Dzisiaj jest: 12 Sierpień 20203,553,346 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Chwila weryfikacji


MeczHutnik Kraków - Wisła Puławy 0:1
Galeria: kliknij tutaj

Na mecz z Wisłą Puławy na Suche Stawy przybyło około 500 kibiców. Utworzony został podobnie jak poprzednio ok 100-osobowy młyn, przez całość spotkania prowadzony był niezły doping, trudno jednak mówić o jakichś większych atrakcjach kibicowskich. Pod względem sportowym był to mecz, który z pewnością nie należał do łatwych - drużyna z Puław jest spadkowiczem z II ligi i prezentowała się na boisku naprawdę dobrze, stwarzając dużo groźnych sytuacji. Po trudnym, emocjonującym i wyrównanym spotkaniu, mimo ogromu serca zostawionego na boisku Hutnicy niestety musieli pogodzić się z jednobramkową porażką.
huteusz, 19 sierpień 2018 22:53:47 0 Komentarzy ˇ 295 Czytań

Po raz kolejny z Nafciarzami!


KibiceWisła Kraków - Petrochemia 1:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 12 sierpień 2018 00:40:41 0 Komentarzy ˇ 338 Czytań

Zapowiedź dobrego sezonu


MeczHutnik Kraków - Spartakus Daleszyce 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Pierwszy od dłuższego czasu mecz Hutnika w III lidze przyciągnął na Suche Stawy zadowalającą liczbę kibiców, bo około 800 - jak na wakacyjny termin i atrakcyjność rywala, jest to dobry wynik. Na płocie powieszone zostały 4 flagi. Utworzony został ok. 100-osobowy młyn, który przez całe spotkanie dopingował biało-błękitno-niebieską jedenastkę. Swój debiut miało również nowe, imponujące gniazdo dla prowadzących doping, które z pewnością będzie bardzo dobrze spełniać swoją rolę.
Przed meczem przedstawiciele klubu wręczyli zasłużonym piłkarzom którzy zakończyli karierę w Hutniku pamiątkowe koszulki. Samo spotkanie nie należało do najprostszych - mimo iż Spartakus jest raczej ligowym średniakiem, to widoczna była różnica między zawodnikami z Daleszyc a wcześniejszymi rywalami z IV ligi. Zdecydowanie na pochwałę zasługuje nowy bramkarz Hutnika - Zając, który kilkukrotnie naprawdę świetnie interweniował. Po dwóch zdobytych w pierwszej połowie bramkach wydawało się ż Hutnicy spokojnie dowiozą do końca wynik, końcówka jednak była dość emocjonująca - po karnym (notabene najprawdopodobniej przyznanym niesłusznie), bramkę zdobyli goście którzy zaczęli dążyć do wyrównania. Na szczęście jednak Hutnicy skutecznie utrzymali prowadzenie, i zdobyli pierwsze trzy trzecioligowe punkty.
huteusz, 12 sierpień 2018 00:10:45 2 Komentarzy ˇ 300 Czytań

Turniej letni!


KibiceLetni turniej kibiców Hutnika
Galeria: kliknij tutaj

huteusz, 08 lipiec 2018 01:24:40 0 Komentarzy ˇ 314 Czytań

Do III ligi wracamy!


MeczBarciczanka Barcice - Hutnik Kraków 0:6
Galeria: kliknij tutaj

Na rewanż w barażu o awans do III ligi do Barcic przyjechało około 600 fanów Hutnika. Jest to bardzo dobra liczba - warto tutaj zaznaczyć że przed meczem kibicom z Huty Barciczanie starali się rzucać kłody pod nogi na wszelkie możliwe sposoby - np poprzez puszczanie farmazonów o wyprzedaniu wszystkich biletów na to spotkanie i udostępnienie jedynie 20 miejsc dla gości. Ostatecznie mecz odbył się bez udziału publiczności, a kibice nie mogli dotrzeć jak to pierwotnie planowano jako grupa zorganizowana. Wszystkim którzy chcieli to spotkanie zobaczyć udało się na miejsce dotrzeć na własną rękę, w większości autami. Na miejscu atmosfera była spokojna i nikt nie stwarzał żadnych zbędnych problemów. Fani zbierali się i integrowali w małym parku znajdującym się niedaleko stadionu, by później przejść pod ogrodzenie stadionu. Na miejsce dotarli również fani z Magdeburga, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie! Na płocie powieszono flagi (w tym Magdeburga) i kilka transparentów. Przez większość spotkania prowadzony był niezły doping, w drugiej połowie dawało się jednak we znaki zmęczenie bardzo słabymi tego dnia warunkami do oglądania meczu. Piłkarze dali na boisku pokaz swoich umiejętności, szybko wychodząc na prowadzenie pozbawili złudzeń gospodarzy. Ostatecznie spotkanie wygrane zostało 0:6. Pod koniec spotkania pod stadionem szampan lał się strumieniami, a po końcowym gwizdku piłkarze wyszli do kibiców i świętowali razem z nimi upragniony awans do III ligi!

huteusz, 24 czerwiec 2018 21:06:23 1 Komentarzy ˇ 494 Czytań

Bójcie się chamy!


MeczHutnik Kraków - Barciczanka Barcice 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Barażowy mecz o awans do III ligi między Barciczanką a Hutnikiem przyciągnął na Suche Stawy ok 1500 fanów. Hutnika wspierało ok 20 osób z Magdeburga - dzięki za wsparcie! Przez całość spotkania prowadzony był bardzo dobry doping - bardzo widoczne było że ranga spotkania i prawdziwe sportowe emocje pomagały nowohucianom wspinać się na wyżyny wokalnych możliwości. W drugiej połowie zaprezentowana została oprawa składająca się z rac i świec dymnych.
Na boisku tego dnia oglądaliśmy bardzo ciekawe i dynamiczne spotkanie, niestety dość nerwowe w wykonaniu Hutników. Dały się we znaki nieco braki kadrowe, nie przeszkodziło to Hutnikom jednak wygrać to spotkanie. Pierwsza bramka dla HKS padła z rzutu karnego. Gol dla gości padł po niefortunnej główce Bieniasa. Na szczęście zawodnik ten zrehabilitował się zdobywając zwycięską bramkę w 75 minucie. Warto zauważyć, że w ostatniej minucie spotkania trzecią bramkę dla Biało-Błękitno-Niebieskich zdobył Gawęcki, sędzia jednak jej nie uznał i zakończył mecz. Decyzja ta wzbudziła sporo kontrowersji i wiele osób z nią się nie zgadza - argumentowana była wcześniejszym zagraniem ręka przez jednego z Hutników.
Pozostaje mieć nadzieję, że rewanżowe spotkanie da awans! Niestety włodarze klubu z Barcic starają się utrudnić kibicom zobaczenie tego spotkania, nikt jednak nie ma wątpliwości - w niedzielę WSZYSCY DO BARCIC!
huteusz, 16 czerwiec 2018 23:23:47 0 Komentarzy ˇ 413 Czytań

W drodze po puchar!


MeczHutnik Kraków - Sola Oświęcim 6:2
Galeria: kliknij tutaj

Środowy mecz Pucharu Polski z Sołą przyciągnął na Suche Stawy około 300 widzów. Kibicowsko mecz piknikowy, nie zabrakło jednak typowo sportowego dopingu. Hutnicy pewnie pokonali rywala z Oświęcimia, grając wprawdzie nieco agresywnie, ale pokazując na boisku swoje możliwości. Cztery bramki dla Hutnika zdobył Pachowicz. Obie bramki zdobyte przez gości były raczej efektem nieuwagi i głupich błędów nowohucian.

huteusz, 13 czerwiec 2018 20:18:32 0 Komentarzy ˇ 423 Czytań

Spokojne zwycięstwo


MeczHutnik Kraków - Pcimianka Pcim 3:1
Galeria: kliknij tutaj

Mecz Hutnika z Pcimianką przyciągnął na Suche Stawy ok 500 widzów. Po raz kolejny młyn został utworzony przez najmłodszych piłkarzy z AP Hutnik, wspierany był on również przez starszych kolegów z sektora. Na płocie powieszony został transparent "Pokolenie Hakaesów głodne sukcesów" oraz kilka flag. W trakcie meczu została zaprezentowana również baloniada i flagi. W pierwszej połowie na boisku występował jeden z kibiców Hutnika który wygrał licytację umożliwiającą zagranie w pierwszym składzie w trakcie meczu ligowego. Pomimo niepewnej pierwszej części spotkania, Hutnicy zaatakowali mocno w drugiej połowie pokonując rywali z Pcimia 3:1. Pewne kontrowersje pojawiły się wokół strzału nowohucian który trafił w poprzeczkę - wiele osób uważa iż piłka przekroczyła linię bramkową, bramka jednak nie została zaliczona.
huteusz, 03 czerwiec 2018 20:19:54 0 Komentarzy ˇ 305 Czytań

Rekordowo z Sosnowianką


MeczSosnowianka Stanisław Dolny - Hutnik Kraków 0:13

.
huteusz, 31 maj 2018 21:11:56 0 Komentarzy ˇ 320 Czytań

Spalony!


MeczHutnik Kraków - TS Węgrzce 4:0
Galeria: kliknij tutaj

Mało emocjonujący mecz z Wegrzcami nie przyciągnął na Suche Stawy tłumów - Hutnicy zapewnili sobie już mistrzostwo ligi. Pod względem kibicowskim nie działo się nic ciekawego - totalny piknik. Na trybuny przybyło ok 300 widzów, obecnych było również 3 przyjaciół z Magdeburga. Na boisku widać było że Biało-Błękitno-Niebiescy grali już na luzie - zwycięstwo nie wydawało się od początku takie oczywiste. Pierwsza bramka Guji w 40 minucie i późniejszy wykorzystany karny dały już jednak w miarę pewny wynik, który został podwyzszony w doliczonym czasie do 4:0. Warto zwrócić uwagę na to, że sędzia liniowy nieustannie widział spalone, co spotkało się z mocną krytyką z trybun - bramek w tym spotkaniu padło więcej!
huteusz, 27 maj 2018 21:33:38 0 Komentarzy ˇ 291 Czytań

Baraże mamy!


MeczBeskid Andrychów - Hutnik Kraków 0:3

Oficjalnie mecz odbywa się bez udziału kibiców gości. Nieoficjalnie zbieramy się dobrym składem w ok 50 osób. Wyruszamy z Huty do Andrychowa. Na miejscu spotykamy innych kibiców Hutnika. Łącznie było nas tego dnia ok 70 osób. Dzięki pomocy kibiców Beskidu wchodzimy na stadion i zajmujemy miejsce na jednej z trybun. Wywieszamy flagę Hutnik Hooligans która zalicza swój debiut na wyjeździe. Zaznaczamy swoją obecność i na spokojnie obserwujemy jak nasi piłkarze strzelają kolejne gole. W końcówce ruszamy z dopingiem. Piłkarze wygrywają 0:3.

Wielkie dzięki dla kibiców Beskidu za pomoc i wpuszczenie na swój sektor.
Podziękowania także dla tych kibiców Hutnika którym mimo zakazu chciało się dziś ruszyć dupę z domu!

Relacja: 7
huteusz, 19 maj 2018 19:07:22 0 Komentarzy ˇ 382 Czytań

Strona 4 z 183 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice