Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,317 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dar krwi kibiców


HDK PCK Hutnik Kraków- W tak szlachetny sposób - poprzez oddanie krwi - pragniemy uczcić pamięć największego z wielkich Polaków - papieża Jana Pawła II - powiedział prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK Hutnik Kraków Ryszard Janiczek.

Akcja kibiców - przygotowana wspólnie z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie - odbędzie się w nowohuckiej Galerii Centrum.

Warto dodać, że kilka dni wcześniej - w sobotę, 29 marca - z tej samej okazji Klub Honorowych Dawców Krwi "Cracovia Pasy" zorganizuje - wspólnie z Wisłą Kraków - podobną akcję na krakowskim Rynku Głównym.

Z kolei 3 kwietnia odbędzie się I Pielgrzymka Sportowców i Kibiców z Krakowa do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie- Łagiewnikach pod hasłem: "Abyśmy byli jedno, dobro, miłość i pojednanie".

Piłkarze Hutnika Kraków grają obecnie w III lidze, ale w nie tak odległej przeszłości występowali w ekstraklasie i przez jeden sezon reprezentowali Polskę w rozgrywkach Pucharu UEFA. W 1992 piłkarz zespołu z Nowej Huty - Mirosław Waligóra - został królem strzelców I ligi zdobywając 20 goli (wspólnie z Jerzy Podbrożnym grającym wtedy w Lechu Poznań, który także strzelił 20 bramek).

info za: http://sport.interia.pl/szukaj/news/dar-krwi-kibicow,1080632
BIMBER, 24 marzec 2008 09:19:51 0 Komentarzy ˇ 1491 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice