Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,196 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Co słychać w klubie? (8)


Co tam panie na zarządzie?
Głównym tematem ostatnich posiedzeń zarządu byłą organizacja meczów piłkarskich drużyny Hutnika i uwagi zgłoszone formalnie przez Policję - w ich wyniku przyjęto w dn. 14 kwietnia regulamin imprez niemasowych oraz zadecydowano o zmianach w służbie informacyjnej i porządkowej. Jeśli wśród kibiców znajdą się osób, które chcą pomóc w organizacji meczów i mogą przez ok. 3 godz. pełnić rolę służby informacyjnej, to prosimy o mail na info@hutnik-krakow.pl.  Zmiany wprowadzone w trakcie meczu z Koroną zostały pozytywnie ocenione przez Policję. Równocześnie dziękujemy wszystkim za respektowanie regulaminu.

Do klubu przyszło pismo na temat zasad wpuszczania kibiców Hutnika na pierwszy legalny ligowy wyjazd tej wiosny – do Sandomierza (2 maja). Miejscowi udostępnią dla nas 140 miejsc. Warunkiem wpuszczenia jest przesłanie listy imiennej na 48 godzin przez zawodami. 

Hutnik rozpoczyna przygotowania do derbowego meczu z Wisłą (14 maja). Początek meczu został przesunięty na godzinę 20. 

Zarząd omówił sprawę naruszenia dóbr osobistych i wizerunku Hutnika przez Panoramę TVP. Zarząd uznał, że złożone propozycje usunięcia skutków tego działania nie są wystarczające i podjął decyzję o dalszym prowadzeniu sprawy. O szczegółach poinformujemy w odpowiednim czasie.

Klub ustalił, że sprawozdania dla członków będą przygotowane kwartalnie i będą rozsyłane członkom do 10 dnia każdego miesiąca po zakończeniu kwartału, tj. 10 stycznia, 10 kwietnia, 10 lipca i 10 października. Najbliższe sprawozdanie zostanie wysłane do 10 maja br.

Omawiano także sytuację kadrową w związku z kontuzjami piłkarzy - poważne kontuzja przytrafiła się Michałowi Zdzińskiemu, a wciąż kilku zawodników nie jest w pełni zdrowia. Tematem posiedzenia był fatalny stanu stadionu oraz murawy i na temat kroków, jakie klub może obecnie podjąć w tym zakresie oraz kwestie uzyskania licencji na rozgrywki w sezonie 2014/15, w tym m.in. warunki spełnienia wymogów licencyjnych, kształt drużyn i ich trenerów. Dyskutowano również na liczne tematy finansowe, organizacyjne, itd.

GDF, 24 kwiecień 2014 12:58:48 0 Komentarzy ˇ 1623 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice