Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 20244,610,906 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Niepokorne HKSy...


MeczHutnik Nowa Huta - Wisła II Kraków 3:3

Galeria: kliknij tutaj

 Derby praktycznie zawsze można uznać za najważniejszy mecz sezonu. Nie inaczej było i tym razem. Środowy termin nie przeszkodził w przybyciu na stadion około tysiąc-osobowej grupie fanów Hutnika. Jak zwykle na tego typu meczach pojawiło się wiele dawno niewidzianych twarzy. Już przed rozpoczęciem spotkania na płocie powieszono transparent "Niepokorne HaKaeSy przyprawiają was o stresy". Około 15 minuty spotkania transparent ten został uzupełniony o całość oprawy: dużą sektorówkę z zakapturzoną postacią, a po bokach 12 transparentów na kijach przedstawiających różne typy kiboli Hutnika - niektóre postaci bardzo oryginalne. Całość później została podświetlona od tyłu niebieskimi flarami. Oprawa robiła ogromne wrażenie, nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że najlepsza w historii Hutnika. Później kilkukrotnie odpalona została jeszcze pirotechnika (stroboskopy, znów flary), powieszono też flagi. Prowadzony był całkiem porządny doping, wzbogacony często o "pozdrowienia" dla lokalnych rywali i jednego z piłkarzy gości. Podsumowując - na prawdę konkretna robota, i szacunek dla GT'02. Największym minusem tego spotkania była prawdopodobnie nieobecność kibiców gości - zostało dla nich zarezerwowane 100 miejsc, nie stawił się jednak oficjalnie nikt, ze względu na bojkot przez nich prowadzony.
 Warto kilka słów wspomnieć jeszcze o tym co działo się na boisku. Mecz był sędziowany przez Słowaków, co można by powiedzieć jest ewenementem w III lidze. Po zaciekłej walce i wielu emocjach, nieuznanych bramkach, i nerwach Hutnicy zremisowali 3:3. Szkoda, że nie udało się utrzymać prowadzenia, zwłaszcza w derbach, ale był to mecz na naprawdę wysokim poziomie, i jeżeli Hutnicy będą utrzymywać taką formę, to o punkty możemy być spokojni.
huteusz, 14 maj 2014 23:52:48 0 Komentarzy ˇ 1816 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice