Dzisiaj jest: 18 Październik 20213,839,023 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
To nie koniec rundy


GlobeTrotters'02Za nami najważniejsze pojedynki tegorocznej jesieni. Solidne młyny i oprawy na meczach z KSZO i Unią oraz wizyta w 600 osób na Reymonta świadczą o tym, że kibice Hutnika mają się dobrze i potrafią się zmobilizować.

Myli się jednak ten, co uważa, że to koniec ciekawych meczów w tym roku. W niedzielę Hutnik zagra z Granatem o godzinie 15. Jeszcze ciekawiej będzie 3 listopada. Hutnik zagra mecz przy sztucznym oświetleniu z Beskidem Andrychów. Już teraz rozpoczynamy przygotowania na ten pojedynek.

Na Beskidzie chcemy:

-przeprowadzić pierwszą w tym sezonie BITWĘ OSIEDLI - ostatnia była ponad rok temu, może w tym czasie zmienił się układ sił w Nowej Hucie? Zachęcamy do mobilizacji na swoich osiedlach oraz do pomocy - potrzebujemy osób do ankietowania.

-zrobić oprawę - jeszcze nie została ustalona tematyka, więc jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, hasło, pomoc fizyczną, finansową etc.

-świętować 11 urodziny grupy GT'02, na które wszystkich serdecznie zapraszamy! Kto był z nami w poprzednich latach, ten wie, że bywa wesoło:-)


Świętnie, że daliśmy radę na najważniejszych meczach. Ale to nie wszystko. Udowodnijmy w końcu, że stać nas na regularność! UH!
GDF, 16 październik 2013 12:16:22 0 Komentarzy ˇ 1365 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice