Dzisiaj jest: 27 Czerwiec 20193,356,594 Unikalnych wizyt









Archiwum www.hutnik.krakow.pl:





Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sezon 2005/2006


Andrzej Kącik

Pseudonim: Cichy
Data i miejsce urodzenia: 3.06.1982
Narodowość: Polak
Wzrost: 186 cm
Waga: 82 kg
Pozycja na boisku: Bramkarz

Daniel Jarosz

Pseudonim: Jari
Data i miejsce urodzenia: 18.07.1987
Narodowość: Polak
Wzrost: 171 cm
Waga: 63 kg
Wykształcenie: Gimnazjalne
Pozycja na boisku: Pomocnik, Napastnik
Kluby: Wychowanek
Dariusz Dutka

Pseudonim: Duda
Data i miejsce urodzenia: 3.09.1985
Narodowość: Polak
Wzrost: 182 cm
Waga: 77 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Wychowanek
Jacek Orłowski

Data i miejsce urodzenia: 2.02.1985
Narodowość: Polak
Wzrost: 185 cm
Waga: 79 kg
Pozycja na boisku: Obrońca, Pomocnik
Kluby: Wychowanek, Prądniczanka Kraków
Krzysztof Lipecki

Pseudonim: Lipa
Data i miejsce urodzenia: 29.05.1981 Nowa Dęba
Narodowość: Polak
Wzrost: 180 cm
Waga: 76 kg
Wykształcenie: Wyższe
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Stal Nowa Dęba, Siarka Tarnobrzeg, Pogoń Staszów, Garbarnia Kraków
Łukasz Gawlik

Pseudonim: Gaweł
Data i miejsce urodzenia: 28.09.1983
Narodowość: Polak
Wzrost: 188 cm
Waga: 82 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Czuwaj Przemyśl, Wawel Kraków, Proszowianka Proszowice
Maciej Papież

Data i miejsce urodzenia: 17.03.1984
Narodowość: Polak
Wzrost: 183 cm
Waga: 74 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek
Marcin Kostera

Pseudonim: Siwy
Data i miejsce urodzenia: 18.03.1980
Narodowość: Polak
Wzrost: 188 cm
Waga: 84 kg
Wykształcenie: Średnie, student Akadmii Pedagogicznej
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek
Marcin Pasionek

Pseudonim: Pasion
Data i miejsce urodzenia: 22.08.1977
Narodowość: Polak
Wzrost: 184 cm
Waga: 76 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wisła Kraków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Korona Kielce, Pogoń Staszów
Mateusz Niechciał

Data i miejsce urodzenia: 2.05.1988
Narodowość: Polak
Wzrost: 174 cm
Waga: 69 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek
Michał Pazdan

Pseudonim: Pazdek, Soga
Data i miejsce urodzenia: 21.09.1987
Narodowość: Polak
Wzrost: 180 cm
Waga: 73 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek
Michał Stolarz

Pseudonim: Stolik
Data i miejsce urodzenia: 2.02.1977
Narodowość: Polak
Wzrost: 172
Waga: 72 kg
Wykształcenie: Zawodowe
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Wychowanek, Stomil Olsztyn, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, ŁKS Łódź, Piast Gliwice
Michał Wiącek

Pseudonim: Wicek
Data i miejsce urodzenia: 10.02.1982
Narodowość: Polak
Wzrost: 181 cm
Waga: 72 kg
Wykształcenie: Średnie, student AWF
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Wychowanek, Karpaty Siepraw
Paweł Czajka

Data i miejsce urodzenia: 10.04.1986
Narodowość: Polak
Wzrost: 186 cm
Waga: 76 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek
Paweł Kępa

Pseudonim: Kempes
Data i miejsce urodzenia: 19.01.1981
Narodowość: Polak
Wzrost: 172 cm
Waga: 63 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca, Pomocnik
Kluby: Wanda Kraków
Paweł Piotrowicz

Pseudonim: Dino
Data i miejsce urodzenia: 31.12.1980 Dąbrowa Tarnowska
Narodowość: Polak
Wzrost: 180 cm
Waga: 80 kg
Pozycja na boisku: pomocnik
Kluby: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Proszowianka, Bruk-Bet Nieciecza
Piotr Antas

Pseudonim: Antek
Data i miejsce urodzenia: 26.06.1986
Narodowość: Polak
Wzrost: 188 cm
Waga: 70 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Pomocnik, Napastnik
Kluby: Krakus Nowa Huta
Piotr Błachacz

Pseudonim: Blacha
Data i miejsce urodzenia: 8.05.1984
Narodowość: Polak
Wzrost: 185 cm
Waga: 80 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek, Szreniawa Koszyce
Piotr Madejski

Pseudonim: Madej
Data i miejsce urodzenia: 2.08.1983
Narodowość: Polak
Wzrost: 175 cm
Waga: 66 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Pomocnik, Napastnik
Kluby: Wychowanek
Radosław Chrząszcz

Pseudonim: Chrabąszcz, Chrząki
Data i miejsce urodzenia: 9.05.1987 r. Kraków
Narodowość: Polak
Wzrost: 178
Waga: 69
Wykształcenie: Gimnazjalne
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek

Robert Stanula

Pseudonim: Stanul, Stanley, Dziadek
Data i miejsce urodzenia: 25.02.1978
Narodowość: Polak
Wzrost: 178 cm
Waga: 73 kg
Wykształcenie: Wyższe
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek, Górnik Wieliczka, Niedźwiedź
Sławomir Jeziorek

Pseudonim: Jezior
Data i miejsce urodzenia: 20.05.1984
Narodowość: Polak
Wzrost: 187 cm
Waga: 70 kg
Wykształcenie: Średnie, student Krakowskiej Szkoły Wyższej
Pozycja na boisku: Bramkarz
Kluby: Wychowanek
Tadeusz Kaczor

Pseudonim: Kaczka, Teddy
Data i miejsce urodzenia: 14.01.1984
Narodowość: Polak
Wzrost: 183 cm
Waga: 77 kg
Wykształcenie: Średnie, student
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Wychowanek
Waldemar Sotnicki

Pseudonim: Soto
Data i miejsce urodzenia: 14.12.1982
Narodowość: Polak
Wzrost: 188
Waga: 72
Wykształcenie: Średnie, student Akademii Pedagogicznej
Pozycja na boisku: Bramkarz
Kluby: Kabel Kraków, Niedźwiedź, HUTNIK
Wojciech Dziadzio

Data i miejsce urodzenia: 21.07.1988
Narodowość: Polak
Wzrost: 178 cm
Waga: 68 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek



W 239 spotkaniach strzelono 595 bramek, co daje średnią 2.49 na mecz.

Najwięcej bramek w jednym spotkaniu:
Avia Świdnik - Kolejarz Stróże 6:2

Najwyższe zwycięstwo:
Motor Lublin - Tłoki/Stal Gorzyce 7:0

Najwyższe zwycięstwo u siebie:
Motor Lublin - Tłoki/Stal Gorzyce 7:0

Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe:
Pogoń Leżajsk - Wisła II Kraków 0:5



Najwięcej wygranych:
6 - Stal Stalowa Wola
4 - Kmita Zabierzów
2 - Avia Świdnik
1 - Wierna Małogoszcz, Kolejarz Stróże, Górnik Wieliczka, ZKS Stal Sanok

Najwięcej remisów:
1 - Motor Lublin, Wisła II Kraków

Najwięcej porażek:
4 - Tłoki/Stal Gorzyce
1 - Pogoń Leżajsk, AKS Busko Zdrój, Hutnik Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Stal Rzeszów, Hetman Zamość

Najwięcej spotkań bez porażki:
6 - Kmita Zabierzów, Stal Stalowa Wola
5 - Górnik Wieliczka
2 - Wierna Małogoszcz, Avia Świdnik
1 - Motor Lublin, Wisła II Kraków, Kolejarz Stróże, ZKS Stal Sanok

Najwięcej spotkań bez remisu:
12 - Stal Rzeszów
7 - Hetman Zamość, Tłoki/Stal Gorzyce, ZKS Stal Sanok, Stal Stalowa Wola
5 - Avia Świdnik
4 - Kmita Zabierzów
2 - Kolejarz Stróże
1 - Pogoń Leżajsk, AKS Busko Zdrój, Hutnik Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Wierna Małogoszcz, Górnik Wieliczka

Najwięcej spotkań bez zwycięstwa:
6 - AKS Busko Zdrój, Sandecja Nowy Sącz
5 - Hutnik Kraków
4 - Tłoki/Stal Gorzyce
2 - Motor Lublin, Wisła II Kraków, Pogoń Leżajsk
1 - Hetman Zamość, Stal Rzeszów

Najwięcej wygranych u siebie:
7 - Kmita Zabierzów
3 - ZKS Stal Sanok, Stal Stalowa Wola
2 - Górnik Wieliczka, Avia Świdnik
1 - Wierna Małogoszcz, Kolejarz Stróże, Hetman Zamość, Stal Rzeszów

Najwięcej remisów u siebie:
2 - Hutnik Kraków, Sandecja Nowy Sącz
1 - Wisła II Kraków, AKS Busko Zdrój

Najwięcej porażek u siebie:
3 - Tłoki/Stal Gorzyce
1 - Motor Lublin, Pogoń Leżajsk

Najwięcej spotkań bez zwycięstwa u siebie:
8 - Tłoki/Stal Gorzyce
6 - AKS Busko Zdrój
3 - Sandecja Nowy Sącz
2 - Hutnik Kraków
1 - Motor Lublin, Wisła II Kraków, Pogoń Leżajsk

Najwięcej spotkań bez remisu u siebie:
8 - Stal Stalowa Wola
7 - Motor Lublin, Pogoń Leżajsk, Kmita Zabierzów
6 - Wierna Małogoszcz, Stal Rzeszów
3 - Tłoki/Stal Gorzyce, Hetman Zamość, ZKS Stal Sanok
2 - Górnik Wieliczka, Avia Świdnik
1 - Kolejarz Stróże

Najwięcej spotkań bez porażki u siebie:
15 - Górnik Wieliczka, Avia Świdnik
10 - Kmita Zabierzów
7 - Kolejarz Stróże
4 - ZKS Stal Sanok
3 - Stal Stalowa Wola, Wisła II Kraków, Hutnik Kraków
2 - Sandecja Nowy Sącz
1 - Wierna Małogoszcz, Hetman Zamość, Stal Rzeszów, AKS Busko Zdrój

Najwięcej wygranych na wyjeździe:
3 - Stal Stalowa Wola
2 - Kmita Zabierzów
1 - Avia Świdnik

Najwięcej remisów na wyjeździe:
4 - Wierna Małogoszcz
3 - Motor Lublin
1 - Pogoń Leżajsk, Górnik Wieliczka

Najwięcej porażek na wyjeździe:
5 - Hetman Zamość
3 - Hutnik Kraków, Sandecja Nowy Sącz
2 - Kolejarz Stróże, Stal Rzeszów, Tłoki/Stal Gorzyce
1 - ZKS Stal Sanok, Wisła II Kraków, AKS Busko Zdrój

Najwięcej spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe:
15 - Pogoń Leżajsk
14 - Sandecja Nowy Sącz
10 - Wierna Małogoszcz
6 - Hetman Zamość
3 - Motor Lublin, Hutnik Kraków, AKS Busko Zdrój
2 - Kolejarz Stróże, Stal Rzeszów, Tłoki/Stal Gorzyce
1 - Górnik Wieliczka, ZKS Stal Sanok, Wisła II Kraków

Najwięcej spotkań bez remisu na wyjeździe:
15 - Tłoki/Stal Gorzyce
7 - Hutnik Kraków
6 - Kolejarz Stróże, Stal Rzeszów
5 - Hetman Zamość
4 - ZKS Stal Sanok
3 - Wisła II Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Avia Świdnik, Stal Stalowa Wola
2 - Kmita Zabierzów
1 - AKS Busko Zdrój

Najwięcej spotkań bez porażki na wyjeździe:
5 - Stal Stalowa Wola
4 - Motor Lublin, Wierna Małogoszcz
3 - Kmita Zabierzów
2 - Górnik Wieliczka
1 - Pogoń Leżajsk, Avia Świdnik


NAJLEPSI STRZELCY III LIGI GRUPY IV SEZONU 2005/06


Sezon 2005/2006 - III liga małopolska
17 goli - Fabianowski (Stal Rzeszów),
16 goli - Bagnicki (Kmita Zabierzów),
14 goli - Popławski (Motor Lublin),
11 goli - Gil (Wierna Małogoszcz 7, AKS Busko Zdrój 4), Suchan (Górnik Wieliczka),
9 goli - Madejski (Hutnik Kraków), Mężyk (Sandecja Nowy Sącz),
8 goli - Cebula (Górnik Wieliczka), Stachyra (Motor Lublin),
7 goli - R.Grzyb (Wierna Małogoszcz), Lipecki (Hutnik Kraków), K.Nowak (Motor Lublin), Pawłowski (Wierna Małogoszcz), Szewc (Avia Świdnik), K.Wójcik (Stal Rzeszów), D.Zawadzki (Kmita Zabierzów),
6 goli - Danielak (Pogoń Leżajsk), Gromba (Avia Świdnik), Jarosz (Hutnik Kraków), Księżyc (Górnik Wieliczka), Małecki (Wisła II Kraków), Daniel Niemczyk (Stal Sanok),
5 goli - K.Drej (Wierna Małogoszcz 2, Motor Lublin 3), Gęśla (Stal Stalowa Wola), K.Jabłoński (Stal Stalowa Wola), Kobos (Stal Rzeszów), Lipiec (Hetman Zamość), Maciorowski (Stal Stalowa Wola), Musiał (Górnik Wieliczka), Pacuła (Pogoń Leżajsk), Sadowski (Motor Lublin 2, Hetman Zamość 3), Smółka (Wisła II Kraków), Szwajdych (Kmita Zabierzów), Świerad (Sandecja Nowy Sącz), Ulucki (Kolejarz Stróże),
4 gole - Ankowski (Kmita Zabierzów), A.Bałuszyński (Kolejarz Stróże), Boguski (Wisła II Kraków), Czerwiec (Kmita Zabierzów), Damasiewicz (Sandecja Nowy Sącz), Dutka (Hutnik Kraków), Francuz (AKS Busko Zdrój), Janusz Iwanicki (Stal Stalowa Wola), Mateusz Kleszcz (Wierna Małogoszcz), Kosiba (Stal Sanok), Kozieł (Górnik Wieliczka), Kwieciński (Górnik Wieliczka), Laskowski (Tłoki Gorzyce), Łuczyk (Stal Rzeszów), Mazurek (Avia Świdnik), Misztal (Avia Świdnik), Damian Niemczyk (Stal Sanok), Onyekachi (Górnik Wieliczka), Jean Paulista (Wisła II Kraków), Pranagal (Avia Świdnik), Prędota (Motor Lublin), Stolarz (Hutnik Kraków), Szałęga (Wisła II Kraków), Wasilewski (Kmita Zabierzów), Węgrzyn (Stal Sanok), R.Wiącek (Avia Świdnik), Zajączkowski (Motor Lublin),
3 gole - Badowicz (Stal Sanok), Cetnarowski (Kolejarz Stróże), Florian (Sandecja Nowy Sącz), Galiński (Avia Świdnik), Gosa (Pogoń Leżajsk), Kloc (Stal Rzeszów), Kuzicki (Stal Sanok), Ławryszyn (Tłoki Gorzyce), Mielec (Kolejarz Stróże), Pałkus (Tłoki Gorzyce), Pasionek (Hutnik Kraków), Piwowarczyk (Wierna Małogoszcz), Pliżga (Hetman Zamość), Pokrywka (AKS Busko Zdrój), Przybyszewski (Hetman Zamość), Reyer (Hetman Zamość), T.Szmuc (Pogoń Leżajsk), K.Szymański (Stal Rzeszów), Wachowicz (Hetman Zamość), Zegarek (Górnik Wieliczka),
2 gole - Antas (Hutnik Kraków), Bergier (Kolejarz Stróże), D.Beszczyński (Tłoki Gorzyce), Bębenek (Kmita Zabierzów), Bugała (Motor Lublin), Chlewicki (AKS Busko Zdrój), Chlipała (Kmita Zabierzów), Ciesielka (Kolejarz Stróże), Drąg (Kolejarz Stróże), Dzierżanowski (Kmita Zabierzów), Marcin Dziewulski I (Tłoki Gorzyce), Fatyga (AKS Busko Zdrój), Filipczak (Kmita Zabierzów), Gawłowicz (Stal Sanok), Gruszka (Górnik Wieliczka), Gryz (AKS Busko Zdrój), Gryźlak (Sandecja Nowy Sącz), Gutek (Avia Świdnik), Iracki (Motor Lublin), Jacek Iwanicki (Hetman Zamość), Jagodziński (AKS Busko Zdrój), Kostera (Hutnik Kraków), Krawiec (Stal Stalowa Wola), Kusiak (Stal Stalowa Wola), Leja (Kolejarz Stróże), Mordarski (Sandecja Nowy Sącz), Nikody (Stal Sanok), Ożóg (Stal Stalowa Wola), Pańko (Stal Sanok), Pietrzkiewicz (Stal Sanok), Powroźnik (Górnik Wieliczka), Puchała (AKS Busko Zdrój), Rogowski (Tłoki Gorzyce), Sendorek (Górnik Wieliczka), Sierżęga (Stal Rzeszów 1, Stal Stalowa Wola 1), Sobczyk (Hetman Zamość), Szabat (Wisła II Kraków), M.Szmuc (Pogoń Leżajsk), Wieczorek (Kolejarz Stróże), K.Zawadzki (Avia Świdnik),
1 gol - Abramowicz (AKS Busko Zdrój), Banaszek (AKS Busko Zdrój), Bartnik (Pogoń Leżajsk), Basta (Sandecja Nowy Sącz), Bielak (Avia Świdnik), Błotni (Pogoń Leżajsk), Piotr Brożek I (Stal Rzeszów), Piotr Brożek II (Wisła II Kraków), Brożyna (Tłoki Gorzyce), Chałas (Hetman Zamość), A.Ciastoń (Sandecja Nowy Sącz), T.Ciastoń (Kolejarz Stróże), Czępiński (Avia Świdnik), Dawidowski (Wisła II Kraków), H.Drej (Wierna Małogoszcz), Marcin Dziewulski II (Avia Świdnik), Frankiewicz (Kolejarz Stróże), Gajek (Kmita Zabierzów), D.Gawęcki (Kmita Zabierzów), Głuch (Tłoki Gorzyce), Grodzicki (Górnik Wieliczka), Gurba (Sandecja Nowy Sącz), Hajduk (Sandecja Nowy Sącz), M.Jabłoński (Pogoń Leżajsk), Jaworek (AKS Busko Zdrój), Jędrszczyk (Kmita Zabierzów), Kaliciak (Kmita Zabierzów), Kaznecki (Pogoń Leżajsk), Kępa (Hutnik Kraków), Kita (Hetman Zamość), Kmiecik (Wisła II Kraków), Kochański (AKS Busko Zdrój), Koczon (Motor Lublin), Kogut (Kolejarz Stróże), Kokoszka (Wisła II Kraków), Korzonek (Tłoki Gorzyce), Kowalczyk (Wisła II Kraków), Mateusz Kowalski (Kolejarz Stróże), Kubiela (Sandecja Nowy Sącz), Kucz (Kolejarz Stróże), Kudryk (Sandecja Nowy Sącz), Kwaśniewski (Wierna Małogoszcz), Lach (Pogoń Leżajsk), Lenart (Motor Lublin), Mazurkiewicz (Kmita Zabierzów), Narwojsz (Hetman Zamość), Obiedziński (Kolejarz Stróże), Ocholeche (Motor Lublin), Ogar (Stal Rzeszów), Pszeniczny (AKS Busko Zdrój), Quaye (Stal Stalowa Wola), Reiman (Stal Rzeszów), Rysiewicz (Sandecja Nowy Sącz), Rzucidło (Stal Rzeszów), Sałek (Stal Stalowa Wola), Samołyk (Tłoki Gorzyce), Saramak (Hetman Zamość), Sawa (Motor Lublin), Soczewka (Motor Lublin), Stanula (Hutnik Kraków), Stręciwilk (Stal Stalowa Wola), P.Styżej (Motor Lublin), Sumara (Stal Sanok), Tabisz (Stal Sanok), Telka (Stal Stalowa Wola), Wieprzęć (Stal Stalowa Wola), Wojtas (Kolejarz Stróże), Wolański (Kolejarz Stróże), Piotr Wtorek (Górnik Wieliczka), Zachariasz (Sandecja Nowy Sącz), Zajdel (Stal Rzeszów).

