Dzisiaj jest: 27 Czerwiec 20193,356,643 Unikalnych wizyt









Archiwum www.hutnik.krakow.pl:





Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sezon 2006/2007


Rywale Hutnika - 2006/2007
avia.jpgaks_busko.jpggornikwieliczka.jpghetman.jpg motor.jpgsandecja.jpgstalrzeszow.jpgStal_sanok.jpg
kolejarz_stroze.jpg



Kadra 2006/2007

Andrzej Paszkiewicz

Pseudonim: Pasza
Data i miejsce urodzenia: 1.01.1982 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 190 cm
Waga: 88 kg
Wykształcenie: Średnie, student AWF
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Cracovia, Proszowianka, Tramwaj Kraków, Gościbia Sułkowice, Karpaty Siepraw


Daniel Jarosz

Pseudonim: Jari
Data i miejsce urodzenia: 18.07.1987
Narodowość: Polak
Wzrost: 171 cm
Waga: 63 kg
Wykształcenie: Gimnazjalne
Pozycja na boisku: Pomocnik, Napastnik
Kluby: Wychowanek


Dariusz Dutka


Pseudonim: Duda
Data i miejsce urodzenia: 3.09.1985
Narodowość: Polak
Wzrost: 182 cm
Waga: 77 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Wychowanek


Łukasz Gawlik

Pseudonim: Gaweł
Data i miejsce urodzenia: 28.09.1983
Narodowość: Polak
Wzrost: 188 cm
Waga: 82 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Czuwaj Przemyśl, Wawel Kraków, Proszowianka Proszowice


Marcin Pasionek

Pseudonim: Pasion
Data i miejsce urodzenia: 22.08.1977
Narodowość: Polak
Wzrost: 184 cm
Waga: 76 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wisła Kraków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Korona Kielce, Pogoń Staszów


Marcin Paszkot

Pseudonim: Jordi
Data i miejsce urodzenia: 13.02.1987 r.
Narodowość: Polak
Wzrost: 167 cm
Waga: 60 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Wychowanek


Mateusz Niechciał

Data i miejsce urodzenia: 2.05.1988
Narodowość: Polak
Wzrost: 174 cm
Waga: 69 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek


Michał Pazdan

Pseudonim: Pazdek, Soga
Data i miejsce urodzenia: 21.09.1987
Narodowość: Polak
Wzrost: 180 cm
Waga: 73 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek


Paweł Czajka

Data i miejsce urodzenia: 10.04.1986
Narodowość: Polak
Wzrost: 186 cm
Waga: 76 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek



Paweł Kępa

Pseudonim: Kempes
Data i miejsce urodzenia: 19.01.1981
Narodowość: Polak
Wzrost: 172 cm
Waga: 63 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca, Pomocnik
Kluby: Wanda Kraków


Paweł Piotrowicz

Pseudonim: Dino
Data i miejsce urodzenia: 31.12.1980 Dąbrowa Tarnowska
Narodowość: Polak
Wzrost: 180 cm
Waga: 80 kg
Pozycja na boisku: pomocnik
Kluby: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Proszowianka, Bruk-Bet Nieciecza



Paweł Wasilewski

Pseudonim: Wasyl
Data i miejsce urodzenia: 21.05.1982 r
Narodowość: Polska
Wzrost: 186 cm
Waga: 83 kg
Wykształcenie: Zawodowe
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Krakus NH, Świt Krzeszowice, Dalin Myślenice, Kmita Zaberzów


Piotr Antas

Pseudonim: Antek
Data i miejsce urodzenia: 26.06.1986
Narodowość: Polak
Wzrost: 188 cm
Waga: 70 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Pomocnik, Napastnik
Kluby: Krakus Nowa Huta


Piotr Błachacz

Pseudonim: Blacha
Data i miejsce urodzenia: 8.05.1984
Narodowość: Polak
Wzrost: 185 cm
Waga: 80 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek, Szreniawa Koszyce


Piotr Obierak

Pseudonim: Obier
Data i miejsce urodzenia: 17.09.1987 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 186 cm
Waga: 75 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Czarni Połaniec


Piotr Świerczyński

Pseudonim: Świerszczu
Data i miejsce urodzenia: 1.01.1985 r
Narodowość: Polska
Wzrost: 179 cm
Waga: 76 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Gościbia Sułkowice



Radosław Chrząszcz

Pseudonim: Chrabąszcz, Chrząki
Data i miejsce urodzenia: 9.05.1987 r. Kraków
Narodowość: Polak
Wzrost: 178
Waga: 69
Wykształcenie: Gimnazjalne
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek


Sławomir Jeziorek

Pseudonim: Jezior
Data i miejsce urodzenia: 20.05.1984
Narodowość: Polak
Wzrost: 187 cm
Waga: 70 kg
Wykształcenie: Średnie, student Krakowskiej Szkoły Wyższej
Pozycja na boisku: Bramkarz
Kluby: Wychowanek


Sławomir Lipiński

Pseudonim: Lipa
Data i miejsce urodzenia: 28.06.1987 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 187 cm
Waga: 75 kg
Wykształcenie: Uczeń
Pozycja na boisku: Bramkarz
Kluby: Wychowanek


Tadeusz Kaczor

Pseudonim: Kaczka, Teddy
Data i miejsce urodzenia: 14.01.1984
Narodowość: Polak
Wzrost: 183 cm
Waga: 77 kg
Wykształcenie: Średnie, student
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Wychowanek


Waldemar Sotnicki

Pseudonim: Soto
Data i miejsce urodzenia: 14.12.1982
Narodowość: Polak
Wzrost: 188
Waga: 72
Wykształcenie: Średnie, student Akademii Pedagogicznej
Pozycja na boisku: Bramkarz
Kluby: Kabel Kraków, Niedźwiedź, HUTNIK


Wojciech Dziadzio


Data i miejsce urodzenia: 21.07.1988
Narodowość: Polak
Wzrost: 178 cm
Waga: 68 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek

Piotr Gładysz

Pseudonim: Gładki
Data i miejsce urodzenia: 27.12.1988 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 176
Waga: 65
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Jadwiga Kraków, Wisła Kraków

Sebastian Jagła

Pseudonim: Oczko
Data i miejsce urodzenia: 10.04.1989 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 183
Waga: 78
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: wychowanek

Szymon Kiwacki

Data i miejsce urodzenia: 10.07.1987 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 186
Waga: 78
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Igloopol Dębica

Mateusz Gajek

Data i miejsce urodzenia: 02.05.1986 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 172
Waga: 75
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Wisła Kraków, Kmita Zabierzów


Maciej Najder

Data i miejsce urodzenia: 10.07.1988 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 171
Waga: 67
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Wisła Kraków

Łukasz Dębski

Data i miejsce urodzenia: 12.07.1983 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 186
Waga: 86
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Stadion Śląski Chorzów, MK Katowice, Śląsk Świętochłowice

Arkadiusz Garzeł

Data i miejsce urodzenia: 5.10.1987 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 183
Waga: 77
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wawel Kraków

Statystyki

Najwyższe zwycięstwo
Sezon 2006/2007 - III liga małopolska
Hutnik Kraków - AKS Busko Zdrój 8:0

Najwyższe zwycięstwo u siebie
Sezon 2006/2007 - III liga małopolska
Hutnik Kraków - AKS Busko Zdrój 8:0

Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe
Sezon 2004/2005 - III liga małopolska
Hetman Zamość - Hutnik Kraków 1:5

Najwyższa porażka
Sezon 2003/2004 - III liga małopolska
Resovia Rzeszów - Hutnik Kraków 3:0

Najwyższa porażka u siebie
Sezon 2003/2004 - III liga małopolska
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 1:4

Najwyższa porażka na wyjeździe
Sezon 2003/2004 - III liga małopolska
Resovia Rzeszów - Hutnik Kraków 3:0

Strzelcy:
 
13 goli - Szczoczarz (Stal Rzeszów),
12 goli - Prędota (Motor Lublin), Mateusz Wolański (Wisłoka Dębica),
11 goli - Koczon (Motor Lublin),
10 goli - Chlipała (Kolejarz Stróże), R.Policht (Okocimski KS Brzesko), D.Wolański (Stal Rzeszów),
9 goli - Fabianowski (Stal Rzeszów), Giza (Orlęta Radzyń Podlaski 2, Hetman Zamość 7), D.Kantor (Wisłoka Dębica),
8 goli - Florian (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Kleszcz (Wierna Małogoszcz), Popławski (Motor Lublin),
7 goli - Albingier (Hetman Zamość), Jarosz (Hutnik Kraków), Panek (Orlęta Radzyń Podlaski), Świerad (Sandecja Nowy Sącz), K.Trela (Kolejarz Stróże), Wasilewski (Hutnik Kraków), Wieczorek (Korona II Kielce), Zabłocki (Korona II Kielce),
6 goli - Królikowski (Wisłoka Dębica), Księżyc (Górnik Wieliczka), Pasionek (Hutnik Kraków), Paszkiewicz (Hutnik Kraków), Sendorek (Górnik Wieliczka), Skorupski (Orlęta Radzyń Podlaski), Wachowicz (Hetman Zamość),
5 goli - Berliński (Kolejarz Stróże), Laszko (Motor Lublin), Lipecki (Górnik Wieliczka), Nakoulma (Hetman Zamość),
4 gole - Atanasković (Okocimski KS Brzesko), Bagnicki (Korona II Kielce), Chyła (Orlęta Radzyń Podlaski), Dziadzio (Hutnik Kraków), Fatyga (AKS Busko Zdrój), Francuz (AKS Busko Zdrój), Imiołek (Okocimski KS Brzesko), Kalita (Wisłoka Dębica), Karwat (Okocimski KS Brzesko), Kloc (Stal Rzeszów), Kopeć (Korona II Kielce), Kozubek (Korona II Kielce), Kubowicz (Wisła II Kraków), Maziarz (Motor Lublin), Mazurek (Avia Świdnik), Pacholarz (Orlęta Radzyń Podlaski), Pawłowski (Wierna Małogoszcz), M.Piotrowicz (Orlęta Radzyń Podlaski), Pisarczyk (AKS Busko Zdrój), Piszczek (Górnik Wieliczka), Pliszka (Orlęta Radzyń Podlaski), Ptaszyński (Motor Lublin), Szabat (Wisła II Kraków),
3 gole - Bergier (Kolejarz Stróże), Broź (Wisła II Kraków), Bugała (Avia Świdnik), Gryboś (Stal Sanok), Jabłoński (Stal Rzeszów), Kiełb (Korona II Kielce), Kobos (Stal Rzeszów), Kozieł (Okocimski KS Brzesko), Lniany (Wierna Małogoszcz), Małecki (Wisła II Kraków), Matras (Okocimski KS Brzesko), Micanski (Korona II Kielce), Ogar (Okocimski KS Brzesko), Rusiecki (Avia Świdnik), K.Szymański (Stal Rzeszów), Tomczyk (Motor Lublin), Wojcieszyński (Górnik Wieliczka), Zawiślan (Sandecja Nowy Sącz), Zołotar (Wisłoka Dębica), Żmuda (Motor Lublin),
2 gole - Bałuszyński (Kolejarz Stróże), Biernacki (Kolejarz Stróże), Borowczyk (Stal Sanok), Borysiuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Burliga (Wisła II Kraków), Cichoń (Korona II Kielce), Czajka (Hutnik Kraków), Gromba (Avia Świdnik), Gruszka (Górnik Wieliczka), Iracki (Motor Lublin), Jasik (Avia Świdnik), Jędryas (Stal Rzeszów), Kandyfer (Sandecja Nowy Sącz), Kiwacki (Hutnik Kraków), Maciej Kleszcz (Hetman Zamość), Kowalski (Kolejarz Stróże), P.Król (Korona II Kielce), Kuzicki (Stal Sanok), Kwaśniewski (Wierna Małogoszcz), Kwiek (Wisła II Kraków), Lenart (Avia Świdnik), Łukaczyński (Kolejarz Stróże), Madeja (Korona II Kielce), Michałek (Korona II Kielce), Mielec (Kolejarz Stróże), Ł.Misztal (Avia Świdnik), Daniel Niemczyk (Stal Sanok), Ostalczyk (Korona II Kielce), Pańko (Stal Sanok), Pazdan (Hutnik Kraków), Petrović (Kolejarz Stróże), Pliżga (Hetman Zamość), Powroźnik (Górnik Wieliczka), Puchała (AKS Busko Zdrój), Radovanović (Wisła II Kraków), Reiman (Stal Rzeszów), Robak (Korona II Kielce), Rożej (Korona II Kielce), Smółka (Wisła II Kraków), Solecki (Hetman Zamość), Szewc (Avia Świdnik), Świerczyński (Hutnik Kraków), Turkowski (Motor Lublin), Michał Wolański (Wisłoka Dębica), Piotr Wtorek (Górnik Wieliczka),
1 gol - Antas (Hutnik Kraków), Badowicz (Stal Sanok), Barycza (Wisłoka Dębica), A.Basta (Kolejarz Stróże), Bizoń (Okocimski KS Brzesko), Bonin (Korona II Kielce), Brud (Wisła II Kraków), Bubiłek (Avia Świdnik), Chiacu (Wisła II Kraków), T.Ciastoń (Kolejarz Stróże), Czępiński (Avia Świdnik), Damasiewicz (Sandecja Nowy Sącz), Dawidowski (Wisła II Kraków), Dębski (Hutnik Kraków), R.Drąg (Kolejarz Stróże), H.Drej (Motor Lublin), K.Drej (Motor Lublin), Drozd (Stal Rzeszów), Drzymont (Korona II Kielce), M.Frączek (Orlęta Radzyń Podlaski), Gajek (Hutnik Kraków), Garzeł (Hutnik Kraków), Gołąbek (Kolejarz Stróże), R.Grzyb (Wierna Małogoszcz), Gzyl (AKS Busko Zdrój), Hajduk (Sandecja Nowy Sącz), Jacek (Wisła II Kraków), Jagła (Okocimski KS Brzesko), Jaros (Wierna Małogoszcz), Jędrusiak (Wisłoka Dębica), Kaczor (Hutnik Kraków), P.Kaczorowski (Wisła II Kraków), Kajca (Górnik Wieliczka), S.Kantor (Wisłoka Dębica), Kapusta (Górnik Wieliczka), P.Kępa (Hutnik Kraków), Kiéma (Hetman Zamość), Kobylski (Okocimski KS Brzesko), Kosiba (Stal Sanok), Kostecki (Okocimski KS Brzesko), Kowalczyk (Korona II Kielce), Kozub (Sandecja Nowy Sącz), R.Król (Korona II Kielce), Krystosiak (Orlęta Radzyń Podlaski), Kryszałowicz (Wisła II Kraków), Łoch (Wisłoka Dębica), Maciejewski (Avia Świdnik), Majda (Stal Rzeszów), Matuszewski (Stal Sanok), Mączyński (Wisła II Kraków), Musiał (Górnik Wieliczka), Nastulak (Orlęta Radzyń Podlaski), Damian Niemczyk (Stal Rzeszów), Nikody (Stal Sanok), G.Nowak (Sandecja Nowy Sącz), Onyekachi (Górnik Wieliczka), Pastuszka (AKS Busko Zdrój), Pawłowicz (Górnik Wieliczka), Piwowarczyk (Wierna Małogoszcz), D.Policht (Okocimski KS Brzesko), Pranagal (Avia Świdnik), Radulj (Korona II Kielce), Sikorski (Stal Rzeszów), Stolarczyk (Wisła II Kraków), B.Szczepański (Górnik Wieliczka), Szymański (Stal Rzeszów), Tatara (Stal Rzeszów), Trzeciakiewicz (Korona II Kielce), Walęciak (Kolejarz Stróże), Mateusz Wawryka (Okocimski KS Brzesko), Wiącek (Górnik Wieliczka), Wilk (Korona II Kielce), Mariusz Wolański (Wisłoka Dębica), Paweł Wtorek (Stal Rzeszów), Zawada (AKS Busko Zdrój), Zegarek (Górnik Wieliczka).

Strzelcy według drużyn:
 
AKS Busko Zdrój: 4 - Fatyga, Francuz, Pisarczyk, 2 - Puchała, 1 - Gzyl, Pastuszka, Zawada
Avia Świdnik: 4 - Mazurek, 3 - Bugała, Rusiecki, 2 - Gromba, Jasik, Lenart, Ł.Misztal, Szewc, 1 - Bubiłek, Czępiński, Maciejewski, Pranagal
Górnik Wieliczka: 6 - Księżyc, Sendorek, 5 - Lipecki, 4 - Piszczek, 3 - Wojcieszyński, 2 - Gruszka, Powroźnik, Piotr Wtorek, 1 - Kajca, Kapusta, Musiał, Onyekachi, Pawłowicz, B.Szczepański, Wiącek, Zegarek
Hetman Zamość: 7 - Albingier, Giza, 6 - Wachowicz, 5 - Nakoulma, 2 - Maciej Kleszcz, Pliżga, Solecki, 1 - Kiéma
Hutnik Kraków: 7 - Jarosz, Wasilewski, 6 - Pasionek, Paszkiewicz, 4 - Dziadzio, 2 - Czajka, Kiwacki, Pazdan, Świerczyński, 1 - Antas, Dębski, Gajek, Garzeł, Kaczor, P.Kępa
Kolejarz Stróże: 10 - Chlipała, 7 - K.Trela, 5 - Berliński, 3 - Bergier, 2 - Bałuszyński, Biernacki, Kowalski, Łukaczyński, Mielec, Petrović, 1 - A.Basta, T.Ciastoń, R.Drąg, Gołąbek, Walęciak
Korona II Kielce: 7 - Wieczorek, Zabłocki, 4 - Bagnicki, Kopeć, Kozubek, 3 - Kiełb, Micanski, 2 - Cichoń, P.Król, Madeja, Michałek, Ostalczyk, Robak, Rożej, 1 - Bonin, Drzymont, Kowalczyk, R.Król, Radulj, Trzeciakiewicz, Wilk
Motor Lublin: 12 - Prędota, 11 - Koczon, 8 - Popławski, 5 - Laszko, 4 - Maziarz, Ptaszyński, 3 - Tomczyk, Żmuda, 2 - Iracki, Turkowski, 1 - H.Drej, K.Drej
Okocimski KS Brzesko: 10 - R.Policht, 4 - Atanasković, Imiołek, Karwat, 3 - Kozieł, Matras, Ogar, 1 - Bizoń, Jagła, Kobylski, Kostecki, D.Policht, Mateusz Wawryka
Orlęta Radzyń Podlaski: 7 - Panek, 6 - Skorupski, 4 - Chyła, Pacholarz, M.Piotrowicz, Pliszka, 2 - Borysiuk, Giza, 1 - M.Frączek, Krystosiak, Nastulak
Sandecja Nowy Sącz: 8 - Florian, 7 - Świerad, 3 - Zawiślan, 2 - Kandyfer, 1 - Damasiewicz, Hajduk, Kozub, G.Nowak
Stal Rzeszów: 13 - Szczoczarz, 10 - D.Wolański, 9 - Fabianowski, 4 - Kloc, 3 - Jabłoński, Kobos, K.Szymański, 2 - Jędryas, Reiman, 1 - Drozd, Majda, Damian Niemczyk, Sikorski, Szymański, Tatara, Paweł Wtorek
Stal Sanok: 3 - Gryboś, 2 - Borowczyk, Kuzicki, Daniel Niemczyk, Pańko, 1 - Badowicz, Kosiba, Matuszewski, Nikody
Wierna Małogoszcz: 8 - Mateusz Kleszcz, 4 - Pawłowski, 3 - Lniany, 2 - Kwaśniewski, 1 - R.Grzyb, Jaros, Piwowarczyk
Wisła II Kraków: 4 - Kubowicz, Szabat, 3 - Broź, Małecki, 2 - Burliga, Kwiek, Radovanović, Smółka, 1 - Brud, Chiacu, Dawidowski, Jacek, P.Kaczorowski, Kryszałowicz, Mączyński, Stolarczyk
Wisłoka Dębica: 12 - Mateusz Wolański, 9 - D.Kantor, 6 - Królikowski, 4 - Kalita, 3 - Zołotar, 2 - Michał Wolański, 1 - Barycza, Jędrusiak, S.Kantor, Łoch, Mariusz Wolański

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Motor Lublin 30 62 19 5 6 59-25
2. Kolejarz Stróże 30 54 15 9 6 43-24
3. Górnik Wieliczka 30 54 16 6 8 42-27
4. Orlęta Radzyń Podlaski 30 51 15 6 9 37-23
5. Stal Rzeszów 30 50 15 5 10 58-31
6. Korona II Kielce 30 49 14 7 9 56-37
7. Hutnik Kraków 30 48 14 6 10 44-31
8. Okocimski KS Brzesko 30 47 14 5 11 38-30
9. Wisłoka Dębica 30 46 12 10 8 44-34
10. Sandecja Nowy Sącz 30 39 10 9 11 26-30
11. Hetman Zamość 30 38 9 11 10 33-34
12. Wierna Małogoszcz 29 34 9 7 13 20-35
13. Avia Świdnik 30 32 8 8 14 26-34
14. Wisła II Kraków 30 31 9 4 17 35-49
15. Stal Sanok 30 14 2 8 20 18-50
16. AKS Busko Zdrój 29 14 4 2 23 18-103


Terminarz:

Runda wiosenna 2006/2007

Hutnik Kraków - Sandecja 24 marca, 14:00
Orlęta Radzyń - Hutnik Kraków 1 kwietnia, 15:00
Hutnik Kraków - Kolejarz Stróże 7 kwietnia, 11:00
Korona II Kielce - Hutnik Kraków 14 kwietnia, 14:00
Hutnik Kraków - Motor Lublin 21 kwietnia, 14:00
Okocimski - Hutnik Kraków 28 kwietnia, 17:00
Hutnik Kraków - Hetman Zamość 2 maja, 15:00
Hutnik Kraków - Wisłoka Dębica 6 maja, 15:00
Stal Sanok - Hutnik Kraków 12 maja, 17:00
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 19 maja, 16:30
Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków 27 maja, 17:00
Hutnik Kraków - AKS Busko Zdrój 2 czerwca, 17:00
Avia Świdnik - Hutnik Kraków 6 czerwca, 17:00
Hutnik Kraków - Górnik Wieliczka 10 czerwca, 17:00
Wisła II Kraków - Hutnik Kraków 16 czerwca, 17:00

SPARINGI ZIMA 2006/2007

24.01 – Trzebinia Siersza
03.02 – Gościbia Sułkowice
10.02 – Przebój Wolbrom
17.02 – Okocimski Brzesko
24.02 – Dalin Myślenice
27.02 – Kolejarz Stróże
03.03 – Kmita Zabierzów
06.03 – rywal do ustalenia
10.03 – Nowiny Kielce
13.03 – Alwernia
17.03 – Puszcza Niepołomice


SPARINGI
15.07 (sobota)Hutnik - Beskidy Andrychow (10.00)
19.07 (środa)Hutnik - Okocimski Brzesko;
22.07 (sobota)Hutnik - Walka Zabrze;
26.07(środa)Hutnik - Kmita Zabierzów;
29.07 (sobota)Hutnik - Alwernia;
01.08 (wtorek)Hutnik - Przebój Wolbrom.


LIGA

1. 05.08,Sobota,g.17 Sandecja Nowy Sącz – Hutnik;
2. 12.08,Sobota,g.17 Hutnik – Orlęta Radzyń Podlaski;
3. 20.08,Niedziela, g.17 Kolejarz Stróże – Hutnik;
4. 23.08,Środa, g.17 Hutnik – Korona II Kielce;
5. 26.08,Sobota, g.11 Motor Lublin – Hutnik;
6. 02.09,Sobota, g.17 Hutnik – Okocimski Brzesko;
7. 09.09,Sobota, g.16 Hetman Zamość – Hutnik;
8. 16.09,Sobota, g.16 Wisłoka Dębica – Hutnik;
9. 20.09,Środa, g.16 Hutnik – Stal Sanok;
10. 23.09,Sobota, g.15 Stal Rzeszów – Hutnik;
11. 30.09,Sobota, g.15 Hutnik – Wierna Małogoszcz;
12. 07.10,Niedziela,g.14 AKS Busko – Hutnik;
13. 14.10,Sobota, g.14 Hutnik – Avia Świdnik;
14. 20.10,Piątek, g.14 Górnik Wieliczka - Hutnik
15. 28.10,Sobota, g.13 Hutnik – Wisła II Kraków.

Wyniki:

Sparingi:

Hutnik - Beskid 0:5
Hutnik - Okocimski 0:2
Hutnik - Walka Makoszowy 0:1
Hutnik - Kmita Zabierzów 1:3
Hutnik - Alwernia 2:1
Przeboj Wolbrom - Hutnik 1:3


Liga


Sandecja - Hutnik 0:1
Hutnik- Orleta 3:1
Kolejarz - Hutnik 2:1
Hutnik - Korona II 2:2
Motor - Hutnik 0:0
Hutnik - Okocimski 2:1
Hetman - Hutnik 3:2
Wisloka - Hutnik 0:1
Stal Rz - Hutnik 0:2
Hutnik -Wierna 2:0
AKS Busko - Hutnik 0:0
Hutnik - Avia 2:0
Gornik - Hutnik 2:1
Hutnik- Wisla II 0:1
Hutnik - Sadnecja 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Hutnik 2:1
Hutnik - Kolejarz 0:2
Korona II Kielce - Hutnik 1:1
Hutnik - Motor 1:3
Okocimski - Hutnik 2:0
Hutnik - Hetman 2:2
Hutnik - Wisłoka 0:0
Stal Sanok - Hutnik 0:1
Hutnik - Stal Rzeszów 3:2
Wierna Małogoszcz - Hutnik 2:1
Hutnik - AKS Busko 8:0
Avia Świdnik - Hutnik 0:2
Hutnik - Górnik Wieliczka 4:0
Wisła II - Hutnik 2:0

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Motor Lublin    2-1 3-0 0-2 2-1 3-2 0-0 3-1 2-0 5-0 0-0 3-1 2-1 2-3 4-1 4-1 
 2 Kolejarz Stróże0-0     0-0 2-1 0-0 2-4 2-1 3-0 1-1 0-1 0-3 3-0 1-0 4-2 0-0 1-0 
 3 Górnik Wieliczka1-3 0-2     3-1 2-0 1-0 2-1 0-2 1-2 1-0 4-0 0-0 2-0 3-1 4-0 2-0 
 4 Orlęta Radzyń Podlaski2-1 0-1 1-2     2-1 3-0 2-1 1-0 2-0 0-0 0-0 1-0 0-0 1-0 2-0 5-0 
 5 Stal Rzeszów1-2 3-2 0-0 1-1     0-1 2-0 2-1 1-1 3-1 1-1 2-3 2-0 4-0 2-0 12-1 
 6 Korona II Kielce1-2 1-1 0-1 1-2 0-2     1-1 3-0 2-1 1-1 3-0 3-1 0-0 1-0 2-2 8-0 
 7 Hutnik Kraków1-3 0-2 4-0 3-1 3-2 2-2     2-1 0-0 1-0 2-2 2-0 2-0 0-1 1-0 8-0 
 8 Okocimski KS Brzesko1-0 1-2 2-0 1-0 0-2 1-1 2-0     1-3 0-1 2-0 3-0 0-0 1-1 0-0 7-0 
 9 Wisłoka Dębica0-1 1-1 1-1 1-0 2-1 2-1 0-1 3-1     3-0 3-1 3-1 1-1 2-1 1-2 6-0 
 10 Sandecja Nowy Sącz0-0 1-0 0-1 2-1 0-1 3-4 0-1 1-1 3-1     1-0 0-1 0-0 1-0 1-1 2-0 
 11 Hetman Zamość0-0 1-1 2-0 1-1 0-3 2-1 2-3 0-1 1-1 0-0     3-0 3-0 1-0 4-0 0-3 
 12 Wierna Małogoszcz1-3 0-0 1-1 0-0 1-0 0-1 2-1 0-1 0-1 1-0 0-0     0-2 2-1 1-1 0-0 
 13 Avia Świdnik2-0 0-2 1-1 0-1 2-1 2-5 0-2 0-1 1-1 0-0 1-2 0-1     2-0 2-1 6-0 
 14 Wisła II Kraków1-0 0-1 0-2 2-1 1-2 1-2 2-0 2-3 1-1 3-3 2-1 0-2 3-1     2-1 4-0 
 15 Stal Sanok0-2 1-3 0-2 0-1 0-1 1-2 0-1 0-2 1-1 0-2 1-1 0-1 0-1 1-1     1-3 
 16 AKS Busko Zdrój0-7 0-5 0-5 0-2 2-5 0-3 0-0 0-1 4-1 0-2 0-2  0-1 4-0 0-3*     







Dodane przez huteusz dnia 30 czerwiec 2007 10:24:28 0 Komentarzy ˇ 7924 Czytań

Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice