Dzisiaj jest: 04 Marzec 20244,459,686 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Apel zarządu Hutnika w sprawie meczu ze Stalą.


Mecz"W związku z decyzją Wojewody Małopolskiego o rozegraniu w dniu 19.05.2007 meczu Hutnik Kraków – Stal Rzeszów bez udziału publiczności, co jest spowodowane koniecznością usunięcia niedociągnięć organizacyjnych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przebiegu organizowanych meczów, informujemy że w najbliższą sobotę stadion Hutnika będzie zamknięty dla kibiców. Co więcej prosimy kibiców naszego klubu o to, by nie zbierać się w okolicach zamkniętego stadionu.
Wojewoda w swojej decyzji zaznacza: „(…) Podkreślono jednocześnie, iż w przypadku powtórzenia się chuligańskich ekscesów, policja będzie wnioskować o znacznie dotkliwsze sankcje, włącznie z całkowitym zamknięciem stadionu na dłuższy okres”.
Zdając sobie sprawę z konsekwencji ewentualnego nie sprostania wymogom meczu bez publiczności, prosimy wszystkich, którzy wiele razy udowodnili, że swoim dopingiem są 12 zawodnikiem hutniczej drużyny o uszanowanie decyzji o zamknięciu stadionu podczas meczu ze Stalą, aby możliwe było wsparcie zespołu w kolejnym meczu z AKS Busko, 2 czerwca.

Zarząd Hutnik Kraków Sportowa SA"

W dniu meczu, w godzinach od 15:00 do 19:00 nieczynne będzie:
boisko wielofunkcyjne, boisko pełnowymiarowe sztuczne, kawiarnia Corner, Centrum Wspinaczkowe Hutnik, boiska treningowe.
huteusz, 17 maj 2007 11:16:46 0 Komentarzy ˇ 1759 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice