Dzisiaj jest: 21 Maj 20224,024,605 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zaczynamy!!!


GlobeTrotters'02Rozpoczyna się najważniejszy i najciekawszy sezon od lat dla fanatyków Hutnika. Kibolsko-piłkarska koalicja Błękitnej Armii już jutro rusza na podbój Pińczowa.

Choć te najciekawsze mecze dopiero we wrześniu warto od początku wjechać w rundę na wysokich obrotach. Każdy, kto liznął chociaż w minimalnym stopniu sportu w formie czynnej wie, że bez dobrej rozgrzewki ani rusz. Dlatego nie czekajmy na szlagiery - pokażmy dobrą formę już na dzień dobry, tak, żeby za miesiąc być w największym gazie, a nie dopiero człapać.

Na rozruch wyjazd w dawne, wietrzne kieleckie. Mimo początkowych obaw udało się zebrać ludzi. Mamy komplet. Jednak jak to zwykle bywa noce poprzedzające mecz bywają wesołe. Czasami na balu pada hasło "weże jedź" i o poranku pojawiają się nowi chętni na przejażdżkę. Inni z kolei lecą takim łukiem, że godzina zbiórki to nie pora na wstanie i odpadają. Liczba miejsc może się zwiększyć, bądź zmniejszyć.
Z myślą o tych spontanicznych apelujemy do osób posiadających miejsca w transporcie o kontakt z osobami z GT'02 lub mailem wyjazdyhks@o2.pl.

Z innych ciekawostek to jutro na Suchych Stawach o 12:15 gra Okocimski z Katowicami.
GDF, 10 sierpień 2013 16:17:04 1 Komentarzy ˇ 1843 Czytań


Komentarze


Futbol1x2pl dnia 11 sierpień 2013 16:32:32

Tutaj typujemy wyniki: www.futbol1x2.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Hutnika!
Pula nagród - 16 000 PLN!
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice