Dzisiaj jest: 21 Maj 20224,024,585 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Tego nam było trzeba!


GlobeTrotters'02Za nami pierwszy ciekawy mecz w tej rundzie na Suchych Stawach. Pojedynkiem z KSZO pokazaliśmy, że jak chcemy to możemy i jak bardzo potrzebujemy tego typu kibolskich spektakli. 

Po raz pierwszy w tym sezonie mecz rozegraliśmy przy sztucznym oświetleniu, a po raz pierwszy w tej rundzie otwarta została trybuna zachodnia, na której przez poprzednie 5 lat kręciliśmy młyn. 

Na takim meczu nie mogło także zabraknąć oprawy. Prezentacja była niejako kontynuacją "ultraKOMBINATorów" z poprzedniego meczu z KSZO. Tym razem nawiązaliśmy do planów wygaszenia Wielkiego Pieca w nowohuckim kombinacie. Na płocie pojawił się wymowny transparent z hasłem "Tego pieca nie zgasicie!". Na sektorze powiewały flagi na kij i sektorówka, a całość uzupełnił ogień złożony z rac, ogni wrocławskich i stroboskopów. Takiego żaru niejeden piec na hucie by się nie powstydził!

Brak regularnego młyna na trybunie nie wpłynął negatywnie na naszą wokalną postawę w tym meczu. Dopingowaliśmy głośno i wytrwale przez cały mecz mimo niekorzystnego obrotu spraw na boisku. Przerobiliśmy niemal cały repertuar. Warto zaznaczyć, że bluzgi ograniczyliśmy do minimum. Kiepska pogoda (burze i ulewy) pewnie miała wpływ na frekwencję, jednak i tak było całkiem nieźle, zwłaszcza jakościowo, o czym świadczy petarda przy śpiewach na cały stadion. 

Fani KSZO przyjechali na mecz w kilkadziesiąt osób. U nas niesłyszalni, aczkolwiek coś tam działali bo zauważyć się dało migoczące stroboskopy w ich sektorze.

Na meczu organizujemy Bitwę Osiedli, którą wygrywa Skarpa, przed Wzgórzami i Teatralnym. Solidnie pokazały się też Czyżyny, Wandy i Hutnicze.

Do następnego!
GDF, 22 maj 2015 23:30:47 0 Komentarzy ˇ 1506 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice