowie gra była już o wiele spokojniejsza, nie zabrakło jednak walki. Mimo wielu prób z obydwu stron, wynik nie uległ jednak zmianie, i Hutnicy zdobyli bardzo ważne punkty w tabeli. Oby tak dalej!
huteusz, 16 październik 2011 21:56:46 0 Komentarzy ˇ 2131 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice