Dzisiaj jest: 21 Maj 20224,024,645 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Stawka, emocje i nienawiść czyli to, co kibica nakręca najbardziej


GlobeTrotters'02Na najważniejszy mecz rundy z piłkarskiego punktu widzenia docieramy w ponad 400 osób. Podróżujemy autokarem, busami i niezliczoną ilością samochodów. Po przeróżnych aferach w Piaskach Wielkich istniała obawa, że możemy nie zostać wpuszczeni na ten pojedynek. Na szczęście naszemu zarządowi udało się wynegocjować... całą trybunę krytą! Wypełniamy ją dosyć szczelnie... Już na kilkadziesiąt minut przed meczem trybuna jest niemal pełna. Wokół stadionu zmasowane siły policji oraz ochrona. Kilkudziesięciu tubylców stoi po drugiej stronie i nieźle moknie. Jeszcze przed meczem zaczynamy doping. Od początku nakręcamy niezłą korbę, wspomagając się niezłą akustyką blaszanej trybunki. Zwłaszcza nasze hity wychodzą bardzo dobrze. Sporo osób trochę podłamała stracona bramka, ale staramy się nie milknąć.  Oczywiście mecz z wiceliderem skłonił do wyjazdu także piknikowe towarzystwo no ale poziom decybeli był całkiem niezły. Zwłaszcza w obliczu totalnej padaki prezentowanej przez naszych piłkarzy. W drugiej połowie było nieco lepiej na boisku. Nie brakowało emocji, szans na wyrównanie, fauli, kartek... Brakło tylko upragnionego gola... Doping jak to zwykle w takich sytuacjach bywa skupił się na mobilizowaniu piłkarzy i deprymowaniu rywala kosztem dłuższych przyśpiewek.... Staraliśmy się pomóc piłkarzom podpowiadając którą stroną lepiej zagrać... Na niewiele się to zdało i mecz na boisku przegrywamy. Jako urodzeni optymiści nie możemy nie zauważyć plusów tego wyjazdu. Oprócz bardzo dobrej liczby i momentami głośnego dopingu może cieszyć fakt godnego zachowania naszej publiki, bez durnych i niepotrzebnych akcji oraz sporej ilości młodzieży, która skorzystała z naszej promocji wyjazdowej. W małolatach tkwi nasza siła i nadzieja na przyszłość i na pewno będziemy kładli spory nacisk na odpowiednie prowadzenie kibiców urodzonych w drugiej połowie lat dziwięćdziesiątych i młodszych.
GDF, 31 marzec 2012 22:05:19 5 Komentarzy ˇ 2443 Czytań


Komentarze


Koksik dnia 01 kwiecień 2012 00:11:31

Było dobrze oprócz tego k.... mać! upragnionego gola który byłby sprawiedliwy dla obu drużyn. BARWY KRÓLEWSKIE BIAŁO BŁĘKITNO NIEBIESKIE!
Balin dnia 01 kwiecień 2012 02:37:50

jak co to mam kilka filmów z waszego dopingu..
edik dnia 01 kwiecień 2012 07:54:18

wklej ten doping tu
Kibic Balin dnia 01 kwiecień 2012 12:56:54

Panowie swietny doping, pelna kultura, oby tak dalej. Powodzenia
Nowohucka Elita dnia 01 kwiecień 2012 22:49:18

Tak się bawi szlachta z Nowej Huty. Szkoda tylko k.... że niegramy w wyższej lidze. oj by się działo!
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice