Dzisiaj jest: 27 Czerwiec 20193,356,513 Unikalnych wizyt

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Piaski: Zbiórka o 10 na Hutniku-są jeszcze miejsca!

GlobeTrotters'02Zbiórka na wyjazd o godzinie 10:00 pod stadionem Hutnika
Zapisy zakończone-zostało kilkadziesiąt wolnych miejsc, więc jak ktoś jest chętny na wyjazd-zapraszamy na zbiórkę.

Wpłaty (5 zł) przy wejściu (roczniki '95 i młodsze po okazaniu legitymacji) do autokaru (nie ma możliwości wcześniejszych rezerwacji)
bardzo ważne:

Nie ma opier....alania!!!

Ładna pogoda, inauguracja rundy,  lider - niedzielny mecz może ściągnąć na stadion wielu niedzielnych kibiców. Nie zmienia to faktu, że wszystkich obowiązuje powinność godnego zachowania i aktywnego dopingu. Jeśli ktoś mimo wszystko nie ma zamiaru dopingować wytrwale naszego klubu - apelujemy o stanięcie na trybunie jak najdalej od prowadzących!

GDF, 17 marzec 2012 16:15:42 9 Komentarzy ˇ 1691 Czytań