STRZELCY HUTNIKA sezon 2005-06

Liga
10 Madejski
7 Lipecki
6 Jarosz
4 Dutka, Stolarz
3 Pasionek,
2 Antas,Kostera
1 Stanula
Puchar Polski

3 Jarosz
2 Dutka, Kołodziej
1 Kaczor, Morawiec, Swenda,Wiacek
Sparingi

6 Dutka
5 Madejski
4 Kępa
3 Świątek
2 Antas, Gawlik, Kostera, Łach, Pasionek, Stanula, Stolarz, Wiacek
1 Jarosz, Orłowski, Piotrowicz, Siedlarz, Wołczyk, Wójs



Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kmita Zabierzów 30 63 20 3 7 58-29
2.  Stal Stalowa Wola 30 62 18 8 4 36-16
3.  Avia Świdnik 30 55 15 10 5 41-25
4.  Górnik Wieliczka 30 52 13 13 4 53-30
5.  Stal Rzeszów 30 50 14 8 8 47-36
6.  Motor Lublin 30 49 13 10 7 54-29
7.  Hutnik Kraków 30 41 11 8 11 40-41
8.  Stal Sanok 30 40 10 10 10 36-35
9.  Sandecja Nowy Sącz 30 34 9 7 14 31-39
10.  Kolejarz Stróże 30 34 9 7 14 34-46
11.  Hetman Zamość 30 33 8 9 13 28-40
12.  AKS Busko Zdrój 30 31 7 10 13 26-41
13.  Wierna Małogoszcz 30 28 6 10 14 35-43
14.  Wisła II Kraków 30 28 6 10 14 32-37
15.  Pogoń Leżajsk 30 28 6 10 14 25-52
16.  Tłoki Gorzyce 30 24 7 3 20 23-60



19. kolejka: 08.04.2006 (sobota) - Hutnik Kraków - AKS Busko Zdrój , g. 16:00
17. kolejka: 12.04.2006 (sroda) - Hutnik Kraków - ZKS Stal Stalowa Wola , g. 15:00
20. kolejka: 15.04.2006 (sobota) - KS Hetman Zamość - Hutnik Kraków, g. 15:00
16. kolejka: 19.04.2006 (sroda) - Hutnik Kraków - Tłoki Gorzyce , g. 16:00
21. kolejka: 22.04.2006 (sobota) - Hutnik Kraków - MKS Sandecja Nowy Sącz , g. 17:00
22. kolejka: 29.04.2006 (sobota) - ZKS Stal Rzeszów - Hutnik Kraków, g. 19:30
23. kolejka: 03.05.2006 (środa) - Hutnik Kraków - LKP Motor Lublin , g. 11:00
24. kolejka: 06.05.2006 (sobota) - SSA Wisła Kraków - Hutnik Kraków, g. 16:00
25. kolejka: 13.05.2006 (sobota) - Hutnik Kraków - KS Górnik Wieliczka , g. 17:00
26. kolejka: 21.05.2006 (niedziela) - SSA Kolearz Stróże - Hutnik Kraków, g. 17:00
27. kolejka: 24.05.2006 (środa) - Hutnik Kraków - MKS Wierna Małogoszcz , g. 17:00
28. kolejka: 27.05.2006 (sobota) - MKS Stal Sanok - Hutnik Kraków, g. 17:00
29. kolejka: 03.06.2006 (sobota) - Hutnik Kraków - KS Pogoń Leżajsk , g. 17:00
30. kolejka: 11.06.2006 (niedziela) - Avia Świdnik - Hutnik Kraków, g. 17:00



WIOSNA 2006

PRZYBYLI:

Paweł Piotrowicz (Dšbrovia Dobrowa Tarnowska)
Paweł Pacanowski ??Bartłomiej Jamróz (Cypr) ??
Maciej Stolarz (Przebój Wolbrom) ??
Kamil Czaja (Kmita Zabierzów) ??
Jacek Orłowski (Prądniczanka)

ODESZLI:

Phill Sweda
Łukasz Wołczyk (Garbarnia



Sparingi

Okocimski - Hutnik 2:1
Hutnik - KS Myszków 1:1
Sandecja - Hutnik 0:0
Sandecja II - Hutnik 0:1
Hutnik - Walka 0:2


Tłoki - Hutnik 3:1
Stal St.W - Hutnik 1:1
Hutnik - Kmita 2:1
Aks Busko - Hutnik 0:1
Hutnik - Hetman 1:0
Sandecja - Hutnik 4:2
Hutnik - Stal Rz 0:0
Motor - Hutnik 4:3
Hutnik - Wisła II 1:0
Górnik Wieliczka - Hutnik 2:2
Hutnik - Kolejarz Stróże 0:0
Wierna - Hutnik 2:3
Hutnik - Stal S. 2:1
Pogoń L. - Hutnik 0:0
Hutnik - Avia 0:2
Kmita - Hutnik 2:1
Hutnik - AKS Busko 4:1
Hutnik - Stal Stalowa Wola 1:1
Hetman - Hutnik 2:0
Hutnik - Tloki Gorzyce 4:0
Hutnik - Sandecja 1:0
Stal Rz- Hutnik 2:0
Hutnik - Motor 1:4
Wisła II - Hutnik 0:1
Hutnik - Gornik 4:1
Kolejarz - Hutnik 1:0
Hutnik - Wierna 2:2
Hutnik - Pogon 1:1
Stal Sanok - Hutnik 2:0
Avia - Hutnik 2:1

Kmita Zabierzów
2-0 0-0 0-2 4-1 3-2 2-1 1-0 1-0 3-0 4-1 4-0 3-1 1-0 2-2 2-0 
Stal Stalowa Wola2-1 
1-0 0-3 1-1 0-0 1-1 0-1 3-1 2-0 1-0 2-0 2-0 1-0 2-0 5-0 
Avia Świdnik3-1 1-0 
1-1 2-2 1-0 2-1 1-1 1-0 6-2 1-0 1-0 1-1 2-0 4-1 3-1 
Górnik Wieliczka1-1 0-0 2-0 
3-0 1-0 2-2 1-1 2-1 3-3 6-1 1-1 1-0 2-2 5-2 4-0 
Stal Rzeszów2-0 0-1 2-0 3-2 
0-1 2-0 1-1 3-0 2-0 1-0 1-2 3-0 3-0 1-1 5-0 
Motor Lublin3-1 0-1 0-1 1-1 5-3 
4-3 1-0 1-1 3-0 4-1 1-0 2-1 1-1 4-0 7-0 
Hutnik Kraków2-1 1-1 0-2 4-1 0-0 1-4 
2-1 1-0 0-0 1-0 4-1 2-2 1-0 1-1 4-0 
Stal Sanok0-2 1-1 2-0 1-2 1-2 0-0 2-0 
0-0 3-0 2-2 1-0 3-3 4-2 1-1 1-0 
Sandecja Nowy Sącz0-2 1-2 1-3 2-2 4-1 1-1 4-2 1-0 
3-0 2-0 0-0 0-0 2-0 1-0 2-0 
Kolejarz Stróże0-1 0-1 1-1 2-1 3-0 3-2 1-0 2-2 2-1 
0-2 0-0 1-1 1-0 5-0 2-3 
Hetman Zamość1-2 1-1 0-0 0-0 1-2 0-0 2-0 1-0 3-1 2-0 
1-2 1-1 0-2 1-1 1-0 
AKS Busko Zdrój1-2 0-0 3-1 0-3 1-1 1-1 0-1 2-3 1-1 0-1 1-1 
2-2 2-1 2-1 1-0 
Wierna Małogoszcz0-2 0-1 1-1 0-1 2-2 0-3 2-3 1-2 0-1 2-1 3-0 5-1 
1-0 3-0 0-1 
Wisła II Kraków3-2 1-2 1-1 0-0 1-1 2-2 0-1 3-0 3-0 1-1 0-1 1-0 0-0 
0-0 0-2 
Pogoń Leżajsk1-5 0-1 0-0 2-0 0-1 0-0 0-0 3-1 2-0 1-0 1-3 0-0 2-1 0-5 
2-1 
Tłoki Gorzyce0-3 0-1 0-1 0-0 0-1 2-1 3-1 0-1 3-0* 0-3 1-1 0-2 1-2 3-3 2-1 
























Dodane przez huteusz dnia 21 styczeń 2007 18:53:17 0 Komentarzy ˇ 7732 Czytań

Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice