Dzisiaj jest: 18 Październik 20213,838,962 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Taki sobie szlagier


GlobeTrotters'02
Wyjazd do Ostrowca nie poruszył specjalnie środowiska kibiców Hutnika. Pojechali, ci co mieli pojechać, czyli osoby, które śmigają na wyjazdy niezależnie od tego, czy Hutnik gra w Ostrowcu, Kielcach, Pińczowie czy Kleczy Dolnej. Mecz faktycznie można uznać za najciekawszy w tej rundzie, ale słowo "szlagierowy" to raczej przesada.

Początkowo była mowa o 50 biletach dla nas, jednak kilka telefonów i maili z klubem z Ostrowca i udaje nam się wynegocjować limit 150 wejściówek w sektorze gości. Trochę na wyrost, bo ostatecznie autokarem i autami melduje się nas na sektorze w Ostrowcu 110 osób. Na stadion zajeżdżamy dosyć spóźnieni, niewiele wcześniej pojawiają się tam nasi piłkarze, więc pierwsze osoby od nas, które meldują się w klatce zdążyły fetować 2 pierwsze bramki dla nas. Konkretnie oflagowujemy sektor flagą "Hutnik Fighters", z boku sektora znajduje się jeszcze miejsce dla osiedlówki Zgody. Dopingujemy niemal cały mecz, dobrze nam idzie zwłaszcza pod koniec, gdy piłkarze gniotą i rywali i są blisko przechylenia szali zwycięstwa na naszą korzyść. Nie udaje się to, ale za postawę w meczu zbierają od nas brawa po meczu. Słowa otuchy otrzymuje także trener, któremu grozi zawieszenie ze strony MZPN. 

Miejscowi nie zrobili na nas większego wrażenia. W młynie jest ich nie więcej niż 200, prowadzą niezbyt głośny doping i prezentują banalną oprawę ultras. Na początku meczu bluzgają na nas, na co nie pozostajemy dłużni. 

Po meczu kwitniemy nieco na sektorze, czas umilamy sobie szydząc z ochrony. W końcu wraz z zapadnięciem zmroku udajemy się do autokaru, zgarniamy kilka mandatów i udajemy się w ślamazarną podróż do Nowej Huty przez świętokrzyskie mgły...
GDF, 19 październik 2014 20:46:53 0 Komentarzy ˇ 2370 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice