Dzisiaj jest: 17 Styczeń 20213,655,226 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pogrom w Piaskach Wielkich


MeczOrzeł Piaski Wielkie - Hutnik Kraków 0:7
Galeria: kliknij tutaj

Na ten nieodległy wyjazd dotarło na własna rękę około 20 kibiców Hutnika, którzy zasiedli rozproszeni na całym stadionie. Poza kilkoma spontanicznymi okrzykami pod względem kibicowskim nic ciekawego się nie działo. Mecze wyjazdowe tego typu często obfitują w specyfikę. Tym razem wyróżnić można mieszkańca domu znajdującego się przy stadionie, który na krzesełku, w cieniu oglądał sobie całość spotkania. Interesujący był również styl wypowiedzi spikera, który często stwierdzał że "resztę powie potem".
Na boisku Hutnicy zdeklasowali rywali wygrywając aż 7:0. Strzelcem trzech bramek był Sobala. Gra była bardzo dynamiczna, a gole zdobyte w świetnym stylu. Mecze tego typu są doskonałym przykładem, że miejsce Hutnika jest w wyższych ligach.
huteusz, 03 czerwiec 2017 20:22:55 0 Komentarzy ˇ 525 Czytań

Egzotyczny remis


MeczMichałowianka Michałowice - Hutnik Kraków 1:1
Galeria: kliknij tutaj

W środowe popołudnie rozegrany został zaległy mecz Hutnika z Michałowianką. Do Michałowic przybyło ok 40 fanów Hutnika, na stadionie była również podobna ilość miejscowych. Była to głównie młodzież, sporo dziewczyn i dziadki, u pojedynczych osób widoczne były barwy krakowskiej Wisły. Pod względem kibicowskim nie działo się jednak nic ciekawego, poza pojedynczymi wymianami zdań z lokalnymi fanami piłki kopanej. Na uwagę zasługuje wybitnie nietypowa konstrukcja stadionu gospodarzy - trybuna znajduje się pod lasem, na kilkumetrowej skarpie, a wokół boiska pełno jest różnych krzaków. Kilkukrotnie w trakcie meczu można było zobaczyć rowerzystów przejeżdżających ścieżką tuż nad trybuną - całość najlepiej oddają zdjęcia w galerii.
Jeżeli chodzi o wydarzenia na boisku, to Hutnik niestety traci bramkę w pierwszej połowie. W drugiej połowie gra ze strony nowohucian była o wiele lepsza, udało się wyrównać. Padła nawet druga bramka dla Biało-Błękitno-Niebieskich, sędzia jednak jej nie uznał. Gospodarze końcówkę meczu rozegrali w osłabieniu - jeden z zawodników otrzymał czerwoną kartkę. Końcówka była dość emocjonująca, pełno było akcji z obu stron. Zawodnicy Hutnika, mimo iż tworzyli więcej okazji, mieli problem z przedarciem się przez murującą Michałowiankę, brakowało też szczęścia. Mecz zakończył się jednobramkowym remisem.
huteusz, 31 maj 2017 22:03:08 0 Komentarzy ˇ 475 Czytań

Dużo szczęścia z TS-em


MeczHutnik Nowa Huta - TS Węgrzce 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Kolejny mecz na Suchych Stawach rozegrany o relatywnie wczesnej godzinie, nie przyciągnął na Suche Stawy licznej publiczności. Pod względami kibicowskimi nie działo się oczywiście nic szczególnego, aczkolwiek emocje boiskowe przełożyły się na spontaniczny tzw. sportowy doping. Jeżeli chodzi o sam przebieg meczu, w pierwszej połowie została podyktowana jedenastka dla Hutników która nie została wykorzystana. Później na prowadzenie wyszli goście, Pierwsza część spotkania byłą w wykonaniu nowohucian dość ospała. Hutnikom udało się jednak wyrównać w drugiej połowie. Bramkę decydującą o zwycięstwie Hutnika zdobył jeden z zawodników... TS Węgrzce, podając piłkę do bramkarza. Bramkarz z kolei minął się z piłką, która później wtoczyła się do siatki. Ostatnie minuty spotkania to dość sporo walki z obu stron, na szczęście jednak Hutnicy wyszli z tego spotkania dzięki dość dużej dawce szczęścia zwycięsko.
huteusz, 27 maj 2017 17:15:56 0 Komentarzy ˇ 446 Czytań

Szybkie zwycięstwo


MeczHutnik Nowa Huta - Pcimianka Pcim 8:2
Galeria: kliknij tutaj

Mecz z Pcimianką rozegrany został na Suchych Stawach w sobotę o godzinie 11:00 na wniosek gości. Niestety taka decyzja, w połączeniu z małą atrakcyjnością sportową rywala przyczyniła się do faktu że ogólna frekwencja na tym meczu wynosiła ok. 150 kibiców. Na trybunach nic ciekawego, poza standardowym nowohuckim komentarzem meczowym. Jeżeli chodzi o boisko, to Hutnicy rozgromili gości aż 8:2. Warto wyróżnić Sobalę który zdobył 4 bramki. Dwie bramki dla HKSów padły z rzutów karnych. Hutnicy mogliby wygrać ten mecz zdecydowanie wyżej, mogli też nie utracić dwóch bramek, pytanie - po co? Kolejne trzy punkty zostają doliczone dla Nowohucian, i to jest najważniejsze.
huteusz, 20 maj 2017 14:11:50 0 Komentarzy ˇ 499 Czytań

Walka do końca!


MeczHutnik Kraków - Unia Oświęcim 2:2
Galeria: kliknij tutaj

Na bardzo ciekawy pod względem kibicowskim mecz w młynie Hutnika stanęło około 150 osób. Na płocie oprócz flag, powieszony został transparent "PDW - Wojtek, Darek". Przez całość spotkania prowadzony był dość dobry doping. Około 15 minut po pierwszym gwizdku sędziego na stadion dotarli również kibice z Oświęcimia - liczba którą podają to 177, w tym 23 Hejnał Kęty i 20 Ruch Chorzów. Mieli oni ze sobą kilka flag, dopingowali przez całe spotkanie, kilkukrotnie byli słyszalni w młynie HKSu. W drugiej połowie kibice Hutnika zaprezentowali oprawę, która powstała przy współpracy GT'02 oraz młodzieży: transparent "Ultras Hutnik" z czaszką, flagi na kijach oraz sporo piro. Jeżeli chodzi o samo spotkanie, to niestety Hutnicy w pierwszych minutach spotkania stracili bramkę, potem strata została powiększona po golu Oświęcimian z rzutu karnego. Sytuacja taka utrzymywała się do końcówki spotkania, w której Hutnicy brawurowo wywalczyli remis. Mimo straconych punktów, warto było przeżyć ostatnie 10 minut meczu - radość jaka zapanowała po wyrównującej bramce trudna jest do wyrażenia słowami.
huteusz, 13 maj 2017 21:57:30 0 Komentarzy ˇ 454 Czytań

Sądeckie przygody


KibiceSandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Relacja niebawem
huteusz, 07 maj 2017 01:14:54 0 Komentarzy ˇ 420 Czytań

Strata ważnych punktów


MeczHutnik Kraków - Dalin Myślenice 0:0
Galeria: kliknij tutaj

Na ligowe spotkanie przy Suchych Stawach przybyło ok. 300 kibiców Hutnika. Nie był prowadzony zorganizowany doping, na płocie powieszono jedną flagę Nowa Huta w barwach Polski. Na trybunach obecnych również było 4 fanów 1.FC Magdeburg, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie. Mecz skończył się bezbramkowym remisem, gra była dość wyrównana, z minimalna przewagą Biało-Błękitno-Niebieskich. Goście wyraźnie grali jakby był to mecz "o wszystko", co w połączeniu z ignorancją sędziów, czy grą na czas w końcówce spotkania umożliwiło im utrzymanie wyniku. Obydwie drużyny co chwila przeprowadzały akcje, gra była bardzo dynamiczna. Obrona Myśleniczan była bardzo skuteczna. W 85 minucie po uderzeniu jednego z zawodników Dalinu, piłka trafiła w poprzeczkę - była to najgroźniejsza dla Hutników sytuacja w całym spotkaniu.
huteusz, 03 maj 2017 20:12:18 0 Komentarzy ˇ 431 Czytań

III obchody rocznicy Obrony Krzyża Nowohuckiego


KibiceIII obchody rocznicy Obrony Krzyża Nowohuckiego
Galeria: kliknij tutaj

27 kwietnia odbyły się III obchody rocznicy Obrony Krzyża Nowohuckiego. O godzinie 19:50 na Placu Centralnym miała miejsce zbiórka, na którą przybyło kilkudziesięciu kibiców Hutnika, Kilka minut później, cała zgromadzona grupa udała się w kierunku samego krzyża wznosząc okrzyki sławiące klub, dzielnicę oraz ojczyznę, Na uroczystościach obecni byli również przedstawiciele ONR, oraz Solidarności '80. Zgromadzeni mieli okazję obejrzeć fragmenty filmu opowiadającego o wydarzeniach, które miały miejsce w 1960 roku, usłyszeć występy artystyczne i przemówienia osób zaangażowanych w działalność patriotyczną. Na koniec uroczystości pod krzyżem złożono kwiaty, oraz odśpiewano hymn, całości dopełniały odpalone race. Wielkie pochwały należą się dla organizatorów uroczystości - ważną sprawą jest upamiętnianie bohaterstwa, poświęcenia oraz zasad jakie przyświecały Nowohucianom podczas tych wydarzeń, w szczególności biorąc pod uwagę fakt, że o takiej historii większość mediów do dzisiaj praktycznie nie wspomina.
huteusz, 27 kwiecień 2017 23:20:54 0 Komentarzy ˇ 386 Czytań

Ligowy klasyk na plus


MeczHutnik Kraków - Beskid Andrychów 5:0
Galeria: kliknij tutaj

relacja niebawem
huteusz, 22 kwiecień 2017 21:18:48 0 Komentarzy ˇ 448 Czytań

Nic się nie stało!


MeczHutnik Kraków - Skawinka Skawina 9:2
Galeria: kliknij tutaj

Relacja niebawem.
huteusz, 08 kwiecień 2017 20:56:10 0 Komentarzy ˇ 450 Czytań

A jednak się udało!


MeczHutnik Nowa Huta - Wiślanie Jaśkowice 1:0
Galeria: kliknij tutaj

Na ten dość atrakcyjny sportowo mecz na Suchych Stawach przybyło ok. 700 fanów nowohuckiej jedenastki. Pod kasami miała miejsce zbiórka finansów dla nowohuckich kombatantów. W młynie zjawiło się ok. 50 najwierniejszych fanów Hutnika, którzy przez część spotkania prowadzili doping w asyście nowego bębna. Pod koniec spotkania odpalone zostało trochę piro z inicjatywy Fanatycznej Emigracji. Na boisku Biało-Błękitno-Niebiescy byli zdecydowanie drużyną przeważającą i tworzącą wiele sytuacji. W pierwszej połowie od utraty bramki po strzale Świątka, gości uratowała jedynie poprzeczka. Na zwycięską bramkę trzeba było czekać aż do 78 minuty. Strzelcem był Kotwica. Wygrana z vice-liderem przy jednoczesnej porażce rezerw Cracovii daje wielu fanom nadzieję na awans nawet w tym sezonie, ale czy są to nadzieje realne? Czas pokaże.
huteusz, 02 kwiecień 2017 20:57:01 0 Komentarzy ˇ 501 Czytań

Strona 8 z 184 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice