Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,135 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Co słychać w klubie? (2)


Co tam panie na zarządzie?
Spotkanie zarządu z 10 lutego zdominowały zimowe turnieje organizowane przez stowarzyszenie. Poruszono także tradycyjne, palące kwestie przygotowań drużyny do wiosny, kompletowania składu i dziury budżetowej:

VI Turniej Kibiców Hutnika już lada dzień. Ostatecznie zagrają w nim 24 zespoły. Wiemy już, że turniej rozpocznie się o godzinie 12. Dokładnego terminarza należy szukać na stronie www.nh2010.pl.

Nie da się ukryć, że rozgrywki są jedną z nielicznych okazji zarobienia niezbędnych pieniędzy dla klubu. Dlatego zarząd apeluje do wszystkich kibiców Hutnika o jak najliczniejsze przybycie na halę. Dla graczy i dopingujących przygotowany będzie catering (z napojami,daniami gorącymi i przekąskami po przystępnych cenach). Będzie do nabycia także piwo, dlatego obowiązuje kategoryczny zakaz wnoszenia własnego alkoholu. Oczywiście na turnieju będzie można nabyć wszystkie pamiątki Hutnika. Poza zawodami piłkarskimi organizatorzy przygotowali także inne konkurencje. Jakie? Przekonacie się w sobotę.
Na turnieju będziemy gościć aż dwie ekipy zagraniczne, poza tym będą nasi znajomi z innych polskich miast – każdego przybyłego na turniej obowiązuje zachowanie godne najlepszego klubu na świecie.

Na turnieju prowadzona będzie zbiórka na rzecz akcji „Dycha na Hutnika”. Przypomnijmy: do końca lutego klub musi zapłacić zaległość w ZIS-ie, inaczej pozbawiony będzie możliwości funkcjonowania na Suchych Stawach. Aktualnie w akcji wzięło udział około stu kibiców, a zebrana kwota oscyluje na poziomie 2900 złotych. Lekko licząc potrzeba dziesięć razy więcej, potraktujmy więc sprawę poważnie.

Dwa tygodnie po kibicach na hali przy Ptaszyckiego zagrają trampkarze w ramach „Probud Hutnik Cup”. Inicjatywa Hutnika spotkała się ze sporym zainteresowaniem drużyn z regionu, zostały zaledwie dwa wolne miejsca. Stowarzyszenie jest na etapie pozyskiwania sponsorów i partnerów rozgrywek. 

Trwają przygotowania pierwszej drużyny do rundy wiosennej. Hutnicy zaimponowali formą strzelecką, wygrywając z Borkiem 14:0. Z kwitkiem odprawili także Orła Piaski Wielkie, aplikując mu trzy gole. Trwa kompletowanie składu. Z powodu sytuacji finansowej i konieczności oszczędzania rozmowy z piłkarzami nie są łatwe. Drużyna zostanie uzupełniona zdolnymi juniorami. Do końca lutego powinniśmy już znać kształt zespołu Hutnika. 
GDF, 12 luty 2014 10:38:12 0 Komentarzy ˇ 2164 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice