Dzisiaj jest: 18 Październik 20213,838,860 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Falstart jakiego dawno nie było!


GlobeTrotters'02
Tak marnego początku dawno u nas nie było. Rozumiemy brak tłumów, ale 7 osób w Bodzentynie i po 300 na meczach u siebie to jakaś parodia kibicowania!

Nie można wiecznie żyć przeszłością, albo wielkimi wydarzeniami w stylu wyjazd na Magdeburg czy derby na Reymonta. Sensem kibicowania są zwykłe, cotygodniowe mecze Hutnika, obojętnie z kim i obojętne gdzie. Hutnik gra co tydzień i nie można sobie o nim przypominać raz na rundę!!! Między bajki trzeba odłożyć mniemanie o sobie, że jesteśmy nie wiadomo kim bo się zebraliśmy raz w roku. Nasz poziom trzeba oceniać na podstawie wypadkowej z wszystkich meczów.

"Niedzielne" kibicowanie nas na pewno nie interesuje. Kto zahaczył o imprezową Sielpię wracając z wyjazdu dobrze wie o czym mowa.

Nie można wszystkiego tłumaczyć wakacjami.

Ruszcie d....!!! Bo niedługo może być za późno...
GDF, 19 sierpień 2014 16:13:35 1 Komentarzy ˇ 1889 Czytań


Komentarze


jurekNH dnia 24 sierpień 2014 11:28:40

Kilka lat temu wracaliśmy, bodajże z Wieliczki, w czterech empekowskich Ikarusach. Po wyjściu z jednego z nich, jako starszy pan z parasolką, przedostałem się bez problemu, udając przechodnia, przez kordon policji. Dotarłem na przystanek tramwajowy pod papierniczym na Centrum C gdzie siedziało już dwóch małolatów. Jeden z nich zauważył wyłaniających się zza dawnej "Markizy" naszych kibiców w barwach. "Patrz Gumiory!" powiedział do drugiego. "Patrz, ilu ich jest!" powiedział z kpiącym uśmieszkiem ten drugi. "No." zaśmiał się pierwszy. Wiedząc ilu faktycznie "ich jest" nie spojrzałem w kierunku idących szalikowców, tylko z satysfakcją patrzyłem jak powoli gasną drwiące uśmieszki z twarzy szyderców, w miarę jak kolejni hutnicy wyłaniali się spod "Światowida". To tak nieodległa przeszłość. Czy pozostaną tylko wspomnienia ?
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice