Dzisiaj jest: 03 Sierpień 20213,795,570 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Cud na Suchych Stawach!


MeczHutnik Kraków - KS Olkusz 3:1
Galeria: kliknij tutaj

Na niedzielny mecz z KS Olkusz na Suchych Stawach przybyło ok. 600 widzów, co jest całkiem niezłą liczbą. Na płocie, na stronie naprzeciw budynku klubowego powieszony został transparent reklamujący wyjazd do Wieliczki, oraz pozdrawiający HKSów za kratami. Pod względem kibicowskim był to typowy ligowy średniak bez kibiców gości i zorganizowanego dopingu. Mimo to emocje piłkarskie, zwłaszcza pod koniec spotkania, rozbudziły nieco zrezygnowanych kibiców z Nowej Huty - do "sportowego" dopingu włączył się cały stadion!
Pod względem sportowym, spotkanie dla Biało-Błękitno-Niebieskich było bardzo trudne. O ile nowohucianie regularnie oddawali strzały na bramkę, to były one niecelne albo zbyt słabe. Niestety, niewykorzystane sytuacje się zemściły i goście wyszli na prowadzenie. Sytuacja ta utrzymywała się bardzo długo, wydawało się że nic nie może jej już zmienić - Olkuszanie twardo się bronili, a Hutnikom ciągle brakowało wykończenia akcji. Warto zauważyć, ze w 59 minucie piłka przekroczyła linię bramkową Olkusza, sędzia jednak nie zauważył tego faktu! Sytuacja zmieniła się, kiedy została odgwizdana jedenastka dla nowohucian. Została ona wykorzystana przez Kędziorę. Zaledwie kilka minut później odgwizdany został kolejny rzut karny który również został wykorzystany przez Kędziorę! Hutnicy poszli za ciosem - ostatnią bramkę zdobył w 94 minucie Pachowicz, na szczęście po normalnej akcji!

huteusz, 15 kwiecień 2018 21:04:10 0 Komentarzy ˇ 391 Czytań

Puchar nasz!


MeczTS Węgrzce - Hutnik Kraków 0:7
Galeria: kliknij tutaj

W środowe popołudnie na Suchych Stawach rozegrany został mecz finału Pucharu Polski podokręgu Kraków pomiędzy Hutnikiem a TS Węgrzce. Pod względem kibicowskim, główną atrakcją był doping prowadzony przez kilkudziesięciu młodych zawodników Akademii Piłkarskiej Hutnika przy wsparciu ultrasów. Od czasu do czasu do dopingu włączał się cały stadion. Na boisku Nowohucianie zdeklasowali swoich rywali wygrywając aż 0:7. Bramki zdobyli  Łukasz Kędziora (15 min), Hubert Pachowicz (19), Krzysztof Świątek (25), Kamil Sobala (36), Michał Guja (54), Błażej Radwanek (72) i Gor Sargsyan (90).
huteusz, 11 kwiecień 2018 20:52:01 0 Komentarzy ˇ 359 Czytań

Dobry wyjazdowy początek!


MeczIskra Klecza - Hutnik Kraków 0:3
Galeria: kliknij tutaj

Na wyjazd do Kleczy dotarła bardzo spora grupa fanów HKSu, którą można oceniać na ok. 200! Główna grupa na miejsce udała się autobusem, jednak jak się okazało więcej fanów dotarło na miejsce na własną rękę. Na płocie powieszone zostały 4 flagi: Aleja Róż, Młoda Skarpa, Na Zawsze Hutnik i Hutnicze. Przez większość spotkania prowadzony był przyzwoity doping. Podsumowując - ciekawy wyjazd, wprawdzie bez większych atrakcji, jednak w solidnej liczbie. Z ciekawostek okołomeczowych, warto odnotować, że stadion w Kleczy otoczony jest małą rzeczką do której regularnie wpadają piłki - gospodarze są jednak na wszystko przygotowani i mają specjalną siatkę do łowienia piłek. Na boisku Hutnicy po raz kolejny pokazali dobry futbol i bezproblemowo ograli gospodarzy wygrywajac 0:3.
huteusz, 07 kwiecień 2018 22:29:03 0 Komentarzy ˇ 402 Czytań

Hutnicy lepsi!


MeczHutnik Kraków - Jutrzenka Giebułtów 4:2
Galeria: kliknij tutaj

Mecz odbywający się o 10:00 w Wielką Sobotę pomiędzy Hutnikiem a drużyną Jutrzenki przyciągnął na Suche Stawy ok. 300 kibiców, co jest wynikiem dość przyzwoitym. Tego dnia otwarta była jedynie trybuna od strony klubu. Pod względem kibicowskim mecz to typowy piknik i trochę sportowego dopingu. Warto jeszcze wspomnieć że przed meczem odbyło się święcenie pokarmów na stadionie.
Jeżeli chodzi o sam mecz - zawodnicy HKSu z pewnością utarli nosa trenerowi gości, Powrożnikowi, który dumnie zapowiadał iż na Suche Stawy jedzie po wysokie zwycięstwo. Nie przyszło to jednak łatwo. Z początku goście byli drużyną przeważającą - stworzyli oni dwie dość groźne sytuacje. Dodatkowo, kontrowersyjne decyzje sędziego zaostrzyły atmosferę na trybunach. W 19 minucie jednak wynik otworzył Gawęcki. Hutnicy poszli za ciosem - bramki zdobyli Bienias (21')  i po raz kolejny Gawęcki (30'). Gdy wydawało się, że dalej będzie już tylko łatwiej, do głosu doszli Giebułtowianie - pod koniec 1 połowy zdobyli oni aż dwie bramki, co zapowiadało nerwową drugą część meczu.
W drugiej połowie tempo gry nieco spadło, Hutnicy stwarzali więcej sytuacji, jednak nie przekładało się to na wynik. W końcowych minutach było widać nieco gry na czas. Nerwy udzielały się trenerowi gości, który wielokrotnie przekraczał wręcz linie boiska, nie został on jednak ani razu upomniany przez sędziów. W doliczonym czasie gry prowadzenie nowohucian na 4:2 podwyższył Król.
huteusz, 31 marzec 2018 19:04:05 0 Komentarzy ˇ 404 Czytań

6 punktów zainkasowane


MeczHutnik Kraków - Clepardia Kraków 5:0
Galeria: kliknij tutaj

IV-ligowe derby Krakowa rozegrane awansem nie należały do spotkań bardzo emocjonujacych. To zapewne ze względu na range spotkania jak i odczuwalną temperaturę niższą niż na Unii Oświęcim na stadion nie przybyło zbyt wielu kibiców. Działalność kibicowką HKSu na tym spotkaniu sprowadziła się do kilku okrzyków i powieszenia flag.
Pod względem sportowym początek spotkania nie był zbyt przebojowy. Brakowało dużo szczęścia do zdobycia bramek. Hutnicy męczyli się z rywalem - aż do 30 minuty trzeba było czekać na pierwszego gola. Na szczęście potem Hutnicy dostali wiatru w skrzydła. Dwie bramki dla Biało-Błękitno-Niebieskich padły z rzutów karnych. Mecz zakończył się zwycięstwem 5:0. Dodatkowe 3 punkty Nowohucianie otrzymali tego dnia za walkower w meczu z Michałowianką.
huteusz, 24 marzec 2018 18:48:31 0 Komentarzy ˇ 474 Czytań

Z Clepardią w sobotę!


MeczJuż w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 odbędzie się kolejne ligowe spotkanie na Suchych Stawach! Tym razem będą to przełożone derby z Clepardią. Planowo mecz ten odbyć się miał w maju, jednak ze względu na wygrany walkowerem mecz Michałowianka-Hutnik oraz fakt że Clepardia w tej kolejce nie zagra z Sosnowianką, obydwa kluby doszły do porozumienia dotyczącego wcześniejszego terminu meczu.
huteusz, 21 marzec 2018 20:48:33 0 Komentarzy ˇ 393 Czytań

Mroźna inauguracja


MeczHutnik Kraków - Unia Oświęcim 4:2
Galeria: kliknij tutaj

W sobotnie popołudnie na Suchych Stawach rozegrany został inauguracyjny mecz rundy wiosennej pomiędzy Hutnikiem a Unią Oświęcim. Warto zauważyć że to jedyne spotkanie tej kolejki które w ogóle zostało rozegrane - wielka pochwała należy się dla osób odpowiedzialnych za stan boiska! Pod względem kibicowskim było to dość interesujące spotkanie - goście przybyli w ok. 230 osób ...
huteusz, 17 marzec 2018 20:01:15 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 718 Czytań

Świąteczny zimny prysznic


MeczHutnik Kraków - Orzeł Ryczów 1:2
Galeria: kliknij tutaj

Przed południem, w Święto Niepodległości na Suchych Stawach Hutnicy rozegrali ostatnie spotkanie rundy jesiennej sezonu 2017/18.  Mimo niekorzystnej godziny na Suche Stawy przybyła całkiem zadowalająca liczba kibiców - ok. 500, O ile z początku atmosfera na trybunach była dosyć senna, to pod koniec spotkania, między innymi ze względów sportowych nastąpiła mobilizacja i prowadzony był przyzwoity doping.
Na boisku Hutnicy zdobyli prowadzenie już w 1 minucie spotkania. Niestety, później podyktowany rzut karny nie został wykorzystany przez Świątka, co się na Hutnikach zemściło - goście w drugiej połowie wyszli na prowadzenie wykorzystując błędy obrony. Hutnicy stwarzali sporo sytuacji, jednak i rywale byli groźni - wiele podbramkowych sytuacji tylko cudem nie kończyło się bramkami. Gości z kolei raz uratowała poprzeczka a raz wybicie piłki z linii bramkowej. Rywale z Ryczowa pokazali determinację. To wszystko w połączeniu z grą na czas umożliwiło im bezpieczne utrzymanie wyniku do końca spotkania.
Strata cennych punktów boli, należy mieć jednak nadzieję, że był to jedynie wypadek przy pracy, a Biało-Błękitno-Niebiescy wyciągną z tego spotkania wnioski.
Warto wspomnieć że było to 200 spotkanie Makucha w barwach Hutnika. Zawodnik otrzymał z tej okazji pamiątkową tarczę.
huteusz, 11 listopad 2017 16:16:44 0 Komentarzy ˇ 613 Czytań

Inwazja jak za dawnych lat


MeczPcimianka Pcim - Hutnik Kraków 1:6
Galeria: kliknij tutaj

Na oficjalną zbiórkę na ten wyjazd przybyło około 60 kibiców Hutnika. Niestety, jak się okazało transport nie wypalił - w wyniku kontroli policji okazało się że kierowca miał 0,26 promila alkoholu we krwi. Część osób zabrała się więc własnym transportem, a pozostała 40-osobowa grupa wsiadła w tramwaj i udała się na dworzec główny, by dwoma kursowymi busami dotrzeć na stadion. Ostatecznie w Pcimiu zameldowało się ok. 200 HKSów. Prowadzony był dobry doping, a piłkarze rozgromili rywali aż 1:6. Po zakończonym spotkaniu część powróciła własnym transportem, natomiast główna grupa udała się na zwiedzanie okolic stadionu. W związku z zatłoczonymi busami, wszyscy udali się na biesiadę w jednym z Pcimskich lokali. Dalszy powrót również wiązał się z problemami z policją, na szczęście wszyscy dotarli szczęśliwie do NH.
huteusz, 05 listopad 2017 18:40:30 0 Komentarzy ˇ 633 Czytań

Historia pisze się na naszych oczach


MeczHutnik Kraków - Sosnowianka Stanisław Dolny 17:0
Galeria: kliknij tutaj

Mecz z Sosnowianka na Suchych Stawach na pewno nie należał do zwykłych. Po meczu z Beskidem Andrychów nie było pewne czy w ogóle ktoś będzie mógł to spotkanie obejrzeć na żywo, jednak stosunkowo niedługo przed meczem zostało potwierdzone, iż spotkanie odbędzie się z udziałem kibiców. Na stadion przybyło zaledwie ok. 150 osób. Ci którzy nie przyszli na pewno mają czego żałować - drużyna gości została całkowicie rozbita. Hutnicy wygrali aż 17-0 i był to najwyższy wynik w oficjalnym meczu ligowym od 1957 roku! Dzięki temu spotkaniu również sam kapitan Hutnika osiągnął dwa nowe rekordy: jako pierwszy w historii klubu zdobył 6 bramek w jednym meczu, oraz wyprzedził o dwie bramki należący wcześniej do Gajewskiego rekord zdobytych bramek w biało-błękitno-niebieskich barwach. Po tym meczu wyraźnie widać że Hutnicy są w pełni formy i awans jest realną perspektywą. Oby tak dalej!
huteusz, 30 październik 2017 22:44:58 0 Komentarzy ˇ 528 Czytań

Gruby Terror od 15 lat!


GlobeTrotters'02
Powoli ucichają echa 15 urodzin GT'02. Spływają do nas jeszcze ostatnie materiały multimedialne, w głowie cały czas dudnią achtungi, jednak najwyższa pora na podsumowanie.
Było zajebiście. Na prawdę, jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z tego, jak przebiegał ten mecz, z frekwencji, klimatu, prezentacji. Ale po kolei...

Rok jubileuszowy...
GDF, 19 październik 2017 12:13:18 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 2309 Czytań

Strona 7 z 185 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice