Dzisiaj jest: 28 Kwiecień 20173,005,417 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powrót w czasie


MeczHutnik Nowa Huta - Unia Tarnów 0:1
Galeria: kliknij tutaj

 Mecze z tarnowską Unią niedawno jeszcze były prawdziwymi szlagierami na Suchych Stawach. Niestety, obecnie spotkania takie nie elektryzują już tak fanów obu drużyn. Fani "Jaskółek" nie kwapili pojawić się w Nowej Hucie, co było kolejną cegiełką odejmującą emocji temu spotkaniu. Na stadion Hutnika przybyło ok. 500 fanów, powieszona została jedna flaga, w drugiej połowie uformowany został młyn liczący ok. 50 osób, który pokazał że jak się chce, to można małą grupą dobrze i głośno dopingować, co na trybunie po stronie budynku klubowego byłoby o wiele trudniejsze.
 Z boiska Hutnicy niestety po raz kolejny z rzędu schodzili pokonani. Gra była dość wyrównana, Hutnik miał kilka sytuacji, niestety po raz kolejny zabrakło skuteczności. Skuteczności tej nie brakło tarnowianom, którzy zdobyli bramkę dającą zwycięstwo.

huteusz, 06 kwiecień 2016 22:29:31 1 Komentarzy ˇ 430 Czytań

Dobry wyjazd do Kielc


MeczKorona II Kielce - Hutnik Nowa Huta 2:0
Galeria: kliknij tutaj

Na ten mecz dociera grupa ok 80 fanatyków (bus+autobus) Hutnika z trzema flagami. Na spotkaniu prowadzony jest całkiem niezły doping. Mecz kończy się dwubramkową porażą Hutników. Przed i po meczu ma miejsce zbieranie myta w postaci wysokich mandatów przez świętokrzyską policję. Opóźnia to też nieco powrót do Nowej Huty. Podróż w obie strony minęła w dobrej atmosferze, bez dodatkowych atrakcji. Po dotarciu z powrotem pod stadion Hutnika, część fanów wchodzi jeszcze na mecz juniorów ze Stalą Mielec i przez chwilę prowadzony jest tam doping. Niestety juniorzy nie popisali się i przegrali aż 1:8.
huteusz, 03 kwiecień 2016 20:14:16 0 Komentarzy ˇ 306 Czytań

Trudne derby na Suchych Stawach


MeczHutnik Nowa Huta - Wisła II Kraków 1:6
Galeria: kliknij tutaj

 Derby z rezerwami krakowskiej Wisły rozegrane zostały na Sucych Stawach w sobotę wielkanocną. Frekwencja po stronie Hutników tego dnia była dość przyzwoita (ok 700), w odróżnieniu do tej po stronie Wisły, która wyniosła 0, podobnie jak ostatnim razem. Tym razem kibice "białej gwiazdy" w żaden sposób nie ustusunkowali sie do przyznanych im wejściówek. Szkoda, ponieważ na pewno nie byłoby tego dnia nudno.
 Jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie, to Hutnicy dopingowali na przyzwoitym poziomie przez całe spotkanie. Na płocie większość meczu wisiał transparent "Magdeburg dziękujemy" z herbami HKS oraz 1.FCM. Podziękowanie to dotyczyło wsparcia akcji "Koło ratunkowe" przez kibiców niemieckiego klubu. Oprócz dwóch flag, powieszony został po raz kolejny transparent "Pozdrowienia do więzienia - Wojtek trzymaj się". W pierwszej połowie zostały odpalone ponadto białe i niebieskie świece dymne, a w drugiej kilkanaście rac. Po zdjęciu transparentu poświęconego Magdeburgowi, w jego miejsce powieszone zostały flagi Hutnik Fighters, oraz debiutująca "ŚP. MARCHEWA".
 Niestety, jeżeli chodzi o sportowe aspekty tego spotkania, to Hutnicy po trudnym meczu przegrali aż 1-6. Drużyna Biało-Błękitno-Niebieskich toczyła nierówną walkę przeciw rosłym i ogranym zawodnikom z Reymonta. Niestety w obliczu takiego rywala wychodziły braki drużyny Hutnika. Honorową bramkę dla nowohucian zdobył Nawrot. Wynik ten może rozczarowywać, ale należy go traktować jako wypadek przy pracy.
huteusz, 26 marzec 2016 22:26:30 2 Komentarzy ˇ 553 Czytań

Zdeklasowany Poprad


MeczHutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 2:0
Galeria: kliknij tutaj

 Drugi już mecz rundy wiosennej Hutnicy rozegrali znów przy sztucznym oświetleniu na Suchych Stawach. Pod względem kibicowskim był to typowy mecz bez zorganizowanego dopingu. Na płocie powieszono flagę Nowa Huta, oraz transparent "Pozdrowienia dla wyspiarza!". Przez jednego z kibiców została ufundowana premia dla piłkarzy za zwycięstwo w tym meczu.
 Piłkarze stanęli na wysokości zadania, deklasując kompletnie rywala z Muszyny. Hutnicy tworzyli wiele sytuacji pod bramką gości. Jak widać powrót Świątka na boisko zdecydowanie dodał skrzydeł drużynie. Dobrą postawą wykazał się bramkarz Popradu Paździor, który dobrze radził sobie ze strzałami nowohucian. Bramki dla biało-błękitno-niebieskich zdobyli Nawrot w 22 minucie, oraz Świątek w 33.
huteusz, 20 marzec 2016 00:08:16 0 Komentarzy ˇ 267 Czytań

Wyjazd do Kielc 3.04 - zapisy!


GlobeTrotters'02Rozpoczynamy zapisy na wyjazd autokarowy do Kielc (mecz w niedzielę, 3 kwietnia, godz. 11:00).

Koszt
do 19.03 (mecz z Popradem) - 30 zł
po 19.03 - 40 zł


Warunkiem rezerwacji jest wpłata pełnej kwoty za wyjazd. Nie ma możliwości rezerwacji bez wpłaty. Z uwagi na ciężar gatunkowy wyjazdu i konieczność sprawnej organizacji musimy zebrać jak najszybciej minimalną liczbę osób (45).

Zapisy u osób z GT'02 oraz w sklepiku Hutnika na Placu Centralnym (od poniedziałku do piątku od 10 do 18). Możliwość wpłaty na konto i na sobotnim meczu.

Jedziemy!
GDF, 16 marzec 2016 21:02:09 0 Komentarzy ˇ 503 Czytań

Pechowy początek rundy


MeczHutnik Kraków - Podhale Nowy Targ 0:1
Galeria: kliknij tutaj

 Pierwszy mecz rundy wiosennej sezonu 2015/16 Hutnicy rozegrali przy sztucznym świetle. Rywal Hutnika nie należał do zbytnio renomowanych pod względem piłki nożnej, czy kibiców, wiec trudno było spodziewać się tłumów na stadionie. Frekwencja jednak była dość pozytywnym zaskoczeniem - w pierwszej połowie spotkania był prowadzony dość dobry zorganizowany doping. Nie lada atrakcją dla pamiętliwych nowohucian był występ pewnego piłkarza który kojarzy się głównie ze sprzedanym za 700 złotych meczem, co było mu wielokrotnie wypominane, nieraz w dość żartobliwy sposób.
 Jeżeli chodzi o sam przebieg spotkania, to Hutnicy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom jak i zaangażowanie. Mecz był dość wyrównany, obie drużyny stwarzały wiele dogodnych sytuacji, a drużynę gości dwa razy ratowały tylko słupek lub poprzeczka. Niestety, szczęście od Hutników odwróciło się w 89 minucie, gdy zawodnik Podhala z 5 metra pokonał bramkarza Hutnika. W ten sposób przerwana została seria 7 meczy na Suchych Stawach bez porażki. Mimo niekorzystnego wyniku, należy pochwalić drużynę za wspaniały i emocjonujący mecz.
huteusz, 12 marzec 2016 21:56:55 0 Komentarzy ˇ 314 Czytań

VIII turniej za nami!


KibiceVIII turniej kibiców Hutnika
Galeria: kliknij tutaj

VIII turniej kibiców Hutnika odbył się podobnie jak w zeszłym roku na hali Wandy. Tym razem do ekip standardowo już goszczących na tego rodzaju spotkaniach, czyli Dynama Kijów, 1.FC Magdeburg, Wisły Płock, oraz Stomilu dołączyły Karpaty Krosno (19 osób z flagą Krośnieńscy Fanatycy). Na płocie oprócz flag, wisiał przez całość spotkania transparent "Pozdrowienia do więzienia - Wojtek trzymaj się!". W turnieju brały udział w sumie 24 drużyny. Przez cały dzień korzystać można było ze stoisk z pamiątkami, oraz stoisk gastronomicznych, z których oba były świetnie zaopatrzone. Po zakończeniu turnieju miała miejsce prezentacja drużyny Hutnika na zbliżającą się rundę wiosenną, podczas której odpalone zostały również race. W jej trakcie również prezes Hutnika podziękował oficjalnie kibicom z Magdeburga za wsparcie podczas akcji "Koło Ratunkowe". W turnieju zwyciężyła drużyna Jagiellońskiego. Po imprezie na hali, miała miejsce również huczna impreza w jednym z nowohuckich lokali.
huteusz, 14 luty 2016 13:37:36 1 Komentarzy ˇ 693 Czytań

Turniej to wielkie wyzwanie: liczymy na wsparcie!


KibiceWielkimi krokami zbliża się VIII Turniej Kibiców Hutnika! Grać w piłkę i integrować się na hali Wandy będziemy już za niewiele ponad tydzień - 13 lutego! Lista zapisanych drużyn zapełnia się (chociaż miejsc jest jeszcze sporo), przyjezdne ekipy potwierdzają swój udział. 
Turniej, jak zawsze, to ogromne wyzwanie organizacyjne i finansowe. W tym o tyle większe, że będziemy gościć największą w historii liczbę ekip przyjezdnych. 

Dlatego, bardziej niż zwykle, liczymy na Wasze wsparcie. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć finansowo organizację turnieju i całego naszego święta prosimy o kontakt:

Seba - 510 313 661

Datki można wpłacać na konto:

Sebastian Adamczyk
32 1050 1445 1000 0092 1302 0960 (dopisek "darowizna Turniej") oraz od poniedziałku w nowo otwartym oficjalnym sklepie Hutnika. 

Dziękujemy za wszelką pomoc i widzimy się na hali!


grupy kibicowskie
GDF, 04 luty 2016 19:23:41 0 Komentarzy ˇ 447 Czytań

VIII Turniej Kibiców Hutnika - 13.02!


Kibice
Jak co roku zapraszamy na Wielkie Święto Kibiców Hutnika! Mięzynarodowa obsada, wysoki poziom, znakomita atmosfera, mnóstwo atrakcji i niepowtarzalny hutniczy klimat - TEGO MOŻECIE BYĆ PEWNI!!!

W turnieju weźmie udział 20 zespołów.
Zapisy są przyjmowane przez członków zarządu stowarzyszenia lub mailowo poprzez adres: info@nh2010.pl. Należy podać w trakcie zgłaszania nazwę drużyny, oraz dane osoby kontaktowej.
Warunkiem zapisu jest dokonanie opłaty wpisowej, która wynosi 150 zł od drużyny - pod warunkiem, że wpłata dotrze do klubu do 5 lutego. Od 6 lutego wysokość wpisowego będzie wynosić 200 zł.
O zakwalifikowaniu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Losowanie grup odbędzie się po zakończeniu zapisów, jednak nie później niż w czwartek, 11 lutego br.
Jak zwykle szykujemy dla Was wiele atrakcji w trakcie turnieju, więc już dziś zapraszamy do zapisów, a 13 lutego widzimy się na Hali Wandy
GDF, 26 styczeń 2016 17:58:39 1 Komentarzy ˇ 558 Czytań

Koło kręci się dalej!


Nowy Hutnik 2010
Za nami pierwsza część akcji „Koło ratunkowe dla Hutnika”. Przypomnijmy: przez kłopoty finansowe stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 (spowodowane m.in. słabą frekwencją na jesiennych meczach) powstały zaległości finansowe wobec świetnie spisujących się w tym sezonie piłkarzy. Pojawiło się widmo rozpadu drużyny trenera Mateusza Stańca.

Podczas pierwszych dni walnego zgromadzenia stowarzyszenia członkowie zaproponowali akcję „Koło ratunkowe”. Celem było zebranie...
GDF, 21 styczeń 2016 08:57:50 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 1420 Czytań

Hutnicze koło ratunkowe!


Nowy Hutnik 2010Ruszyła akcja Hutnicze Koło Ratunkowe.  Szczegóły znaleźć można na stronie http://www.koloratunkowe.tk/

Każdy kibic Hutnika, który czuje się odpowiedzialny za Klub pozostający od 2010 roku w rękach kibiców może (i powinien) pomóc poprzez: przekazanie darowizny, zapłatę zaległych składek członkowskich (jeśli należy do NH2010), bądź zachęcenie do udziału w akcji jak największej ilości kibiców.

Cel krótkofalowy - zebranie 30 tys, zł do 10 stycznia 2016 r.
Cel długofalowy - niedopuszczenie do upadku Hutnika.

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!
huteusz, 29 grudzień 2015 20:23:40 0 Komentarzy ˇ 553 Czytań

Strona 4 z 176 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice