Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 20244,486,412 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sandomierskie kłopoty


MeczHutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 0:3
Galeria: kliknij tutaj

 Sandomierska Wisła to jeden z najciekawszych ligowych rywali Hutnika, zarówno piłkarsko jak i kibicowsko. Co więcej kibice gości zawsze chętnie przyjeżdżali na Suche Stawy (co prawda jednak z sezonu na sezon ich ilość maleje). Należało się spodziewać więc stosunkowo dobrej frekwencji. Ta z kolei była lepsza niż wcześniej, ale nadal to nie jest to co kiedyś, na Suche Stawy przybyło bowiem ok. 400 fanów. Na płocie powieszono dwie flagi oraz transparent: "Sławek wracaj do zdrowia, JwSK, PDW". Goście przybyli z kolei w 68 osób z dwiema flagami. Przez większość spotkania dopingowali oni swoją drużynę. Kibice HKSu z kolei zaczęli dość dobry doping w około 20 minucie spotkania który trwał już do końcowego gwizdka. Poza tym, żadnych atrakcji kibicowskich. No, można najwyżej wspomnieć o ostatnio coraz aktywniejszych dziadkach wykrzykujących hasła antyrządowe.
Na boisku Hutnicy niestety mają ostatnio pecha do drużyny z miasta "ojca Mateusza". Biało-Błękitno-Niebiescy muszą też borykać się z falą kontuzji. Niestety mimo woli walki zdecydowanie lepiej na boisku prezentowali się goście, którzy pokonali naszych graczy aż 0-3.

huteusz, 27 wrzesień 2014 19:40:01 0 Komentarzy ˇ 1232 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice