Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 20244,486,360 Unikalnych wizyt

Archiwum www.hutnik.krakow.pl:

Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lidera mamy!!


MeczHutnik Kraków - Sokół Sieniawa 3:1
Galeria: kliknij tutaj

Mecz z Sokołem przyciągnął na Suche Stawy nieco mniej fanów niż poprzednie spotkanie z Wisłą Sandomierz. Przez większość spotkania przez 50-osobowy młyn prowadzony był całkiem przyzwoity doping, w czym pomagały emocje sportowe tego dnia. Na płocie powieszono 2 flagi. Warto odnotować fakt, że na meczu dostępny był reaktywowany po wielu latach zin "Tylko Hutnik" który zawiera wiele interesujących informacji kibicowskich.
Na boisku, mimo szybkiej utraty pierwszej bramki, Hutnicy wywalczyli kolejne trzy punkty. W trakcie spotkania jeden z zawodników gości otrzymał czerwoną kartkę, ponadto cały sztab trenerski gości musiał opuścić ławkę. W związku ze sporym zamieszaniem które powstało, pierwsza połowa przeciągnęła się aż o 10 minut. Do przerwy Hutnicy remisowali z rywalem 1-1. Na szczęście, w drugiej połowie dzięki ogromnemu zaangażowaniu i walce, Hutnicy zdobyli jeszcze dwie bramki, zapewniając tym wszystkim nie tylko zwycięstwo, ale i pozycję lidera, której chyba nikt na początku sezonu się nie spodziewał!
huteusz, 01 wrzesień 2018 21:23:32 0 Komentarzy ˇ 742 Czytań

Środowy Sandomierz


MeczHutnik Kraków - Wisła Sandomierz 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Na to środowe spotkanie, z rywalem już dość dobrze znanym kibicom Hutnika przybyło ok 600 fanów. Utworzony został 130-osobowy młyn który głośno wspierał kopaczy. Na sektorze gości zasiadło 35 fanów, w tym 10 GKS Bełchatów. Przyjezdni mieli ze sobą jedną flagę i spokojnie obserwowali spotkanie, zaznaczając jedynie pod koniec spotkania swoją obecność.
Pod względem sportowym, pierwsza połowa pomimo przewagi Hutników zakończyła się remisem. Druga połowa była już o wiele bardziej wyrównana - Biało-Błękitno-Niebiescy wyszli na prowadzenie, które spokojnie mogli podwyższyć, ale niewiele brakło też do remisu, ponieważ jedna z bramek dla Sandomierzan została nieuznana.
huteusz, 29 sierpień 2018 20:41:36 0 Komentarzy ˇ 725 Czytań

Stabilnie i do przodu!


MeczCzarni Połaniec - Hutnik Kraków 0:1
Galeria; kliknij tutaj

Na pierwszy wyjazd III-ligowej jesieni, Hutnicy dotarli w około 60 osób (z czego 45 autobusem). Przez całość spotkania prowadzony jest przyzwoity doping, na płocie powieszono dwie flagi. Gospodarze nie zaprezentowali nic ciekawego, za to zapamiętali najwyraźniej ostatnią wizytę Hutników w Połańcu i siły odgradzające sektor gości od gospodarzy zostały wzmocnione. Piłkarze szczęśliwie wygrywają 0-1.
huteusz, 27 sierpień 2018 00:24:16 0 Komentarzy ˇ 746 Czytań

Chwila weryfikacji


MeczHutnik Kraków - Wisła Puławy 0:1
Galeria: kliknij tutaj

Na mecz z Wisłą Puławy na Suche Stawy przybyło około 500 kibiców. Utworzony został podobnie jak poprzednio ok 100-osobowy młyn, przez całość spotkania prowadzony był niezły doping, trudno jednak mówić o jakichś większych atrakcjach kibicowskich. Pod względem sportowym był to mecz, który z pewnością nie należał do łatwych - drużyna z Puław jest spadkowiczem z II ligi i prezentowała się na boisku naprawdę dobrze, stwarzając dużo groźnych sytuacji. Po trudnym, emocjonującym i wyrównanym spotkaniu, mimo ogromu serca zostawionego na boisku Hutnicy niestety musieli pogodzić się z jednobramkową porażką.
huteusz, 19 sierpień 2018 22:53:47 0 Komentarzy ˇ 673 Czytań

Po raz kolejny z Nafciarzami!


KibiceWisła Kraków - Petrochemia 1:1
Galeria: kliknij tutaj
huteusz, 12 sierpień 2018 00:40:41 0 Komentarzy ˇ 691 Czytań

Zapowiedź dobrego sezonu


MeczHutnik Kraków - Spartakus Daleszyce 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Pierwszy od dłuższego czasu mecz Hutnika w III lidze przyciągnął na Suche Stawy zadowalającą liczbę kibiców, bo około 800 - jak na wakacyjny termin i atrakcyjność rywala, jest to dobry wynik. Na płocie powieszone zostały 4 flagi. Utworzony został ok. 100-osobowy młyn, który przez całe spotkanie dopingował biało-błękitno-niebieską jedenastkę. Swój debiut miało również nowe, imponujące gniazdo dla prowadzących doping, które z pewnością będzie bardzo dobrze spełniać swoją rolę.
Przed meczem przedstawiciele klubu wręczyli zasłużonym piłkarzom którzy zakończyli karierę w Hutniku pamiątkowe koszulki. Samo spotkanie nie należało do najprostszych - mimo iż Spartakus jest raczej ligowym średniakiem, to widoczna była różnica między zawodnikami z Daleszyc a wcześniejszymi rywalami z IV ligi. Zdecydowanie na pochwałę zasługuje nowy bramkarz Hutnika - Zając, który kilkukrotnie naprawdę świetnie interweniował. Po dwóch zdobytych w pierwszej połowie bramkach wydawało się ż Hutnicy spokojnie dowiozą do końca wynik, końcówka jednak była dość emocjonująca - po karnym (notabene najprawdopodobniej przyznanym niesłusznie), bramkę zdobyli goście którzy zaczęli dążyć do wyrównania. Na szczęście jednak Hutnicy skutecznie utrzymali prowadzenie, i zdobyli pierwsze trzy trzecioligowe punkty.
huteusz, 12 sierpień 2018 00:10:45 2 Komentarzy ˇ 695 Czytań

Turniej letni!


KibiceLetni turniej kibiców Hutnika
Galeria: kliknij tutaj

huteusz, 08 lipiec 2018 01:24:40 0 Komentarzy ˇ 644 Czytań

Do III ligi wracamy!


MeczBarciczanka Barcice - Hutnik Kraków 0:6
Galeria: kliknij tutaj

Na rewanż w barażu o awans do III ligi do Barcic przyjechało około 600 fanów Hutnika. Jest to bardzo dobra liczba - warto tutaj zaznaczyć że przed meczem kibicom z Huty Barciczanie starali się rzucać kłody pod nogi na wszelkie możliwe sposoby - np poprzez puszczanie farmazonów o wyprzedaniu wszystkich biletów na to spotkanie i udostępnienie jedynie 20 miejsc dla gości. Ostatecznie mecz odbył się bez udziału publiczności, a kibice nie mogli dotrzeć jak to pierwotnie planowano jako grupa zorganizowana. Wszystkim którzy chcieli to spotkanie zobaczyć udało się na miejsce dotrzeć na własną rękę, w większości autami. Na miejscu atmosfera była spokojna i nikt nie stwarzał żadnych zbędnych problemów. Fani zbierali się i integrowali w małym parku znajdującym się niedaleko stadionu, by później przejść pod ogrodzenie stadionu. Na miejsce dotarli również fani z Magdeburga, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie! Na płocie powieszono flagi (w tym Magdeburga) i kilka transparentów. Przez większość spotkania prowadzony był niezły doping, w drugiej połowie dawało się jednak we znaki zmęczenie bardzo słabymi tego dnia warunkami do oglądania meczu. Piłkarze dali na boisku pokaz swoich umiejętności, szybko wychodząc na prowadzenie pozbawili złudzeń gospodarzy. Ostatecznie spotkanie wygrane zostało 0:6. Pod koniec spotkania pod stadionem szampan lał się strumieniami, a po końcowym gwizdku piłkarze wyszli do kibiców i świętowali razem z nimi upragniony awans do III ligi!

huteusz, 24 czerwiec 2018 21:06:23 1 Komentarzy ˇ 939 Czytań

Bójcie się chamy!


MeczHutnik Kraków - Barciczanka Barcice 2:1
Galeria: kliknij tutaj

Barażowy mecz o awans do III ligi między Barciczanką a Hutnikiem przyciągnął na Suche Stawy ok 1500 fanów. Hutnika wspierało ok 20 osób z Magdeburga - dzięki za wsparcie! Przez całość spotkania prowadzony był bardzo dobry doping - bardzo widoczne było że ranga spotkania i prawdziwe sportowe emocje pomagały nowohucianom wspinać się na wyżyny wokalnych możliwości. W drugiej połowie zaprezentowana została oprawa składająca się z rac i świec dymnych.
Na boisku tego dnia oglądaliśmy bardzo ciekawe i dynamiczne spotkanie, niestety dość nerwowe w wykonaniu Hutników. Dały się we znaki nieco braki kadrowe, nie przeszkodziło to Hutnikom jednak wygrać to spotkanie. Pierwsza bramka dla HKS padła z rzutu karnego. Gol dla gości padł po niefortunnej główce Bieniasa. Na szczęście zawodnik ten zrehabilitował się zdobywając zwycięską bramkę w 75 minucie. Warto zauważyć, że w ostatniej minucie spotkania trzecią bramkę dla Biało-Błękitno-Niebieskich zdobył Gawęcki, sędzia jednak jej nie uznał i zakończył mecz. Decyzja ta wzbudziła sporo kontrowersji i wiele osób z nią się nie zgadza - argumentowana była wcześniejszym zagraniem ręka przez jednego z Hutników.
Pozostaje mieć nadzieję, że rewanżowe spotkanie da awans! Niestety włodarze klubu z Barcic starają się utrudnić kibicom zobaczenie tego spotkania, nikt jednak nie ma wątpliwości - w niedzielę WSZYSCY DO BARCIC!
huteusz, 16 czerwiec 2018 23:23:47 0 Komentarzy ˇ 813 Czytań

W drodze po puchar!


MeczHutnik Kraków - Sola Oświęcim 6:2
Galeria: kliknij tutaj

Środowy mecz Pucharu Polski z Sołą przyciągnął na Suche Stawy około 300 widzów. Kibicowsko mecz piknikowy, nie zabrakło jednak typowo sportowego dopingu. Hutnicy pewnie pokonali rywala z Oświęcimia, grając wprawdzie nieco agresywnie, ale pokazując na boisku swoje możliwości. Cztery bramki dla Hutnika zdobył Pachowicz. Obie bramki zdobyte przez gości były raczej efektem nieuwagi i głupich błędów nowohucian.

huteusz, 13 czerwiec 2018 20:18:32 0 Komentarzy ˇ 811 Czytań

Spokojne zwycięstwo


MeczHutnik Kraków - Pcimianka Pcim 3:1
Galeria: kliknij tutaj

Mecz Hutnika z Pcimianką przyciągnął na Suche Stawy ok 500 widzów. Po raz kolejny młyn został utworzony przez najmłodszych piłkarzy z AP Hutnik, wspierany był on również przez starszych kolegów z sektora. Na płocie powieszony został transparent "Pokolenie Hakaesów głodne sukcesów" oraz kilka flag. W trakcie meczu została zaprezentowana również baloniada i flagi. W pierwszej połowie na boisku występował jeden z kibiców Hutnika który wygrał licytację umożliwiającą zagranie w pierwszym składzie w trakcie meczu ligowego. Pomimo niepewnej pierwszej części spotkania, Hutnicy zaatakowali mocno w drugiej połowie pokonując rywali z Pcimia 3:1. Pewne kontrowersje pojawiły się wokół strzału nowohucian który trafił w poprzeczkę - wiele osób uważa iż piłka przekroczyła linię bramkową, bramka jednak nie została zaliczona.
huteusz, 03 czerwiec 2018 20:19:54 0 Komentarzy ˇ 688 Czytań

Strona 10 z 189 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice