Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 20183,240,675 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Układowy weekend


KibicePuszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 3:1
Galeria: kliknij tutaj

W Niepołomicach wspieramy Stomil w ok. 40 osób. W sumie na sektorze melduje się 80 fanów - w tym Petra oraz kilka osób które jechały z Olsztyna na własną rękę. Druga, o wiele liczniejsza grupa Stomilu zostaje zatrzymana ok 120 kilometrów od Niepołomic przez policję, w skutek czego nie dociera na mecz. W trakcie spotkania od czasu do czasu jest prowadzony doping. Gospodarze, jak można się było spodziewać nie zaprezentowali nic ciekawego. Do ciekawostek można zaliczyć, że posiadają flagę "młode żubry", jest to jednak flaga wieszana na sektorze rodzinnym.

Cracovia - Petrochemia 1:3
Galeria: kliknij tutaj

Na poniedziałkowym meczu wspieramy Płocczan w 11 osób, w sumie na sektorze Nafciarzy melduje się 50 osób. Prowadzony jest sporadyczny doping, podobnie jak u gospodarzy. Ogólnie rzecz biorąc, frekwencja jak na ekstraklasę nie była powalająca. Mimo nieco nerwowego meczu, Petra z Krakowa w dobrym stylu wywozi trzy punkty.
huteusz, 25 wrzesień 2017 21:37:11 0 Komentarzy ˇ 216 Czytań

Walczymy do upadłego!


MeczHutnik Kraków - Górnik Wieliczka 5:4
Galeria: kliknij tutaj

Niedzielny mecz Hutnika z drużyną z miasta soli oglądała mimo fatalnej deszczowej aury całkiem przyzwoita liczba widzów - ok. 500. Pogoda naprawdę była fatalna - na schodach na trybunie przez większość spotkania tworzył się swego rodzaju wodospad, a na murawie piłka stawała w kałużach wody. W drugiej połowie spotkania uformowany został ok. 50-osobowy młyn, powieszona została również flaga "ŚP. MARCHEWA". Prowadzony był dobry doping. Ciągle trwa również akcja promocyjna meczu z Beskidem - na płocie po przeciwnej stronie stadionu powieszone zostały transparenty reklamujące ten mecz, w trakcie którego hucznie będą świętowane 15 urodziny grupy GT'02. Z ciekawostek pozameczowych, warto wspomnieć o napisie "HUTNIK" nad zegarem, który wrócił na swoje dawne miejsce!
Jeżeli chodzi o sam mecz, to takich emocji na Suchych Stawach nie było dość dawno. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie - Hutnicy najpierw wyszli na prowadzenie 2:0 - swoje straty zdążyli jednak nadrobić Wieliczanie wyrównując. Hutnicy zdobyli kolejne dwie bramki, a goście po raz kolejny wyrównali! Wynik meczu ważył się aż do ostatnich minut spotkania. Szczęście uśmiechnęło się jednak na koniec do Biało-Błękitno-Niebieskich, ponieważ po faulu na Sobali w polu karnym sędzia odgwizdał jedenastkę, którą pewnie, strzałem w środek wykorzystał Guja. W ten sposób trzy punkty pozostały na Suchych Stawach, i dzięki temu następne spotkanie z Dalinem w Myślenicach będzie szansą na objęcie prowadzenia w rozgrywkach. Wierzymy że Hutnicy jej nie zmarnują!
Dzisiejszy mecz po raz kolejny pokazał, że nie jest potrzebny rywal z najwyższej półki, aby spotkanie było interesujące i żeby na trybunach stworzona była potężna atmosfera!

huteusz, 17 wrzesień 2017 20:44:10 0 Komentarzy ˇ 266 Czytań

Hutnik nie zostaje w tyle


MeczHutnik Kraków - Iskra Klecza 2:0
Galeria: kliknij tutaj

Na stadion na to spotkanie przybyło ok. 350 fanów nowohuckiej jedenastki. Pod względem kibicowskim, poza tzw. "sportowym dopingiem" nie działo się nic ciekawego. Na boisku zdecydowanie drużyną przeważającą byli Hutnicy. Mimo wielu oddanych strzałów w pierwszej połowie, nie udało się jednak wyjść na prowadzenie - obrona gości była bardzo skuteczna, dobrze prezentował się również ich bramkarz, strzałom Hutników z kolei brakowało precyzji i były oddawane nieco zbyt późno. Taki przebieg spotkania był dla fanów dość niepokojący. Na szczęście w drugiej połowie spotkania bramki zdobyli Świątek po dobrym przerzuceniu piłki nad bramkarzem z Kleczy, później zaś Pachowicz.
huteusz, 27 sierpień 2017 21:12:48 0 Komentarzy ˇ 248 Czytań

Magiczny wynik


MeczHutnik Kraków - Michałowianka Michałowice 5:2
Galeria: kliknij tutaj

Pierwszy mecz sezonu na Suchych Stawach przyciągnął na stadion całkiem zadowalającą liczbę widzów - ok. 400. Jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie, to na meczu nie działo się nic szczególnego. Prowadzona była zbiórka na oprawę podczas meczu z Beskidem, w kasach stadionu również można było kupić smycze z których zysk przekazany jest na pomoc dla jednego z fanów Hutnika. Na boisku Hutnicy osiągnęli można by powiedzieć, że magiczny wynik 5:2 - taki sam jak podczas poprzedniego meczu. Wielu starszym fanom na pewno rezultat ten przywodzi na myśl również słynne derby z Cracovią rozegrane 14 lat temu. Hutnicy po pierwszej połowie opuszczali boisko prowadząc aż 3-0. W drugiej części spotkania, gości przyłożyli się do ataków i zdobyli dwie bramki. Od remisu Hutników uratował słupek. Na szczęście Nowohucianie się zmobilizowali, i powiększyli swoja przewagę, zdobywając w ten sposób pewnie trzy punkty. Niestety, mimo dwóch spektakularnych wyników, drużyna Hutnika zajmuje drugie miejsce w tabeli - liderem jest Clepardia która ma lepszy bilans bramek! Czy będzie to groźny rywal w walce o awans? Czas pokaże.
huteusz, 15 sierpień 2017 20:52:20 3 Komentarzy ˇ 270 Czytań

Walka o awans rozpoczęta!


MeczUnia Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2:5

Na tym meczu oficjalnie nie pojawili się kibice Hutnika. Przyczyną była decyzja policji o niewpuszczaniu kibiców przyjezdnych na stadion. Gospodarze przybyli w ok. 150 osób (10 Hejnał + 40 Ruch), pokazali oprawę - transparent "KSU TSH" z buldogiem na środku, do tego odpalili trochę piro.
huteusz, 12 sierpień 2017 22:50:24 0 Komentarzy ˇ 165 Czytań

Kolejna wizyta na Reymonta


KibiceWisła Kraków - Wisła Płock (PP) 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Na meczu Pucharu Polski w sektorze gości pojawiło się 83 kibiców wspierających Petrochemię (w tym 32 Hutnik oraz 4 Stomil). Prowadzony jest sporadycznie doping, powieszone zostały również 2 flagi: "Kolorowe" oraz "Zawsze Trzeźwi". Gospodarze prowadzą przez większość meczu przeciętny doping. Pod względem kibicowskim ogólnie nudno. Na boisku niestety Płocczanie przegrywają tracąc dwie bramki z rzutów karnych.
huteusz, 12 sierpień 2017 22:49:00 0 Komentarzy ˇ 151 Czytań

Pozytywne zakończenie sezonu


MeczWiślanka Grabie - Hutnik Nowa Huta 0:4
Galeria: kliknij tutaj

Na ten mecz dzięki MPK, PKP oraz samochodom dotarło około 20 kibiców Hutnika. Od czasu do czasu prowadzony był doping. Jeżeli chodzi o kibiców miejscowych, to przybyło ich kilkudziesięciu, co ciekawe spora grupa starszych osób nosiła szaliki klubowe. Jak to zwykle bywa na wyjazdach tego typu, mają miejsce dość oryginalne zdarzenia. Głównym bohaterem początku meczu był pies który regularnie wbiegał na boisko, po jakimś czasie został jednak uspokojony. Kolejną dość specyficzną rzeczą jest to że w Grabiach w przerwie meczu na boisku grają w piłkę miejscowe dzieci, uwagę zwracają również miejscowe służby porządkowe spożywające ukradkiem piwo w kasie klubowej o wyglądzie osiedlowego śmietnika. Na boisku, mimo monotonnego początku spotkania Hutnicy pokonują miejscową drużynę aż 0:4. Hutnik po tym meczu kończy sezon na 3 pozycji. Z jednej strony pozycji wysokiej, z drugiej zaś niezadowalającej. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie piłkarze wywalczą miejsce w wyższej lidze.
huteusz, 17 czerwiec 2017 21:15:43 0 Komentarzy ˇ 193 Czytań

Powtórka z Grębałowa


MeczHutnik Kraków - Sosnowianka Stanisław Dolny 2:0
Galeria: kliknij tutaj

Ostatni mecz rozgrywany przez Hutnika, jako gospodarza odbył się wyjątkowo na stadionie Grębałowianki. Przyczyną było to, że Suche Stawy służą obecnie jako baza treningowa na Euro U21. Na stadion przybyło ok 200 widzów, uformował się ok 40-osobowy młynek który prowadził doping przez część meczu. Na meczu było obecnych 13 fanatyków 1. FC Magdeburg którym serdecznie dziękujemy za wsparcie! Jeżeli chodzi o doping, nie zabrakło pozdrowień dla zaprzyjaźnionego klubu, oraz nieco innych pozdrowień dla Madejskiego. Na boisku, po dość monotonnym spotkaniu Hutnicy wygrywają 2:0.
huteusz, 11 czerwiec 2017 22:24:42 0 Komentarzy ˇ 212 Czytań

Pogrom w Piaskach Wielkich


MeczOrzeł Piaski Wielkie - Hutnik Kraków 0:7
Galeria: kliknij tutaj

Na ten nieodległy wyjazd dotarło na własna rękę około 20 kibiców Hutnika, którzy zasiedli rozproszeni na całym stadionie. Poza kilkoma spontanicznymi okrzykami pod względem kibicowskim nic ciekawego się nie działo. Mecze wyjazdowe tego typu często obfitują w specyfikę. Tym razem wyróżnić można mieszkańca domu znajdującego się przy stadionie, który na krzesełku, w cieniu oglądał sobie całość spotkania. Interesujący był również styl wypowiedzi spikera, który często stwierdzał że "resztę powie potem".
Na boisku Hutnicy zdeklasowali rywali wygrywając aż 7:0. Strzelcem trzech bramek był Sobala. Gra była bardzo dynamiczna, a gole zdobyte w świetnym stylu. Mecze tego typu są doskonałym przykładem, że miejsce Hutnika jest w wyższych ligach.
huteusz, 03 czerwiec 2017 20:22:55 0 Komentarzy ˇ 202 Czytań

Egzotyczny remis


MeczMichałowianka Michałowice - Hutnik Kraków 1:1
Galeria: kliknij tutaj

W środowe popołudnie rozegrany został zaległy mecz Hutnika z Michałowianką. Do Michałowic przybyło ok 40 fanów Hutnika, na stadionie była również podobna ilość miejscowych. Była to głównie młodzież, sporo dziewczyn i dziadki, u pojedynczych osób widoczne były barwy krakowskiej Wisły. Pod względem kibicowskim nie działo się jednak nic ciekawego, poza pojedynczymi wymianami zdań z lokalnymi fanami piłki kopanej. Na uwagę zasługuje wybitnie nietypowa konstrukcja stadionu gospodarzy - trybuna znajduje się pod lasem, na kilkumetrowej skarpie, a wokół boiska pełno jest różnych krzaków. Kilkukrotnie w trakcie meczu można było zobaczyć rowerzystów przejeżdżających ścieżką tuż nad trybuną - całość najlepiej oddają zdjęcia w galerii.
Jeżeli chodzi o wydarzenia na boisku, to Hutnik niestety traci bramkę w pierwszej połowie. W drugiej połowie gra ze strony nowohucian była o wiele lepsza, udało się wyrównać. Padła nawet druga bramka dla Biało-Błękitno-Niebieskich, sędzia jednak jej nie uznał. Gospodarze końcówkę meczu rozegrali w osłabieniu - jeden z zawodników otrzymał czerwoną kartkę. Końcówka była dość emocjonująca, pełno było akcji z obu stron. Zawodnicy Hutnika, mimo iż tworzyli więcej okazji, mieli problem z przedarciem się przez murującą Michałowiankę, brakowało też szczęścia. Mecz zakończył się jednobramkowym remisem.
huteusz, 31 maj 2017 22:03:08 0 Komentarzy ˇ 184 Czytań

Dużo szczęścia z TS-em


MeczHutnik Nowa Huta - TS Węgrzce 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Kolejny mecz na Suchych Stawach rozegrany o relatywnie wczesnej godzinie, nie przyciągnął na Suche Stawy licznej publiczności. Pod względami kibicowskimi nie działo się oczywiście nic szczególnego, aczkolwiek emocje boiskowe przełożyły się na spontaniczny tzw. sportowy doping. Jeżeli chodzi o sam przebieg meczu, w pierwszej połowie została podyktowana jedenastka dla Hutników która nie została wykorzystana. Później na prowadzenie wyszli goście, Pierwsza część spotkania byłą w wykonaniu nowohucian dość ospała. Hutnikom udało się jednak wyrównać w drugiej połowie. Bramkę decydującą o zwycięstwie Hutnika zdobył jeden z zawodników... TS Węgrzce, podając piłkę do bramkarza. Bramkarz z kolei minął się z piłką, która później wtoczyła się do siatki. Ostatnie minuty spotkania to dość sporo walki z obu stron, na szczęście jednak Hutnicy wyszli z tego spotkania dzięki dość dużej dawce szczęścia zwycięsko.
huteusz, 27 maj 2017 17:15:56 0 Komentarzy ˇ 189 Czytań

Strona 4 z 180 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice