Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,179 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Trudne derby na Suchych Stawach


MeczHutnik Nowa Huta - Wisła II Kraków 1:6
Galeria: kliknij tutaj

 Derby z rezerwami krakowskiej Wisły rozegrane zostały na Sucych Stawach w sobotę wielkanocną. Frekwencja po stronie Hutników tego dnia była dość przyzwoita (ok 700), w odróżnieniu do tej po stronie Wisły, która wyniosła 0, podobnie jak ostatnim razem. Tym razem kibice "białej gwiazdy" w żaden sposób nie ustusunkowali sie do przyznanych im wejściówek. Szkoda, ponieważ na pewno nie byłoby tego dnia nudno.
 Jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie, to Hutnicy dopingowali na przyzwoitym poziomie przez całe spotkanie. Na płocie większość meczu wisiał transparent "Magdeburg dziękujemy" z herbami HKS oraz 1.FCM. Podziękowanie to dotyczyło wsparcia akcji "Koło ratunkowe" przez kibiców niemieckiego klubu. Oprócz dwóch flag, powieszony został po raz kolejny transparent "Pozdrowienia do więzienia - Wojtek trzymaj się". W pierwszej połowie zostały odpalone ponadto białe i niebieskie świece dymne, a w drugiej kilkanaście rac. Po zdjęciu transparentu poświęconego Magdeburgowi, w jego miejsce powieszone zostały flagi Hutnik Fighters, oraz debiutująca "ŚP. MARCHEWA".
 Niestety, jeżeli chodzi o sportowe aspekty tego spotkania, to Hutnicy po trudnym meczu przegrali aż 1-6. Drużyna Biało-Błękitno-Niebieskich toczyła nierówną walkę przeciw rosłym i ogranym zawodnikom z Reymonta. Niestety w obliczu takiego rywala wychodziły braki drużyny Hutnika. Honorową bramkę dla nowohucian zdobył Nawrot. Wynik ten może rozczarowywać, ale należy go traktować jako wypadek przy pracy.
huteusz, 26 marzec 2016 22:26:30 2 Komentarzy ˇ 1357 Czytań


Komentarze


kaju dnia 27 marzec 2016 09:02:30

Wczoraj złorzeczyłem, że nigdy więcej itd. Dzisiaj już sprawdzałem terminarz co mnie czekasmiley, więc...wszystkim Wesołych, piłkarzom też i dalej na SS smiley
hutniknowy dnia 04 kwiecień 2016 14:41:55

Może niektórzy nasi zawodnicy zamiast kopać w jakiś amatorskich ligach (FLS) skupili by się bardziej na treningach by uzupełnić braki. A jak nie to niech rezygnują i bawią sie w amatorszczyznie i nie biorą pieniędzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice