Dzisiaj jest: 21 Styczeń 20213,658,104 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Dalin 2:2


ArchiwumSkład Hutnika: Sotnicki(46.Kącik)-Stanula,Pasionek(46.Gawlik),Pazdan(46.Kostera),Niechciał(46.Orłowski)-Lipecki,
Kaczor(46.Czajka),Stolarz-Antas(46.Jarosz),Dutka(67.Antas),Madejski.

Następny test-mecz "hutnicy" mają zaplanowany na sobotę(g.11) na Suchych Stawach z Clepardią. Nie odbędzie się jednak drugi planowany na ten dzień mecz z Gościbią Sułkowice.

zrodlo:www.hutnik-krakow.pl

Sparing Hutnika we wtorek. Na remis z Dalinem Myślenice

Nie w środę jak podawaliśmy rano, ale we wtorek doszło do sparingu piłkarzy Hutnika z Dalinem Myślenice w Skotnikach. Nieporozumienie wzięło się z konsultacji z klubowymi działaczami. A przecież to trener wie najlepiej i Robert Kasperczyk podkreślał wtorkowy termin.

Hutnicy zremisowali z Dalinem 2:2, a bramki zdobyli Marcin Pasionek i Piotr Madejski. Jak ocenił mecz trener hutników, w grze widać było przemęczenie zgrupowaniem w Grecji. Następny sparing już w najbliższą sobotę. Na Suchych Stawach o godz. 11 hutnicy zmierzą się z Clepardią Kraków.

zrodlo:www.nowahuta.org.pl

Sparing na remis, Hutnik-Dalin 2-2. W pierwszym sparingu po powrocie z Grecji, Hutnik zremisował w Skotnikach z zespołem Dalinu Myślenice. Bramki zdobyli Marcin Pasionek i Piotr Madejski.

Hutnik-Dalin 2-2 (1-1) Bramki: M. Pasionek 23, P. Madejski 75 (H)

Z meczu zadowolony był trener Robert Kasperczyk, goście zagrali defensywnie i na tle tak usposobionego rywala, hutnicy mogli się sprawdzić w ataku pozycyjnym. Całe spotkanie rozegrał Krzysztof Lipecki, który wrócił do składu po odwieszeniu go przez PZPN. Widać było, że musi upłynąć trochę czasu zanim znów zgra się z drużyną i będzie czuł się pewniej. Nie grali natomiast Paweł Kępa i Paweł Piotrowicz.
Mecz rozegrano na bardzo dobrze przygotowanej sztucznej nawierzchni w Skotnikach, które powoli stają się ośrodkiem znanym i cenionym przez wiele drużyn nie tylko z regionu.

Hutnik: Sotnicki (Kącik), Stanula, Pasionek (Gawlik), Pazdan (Kostera), Niechciał (Orłowski), Lipecki, Kaczor (Czajka), Stolarz, Antas (Jarosz), Dutka (Antas), Madejski.
zrodlo:www.hutnik.bci.pl
huteusz, 20 styczeń 2007 21:53:48 0 Komentarzy ˇ 1226 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice