Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 20244,486,437 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Bójcie się chamy!


MeczHutnik Kraków - Barciczanka Barcice 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Barażowy mecz o awans do III ligi między Barciczanką a Hutnikiem przyciągnął na Suche Stawy ok 1500 fanów. Hutnika wspierało ok 20 osób z Magdeburga - dzięki za wsparcie! Przez całość spotkania prowadzony był bardzo dobry doping - bardzo widoczne było że ranga spotkania i prawdziwe sportowe emocje pomagały nowohucianom wspinać się na wyżyny wokalnych możliwości. W drugiej połowie zaprezentowana została oprawa składająca się z rac i świec dymnych.
Na boisku tego dnia oglądaliśmy bardzo ciekawe i dynamiczne spotkanie, niestety dość nerwowe w wykonaniu Hutników. Dały się we znaki nieco braki kadrowe, nie przeszkodziło to Hutnikom jednak wygrać to spotkanie. Pierwsza bramka dla HKS padła z rzutu karnego. Gol dla gości padł po niefortunnej główce Bieniasa. Na szczęście zawodnik ten zrehabilitował się zdobywając zwycięską bramkę w 75 minucie. Warto zauważyć, że w ostatniej minucie spotkania trzecią bramkę dla Biało-Błękitno-Niebieskich zdobył Gawęcki, sędzia jednak jej nie uznał i zakończył mecz. Decyzja ta wzbudziła sporo kontrowersji i wiele osób z nią się nie zgadza - argumentowana była wcześniejszym zagraniem ręka przez jednego z Hutników.
Pozostaje mieć nadzieję, że rewanżowe spotkanie da awans! Niestety włodarze klubu z Barcic starają się utrudnić kibicom zobaczenie tego spotkania, nikt jednak nie ma wątpliwości - w niedzielę WSZYSCY DO BARCIC!
huteusz, 16 czerwiec 2018 23:23:47 0 Komentarzy ˇ 814 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice