Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 20244,486,295 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Środa ze Scyzorami


MeczHutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 0:2
Galeria: kliknij tutaj

 W środę na Suchych Stawach rozegrane zostało kolejne z rzędu spotkanie z udziałem Biało-Błękitno-Niebieskich. Tym razem rywalem były rezerwy kieleckiej Korony. Pomyśleć, że nie aż tak dawno temu rywalem była 1 drużyna z Kielc... Niestety, rezerwy to rezerwy, więc pod względami kibicowskimi trudno mówić o atrakcjach. Frekwencja była zbliżona do poprzedniego meczu z Wolanią. Na uwagę po raz kolejny zasługuje legendarny już krzykacz, który jak co meczu nie stronił od wyszukanych docinek w kierunku rywala jak i sejmowych partii. Tacy wariaci tylko na Suchych Stawach! Ciekawostką też może być akcja promocyjna jednej z nowohuckich pizzerii która funduje darmową pizzę osobie która złapie piłkę w przerwie spotkania.
Pod względem sportowym niestety dobra passa została złamana, ale nie ma powodów do rozpaczy. Hutnicy zagrali dobre spotkanie a obie bramki które stracili były wynikiem głupich błędów i niedopatrzeń. Biorąc pod uwagę napięty harmonogram rozgrywek i to że Korona wystawiła dobry skład, nie ma czego się wstydzić. Miejmy tylko nadzieję, że w następnych meczach dobre wyniki powrócą.
huteusz, 22 kwiecień 2015 21:43:53 0 Komentarzy ˇ 1142 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice