Dzisiaj jest: 22 Październik 20173,093,631 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Negatywnie po Michałowiance


MeczHutnik Nowa Huta - Michałowianka Michałowice 0:2
Galeria: kliknij tutaj

Kibice Hutnika na tym spotkaniu zebrali się na trybunie krytej gdzie w kilkadziesiąt osób prowadzili przyzwoity doping, powieszono również trzy flagi.
Na boisku Hutnicy niestety przegrywali od 2 minuty po wykorzystanym rzucie karnym. W 25 minucie spotkania kolejny rzut karny wykonywali Biało-Błękitno-Niebiescy, niestety nieskutecznie. Na kilka minut przed końcem spotkania goście z Michałowic podwyższyli swoje prowadzenie nie dając złudzeń na chociażby remis drużynie Hutnika.
huteusz, 19 wrzesień 2016 23:18:30 0 Komentarzy ˇ 310 Czytań

Przyzwoity Andrychów


MeczBeskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 0:1
Galeria: kliknij tutaj

Na mecz do Andrychowa kibice Hutnika wybrali się autobusem w ok. 35 osób. Podróż minęła bez żadnych szczególnych atrakcji, za to w wyjątkowo upalnych, tym bardziej jak na wrzesień warunkach. Na stadion wszyscy wchodzą bez żadnych problemów, dołączają również ludzie jadący własnym transportem, w sumie ilość kibiców HKS-u na stadionie można szacować na ok 40. Fani z Huty prowadzą dość dobry doping przez część spotkania, na płocie w skromnej Andrychowskiej klatce zawisły również 3 flagi. Gospodarzy w młynie zjawiło się ok 40-tu, po obu stronach widać niestety tendencje spadkową, wynikającą zapewne ze znużenia czy wyników sportowych. Andrychowianie prowadzą doping przez większość spotkania, w 2 połowie meczu wieszają flagi, a pod koniec folię z napisem "MIASTO ATRAKCJI", która zostaje podświetlona piro. Powrót spokojny, bez atrakcji.
Jeżeli chodzi o aspekty sportowe, to po dość monotonnym spotkaniu, Hutnicy wygrywają 0-1 dzięki bramce Guji. 
huteusz, 10 wrzesień 2016 22:34:05 0 Komentarzy ˇ 325 Czytań

3 punkty w śmietniku


MeczHutnik Nowa Huta - Jutrzenka Giebułtów 2:4
Galeria: kliknij tutaj.

.
huteusz, 03 wrzesień 2016 21:47:49 0 Komentarzy ˇ 354 Czytań

Delegacja w Magdeburgu


Kibice
21.08.2016 1. FC Magdeburg - SG Eintracht Frankfurt 4-5 (1-1) Puchar Niemiec


Na mecz pucharowy wybraliśmy się pięcioosobowym składem, wyjazd dzień przed meczem, po kilku godzinach jazdy bez przygód meldujemy się w hotelu, gdzie spotykamy się z przedstawicielem Block-U. Kilka chwil później pakujemy się do podstawionych fur i śmigamy do centrum Magdeburga, gdzie w knajpie czeka nas bardzo gościnne przyjęcie. Posiadówa jest m. in. okazją do dyskusji...
GDF, 29 sierpień 2016 18:00:05 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 892 Czytań

Dobra inauguracja!


MeczHutnik Nowa Huta - Proszowianka Proszowice 4:1
Galeria: kliknij tutaj

Inauguracja IV ligi na Suchych Stawach przyniosła nie najgorszą frekwencję - mimo spadku, ilość fanów była nawet nieco wyższa niż na analogicznym spotkaniu sezon wcześniej. Na stadionie można dostrzec było również grupkę fanów Proszowianki, z czego część w barwach. Jedynym ciekawszym wydarzeniem było spontaniczne odpalenie kilku rac oraz odrobina dopingu.
Na boisku Hutnicy dali sobie bardzo dobrze radę, rozgramiając Proszowiczan aż 4:1. Dość sporym wzmocnieniem dla drużyny okazali się nowi gracze - bramki zdobyli Kędziora, Król, Dziubas, oraz znany już wcześniej Guja, Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że nowohucka jedenastka prezentuje się fizycznie o wiele lepiej niż przedtem. Jedynego gola dla gości zdobył Przeniosło z rzutu karnego. Na boisku zrobiło się wówczas dość ciekawie, Proszowianka próbowała doprowadzić do remisu, kolejne jednak szybko zdobyte bramki nowohucian nie dawały już złudzeń. Mecz ten daje nadzieję na przyzwoity sportowo sezon.
huteusz, 13 sierpień 2016 21:27:24 0 Komentarzy ˇ 342 Czytań

Wyrównane Welcome


Welcome to Nowa HutaHutnik Nowa Huta - Pogoń Lwów 3:3
Galeria: kliknij tutaj

Na kolejny z serii wakacyjnych meczy Welcome to Nowa Huta przybyło ok 300 fanów Hutnika. Doping prowadzony był jedynie sporadycznie. Na płocie powieszono transparent w barwach Polski z hasłem "11.07.43 - Wołyń - Naród który traci pamięć, traci sumienie - Pogoń Lwów, szacunek za walkę o Polskość". W pierwszej połowie podświetlony został on ogniami wrocławskimi. Na trybunach większość meczu mija raczej w piknikowej i wesołej atmosferze, bez większych atrakcji. W przerwie miał miejsce konkurs rzutów karnych, zaś w trakcie spotkania kibice mieli okazję do degustacji ciasta. Na boisku Hutnicy po ciekawym piłkarsko spotkaniu zremisowali z drużyną z Lwowa 3:3. Ostatecznym zwycięzcą pucharu okazała się jednak drużyna Pogoni po rzutach karnych.
huteusz, 16 lipiec 2016 22:27:28 0 Komentarzy ˇ 277 Czytań

Welcome już pojutrze


Welcome to Nowa HutaTrwają ostatnie przygotowania do naszego corocznego święta. Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy jutro na 10 na Suche Stawy. Będziemy ogarniać stadion przed meczem.

Trwają zapisy na letni turniej. Koszt wpisowego to jedyne 50 zł! Zawody odbędą się od 10 do 13 w sobotę. Gramy po 7 osób.

Zapisy:

- info@nh2010.pl
-Facebook (profil Nowy Hutnik 2010)

ZAPRASZAMY!

GDF, 14 lipiec 2016 10:56:12 0 Komentarzy ˇ 435 Czytań

Welcome 2016: zapisy na letni turniej!


Welcome to Nowa Huta
Tradycyjnie w dniu odbywania się turnieju "Welcome to Nowa Huta" organizujemy letni turniej kibiców Hutnika. Tym razem na murawie zmierzy się 8 zespołów, które będą walczyć w dwóch grupach o prymat wśród kibiców Hutnika. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez wiadomości na oficjalnym profilu Nowego Hutnika 2010 na Facebooku i poprzez e-mail: info@nh2010.pl.
Wpisowe na turniej wynosi 150 zł.
UWAGA: Każdy zespół otrzyma pamiątkowy dyplom oraz bilety na mecz Hutnika z Pogonią Lwów (16 lipca br. o godz. 18:00).
Szczegóły dotyczące turnieju zostaną podane wkrótce.
GDF, 07 lipiec 2016 23:04:37 0 Komentarzy ˇ 505 Czytań

Bójcie się chamy!


MeczBeskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 0:5
Galeria: kliknij tutaj

Ostatnim meczem dla Hutników w trudnym sezonie 2015/16 był wyjazd na Beskid Andrychów. Miejsce miała duża mobilizacja w szeregach fanów Hutnika, m.in. dzięki wsparciu kilku z nich, udało się zorganizować darmowy transport. Niestety, jak się okazało z transportem wyniknął spory problem. Po telefonie do przewoźnika dzień przed wyjazdem, stwierdził on iż... autobusy zostały wynajęte, ponieważ rezerwacja nie została potwierdzona. Po przypomnieniu wcześniejszej rozmowy przewoźnik stwierdził, że nie została wpłacona zaliczka, o której nie było nigdy wcześniej mowy, ani w tym wypadku, ani w wypadku poprzednich wyjazdów z tym przewoźnikiem. Mimo przeciwności losu, udaje się skołować transport w postaci trzech busów i ok. 20 aut. Zbieramy się dość wcześnie, aby zrobić wspólną fotkę, związana również z budową boiska bocznego Hutnika, oraz rozdzielić się tak, żeby każdy dotarł na spotkanie. Część z nas wybiera się tramwajami pod Wawel - skąd ruszały dwa ze skołowanych na szybkości busów. Ma tam miejsce również w tym czasie marsz KOD-u, który zostaje nieco opóźniony i przytrzymany przez kibiców HKSu robiących zakupy w jednym z pobliskich sklepów. Pozostali (w tym 11 kibiców 1. FC Magdeburg, którym za wsparcie serdecznie dziękujemy!) oczekują na trzeciego busa, i razem z furami wyruszają do Andrychowa. Podróż mija bez większych problemów, grupa samochodowa jedzie jedynie w asyście krążących kryminalnych i dociera pod bramy stadionu w Andrychowie ok 20 minut przed pierwszym gwizdkiem. Wpuszczanie idzie dość sprawnie i bez większych problemów (na wejściu zarekwirowane zostaje piro). Fani HKSu zajmują miejsca w dość niewygodnej klatce na stadionie Beskidu, wieszają kilka flag i od początku spotkania ruszają z dość dobrym dopingiem. Po kilkunastu minutach spotkania na sektor dociera ekipa z pozostałych busów, więc w sumie meldujemy się w ok. 170 osób. KSB wystawiło ok. 140-osobowy młyn, w którym obecni byli fani Energie Cottbus oraz Górnika Libiąż. Prowadza oni dobry doping, w drugiej połowie spotkania prezentują oprawę: transparent z hasłem "Każdą oprawą łamiemy prawo", flagi na kijach, a do wszystkiego piro. Później pokazują również trzy transparenty - jeden z "uprzejmościami" dla redaktora z portalu mamnewsa.pl, drugi odnoszący się do sytuacji klubu, oraz trzeci z podziękowaniami dla piłkarzy za walkę. Po wygranym 5:0 spotkaniu i braku oklasków piłkarze z początku nie chcą podejść pod trybunę, w końcu jednak podchodzą i przeprowadzona jest trudna rozmowa na temat spadku i sytuacji Hutnika. Na zakończenie śpiewamy z Beskidem na 2 strony "Zawsze i wszędzie", oraz "Bójcie się chamy", ponieważ zarówno KSB jak i Hutnik w przyszłym sezonie wystąpią w niższych klasach rozgrywkowych. Powrót mija w sporej eskorcie, z jednym postojem.
huteusz, 04 czerwiec 2016 22:21:35 0 Komentarzy ˇ 370 Czytań

Bez zaskoczeń.


MeczHutnik Nowa Huta - Soła Oświęcim 0:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 28 maj 2016 21:21:04 0 Komentarzy ˇ 410 Czytań

W końcu!


MeczHutnik Nowa Huta - Spartakus Daleszyce 2:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 21 maj 2016 21:21:52 0 Komentarzy ˇ 352 Czytań

Strona 4 z 178 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice