Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 20244,486,311 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lidera mamy!!


MeczHutnik Kraków - Sokół Sieniawa 3:1
Galeria: kliknij tutaj

Mecz z Sokołem przyciągnął na Suche Stawy nieco mniej fanów niż poprzednie spotkanie z Wisłą Sandomierz. Przez większość spotkania przez 50-osobowy młyn prowadzony był całkiem przyzwoity doping, w czym pomagały emocje sportowe tego dnia. Na płocie powieszono 2 flagi. Warto odnotować fakt, że na meczu dostępny był reaktywowany po wielu latach zin "Tylko Hutnik" który zawiera wiele interesujących informacji kibicowskich.
Na boisku, mimo szybkiej utraty pierwszej bramki, Hutnicy wywalczyli kolejne trzy punkty. W trakcie spotkania jeden z zawodników gości otrzymał czerwoną kartkę, ponadto cały sztab trenerski gości musiał opuścić ławkę. W związku ze sporym zamieszaniem które powstało, pierwsza połowa przeciągnęła się aż o 10 minut. Do przerwy Hutnicy remisowali z rywalem 1-1. Na szczęście, w drugiej połowie dzięki ogromnemu zaangażowaniu i walce, Hutnicy zdobyli jeszcze dwie bramki, zapewniając tym wszystkim nie tylko zwycięstwo, ale i pozycję lidera, której chyba nikt na początku sezonu się nie spodziewał!
huteusz, 01 wrzesień 2018 21:23:32 0 Komentarzy ˇ 742 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice