Dzisiaj jest: 17 Styczeń 20193,288,065 Unikalnych wizyt









Archiwum www.hutnik.krakow.pl:





Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sezon 2007/2008


Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Górnik Łęczna 32 68 23 5 4 78-26
2. Hetman Zamość 32 61 17 10 5 43-20
3. Kolejarz Stróże 32 56 16 8 8 44-31
4. Przebój Wolbrom 32 53 15 8 9 41-39
5. Okocimski KS Brzesko 32 53 15 8 9 41-37
6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 32 51 16 9 7 46-25
7. Górnik Wieliczka 32 49 13 10 9 31-25
8. Sandecja Nowy Sącz 32 45 11 12 9 29-25
9. Resovia 32 43 12 7 13 34-39
10. Stal Rzeszów 32 40 10 10 12 28-34
11. Orlęta Radzyń Podlaski 32 39 9 12 11 30-38
12. Wisłoka Dębica 32 36 9 9 14 46-50
13. Naprzód Jędrzejów 32 35 9 8 15 34-45
14. Hutnik Kraków 32 30 8 6 18 32-46
15. Wierna Małogoszcz 32 28 5 13 14 19-37
16. Łada Biłgoraj 32 23 6 5 21 26-61
17. Avia Świdnik 32 21 5 6 21 27-51
Strzelcy:

20 goli - Szymanek (Górnik Łęczna),
17 goli - Rak (Przebój Wolbrom),
15 goli - Niżnik (Górnik Łęczna),
14 goli - Wasilewski (Hutnik Kraków),
12 goli - Myśliwy (Naprzód Jędrzejów),
11 goli - Mateusz Wolański (Wisłoka Dębica),
10 goli - W.Białek (Łada Biłgoraj 4, Avia Świdnik 6), N.Górski (Przebój Wolbrom),
9 goli - Dudziński (Kolejarz Stróże),
8 goli - Iheanacho (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Kanarski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Nazaruk (Górnik Łęczna), Pranagal (Avia Świdnik), Zarczuk (Łada Biłgoraj),
7 goli - Chlipała (Kolejarz Stróże), Chyła (Orlęta Radzyń Podlaski), Hajduk (Resovia), Królikowski (Wisłoka Dębica), Nakoulma (Hetman Zamość), Pacholarz (Orlęta Radzyń Podlaski), Prokop (Kolejarz Stróże), Zołotar (Wisłoka Dębica),
6 goli - Jarosz (Hutnik Kraków), Panek (Orlęta Radzyń Podlaski), Stefanik (Kolejarz Stróże), Szczoczarz (Okocimski KS Brzesko),
5 goli - Biliński (Resovia), Buśkiewicz (Górnik Łęczna), Gajda (Naprzód Jędrzejów), Kalita (Wisłoka Dębica), D.Kantor (Wisłoka Dębica), Karwat (Okocimski KS Brzesko), Kępa (Górnik Łęczna), Kisiel (Górnik Wieliczka), Mateusz Kleszcz (Wierna Małogoszcz), Lipecki (Górnik Wieliczka), Michalak (Górnik Łęczna), Onyekachi (Hetman Zamość), M.Piotrowicz (Orlęta Radzyń Podlaski 4, Hetman Zamość 1), P.Piotrowicz (Okocimski KS Brzesko), R.Policht (Okocimski KS Brzesko), Skiba (Górnik Wieliczka), Szymański (Stal Rzeszów),
4 gole - Frańczak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Gryźlak (Sandecja Nowy Sącz), Jeżewski (Sandecja Nowy Sącz), Kardas (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Księżyc (Kolejarz Stróże), Matras (Okocimski KS Brzesko), Osuch (Hetman Zamość), Pawłowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Piątkowski (Resovia), Pietrzak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Polniak (Hetman Zamość), Reiman (Stal Rzeszów), Rusiecki (Avia Świdnik), A.Sadowski (Łada Biłgoraj), Samburski (Naprzód Jędrzejów), Surdykowski (Górnik Łęczna), Świątek (Hutnik Kraków), Udoudo (Stal Rzeszów), Wachowicz (Hetman Zamość), D.Wolański (Stal Rzeszów),
3 gole - Bednarczyk (Okocimski KS Brzesko), Fryc (Naprzód Jędrzejów), Gruszka (Górnik Wieliczka), Gryboś (Okocimski KS Brzesko), Jakubowski (Resovia), Kiéma (Hetman Zamość), Lniany (Wierna Małogoszcz), Łuczywek (Hetman Zamość), Majda (Stal Rzeszów), P.Mazurkiewicz (Resovia), Skrzypek (Łada Biłgoraj), Styczeń (Naprzód Jędrzejów), Walaszczyk (Resovia), W.Wolański (Hetman Zamość), R.Wójcik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Żelazowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
2 gole - Bała (Naprzód Jędrzejów), Bania (Sandecja Nowy Sącz), A.Basta (Kolejarz Stróże), D.Basta (Kolejarz Stróże), J.Białek (Resovia), Bień (Wierna Małogoszcz), Chmielnicki (Avia Świdnik), Cieciura (Hetman Zamość), Drąg (Kolejarz Stróże), Gnyla (Okocimski KS Brzesko), Gołąbek (Wierna Małogoszcz), Gralewski (Avia Świdnik), Kajda (Hutnik Kraków), Kandyfer (Sandecja Nowy Sącz), Maciej Kleszcz (Avia Świdnik), Kloc (Stal Rzeszów), Kubicki (Wierna Małogoszcz), Kubik (Górnik Wieliczka), Laskowski (Naprzód Jędrzejów), Leśniowski (Górnik Wieliczka), D.Mielec (Przebój Wolbrom), Nieć (Sandecja Nowy Sącz), Orzechowski (Sandecja Nowy Sącz), Ostalczyk (Sandecja Nowy Sącz), Piwowarczyk (Wierna Małogoszcz), D.Policht (Okocimski KS Brzesko), Popajewski (Łada Biłgoraj), Quaye (Stal Rzeszów), Siedlarz (Przebój Wolbrom), Smaś (Wisłoka Dębica), Stachurski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Suchan (Górnik Wieliczka), Świder (Przebój Wolbrom), Tomasik (Przebój Wolbrom), Wagner (Górnik Łęczna), Zawiślan (Sandecja Nowy Sącz),
1 gol - Bałuszyński (Kolejarz Stróże), Banaszek (Naprzód Jędrzejów), Baran (Resovia), Baruch (Okocimski KS Brzesko), T.Barycza (Wisłoka Dębica), Bielatowicz (Wisłoka Dębica), Bugała (Górnik Łęczna), Butryn (Orlęta Radzyń Podlaski), Chomicz (Łada Biłgoraj), Chukwuemeka (Stal Rzeszów), Czajka (Hutnik Kraków), Damasiewicz (Sandecja Nowy Sącz), Danielak (Resovia), Duda (Stal Rzeszów), Dudek (Górnik Łęczna), Dziewulski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Farotimi (Łada Biłgoraj), Francuz (Naprzód Jędrzejów), Fulara (Łada Biłgoraj), Gajek (Przebój Wolbrom), Głowacki (Górnik Łęczna), Gmitrzuk (Górnik Łęczna), Ł.Górski (Górnik Wieliczka), Grabowski (Resovia), Grębowski (Sandecja Nowy Sącz), Grzegorzewski (Górnik Łęczna), Haftkowski (Kolejarz Stróże), Jaworski (Hetman Zamość), Jędrusiak (Wisłoka Dębica), Jędryas (Stal Rzeszów), Kaczor (Hutnik Kraków), Kiczyński (Kolejarz Stróże), Kobylski (Okocimski KS Brzesko), Konrad (Wisłoka Dębica), Kośmicki (Górnik Łęczna), Kowalski (Wierna Małogoszcz), Kozubek (Resovia), Król (Wisłoka Dębica), Kubiak (Avia Świdnik), Kusiak (Resovia), Łukasik (Sandecja Nowy Sącz), Maciejewski (Avia Świdnik), Matuszczyk (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), S.Mazurkiewicz (Górnik Łęczna), Metz (Okocimski KS Brzesko), A.Mielec (Przebój Wolbrom), Muszyński (Łada Biłgoraj), Myhałewskyj (Hetman Zamość), Neścior (Orlęta Radzyń Podlaski), Niemczyk (Stal Rzeszów), Nikitović (Górnik Łęczna), Ł.Nowak (Górnik Wieliczka), Ogar (Okocimski KS Brzesko), Orzędowski (Avia Świdnik), Osiak (Orlęta Radzyń Podlaski), Osiński (Naprzód Jędrzejów), Pasionek (Hutnik Kraków), Paździor (Wierna Małogoszcz), Piesio (Górnik Łęczna), Piosik (Sandecja Nowy Sącz), Piotrowicz (Hetman Zamość), Raczkiewicz (Górnik Łęczna), Rozborski (Resovia), Sawczuk (Łada Biłgoraj), Sendorek (Górnik Wieliczka), Sękowski (Hetman Zamość), Sobczyński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Sobota (Przebój Wolbrom), Sołdecki (Górnik Łęczna), Szczepanik (Sandecja Nowy Sącz), Szewc (Orlęta Radzyń Podlaski), Szewczyk (Przebój Wolbrom), Szufryn (Sandecja Nowy Sącz), Szymczyk (Kolejarz Stróże), Szymoniak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Twardawa (Przebój Wolbrom), Ulas (Okocimski KS Brzesko), Wieczorek (Kolejarz Stróże), Wojcieszyński (Górnik Wieliczka), Mariusz Wolański (Wisłoka Dębica), Woropajew (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), K.Wójcik (Górnik Łęczna), Wtorek (Górnik Wieliczka), Zachariasz (Sandecja Nowy Sącz), Ziółkowski (Naprzód Jędrzejów).

Strzelcy według drużyn:


Avia Świdnik: 8 - Pranagal, 6 - W.Białek, 4 - Rusiecki, 2 - Chmielnicki, Gralewski, Maciej Kleszcz, 1 - Kubiak, Maciejewski, Orzędowski
Górnik Łęczna: 20 - Szymanek, 15 - Niżnik, 8 - Nazaruk, 5 - Buśkiewicz, Kępa, Michalak, 4 - Surdykowski, 2 - Wagner, 1 - Bugała, Dudek, Głowacki, Gmitrzuk, Grzegorzewski, Kośmicki, S.Mazurkiewicz, Nikitović, Piesio, Raczkiewicz, Sołdecki, K.Wójcik
Górnik Wieliczka: 5 - Kisiel, Lipecki, Skiba, 3 - Gruszka, 2 - Kubik, Leśniowski, Suchan, 1 - Ł.Górski, Ł.Nowak, Sendorek, Wojcieszyński, Wtorek
Hetman Zamość: 7 - Nakoulma, 5 - Onyekachi, 4 - Osuch, Polniak, Wachowicz, 3 - Kiéma, Łuczywek, W.Wolański, 2 - Cieciura, 1 - Jaworski, Myhałewskyj, M.Piotrowicz, Piotrowicz, Sękowski
Hutnik Kraków: 14 - Wasilewski, 6 - Jarosz, 4 - Świątek, 2 - Kajda, 1 - Czajka, Kaczor, Pasionek
Kolejarz Stróże: 9 - Dudziński, 7 - Chlipała, Prokop, 6 - Stefanik, 4 - Księżyc, 2 - A.Basta, D.Basta, Drąg, 1 - Bałuszyński, Haftkowski, Kiczyński, Szymczyk, Wieczorek
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: 8 - Iheanacho, Kanarski, 4 - Frańczak, Kardas, Pawłowski, Pietrzak, 3 - R.Wójcik, Żelazowski, 2 - Stachurski, 1 - Dziewulski, Matuszczyk, Sobczyński, Szymoniak, Woropajew
Łada Biłgoraj: 8 - Zarczuk, 4 - W.Białek, A.Sadowski, 3 - Skrzypek, 2 - Popajewski, 1 - Chomicz, Farotimi, Fulara, Muszyński, Sawczuk
Naprzód Jędrzejów: 12 - Myśliwy, 5 - Gajda, 4 - Samburski, 3 - Fryc, Styczeń, 2 - Bała, Laskowski, 1 - Banaszek, Francuz, Osiński, Ziółkowski
Okocimski KS Brzesko: 6 - Szczoczarz, 5 - Karwat, P.Piotrowicz, R.Policht, 4 - Matras, 3 - Bednarczyk, Gryboś, 2 - Gnyla, D.Policht, 1 - Baruch, Kobylski, Metz, Ogar, Ulas
Orlęta Radzyń Podlaski: 7 - Chyła, Pacholarz, 6 - Panek, 4 - M.Piotrowicz, 1 - Butryn, Neścior, Osiak, Szewc
Przebój Wolbrom: 17 - Rak, 10 - N.Górski, 2 - D.Mielec, Siedlarz, Świder, Tomasik, 1 - Gajek, A.Mielec, Sobota, Szewczyk, Twardawa
Resovia: 7 - Hajduk, 5 - Biliński, 4 - Piątkowski, 3 - Jakubowski, P.Mazurkiewicz, Walaszczyk, 2 - J.Białek, 1 - Baran, Danielak, Grabowski, Kozubek, Kusiak, Rozborski
Sandecja Nowy Sącz: 4 - Gryźlak, Jeżewski, 2 - Bania, Kandyfer, Nieć, Orzechowski, Ostalczyk, Zawiślan, 1 - Damasiewicz, Grębowski, Łukasik, Piosik, Szczepanik, Szufryn, Zachariasz
Stal Rzeszów: 5 - Szymański, 4 - Reiman, Udoudo, D.Wolański, 3 - Majda, 2 - Kloc, Quaye, 1 - Chukwuemeka, Duda, Jędryas, Niemczyk
Wierna Małogoszcz: 5 - Mateusz Kleszcz, 3 - Lniany, 2 - Bień, Gołąbek, Kubicki, Piwowarczyk, 1 - Kowalski, Paździor
Wisłoka Dębica: 11 - Mateusz Wolański, 7 - Królikowski, Zołotar, 5 - Kalita, D.Kantor, 2 - Smaś, 1 - T.Barycza, Bielatowicz, Jędrusiak, Konrad, Król, Mariusz Wolański

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
1 Górnik Łęczna 1-1 1-2 10-0 7-0 0-0 2-0 0-0 2-0 3-0 5-1 5-2 5-2 3-0 1-0 4-2 3-0
2 Hetman Zamość2-1  1-0 1-2 0-1 1-0 0-1 1-1 1-0 1-1 3-0 5-0 3-1 1-0 1-1 1-0 2-0
3 Kolejarz Stróże3-2 1-0  1-1 1-1 2-2 0-0 1-0 0-1 1-0 2-1 1-1 0-2 5-1 1-1 1-2 2-0
4 Przebój Wolbrom5-2 0-0 1-2  4-0 0-1 0-0 0-1 2-1 1-1 1-1 2-1 1-0 1-0 1-1 2-1 1-0
5 Okocimski KS Brzesko0-1 1-1 1-2 1-0  2-0 1-1 4-3 4-0 1-0 0-0 1-1 4-1 2-1 1-0 3-0 1-0
6 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0-1 0-0 1-0 2-0 2-0  3-1 3-0 2-0 2-0 1-1 2-2 1-1 3-0 0-0 4-1 3-4
7 Górnik Wieliczka0-2 1-1 0-2 1-3 0-0 0-2  0-0 1-0 0-0 0-1 0-3 1-0 2-1 2-1 1-2 1-1
8 Sandecja Nowy Sącz0-0 1-2 1-1 2-0 1-2 1-0 0-1  3-2 0-1 1-0 1-1 1-1 2-0 3-0 0-1 1-1
9 Resovia1-2 0-0 1-2 3-2 1-0 1-1 0-1 0-0  1-1 2-1 1-0 3-0 2-2 1-0 2-0 3-2
10 Stal Rzeszów0-1 0-1 0-0 2-1 2-2 0-2 0-1 2-0 1-0  0-0 3-1 3-2 1-1 2-0 1-0 2-0
11 Orlęta Radzyń Podlaski2-2 1-1 2-1 0-2 1-0 0-2 0-0 0-0 1-0 0-1  1-4 0-2 1-1 3-0 3-0 2-1
12 Wisłoka Dębica0-1 4-1 1-2 1-1 2-3 1-3 0-2 0-1 2-2 2-0 0-3  3-0* 1-2 2-0 5-1 1-0
13 Naprzód Jędrzejów1-3 0-2 0-1 1-2 1-1 4-1 0-5 0-0 0-1 1-1 0-0 2-0  2-0 0-0 2-0 0-1
14 Hutnik Kraków1-2 1-2 2-1 0-1 1-2 2-0 0-1 0-2 1-2 4-0 3-0* 0-0 1-2  2-0 2-1 0-2
15 Wierna Małogoszcz1-2 0-2 2-1 1-1 1-0 0-1 0-3 0-0 0-0 2-1 1-1 0-0 0-0 1-1  1-1 2-1
16 Łada Biłgoraj0-2 0-3* 1-3 0-1 1-0 0-2 0-4 0-1 5-1 2-1 1-1 1-1 0-2 1-1 1-3  0-0
17 Avia Świdnik0-2 0-2 1-2 1-2 1-2 0-0 0-0 1-2 0-2 1-1 1-2 3-4 1-4 0-1 1-0 3-1  



Hutnik Kraków - Hetman Zamość 1:2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik 2:0
Hutnik - Górnik Wieliczka 0:1
Wierna - Hutnik 1:1
Hutnik - Avia 0:2
Łada - Hutnik 1:1
Hutnik - Resovia 1:2
Orlęta - Hutnik 0:1
Hutnik - Górnik Łęczna 1:2
Hutnik - Przebój Wolbrom 0:1
Wisłoka Dębica - Hutnik 0:1
Przebój Wolbrom -Hutnik 2:0
Hutnik - KSZO 2:0
Okocimski KS Brzesko - Hutnik 2:1
Hutnik - Kolejarz 2:1
Stal Rz. - Hutnik 1:1
Hutnik - Wisłoka 0:0
Hetman - Hutnik 1:0
Hutnik - Sandecja 0:2
Górnik Wieliczka - Hutnik 2:1
Hutnik Kraków - Wierna Małogoszcz 2:0
Avia - Hutnik 0:1
Hutnik - Łada 2:1
Resovia - Hutnik 2:2
Hutnik - Orleta 3:0 (walkower)
Górnik Łęczna - Hutnik 3:0
Przebój - Hutnik 1:0
Hutnik - Naprzód 1:2
Hutnik - Okocimski 1:2
Kolejarz - Hutnik 5:1
Hutnik - Stal Rzeszów 4:0




Dodane przez huteusz dnia 29 czerwiec 2008 10:15:39 0 Komentarzy ˇ 7187 Czytań

Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice