Dzisiaj jest: 21 Maj 20224,024,543 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ligowe ostatki/wyjazd do Libiąża


GlobeTrotters'02Antykibicowska postawa działaczy klubu z Andrychowa i wobec nas (zakaz wstępu) i wobec miejscowych kibiców (konflikt) sprawiła, że nie ma nas na właśnie rozgrywanym meczu z Beskidem. Nie oznacza to jednak, że sezon już się zakończył. Przed nami dwa ostatnie mecze ligowe i apelujemy do wszystkich fanów Hutnika o uczestnictwo w organizowanych przez nas wydarzeniach:

Mecz z Wierną potraktujemy jako Hutniczy Dzień Dziecka. W piątek na godzinę 18:00 zapraszamy młodych kibiców do budynku Nowego Hutnika 2010. Przygotujemy wspólnie transparent,który zawiśnie na meczu z Wierną Małogoszcz (sobota 17:00).

To będzie ostatni mecz u siebie bardzo ciekawego, ale trudnego i zróżnicowanego sezonu 2013/14. Choć rywal nie jest z najwyższej póki to jednak chcemy na tym meczu zrobić atmosferę bardziej przypominającą mecze z KSZO czy Beskidem niż z Bochnią lub Dalinem! Widzimy się wszyscy w młynie!

Tydzień później ostatni mecz rundy. Hutnik pojedzie do Libiąża. 
Organizujemy na ten wyjazd autokar - koszt jedynie 20 zł. Zapisy pod mailem: wyjazdyhks@o2.pl i na meczu z Wierną! Jedziemy!


GDF, 28 maj 2014 17:41:37 0 Komentarzy ˇ 1419 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice