Dzisiaj jest: 18 Sierpień 20224,084,399 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Turniej letni!


KibiceLetni turniej kibiców Hutnika
Galeria: kliknij tutaj

huteusz, 08 lipiec 2018 01:24:40 0 Komentarzy ˇ 497 Czytań

Do III ligi wracamy!


MeczBarciczanka Barcice - Hutnik Kraków 0:6
Galeria: kliknij tutaj

Na rewanż w barażu o awans do III ligi do Barcic przyjechało około 600 fanów Hutnika. Jest to bardzo dobra liczba - warto tutaj zaznaczyć że przed meczem kibicom z Huty Barciczanie starali się rzucać kłody pod nogi na wszelkie możliwe sposoby - np poprzez puszczanie farmazonów o wyprzedaniu wszystkich biletów na to spotkanie i udostępnienie jedynie 20 miejsc dla gości. Ostatecznie mecz odbył się bez udziału publiczności, a kibice nie mogli dotrzeć jak to pierwotnie planowano jako grupa zorganizowana. Wszystkim którzy chcieli to spotkanie zobaczyć udało się na miejsce dotrzeć na własną rękę, w większości autami. Na miejscu atmosfera była spokojna i nikt nie stwarzał żadnych zbędnych problemów. Fani zbierali się i integrowali w małym parku znajdującym się niedaleko stadionu, by później przejść pod ogrodzenie stadionu. Na miejsce dotarli również fani z Magdeburga, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie! Na płocie powieszono flagi (w tym Magdeburga) i kilka transparentów. Przez większość spotkania prowadzony był niezły doping, w drugiej połowie dawało się jednak we znaki zmęczenie bardzo słabymi tego dnia warunkami do oglądania meczu. Piłkarze dali na boisku pokaz swoich umiejętności, szybko wychodząc na prowadzenie pozbawili złudzeń gospodarzy. Ostatecznie spotkanie wygrane zostało 0:6. Pod koniec spotkania pod stadionem szampan lał się strumieniami, a po końcowym gwizdku piłkarze wyszli do kibiców i świętowali razem z nimi upragniony awans do III ligi!

huteusz, 24 czerwiec 2018 21:06:23 1 Komentarzy ˇ 755 Czytań

Bójcie się chamy!


MeczHutnik Kraków - Barciczanka Barcice 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Barażowy mecz o awans do III ligi między Barciczanką a Hutnikiem przyciągnął na Suche Stawy ok 1500 fanów. Hutnika wspierało ok 20 osób z Magdeburga - dzięki za wsparcie! Przez całość spotkania prowadzony był bardzo dobry doping - bardzo widoczne było że ranga spotkania i prawdziwe sportowe emocje pomagały nowohucianom wspinać się na wyżyny wokalnych możliwości. W drugiej połowie zaprezentowana została oprawa składająca się z rac i świec dymnych.
Na boisku tego dnia oglądaliśmy bardzo ciekawe i dynamiczne spotkanie, niestety dość nerwowe w wykonaniu Hutników. Dały się we znaki nieco braki kadrowe, nie przeszkodziło to Hutnikom jednak wygrać to spotkanie. Pierwsza bramka dla HKS padła z rzutu karnego. Gol dla gości padł po niefortunnej główce Bieniasa. Na szczęście zawodnik ten zrehabilitował się zdobywając zwycięską bramkę w 75 minucie. Warto zauważyć, że w ostatniej minucie spotkania trzecią bramkę dla Biało-Błękitno-Niebieskich zdobył Gawęcki, sędzia jednak jej nie uznał i zakończył mecz. Decyzja ta wzbudziła sporo kontrowersji i wiele osób z nią się nie zgadza - argumentowana była wcześniejszym zagraniem ręka przez jednego z Hutników.
Pozostaje mieć nadzieję, że rewanżowe spotkanie da awans! Niestety włodarze klubu z Barcic starają się utrudnić kibicom zobaczenie tego spotkania, nikt jednak nie ma wątpliwości - w niedzielę WSZYSCY DO BARCIC!
huteusz, 16 czerwiec 2018 23:23:47 0 Komentarzy ˇ 631 Czytań

W drodze po puchar!


MeczHutnik Kraków - Sola Oświęcim 6:2
Galeria: kliknij tutaj

Środowy mecz Pucharu Polski z Sołą przyciągnął na Suche Stawy około 300 widzów. Kibicowsko mecz piknikowy, nie zabrakło jednak typowo sportowego dopingu. Hutnicy pewnie pokonali rywala z Oświęcimia, grając wprawdzie nieco agresywnie, ale pokazując na boisku swoje możliwości. Cztery bramki dla Hutnika zdobył Pachowicz. Obie bramki zdobyte przez gości były raczej efektem nieuwagi i głupich błędów nowohucian.

huteusz, 13 czerwiec 2018 20:18:32 0 Komentarzy ˇ 627 Czytań

Spokojne zwycięstwo


MeczHutnik Kraków - Pcimianka Pcim 3:1
Galeria: kliknij tutaj

Mecz Hutnika z Pcimianką przyciągnął na Suche Stawy ok 500 widzów. Po raz kolejny młyn został utworzony przez najmłodszych piłkarzy z AP Hutnik, wspierany był on również przez starszych kolegów z sektora. Na płocie powieszony został transparent "Pokolenie Hakaesów głodne sukcesów" oraz kilka flag. W trakcie meczu została zaprezentowana również baloniada i flagi. W pierwszej połowie na boisku występował jeden z kibiców Hutnika który wygrał licytację umożliwiającą zagranie w pierwszym składzie w trakcie meczu ligowego. Pomimo niepewnej pierwszej części spotkania, Hutnicy zaatakowali mocno w drugiej połowie pokonując rywali z Pcimia 3:1. Pewne kontrowersje pojawiły się wokół strzału nowohucian który trafił w poprzeczkę - wiele osób uważa iż piłka przekroczyła linię bramkową, bramka jednak nie została zaliczona.
huteusz, 03 czerwiec 2018 20:19:54 0 Komentarzy ˇ 502 Czytań

Rekordowo z Sosnowianką


MeczSosnowianka Stanisław Dolny - Hutnik Kraków 0:13

.
huteusz, 31 maj 2018 21:11:56 0 Komentarzy ˇ 515 Czytań

Spalony!


MeczHutnik Kraków - TS Węgrzce 4:0
Galeria: kliknij tutaj

Mało emocjonujący mecz z Wegrzcami nie przyciągnął na Suche Stawy tłumów - Hutnicy zapewnili sobie już mistrzostwo ligi. Pod względem kibicowskim nie działo się nic ciekawego - totalny piknik. Na trybuny przybyło ok 300 widzów, obecnych było również 3 przyjaciół z Magdeburga. Na boisku widać było że Biało-Błękitno-Niebiescy grali już na luzie - zwycięstwo nie wydawało się od początku takie oczywiste. Pierwsza bramka Guji w 40 minucie i późniejszy wykorzystany karny dały już jednak w miarę pewny wynik, który został podwyzszony w doliczonym czasie do 4:0. Warto zwrócić uwagę na to, że sędzia liniowy nieustannie widział spalone, co spotkało się z mocną krytyką z trybun - bramek w tym spotkaniu padło więcej!
huteusz, 27 maj 2018 21:33:38 0 Komentarzy ˇ 502 Czytań

Baraże mamy!


MeczBeskid Andrychów - Hutnik Kraków 0:3

Oficjalnie mecz odbywa się bez udziału kibiców gości. Nieoficjalnie zbieramy się dobrym składem w ok 50 osób. Wyruszamy z Huty do Andrychowa. Na miejscu spotykamy innych kibiców Hutnika. Łącznie było nas tego dnia ok 70 osób. Dzięki pomocy kibiców Beskidu wchodzimy na stadion i zajmujemy miejsce na jednej z trybun. Wywieszamy flagę Hutnik Hooligans która zalicza swój debiut na wyjeździe. Zaznaczamy swoją obecność i na spokojnie obserwujemy jak nasi piłkarze strzelają kolejne gole. W końcówce ruszamy z dopingiem. Piłkarze wygrywają 0:3.

Wielkie dzięki dla kibiców Beskidu za pomoc i wpuszczenie na swój sektor.
Podziękowania także dla tych kibiców Hutnika którym mimo zakazu chciało się dziś ruszyć dupę z domu!

Relacja: 7
huteusz, 19 maj 2018 19:07:22 0 Komentarzy ˇ 593 Czytań

Wódka nadal nieschłodzona...


MeczGórnik Wieliczka - Hutnik Kraków 1:3
Galeria: kliknij tutaj

Na tym środowym meczu obecne było 160 kiboli Hutnika, w tym 3 fanów Magdeburga i 2 Stomilu - dzięki za wsparcie! Pierwotnie mecz odbyć się miał we wcześniejszym terminie, Wieliczanie wiele jednak robili aby utrudnić kibicom z Huty inwazję na pobliskie miasto soli. Również firma przewozowa wystawiła się z autokarem i główna grupa musiała szybko zorganizować coś na własną rękę, co się na szczęście w pełni udało. Na stadionie kibice Hutnika kierowani byli do klatki poprzez trybunę gospodarzy. W klatce powieszono kilka flag, a na sektor dołączały kolejne, spóźnione osoby. Podczas dołączania jednej z takich grup miejscowi zaczęli cwaniakować, nie spodziewając się szybkiej reakcji nowohucian - duża grupa z trybuny Górnika musiała ratować się ewakuacją poza stadion. Kibice Hutnika w związku z otwarciem bramki od sektora zajęli trybunę obok sektora gości i przewiesili flagi. Po pewnym czasie na stadion wkroczyła policja - ostatecznie, w związku z tym że pod stadionem było jeszcze sporo niewpuszczonych osób wracamy na sektor. Przez pozostałą część spotkania jedziemy z solidnym wsparciem dla piłkarzy którzy wygrali na boisku 1-3.
huteusz, 16 maj 2018 21:32:52 0 Komentarzy ˇ 617 Czytań

Piaski pokonane!


MeczOrzeł Piaski Wielkie - Hutnik Kraków 0:3
Galeria: kliknij tutaj

Na mecz w nieodległych Piaskach Wielkich, które są właściwie jedną z dzielnic Krakowa w różny sposób dotarło około 100 fanów z Nowej Huty. Siedzieli oni na meczu wymieszani z lokalnymi kibicami piłkarskimi, jednak było ich zdecydowanie więcej niż gospodarzy. Był to typowy mecz bez kibicowskich atrakcji. Pod koniec kibice podziękowali piłkarzom za kolejne zwycięstwo, kilkukrotnie śpiewając wraz z nimi. Na boisku Biało-Błękitno-Niebiescy po raz kolejny zdobyli 3 punkty, nie był to jednak taki pogrom jak w poprzednim sezonie w Piaskach. Dobrze spisał się bramkarz gospodarzy, biorąc pod uwagę ilość dobrze obronionych strzałów po akcjach nowohucian. Pewne uwagi z kolei w grze gospodarzy budziło zachowanie czarnoskórego zawodnika, który dotknął piłkę ręką w polu karnym (zignorowane przez sędziego), a później w trakcie gry położył się na piłce i ją złapał.
huteusz, 05 maj 2018 16:01:19 0 Komentarzy ˇ 520 Czytań

Potęga potwierdzona!


MeczHutnik Kraków - Dalin Myślenice 3-1
Galeria: kliknij tutaj

Mecz z Dalinem, czyli jedną z lepszych drużyn IV ligi, przyciągnął na Suche Stawy ok 500 fanów. Liczba dość przyzwoita jak na środę pomiędzy majowymi świętami. W drugiej połowie wykonana została akcja pod kryptonimem "Cały Hutnik zawsze razem" - kibice dopingujący przeszli na piknikową część trybuny krytej i w ten sposób został uformowany dość spory młyn który dopingował całą drugą połowę. Piłkarze nie zawiedli i po dynamicznym i ciekawym spotkaniu pokonali groźnego rywala z Myślenic.

huteusz, 02 maj 2018 21:32:39 0 Komentarzy ˇ 534 Czytań

Strona 8 z 187 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice