Dzisiaj jest: 21 Maj 20224,024,622 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pojutrze Unia! Wszyscy w młynie o 19!


GlobeTrotters'02Uwaga-WAŻNE! ZBIÓRKA W MŁYNIE O 19:00 - NIE TRZEBA TŁUMACZYĆ DLACZEGO!!! APELUJEMY O PUNKTUALNOŚĆ I KUPOWANIE BILETÓW WCZEŚNIEJ!!! 


przedsprzedaż trwa, pamiętajcie o dokumentach i o tym, ze formalnosci z kupowaniem biletow beda dluzsze - takze zbierac sie wczesniej a nie chlac piwska na osiedlu do za 5 siodma!!! 


MŁYN NA MECZU Z UNIĄ TARNÓW ZNAJDOWAŁ SIĘ BĘDZIE W MIEJSCU ZAZNACZONYM NA NIEBIESKO! 

 Czyli będzie obejCzyli będzie obejmował sektor na co dzień młynowy + część trybuny wydłużoną W STRONĘ ZEGARA! Wszystkich kibiców chcących dopingować cały mecz zapraszamy właśnie do tego sektora. Oczywiście pozostałą część stadionu też będziemy zachęcać do dopingu, ale chodzi o to, żeby Ci najwytrwalsi i najgłośniejsi stanęli RAZEM. Kibiców, których nie interesuje doping zapraszamy do zajmowania miejsc najbliżej torów tramwajowych a pozostałych o uszanowanie ich decyzji o spokojnym oglądaniu meczu! 

Sektor zaznaczony pomieści spokojnie 700 osób, jeśli to nie wystarczy pozostałe osoby niech stają albo najbliżej zegara, albo przy płocie dzielącym młyn od części piknikowej, jednak upieramy się o zajmowanie części bliżej zegara!!! 


NIE OSZCZĘDZAĆ GARDEŁ! ZMIAŻDŻYMY UNIĘ!!! 
GDF, 11 wrzesień 2013 11:50:44 0 Komentarzy ˇ 1549 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice