Dzisiaj jest: 23 Lipiec 20244,628,285 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Hutnik - Kmita 0:3 (sparing)


ArchiwumSuche Stawy. Podsumowanie inwestycji i przegrany sparing Hutnika we mgle

Piątek na Suchych Stawach obfitował w spotkania i mecz piłkarski. Tuż po południu spotkano się przy Nowohuckim Centrum Wspinaczkowym, które jako ostatnia inwestycja minionej kadencji Rady Miasta Krakowa zostanie zakończona do końca listopada br. Łącznie obiekty sportowe Hutnika otrzymały przeszło 8 milionów złotych. Jedną inwestycją, której nie udało się dokończyć jest oświetlenie stadionu. Ma być ono kontynuowane w nowym roku budżetowym. Zapewniał o tym prezydent Jacek Majchrowski, który wziął udział w hutniczym podsumowaniu sportowych inwestycji. Dla porównania podamy, iż w latach 1991-2002 obiekty Hutnika z budżetu miasta otrzymały nieco ponad 600 tys. złotych. Różnica jest widoczna i krzycząca. Oby te inwestycje były kontynuowane. Wszyscy zebrani zachwycali się największą w Polsce w plenerze ścianą wspinaczkową. W fazie organizacyjnej jest szkółka wspinaczkowa. Od wiosny ruszy w Nowej Hucie najnowocześniejszy obiekt wspinaczkowy w Polsce, iluminowany i przygotowany do zadaszenia.

Popołudniu na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią rozegrano mecz sparingowy. Hutnicy zmierzyli się z Kmitą Zabierzów. Grze przeszkadzała gęstniejąca mgła. Grano dwa razy po 60 minut. Podopieczni Jerzego Kowalika pokonali hutników 0:3 (jeden gol z rzutu karnego). Nowe boisko Hutnika sprawdziło się w 100 procentach! Nad poprawą gry swojej drużyny trener Ryszard Kruk ma sporo czasu. Niewiele można powiedzieć o nowych twarzach. Z kolei o Michała Pazdana, oprócz Cracovii, dopytuje się także ŁKS.

zrodlo: www.nowahuta.org.pl
huteusz, 21 styczeń 2007 09:38:19 0 Komentarzy ˇ 1792 Czytań


Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice