Dzisiaj jest: 19 Styczeń 20203,428,881 Unikalnych wizyt

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
AKS Busko Zdrój - Hutnik 0:0

ArchiwumMecz z AKS Busko był dla Hutników bardzo ważny. Dzięki niemu mogli się zrównać z prowadzącym w tabeli Motorem Lublin. Niestety, jak to często bywa, Hutnicy nie sprostali temu wyzwaniu. Wywieźli oni z Sanoka tylko jeden punkt. Na stadion w Busku przybyło trochę kibiców Hutnika. Mecz był dosyć wyrównany, gra toczyła się głownie w środku pola. W drugiej połowie zaczął niestety przeważać AKS. Mamy nadzieje, ze w nastepnych spotkaniach Hutnicy odrobią straty, i w końcu awansują do II ligi. W tym sezonie jest to wyjątkowo realne.

huteusz, 21 styczeń 2007 09:33:56 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1095 Czytań

Hutnik - Stal Sanok 1:0

ArchiwumMecz Hutnika z pogromcą Legii Warszawa zapowiadał sie bardzo interesująco. Niestety odbywał się w środę, dlatego stawiło się mniej kibiców. Wszyscy byli ciekawi jak sobie poradzi na tym meczu piłkarska reprezentacja Nowej Huty. Kibiców gosci nie zanotowano, natomiast gospodarzy było ok. 450. Na poczatku meczu stworzyli oni mały młyn, od czasu do czasu dopingujący, który jednak podczas przerwy spotkania się rozpadł. Natomiast na boisku mecz był jednym z ciekawszych w tej rundzie. Piłkarze obydwu drużyn ciągle przeprowadzali ciekawe akcje. Już w 3 minucie Kaczor wspaniałym zagraniem zdobył bramkę dla Hutnika! Jak się okazało było to zagranie które zapewniło Hutnikowi pozycję wicelidera w tabeli III ligi! Jak się okazuje to nie Legia, to Hutnik ! Przez pewien okres pierwszej części spotkania, niestety pani sędzina pokazuje swoją niekompetencję, co zostaje odpowiednio skwitowane przez kibiców. Nawet przedszkolak powiedziałby, że podczas tego zagrania nie było spalonego. Gra ciągle była wyrównana, wynik był bardzo niepewny. Na szczęście Hutnik utrzymał wynik do pierwszej połowy. W drugiej połowie gra stała się jeszcze bardziej zacięta. Tempo gry wzrosło znacząco. Hutnicy grali bardzo mądrzy, i starali się nie dopuszczać do groźnych sytuacji. Po bardzo trudnym meczu i zaciętej walce na Suchych Stawach zostają 3 punkty! Kibice po meczu bardzo hucznie podziękowali HKS-owi za walkę, a piłkarze rzucili się na murawę.

huteusz, 21 styczeń 2007 09:33:01 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1260 Czytań

Hutnik - Wierna 2:0

Mecz Hutnika z Wierną był pierwszym meczem na Suchych Stawach od miesiąca. Na meczu zjawiło sie 700 kibiców + 20 Wierna Małogoszcz. Pod zegarem można było zakupić nowy gadżet Hutnika - zapalniczke. Na płocie zawisły flagi : Skarpa, Najwierniejszym Piłkarzom, Kolorowe, oraz Brytyjka. Kibice Hutnika utworzyli mały młyn, ale dość głośno dopingujący. Zadebiutowały dwie nowe pieśni, natomiast kibice Wiernej ściągneli koszulki i śpiewali różne pieśni. Ich doping był niestety dosyć cichy. Pod względem piłkarskim na boisku przeważali Hutnicy. Przeprowadzali oni wiele akcji, czasem nawet Małogoszczanie nie mogli przez 3 minuty wyjść z własnego pola karnego. Niestety sędzia momentami odgwizdywał bardzo kontrowersyjne spalone i faule, jednak gdy usłuszał adekwatne okrzyki, zaczął sędziować lepiej. Pierwszą bramkę dla Hutników zdobył Dziadzio piękną główką w 32 minucie. Do przerwy nie działo się nic ciekawego. W drugiej odsłonie spotkania Hutnicy również przeważali. Stwarzali wciąż wiele sytuacji. Wierna bardzo rzadko kontratakowała. I tak w 77 minucie kolejną bramkę dla Hutników zdobył Daniel Jarosz! Hutnicy prowadzą aż 2:0. Radość zepsuła czerwona kartka dla Pasionka w 82 minucie (dwie żółte), ale nic juz nie mogło odebrać Hutnikowi zwycięstwa. Tak trzymać!

huteusz, 21 styczeń 2007 09:32:24 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 977 Czytań

Stal - Hutnik 2:0

Archiwum
Mecz Hutnika ze Stalą jest już trzecim pod rząd wyjazdowym meczem Hutnika. Od początku wiadomo było że Rzeszów będzie trudnym terenem, i wyjechanie z niego z trzema punktami byłoby nielada sukcesem. Niestety przez większość spotkania na boisku przeważała druzyna gospodarzy. Tylko na początku pierwszej i drugiej połowy Hutnik stwarzał sytuacje podbramkowe. Niestety Hutnik krótko utrzymywał wynik bezbramkowy. Już w 13 minucie Wolański wbił piłkę do siatki. Niestety po siedmiu minutach Hutnicy zostali jeszcze bardziej pogrążeni - bramkę dla Stali zdobył Wtorek. Była to ostatnia bramka w tym spotkaniu. Cały czas inicjatywę miałą Stal. Dopiero w 44 minucie piłkarz naszego Hutniczego klubu sportowego zdołał oddać celny strzał na bramkę. Sędzia zakończył pierwszą połowe spotkania. W drugiej połowie Stal cały czas przeważała... Hutnik miał kilka okazji (2 rzuty wolne z 20 metrów) ale wszystkie były niewykorzystane. W 85 minucie Wasilewski musiał opuścić boisko - miał na swoim koncie 2 żółte bramki. Podsumowując mecz niezbyt udany, ale nie wszystko jeszcze stracone.

huteusz, 21 styczeń 2007 09:31:14 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1228 Czytań

Wisłoka - Hutnik 0:1

ArchiwumNa mecz wyjazdowy w Dębicy kibice przyjechali poraz pierwszy pociągiem specjalnym. Na miejsce dotarło ich 250 + Jastrzębie 10 + Igloopol 13. Przywiezli oni ze sobą flagi na kij, konfetti (calą pirotrechnike skonfiskowała policja). Na płocie zawisła flaga Nowa Huta i Hutnicze. Doping krakowskich kibiców był wspomagany megafonem, całkiem niezły, jednak pod koniec meczu osłabł (ostre slonce+gniazdo os na sektorze gości). W przerwie kilka osób szturmuje brame. Piłkarsko mecz zapowiadał się również ciekawie, poniewaz Hutnik jest w górze tabeli, i chcialby zawalczyć o jeszcze lepsze miejsce, natomiast zdobycie remisu z takim rywalem jakim jest Wisłokabyłoby całkiem niezłym osiągnięciem. Hutnik grał od początku bardzo dobrze - świadczy o tym to, że zdobył już w 14 minucie bramkę - autorem jej jest Pasionek. Potem gra zaczęla się wyrównywać, ale nowohucianie wciąż dzielnie walczyli o swoje. Hutnik utrzymał wynik do przerwy. Po przerwie gra znowu się wyrównała, potem jednak tempo gry zaczęło spadać. Hutnik zdołał do końca meczu utrzymać pozytywny wynik. Podsumowując mecz udany, bardzo cieszy kolejne zwycięstwo na wyjeździe. Moze w tym roku II liga bedzie nasza?

huteusz, 21 styczeń 2007 09:29:41 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1157 Czytań

Hetman - Hutnik 2:3

ArchiwumW pogodną wrześniową sobotę Hutnicy grali mecz wyjazdowy z zamojskim Hetmanem. Wszyscy spodziewali się że bedzie to ciężki mecz - jak wiadomo gospodarze są bardzo waleczni (np. remis z motorem). Na początku spotkania mecz był wyrównany. Ani jedna, ani druga drużyna nie przeprowadzała żadnych akcji. Dopiero w 7 minucie padł pierwszy strzał - na bramke nowohucian. Od tego momentu zaczął przeważać Hetman. Już w 10 minucie Hutnicy stracili bramkę (Kleszcz, z rzutu rożnego). HKS od czasu do czasu przeprowadzał akcje. Niestety, w 34 minucie Hutnik został pogrązony jeszcze bardziej - Zamościanie strzelili kolejną bramkę (Pilżga). Do przerwy nie działo się nic ciekawego. W drugiej połowie Świerczyńskiego zastąpił Obierak - co spowodowało też zmianę ustawienia. w 51 minucie nasza drużyna obudziła się - bramkę strzelił Paszkiewicz. Hutniczek zaczął się coraz bardziej rozkręcać, aż...
w 62 minucie bramkę strzelił Pazdan. Remis 2:2 !! Hutnicy ruszyli jeszcze bardziej, i w 69 minucie strzelili trzecią- zwycięską w tym spotkaniu bramkę! Niesamowite! Hetman - Hutnik 2:3 !! Hutnik zaczął stosować mądry pressing, i utrzymał już do końca korzystny wynik. Brawa za walkę w jakże ciężkim meczu !!

huteusz, 21 styczeń 2007 09:29:05 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1061 Czytań

Hutnik Kraków - Okocimski 2:1

ArchiwumMecz z Okocimskim był ciekawym meczem zarówno pod względem kibicowskim, jak i piłkarskim. Na stadion zawitało 800 osób (39 Okocimski + 1 zgred z kiełbasą na sektorze Hutnika, w szalikach OKS-u oraz Polski, miał przy sobie trąbke). Grupa GT'02 zadecydowała, że na tym meczu najważniejszy będzie doping - i tak też się stało - kibice HKS-u dopingowali bardzo głośno i równo. Piwosze również dopingowali, jednak słabiej, z dużymi przerwami. Na boisku mecz był zacięty i wyrównany. Hutnicy i Okocimski przeprowadzali wiele pięknych, i groźnych akcji. Przez pierwszą połowę nie padły żadne bramki, lecz było wiele naprawdę pięknych sutuacji - takich sytuacji jakich możemy nie zobaczyć nawet na dzisiejszym meczu Polska - Finlandia. Jak zwykle świetnie bronił Sotnicki. Po przerwie spotkanie zrobiło się jeszcze ciekawiej. W 54 minucie po pięknym rajdzie bramkę zdobył Wasilewski. Hutnicy niestety nie cieszyli się długo. W 66 minucie sprowadził ich na ziemię Policht. 1:1. Jednak Hutnicy nie dali się ograć. W 73 minucie Pasionek wyprowadził Hutniczą drużynę na prowadzenie! Trybuny ogarnął szał szczęścia. Nowohucka drużyna zaczęła już grać na czas - było raczej pewne że Hutnik zwycięży. Sędzia doliczył do regulaminowego czasu 3 minuty. Hutnik utrzymał już do końca wynik - 2:1. Po meczu kibice odpowiednio podziękowali piłkarzom swojego klubu. Ok. 10 minut po meczu stadion opuścili kibice OKS, i wsiedli do autobusu MPK. Kibice Hutnika z tramwaju odpowiednio ich "pozdrowili". Mecz był naprawdę ciekawy, oby Hutnik grał więcej takich meczy, i to w dodatku zwycięskich.

huteusz, 21 styczeń 2007 09:28:10 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1053 Czytań

Motor - Hutnik 0:0

ArchiwumWyjazdowy mecz Hutników z Motorem z początku nie napawał optymizmem. Motor prowadzi w tabeli - wszystkie poprzednie mecze wygrał , natomiast Hutnik już jeden przegrał a jeden zremisował. Mecz rozpoczynał się o godzinie 11.00 także piłkarze musieli wyjechać bardzo wczesnie z Nowej Huty. Wszyscy mieli nadzieje ze HKS zrewanżuje sie na porażke w poprzednim spotkaniu. Hutnik w bardzo ciężkim meczu utrzymał remis 0:0. Gospodarze non-stop napierali na Hutnika, jednak on sie dzielnie bronił. Było kilka naprawde trudnych sytuacji w których MUSIAŁA paść bramka dla Motoru, jednak do tego nie doszło. Mecz był bardzo zacięty o czym świadczy ilość kartek dla zawodników obydwu drużyn. Hutnik czasami przeprowadzał ataki, które jednak w końcowej fazie były blokowane, i tak np. w 93 i w 91 minucie pod bramką rywali było groźnie. Szkoda że Hutnik nie wygrał, ale jest to bardzo dobry wynik - z liderem tabeli, któremu odebrane zostały 2 punkty

huteusz, 21 styczeń 2007 09:27:10 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1104 Czytań

Hutnik Krakow - Korona II 2:2

23 sierpnia na Suchych Stawach odbył się mecz między Hutnikiem a rezerwami kieleckiej Korony. Kibiców Hutnika na stadionie zjawiło się 500. Powiesili 3 flagi (od wewnątrz) - Brytyjka, Na Zawsze Hutnik oraz Skarpa. W końcowych minutach meczu zaczęli średnio głośny doping. Nie obyło się oczywiscie bez uzasadnionych wyzwisk w stronę sędziego. Kibice Korony, a własciwie Cracovii przybyli na stadion w 12 osób. Tylko po zdobyciu pierwszej bramki przez Kielczan podniesli okrzyk "Korona! Korona!". Piłkarsko mecz był bardzo interesujący. Szczególnie rozśmieszajacym momentem był głośny krzyk ("AŁAAAAA") faulowanego piłkarza gości. Potem przy każdym faulu Kielczan fani Hutnika wydawali taki własnie odgłos wzbudzając ogólną wesołość. Niestety Korona przeważała na boisku, ale zapewne dlatego, że grało kilku pierwszoligowych zawodników. Na dobry początek Pasionek strzelił bramkę dla Hutnika... Niestety radość szybko się skończyła, bo w 41 minucie Nowohucianów sprowadził na ziemie Kowalczyk. W przerwie zostały rozlosowane zaproszenia Nowohucki Maraton Filmowy. W drugiej odsłonie spotkania, nadal przeważały rezerwy Kolportera. Walka była zacięta, często dochodziło do fauli. Zagrozenie bramki gospodarzy było bardzo realne. Niestety, nie udało się... w 83 minucie bramke strzelił Wieczorek. W 87 minucie Kaczor został faulowany w polu karnym rywali. Sędzia wskazał na "jedenastkę", którą pewnie wykorzystał Pasionek. Sama końcówka meczu była emocjująca. Hutnik zremisował 2:2 ! Jest to mimo wszystko dobry wynik napawający optymizmem.

huteusz, 21 styczeń 2007 09:26:12 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 902 Czytań

Kolejarz Stróże : Hutnik Kraków 2:1

Kolejarz Stróże : Hutnik Kraków 2:1 ( 1:1)

’43 Pasionek (k) – ‘45 Gołąbek, ’55 Biernacki

Żółte Kartki: Basta, Mielec, Frankiewicz, Frohlich - Obierak, Pasionek, Świerczyński

Kolejarz: Pyskaty, Szczepanik, Gołąbek, Frohlich, Walęciak, Mielec (’63 Bergier), Frankiewicz, Łukaczyński (’90 T. Ciastoń), Trela, Basta (’65 Baluszyński), Kogut (’53 Biernacki)

Hutnik: Sotnicki, Obierak, Pasionek, Pazdan, Gawlik, Czajka, Antas (’60 Dziadzio), Świerczyński (’65 Piotrowicz), Kępa, Paszkiewicz, Dutka (’60 Jarosz)

Sędziował: Adam Szubielski

Widzów ok. 600

huteusz, 21 styczeń 2007 09:24:58 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 919 Czytań

Hutnik Krakow - Orleta Radzyn

ArchiwumHUTNIK KR - ORLETA R. .3:1

Dnia 12 sierpnia odbył się od dawna oczekiwany przez wszystkich kibiców Hutnika początek rundy jesiennej 06/07. Na meczu stawiło się całkiem dużo kibiców (ok 750) z powodu obnizonej ceny biletów do 1 zł. Zarząd zdecydował się też obniżyć ceny biletów na cały sezon - ulgowy 5 złotych, normalny 10 złotych. Przed meczem mozna było przyniesc dary dla uczniów rozpoczynajacych naukę w szkole. Z Radzynia przyjechało 20 kibiców, z dwoma flagami ("Puławy" + jedna z nieczytelnym napisem). Fani Hutniczej drużyny powiesili na płocie flagi, takie jak: Kto kocha ten wierzy, Fanatycy, Śródmiescie, Kolorowe, Skarpa, debiutująca Bohaterów Wrzesnia, Nowa Huta, Na Zawsze Hutnik, oraz barwówka. Kibice Orląt przez większość meczu całkiem głośno dopingowali swoją jedenastkę, natomiast ci z Nowej Huty sporadycznie wznosili głośne okrzyki. Na boisku mecz był dosyć wyrównany, czego nie odzwierciedla wynik. Sędziował arbiter z Żywca - robił to wzorowo. Jak sie okazało trener Kruk wcale nie jest taki zły, jak narzekali kibice przed sezonem. Tak samo odmłodzenie składu wcale nie osłabiło drużyny, lecz jak widać ją wzmocniło ! Dwie bramki strzelił nowy nabytek Hutnika - Paszkiewicz, a jedną Antas. Hutnik stwarzał o wiele więcej sytuacji, jednak były one nieskuteczne.W 60 minucie zaczął padać deszcz, który pod koniec meczu zamienił się w ulewe, co miało wpływ na koniec meczu - w 93 minucie z rzutu wolnego bramke strzelił piłkarz Orląt, lecz na nikim nie zrobiło to żadnego wrażenia, bo Hutnik po tym meczu zajął pierwsze miejsce w tabeli !!

huteusz, 21 styczeń 2007 09:24:22 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1088 Czytań