Dzisiaj jest: 04 Marzec 20244,459,657 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nerwowa końcówka


MeczHutnik Nowa Huta - Beskid Andrychów 3:2
Galeria: kliknij tutaj

 Kolejnym meczem który przyszło rozegrać Hutnikom było spotkanie z Beskidem Andrychów. Niestety, pod względem kibicowskim ze strony Hutnika tego dnia było kiepsko - zarówno pod względem frekwencji, jak i dopingu, a raczej jego braku, poza nielicznymi okrzykami z trybuny krytej. Ilość fanów na stadionie można szacować na 400. Z Andrychowa przybyło ok 30 fanów KSB z dwoma flagami, którzy dopingują przez większość spotkania. Często słychać od nich antyislamskie i antypolicyjne przyśpiewki. W drugiej połowie spotkania prezentują oni oprawę: folię z napisem "Na Suchych Stawach robimy karnawał" (litery ACAB w haśle były czerwonego koloru). Pokazali oni sektorówkę, a później odpalili sporo piro, w tym... sztuczne ognie (wystrzeliwane w powietrze), co było sporym zaskoczeniem. Ciekawi fakt, że wszystkiemu przyglądała się policja niewidziana już dawno na stadionie.
 Na boisku widać było braki kadrowe. Mimo to Hutnicy grali pewnie, stwarzając sobie sytuacje, w drużynie Beskidu należy jednak pochwalić obronę. Na bramkę dla Hutników trzeba było czekać ok. 25 minut, kolejne padły w 60 i 66 minucie spotkania. Strzelcami byli Kołodziej (x2) i Guja. Gorąco zrobiło się pod koniec spotkania, kiedy zaledwie w dwie minuty rywale zdobyli dwie bramki. Na szczęście Hutnicy bez większych problemów utrzymali wynik, i 3 punkty pozostały na Suchych Stawach.
huteusz, 14 listopad 2015 20:25:45 3 Komentarzy ˇ 1590 Czytań


Komentarze


xerven dnia 04 luty 2016 15:41:16

gratulacje!

-----
drinki i koktajle
xerven dnia 04 luty 2016 15:41:17

gratulacje!

-----
drinki i koktajle
Simone dnia 06 czerwiec 2016 00:10:15

Takie mecze są najlepsze. Człowiek wychodzi pełen energii.

Publidot.pl
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice