Dzisiaj jest: 24 Październik 20213,842,835 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Jedziemy na Magdeburg?


GlobeTrotters'02Podejmujemy drugą próbę wybrania się na mecz naszych kolegów z Magdeburga

tym razem:

Niedziela 09.12.2012 13:30 15. Spieltag FSV Zwickau-1. FC Magdeburg

koszt około 150 zł

Póki co czekamy na słowne deklaracje, jeśli zbierze się odpowiednia ich ilość-zaczniemy zbierać wpłaty.

deklaracje:

wyjazdyhks@o2.pl
GDF, 16 listopad 2012 07:46:18 11 Komentarzy ˇ 2145 Czytań


Komentarze


kibol dnia 16 listopad 2012 15:39:51

NAMAWIAC LUDZI TEN AUTOKAR MUSI NAS BYC I ZEBY KAZDY POMYSLAL ZE GT02 POSWIECA SWOJ CZAS WIEC PASOWALO BY GO ZAPELNIC I JAK NAJSZYBCIEJ ZAPLACIC....
sks dnia 16 listopad 2012 16:03:35

Karę finansową w wysokości 400 zł Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej nałożył na klub Wisły Sandomierz za to, że podczas meczu z Hutnikiem Nowa Huta kibice odpalili race na stadionie. Kara nałożona przez Związek wydaje się niewielką w porównaniu do mandatów nakładanych przez policję które mogą wynieść nawet 1 tys. zł.

Jak informuje portal NadWisłą 24 jeden z kibiców Wisły mandatami w wysokości 500 zł zostało ukaranych już 10 kibiców. A to nie koniec, bo postępowanie wciąż się toczy. Karani są nie tylko kibice którzy trzymali race ale również Ci, którzy według policji w inny sposób zakłócili porządek na stadionie.

- Chciałbym podkreślić, że nawet podżeganie do zakłócenia porządku publicznego, nawoływanie, wnoszenie rac lub innych niebezpiecznych przedmiotów na stadion jest zakazane i podlega karze. Taka osoba musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi r11; tłumaczy w rozmowie z NW24 asp. Jacek Kulita, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu

W konsekwencji takich działań, jak informuje NW24 jeden z kibiców Wisły, mandat nałożony został również na kibica prowadzącego doping, rza nakłanianie innych do odpalania środków pirotechnicznychr1;.

- Dla nas jest bardzo śmiesznym wytłumaczeniem gdyż każdy ma swój rozum i wie co ma robić a nikt nikogo nie zmuszał do odpalania rac. Druga osoba która mandatu nie przyjęła ma zarzut rozkładania środków pirotechnicznych na sektorze r11;informuje NW24 kibic Wisły.

500 zł mandat nakładany przez policję to maksymalna finansowa kara, jaką policja może nałożyć za ten czyn. Jednak to nie wszystko, mandaty mogą wynieść nawet 1 tys. zł jeśli policja uzna, że podczas meczu nastąpił zbieg wykroczeń czyli danej osobie udowodnione zostanie więcej niż jedno przewinienie.
Sprawa może przybrać jeszcze poważniejszy obrót, gdyż asp. Kulita nie wyklucza skierowania wniosków do sądu o ukaranie, wtedy kara może być jeszcze dotkliwsza. Takie działania według rzecznika policji sandomierskiej mają za zadanie wyeliminowanie ze stadionu osób które zakłócają bezpieczeństwo.

- W tym wypadku biorąc pod uwagę okoliczności, że nie był to jednorazowy wybryk a wręcz była to chuliganka nie możemy mówić o jakimś łagodnym potraktowaniu osób, które dopuściły się tego czynu czyli zakłócenia ładu i porządku na stadionie r11; tłumaczy w rozmowie z NW24 asp. Kulita. (- 4 kibiców Wisły zostało ukaranych mandatami w wysokości 200 zł za race odpalone w trakcie meczu z Beskidem Andrychów r11; przyp.red)

Race odpalane były podczas meczu dwukrotnie na sektorze i żadna z nich nie została rzucona na murawę stadionu.

- Bez pirotechniki oprawy na Beskidzie i Hutniku nie wyglądałyby tak jak oczekiwaliśmy wiec na pewno nikt tego nie żałuje. Kary na pewno nas nie odstraszą i pirotechnika dalej będzie odpalana miejmy tylko nadzieje ze mandaty będą niższe smiley . Jedynie szkoda kary nałożonej przez ŚZPN który ukarał nasz klub grzywną w wysokości 400 zł. Na koniec mogę dodać, że żadne prawa i ustawy nie zabronią nam zabawy r11; informuje portal NW24 kibic Wisły. r11; Nie w ten sposób należy manifestować swoje przywiązanie do klubu, a tym bardziej że są to nasi kibice którzy na meczu Wisły stwarzają problemy zarówno sobie jak i władzom klubu r11; tłumaczy działania policji asp. Kulita.
mibic dnia 16 listopad 2012 16:06:25

Co to za brednie pisze pan rzecznik,jakie nakłanianie ? jakie zagrożenie bezpieczeństwa?Powtarzam na meczu WISŁA-HUTNIK było ok.1300- osób w tym znane sandomierskie osobistości, i nie słyszałem aby ktoś był zbulwersowany głośnym kulturalnym dopingiem.a wręcz przeciwnie znaczna część tych tak zwanych pikników do tego dopingu się przyłączyła.Uważam że karanie jakimikolwiek mandatami jest bezpodstawne a tym bardziej tak wysokimi jest wręcz chore.Czy zwierzchników sandomierskich policjantów ,ktoś wprowadził w błąd co do zachowania kibiców,czy powodem jest tu kompleks małomiasteczkowego braku poważnych przestępstw(a te które się zdarzyły rozwiązuje detektyw w sutannie)a może samo zachowanie w sposobie prowadzenia rozpoznania wzorowane jest na bystrości serialowych policjantów.
mertep dnia 18 listopad 2012 20:32:00

jak Magdeburg wyszedl i ile kibicow Hutnika bylo?
Alex dnia 18 listopad 2012 22:04:13

O czym ty piszesz? Wyjazd w grudniu.
huteusz dnia 19 listopad 2012 17:24:51

Tutaj wszyscy żyją swoim rytmem.
Niektórzy mają rozdwojenie jaźni, niektórzy cierpią na siemachofobie, niektórzy narzekają że "nie ma za co przedłużyć strony" a mi jeszcze nikt poza jedną osoba nie zadeklarował pomocy...

Szkoda słów.
jurekNH dnia 19 listopad 2012 18:24:09

Trzeba wyjść z puchą na meczu siatkówki. Kto korzysta ze strony, łachy nie robi. No chyba, że w ogóle nie śmierdzi groszem.
zibibe dnia 19 listopad 2012 22:32:47

jak można się skontaktować z tobą w sprawie sfinansowania tej strony?
mertep dnia 20 listopad 2012 07:37:24

co ze strona bedzie istniec w styczniu czy kaplica?
kibol dnia 20 listopad 2012 12:37:32

PANOWIE I PANIE NARZEKALISCIE OSTATNIO ZE WYJAZD NA MECZ NASZYCH PRZYJACIOL JEST W PIATEK TERAZ JEST W NIEDZIELE I TEZ CISZA NAPRAWDE NAMAWIAC OSOBY BO GT02 POSWIECA SWOJ CZAS A NAJWIDOCZNIEJ NIEMA DLA KOGO .. NASI PRZYJACIELE Z NIEMIEC NIERAZ NAS ODWIEDZILI I TO DOSC SPORA LICZBA WIEC MOBILIZOWAC SZEREGI!!!!!!!!!!
huteusz dnia 21 listopad 2012 13:03:07

zibibe: mk05 (malpa) o2.pl lub przez forum.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice