Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,114 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Szczakowianka 3:0


ArchiwumHutnik-Szczakowianka-3-0 (1-0) w meczu sparingowym. Hutnik pokonał dziś w samo południe II ligowy zespół Szczakowianki Jaworzno 3-0. To kolejny z serii meczów kontrolnych podopiecznych trenera Roberta Kasperczyka, tym razem zakończony efektownym zwycięstwem. Mecz rozegrano w dość trudnych zimowych warunkach, na zaśnieżonej płycie jednego z bocznych boisk Hutnika. Następny mecz już we wtorek w Skotnikach z II ligowym Podbeskidziem Bielsko Biała, początek sparingu o godz. 14.00.

Bramki: Madejski, Kostera i Kępa.

Hutnik: Sotnicki, Stanula, Kostera, Pasionek, Kępa, Antas, Czajka, Piotrowicz, Wiącek, Dutka, Madejski a także Kącik, Błachacz, Gawlik i Niechciał.

Szczakowianka: Rogala, Prażmowski, Maternik, Adamus, Mrozek, Morawski, Ficulak, Chrobot, Boguszewski, Jarzynka, Zięba a także Podgórski, Budka, Ławecki, Dziółka, Cygnar, Czerwiec, Rączka i Krauze.
zrodlo:www.hutnik.bci.pl
Hutnik-Szczakowianka 3:0, ale...
- Tak się gra w styczniu, w lutym. Nie można przywiązywać zbyt dużej wagi do wyników - mówił po meczu trener Kasperczyk - Ważniejsze są wnioski jaki wyciągamy np z porażek. My teraz kładziemy nacisk na grę defensywną. Zwłaszcza, że zaczynamy grę klasycznym 4-3-3. W pierwszej połowie na zaśnieżonym boisku drużyny nie stworzyły sobie wielu sytuacji. Hutnik objął prowadzenie po stałym fragmencie gry. Piotr Madejski dośrodkował z rzutu wolnego wykonywanego spod lini autowej, a w "16" najwyżej wyskoczył Marcin Kostera (12 min.). Po przerwie bliżsi wyrównania byli goście z Jaworzna, jednak końcówka należała do "hutników". Najpierw Paweł Kepa trafił (82 min.)z rzutu wolnego (z ok 20 metrów, a piłka skozłowała przed bramkarzem), a wynik ustalił Piotr Madejski, który obsłużony prostopadłym podaniem przelobował chcącego go zatrzymać bramkarza (85 min.). Zalety dzisiejszego sparingu? - Wreszcie jestem zadowolony ze skuteczności! - przyznał trener Hutnika.

Skład Hutnika: Sotnicki-Stanula, Kostera, Pasionek, Kępa - Antas, Czajka, Piotrowicz - Wiącek, Dutka, Madejski.
Ponadto grali: Kącik, Błachacz, Gawlik, Niechciał.

Kolejny sparing Hutnik rozegra z Podbeskidziem Bielsko-Biała we wtorek(07.02)o godzinie 14 na sztucznym boisku w Skotnikach.

Autor: Redakcja www.hutnik-krakow.pl
Opis ze strony www.szczakowianka.jaw.plDzisiaj o godzinie 12:00 w Krakowie Szczakowianka rozgrywała swoje drugie sparingowe spotkanie. Przeciwnikiem jaworznian był trzecioligowy Hutnik Kraków. Podopieczni trenera Roberta Moskala ulegli krakowianom 0:3. Słabo zaprezentowali się testowani zawodnicy.

- Graliśmy w pierwszej połowie nowymi, testowanymi zawodnikami, ale kończymy już okres sprawdzania kolejnych zawodników, bo potem cierpi na tym cały zespół. Ewentualnie sprawdzimy jedynie zawodnika, którego będziemy dobrze znali.

Szansę zaprezentowania swoich umiejętności mieli zapowiadani Marcin Matwernik (KS Myszkó), Marcin Morawski (Cracovia II) oraz Boguszewski i Arkadiusz Chrobot (Kolejarz Stróże). Nie pojawił się z kolei Konrad Koźmiński z chorzowskiego Ruchu.

Z różnych powodów nie mogło wystąpić dzisiaj kilku podopiecznych trenera Moskala. Dariusz Boś dostał wolne (sprawy osobiste), Łukasz Antczak, Robert Chudy, Dariusz Drewniak i Łukasz Hejnowski borykają się z kontuzjami. Dwaj pierwsi narzekają na zapalenie Achillesa oraz kolana.

Teraz będziemy skupiać się na tym co mamy. Trzeba już zgrywać zespół, również taktycznie - podkreślił po spotkaniu trener Moskal.

Klub traci już cierpliwość w sprawie Mieczysława Sikory. Trener Moskal zapytany, czy zawodnik skontaktował się wreszcie z klubem odpowiedział - Nic o tym nie wiem, ale wiecznie czekać nie będziemy. To nie jest przytułek tylko klub drugoligowy.

Hutnik Kraków - Szczakowianka Jaworzno 3:0

Szczakowianka: Rogala (46' Budka)- Prażmowski, Maternik (46' Ławecki), Adamus, Mrozek (46' Dziółka) - Morawski (46' Cygnar), Ficulak, Chrobot (46' Czerwiec), Boguszewski (46' Rączka) - Jarzynka (46' Krauze), Zięba (46' Podgórski)
huteusz, 20 styczeń 2007 21:50:50 0 Komentarzy ˇ 1583 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice