Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,268 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Co słychać w klubie? (4)


Co tam panie na zarządzie?
Ostatnie w lutym spotkanie zarządu to ostatnie przygotowania do turnieju trampkarzy i pierwsze przymiarki do organizacji meczów w rundzie wiosennej.  Liga rusza już za nieco ponad dwa tygodnie! 

Przypominamy: 1 marca odbędzie się Probud Hutnik Cup – turniej trampkarzy upamiętniający zmarłego bramkarza Hutnika Marcina Latosa. W piątek delegacja zarządu i trampkarzy odwiedzi grób Marcina. Turniej rozpocznie się o godzinie 8:45. W ten dzień będzie można za symboliczną złotówkę specjalne wydanie biuletynu meczowego „Suche Stawy”.  Szczegóły zawodów na stronie www.hutnikcup.pl.

Akcja „Dycha na Hutnika” przyniosła na chwilę obecną 12098 zł. Jak wiemy nasze zadłużenie jest ponad dwukrotnie wyższe. Trwają rozmowy z ZIS-em o rozłożeniu pozostałej części długu na raty. Możemy być więc pewni, że zbiórka będzie kontynuowana także w marcu. 

Mamy nadzieję, że ZIS pójdzie na rękę Hutnikowi i będziemy mogli dopingować nasz klub na Suchych Stawach w pierwszym meczu z Nidą Pińczów (15.03, godzina 15). Jak wiemy Hutnik został ukarany zamknięciem trybuny zachodniej na dwa mecze, wszyscy kibice będą zatem wpuszczani od strony pawilony klubowego. Przypominamy o tym, jak bardzo ważna dla klubu jest frekwencja na meczach u siebie. Sytuacją niedopuszczalną jest to, że koszty organizacji nie są pokrywane z wpływów z biletów, a niestety tak bywało w zeszłym roku wielokrotnie.

Apelujemy więc do wszystkich kibiców: już teraz zaplanujcie sobotnie (i nie tylko) popołudnia tak, żeby być razem z nami. Namawiajcie do chodzenia na mecze znajomych. Pomagajcie klubowi w promowaniu meczów Hutnika, które są przecież świętem naszej dzielnicy. 

Przy braku sponsora strategicznego i nikłej pomocy miasta to kibice są nadal najważniejszym sponsorem klubu. Mowa zarówno o wpływach z biletów, jak i składkach członkowskich. Trwa weryfikacja członków stowarzyszenia i ich gotowości do wpłacania zdeklarowanych wcześniej składek. Dzięki aktywniejszej pracy zarządu w tym obszarze przychody ze składek są największe od kilku miesięcy. Zarząd skłania się ku stworzeniu nowej listy członków, usunięciu ze stowarzyszenia i listy mailingowej osób "widmo", które nie deklarują dalszego wspierania klubu.

W poprzednim raporcie informowaliśmy, że już nikt raczej z klubu nie odejdzie. Nie oznacza to niestety, że na boisku zobaczymy tych samych piłkarzy, co jesienią. Kilku zawodników ma problemy zdrowotne, zagrożony na wiosnę jest występ Lamparta i Lubery.

Wszystkim zawodnikom i kibicom życzymy dużo zdrowia. Wiosna już tuż tuż – ładujcie akumulatory! Hutnik Was potrzebuje!

GDF, 27 luty 2014 14:23:43 1 Komentarzy ˇ 1611 Czytań


Komentarze


kriss1981 dnia 27 luty 2014 15:12:16

obowiazkowo przy kasie pucha z datkami na Hutnika,sa tacy co dali duuuuzo wiecej niz dycha wiec kazdy niech da chociaz pare zlotych i zacznijcie wreszcie chodzic na mecze jezeli wam naprawde zalezy na naszym HKS-ie.Był,bedzie,jest ......
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice