Dzisiaj jest: 22 Marzec 20193,319,560 Unikalnych wizyt









Archiwum www.hutnik.krakow.pl:





Zapamietac?

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sezon 2008/09


Runda jesienna:

1. kolejka:
Hutnik Kraków - Granat Skarżysko-Kamienna 09.08.2008 (sobota), g. 17:00

2. kolejka:
Neptun Końskie - Hutnik Kraków 17.08.2008 (niedziela), g. 17:00

3. kolejka:
Hutnik Kraków - Lubrzanka Kajetanów 23.08.2008 (sobota), g. 17:00

4. kolejka:
Hutnik Kraków - Naprzód Jędrzejów 30.08.2008 (sobota), g. 17:00

5. kolejka:
Pogoń Staszów - Hutnik Kraków 07.09.2008 (niedziela), g. 16:00

6. kolejka:
Hutnik Kraków - LKS Nieciecza 13.09.2008 (sobota), g. 16:00

7. kolejka:
MKS Puszcza Niepołomice - Hutnik Kraków 21.09.2008 (niedziela), g. 16:00

8. kolejka:
Hutnik Kraków - Orlicz Suchedniów 27.09.2008 (sobota), g. 15:00

9. kolejka:
Glinik/Karpatia Gorlice - Hutnik Kraków 04.10.2008 (sobota), g. 12:00

10. kolejka:
Hutnik Kraków - Korona II Kielce 11.10.2008 (sobota), g. 14:00

11. kolejka:

Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 18.10.2008 (sobota), g. 11:00

12. kolejka:
Hutnik Kraków - Wierna Małogoszcz 25.10.2008 (sobota), g. 13:00

13. kolejka:
Czarni Połaniec - Hutnik Kraków 02.11.2008 (niedziela), g. 12:00

14. kolejka:
Hutnik Kraków - Unia Tarnów 08.11.2008 (sobota), g. 11:00

15. kolejka:
Dalin Myślenice - Hutnik Kraków 11.11.2008 (wtorek), g. 13:00

Hutnik Kraków - Granat Skarżysko-Kamienna 2:0(1:0)
Neptun Końskie - Hutnik Kraków 1:1(1:0)
Hutnik Kraków - Lubrzanka Kajetanów 4:1 (1:0)
Hutnik Kraków - Naprzód Jędrzejów 6:0(3:0)
Pogoń Staszów - Hutnik Kraków 2:4 (1:3)
Hutnik Kraków - LKS Nieciecza 0:1 (0:1)
MKS Puszcza Niepołomice - Hutnik Kraków 1:2(1:0)
Hutnik Kraków - Orlicz Suchedniów 4:0(2:0)
Glinik Gorlice - Hutnik Kraków 3:1(2:1)
Hutnik Kraków - Korona II Kielce 0:1(0:1)
G
arbarnia Kraków - Hutnik Kraków 0:0
Hutnik Kraków - Wierna Małogoszcz 2:0(0:0)
Czarni Połaniec - Hutnik Kraków 0:2 (0:0)
Hutnik Kraków - Unia Tarnów 2:0(1:0)
Dalin Myślenice - Hutnik Kraków 1:1(1:0)

Granat Skarżysko - Hutnik Kraków 0:3(0:1)
Hutnik Kraków - Neptun Końskie 5:0(2:0)
Lubrzanka Kajetanów - Hutnik Kraków 0:0(0:0)
Naprzód Jędrzejów - Hutnik Kraków 1:1(1:0)
Hutnik Kraków - Pogoń Staszów 8:1(6:0)
LKS Nieciecza - Hutnik Kraków 2:0(1:0)
Hutnik Kraków - Puszcza Niepołomice 1:1(1:0)
Orlicz Suchedniów - Hutnik Kraków 1:0(1:0)
Hutnik Kraków - Glinik Gorlice 2:0(1:0)
Korona II Kielce - Hutnik Kraków 2:0(0:0)
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 1:1(0:1)
Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków 0:3(0:2)
Hutnik Kraków - Czarni Połaniec 2:0(1:0)
Unia Tarnów - Hutnik Kraków 2:3(0:2)
Hutnik Kraków - Dalin Myślenice 0:1(0:0)






  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Korona II Kielce 30 67 21 4 5 48-18
2. LKS Nieciecza 30 64 19 7 4 57-20
3. Hutnik Kraków 30 55 16 7 7 60-23
4. Dalin Myślenice 30 50 13 11 6 52-23
5. Puszcza Niepołomice 30 49 14 7 9 55-31
6. Wierna Małogoszcz 30 48 14 6 10 37-29
7. Garbarnia Kraków 30 48 12 12 6 40-23
8. Czarni Połaniec 30 47 13 8 9 35-26
9. Glinik Gorlice 30 39 10 9 11 34-29
10. Lubrzanka Kajetanów 30 38 10 8 12 37-50
11. Unia Tarnów 30 38 11 5 14 29-33
12. Naprzód Jędrzejów 30 37 9 10 11 38-39
13. Orlicz Suchedniów 30 27 6 9 15 33-48
14. Pogoń 1945 Staszów 30 22 6 4 20 25-71
15. Granat Skarżysko-Kamienna 30 19 5 4 21 22-76
16. Neptun Końskie 30 14 3 5 22 14-77
Strzelcy:
12 goli - Mateusz Fryc (Naprzód Jędrzejów),
11 goli - Paweł Smółka (LKS Nieciecza), Michał Staszewski (Lubrzanka Kajetanów),
10 goli - Tomasz Wolan (Czarni Połaniec),
9 goli - Mouhamadou Traoré (Glinik Gorlice),
8 goli - Karol Bracha (Lubrzanka Kajetanów), Michał Bracha (Lubrzanka Kajetanów), Marcin Drobny (Dalin Myślenice), Dariusz Dutka (Puszcza Niepołomice), Michał Górecki (Dalin Myślenice), Sebastian Hajduk (Unia Tarnów 4, Hutnik Kraków 3, Orlicz Suchedniów 1), Krzysztof Kusia (Puszcza Niepołomice), Mateusz Wolański (LKS Nieciecza),
7 goli - Hubert Drej (Wierna Małogoszcz 6, Garbarnia Kraków 1), Piotr Fijał (LKS Nieciecza), Krzysztof Filipczak (Puszcza Niepołomice), Mariusz Jaros (Orlicz Suchedniów), Michał Michałek (Korona II Kielce), Łukasz Szewczyk (Garbarnia Kraków), Sławomir Zubel (Puszcza Niepołomice),
6 goli - Paweł Brak (Garbarnia Kraków), Marek Fundakowski (Korona II Kielce), Damian Gil (Naprzód Jędrzejów), Rafał Kmak (Puszcza Niepołomice), Jan Kowalski (Wierna Małogoszcz), Mateusz Kubiak (Puszcza Niepołomice), Michał Kubiec (Orlicz Suchedniów), Paweł Meszek (Czarni Połaniec), Michał Nowak (Dalin Myślenice), Piotr Pawłowski (Wierna Małogoszcz), Przemysław Rzepa (Pogoń 1945 Staszów), Mamadou Sonko (Glinik Gorlice), Michał Suchan (Hutnik Kraków), Andrzej Wójcik (LKS Nieciecza),
5 goli - Rafał Drobny (Dalin Myślenice), Rafał Gadzina (Glinik Gorlice), Marek Gołąbek (Wierna Małogoszcz), Mariusz Janowski (Czarni Połaniec), Dawid Kałat (Dalin Myślenice), Piotr Kot (LKS Nieciecza), Piotr Mazurkiewicz (Czarni Połaniec), Karol Mojecki (Granat Skarżysko-Kamienna), Kamil Myśków (Dalin Myślenice), Adam Przeniosło (Garbarnia Kraków), Daniel Rabenda (Korona II Kielce 4, LKS Nieciecza 1), Krzysztof Świątek (Hutnik Kraków), Radosław Wilk (Orlicz Suchedniów), Andrzej Zięba (Garbarnia Kraków),
4 gole - Dawid Chylaszek (Hutnik Kraków), Paweł Czajka (Hutnik Kraków), Piotr Drozdowicz (Unia Tarnów), Rafał Gil (Hutnik Kraków), Łukasz Jamróz (Korona II Kielce), Tomasz Kita (Wierna Małogoszcz), Szymon Kiwacki (Hutnik Kraków), Piotr Matyja (Pogoń 1945 Staszów), Marcin Pluta (Garbarnia Kraków), Paweł Pyciak (Hutnik Kraków), Tomasz Rodak (Unia Tarnów), Przemysław Ryński (Orlicz Suchedniów), Piotr Saratowicz (LKS Nieciecza 2, Unia Tarnów 2), Leszek Tarasek (Hutnik Kraków), Robert Witek (Unia Tarnów), Wojciech Ziółkowski (Naprzód Jędrzejów),
3 gole - Piotr Antas (Dalin Myślenice 1, Garbarnia Kraków 2), Maciej Besbir (Glinik Gorlice), Rafał Cedro (Lubrzanka Kajetanów), Waldemar Dzierżanowski (LKS Nieciecza), Karol Gajda (Naprzód Jędrzejów), Piotr Gładysz (Hutnik Kraków), Damian Jędryka (Korona II Kielce), Paweł Kępa (Hutnik Kraków), Radosław Kozera (Orlicz Suchedniów), Paweł Król (Korona II Kielce), Daniel Latos (Granat Skarżysko-Kamienna), Jarosław Mosiołek (Lubrzanka Kajetanów), Marcin Pasionek (Hutnik Kraków), Marcin Popławski (Korona II Kielce), Ernest Sadłocha (Pogoń 1945 Staszów), Sebastian Skowroński (Glinik Gorlice), Paweł Węgrzyn (Unia Tarnów),
2 gole - Tomasz Bernas (Puszcza Niepołomice), Paweł Bień (Wierna Małogoszcz), Tymoteusz Chodźko (Garbarnia Kraków), Łukasz Cichos (Korona II Kielce), Piotr Dudek (Granat Skarżysko-Kamienna), Wojciech Dziadzio (Hutnik Kraków), Konrad Fryś (Unia Tarnów), Łukasz Gajda (Naprzód Jędrzejów), Karol Galas (Glinik Gorlice), Grzegorz Gałązka (Neptun Końskie), Adrian Gębalski (Czarni Połaniec), Jakub Górecki (Dalin Myślenice), Artur Janyst (Orlicz Suchedniów), Wołodymyr Kasynycz (Neptun Końskie), Adrian Kasztelan (Korona II Kielce), Jakub Kędzior (LKS Nieciecza), Mariusz Kęsek (Dalin Myślenice), Mateusz Kleszcz (Wierna Małogoszcz), Tomasz Kluska (Neptun Końskie), Marcin Kostera (Puszcza Niepołomice), Dariusz Kozubek (Korona II Kielce), Damian Krakowiak (Pogoń 1945 Staszów), Dawid Kurzawski (LKS Nieciecza), Arkadiusz Lewiński (Puszcza Niepołomice), Grzegorz Łapot (Neptun Końskie), Jakub Majewski (Neptun Końskie), Piotr Malarczyk (Korona II Kielce), Tomasz Marchiński (Dalin Myślenice), Rafał Merchut (Pogoń 1945 Staszów), Radosław Muniak (Dalin Myślenice), Rafał Muniak (Dalin Myślenice), Michał Nawrot (Hutnik Kraków), Mateusz Niechciał (Hutnik Kraków), Tomasz Nowak (Korona II Kielce), Michał Pałgan (Granat Skarżysko-Kamienna), Kamil Pawlak (Unia Tarnów), Artur Prokop (LKS Nieciecza), Tomasz Puchrowicz (Naprzód Jędrzejów), Grzegorz Samburski (Naprzód Jędrzejów), Piotr Stępkowicz (Glinik Gorlice), Łukasz Szymanowski (Garbarnia Kraków), Damian Tracz (Korona II Kielce), Maciej Treter (Lubrzanka Kajetanów), Sebastian Wereszczak (Granat Skarżysko-Kamienna), Marcin Wojtasiński (Granat Skarżysko-Kamienna),
1 gol - Piotr Banachowicz (Neptun Końskie), Daniel Bartkowski (Unia Tarnów), Łukasz Bąk (Granat Skarżysko-Kamienna), Łukasz Borowiec (Lubrzanka Kajetanów), Paweł Cecot (Czarni Połaniec), Damian Chrzanowski (Korona II Kielce), Tomasz Cielczyk (LKS Nieciecza), Szymon Cygal (Dalin Myślenice), Karol Dębniak (Orlicz Suchedniów), Tomasz Dziuba (Puszcza Niepołomice), Arkadiusz Garzeł (Hutnik Kraków), Piotr Gawęcki (Korona II Kielce), Łukasz Gągorowski (Naprzód Jędrzejów), Grochowski (Pogoń 1945 Staszów), Szymon Gryz (Orlicz Suchedniów), Bartosz Gwiaździński (Naprzód Jędrzejów), Kamil Janasiewicz (Pogoń 1945 Staszów), Paweł Jaworek (Orlicz Suchedniów), Rafał Juruś (Glinik Gorlice), Janusz Kaczówka (Pogoń 1945 Staszów), Paweł Kafel (Unia Tarnów), Paweł Kal (Korona II Kielce), Tomasz Kiciński (Czarni Połaniec), Rafał Kleinschmidt (LKS Nieciecza), Marcin Kołodziejczyk (Naprzód Jędrzejów), Kamil Koniarczyk (Granat Skarżysko-Kamienna), Mariusz Koronkiewicz (Pogoń 1945 Staszów), Dawid Kosik (Pogoń 1945 Staszów), Kamil Kosmal (Neptun Końskie), Paweł Kosowicz (Garbarnia Kraków), Matuesz Kubiak (Puszcza Niepołomice), Dariusz Kuźma (Garbarnia Kraków), Marcin Kwater (Garbarnia Kraków), Dominik Lenart (Korona II Kielce), Mariusz Lniany (Wierna Małogoszcz), Mariusz Łukawski (Czarni Połaniec), Mateusz Maciejewski (Granat Skarżysko-Kamienna), Piotr Malec (Pogoń 1945 Staszów), Bartosz Malinowski (Korona II Kielce), Sebastian Marzec (LKS Nieciecza), Tomasz Miernik (Wierna Małogoszcz), Rafał Mikoda (Czarni Połaniec), Marcin Morawski (Puszcza Niepołomice), Michał Morawski (Puszcza Niepołomice), Piotr Morawski (Puszcza Niepołomice), Piotr Obierak (Czarni Połaniec), Jordan Ocłoń (Unia Tarnów), Łukasz Olszewski (Naprzód Jędrzejów), Tomasz Orzechowski (Puszcza Niepołomice), Andrzej Paszkiewicz (Hutnik Kraków), Wojciech Pawełczak (Glinik Gorlice), Tomasz Pilch (Dalin Myślenice), Łukasz Piotrowski (Wierna Małogoszcz), Krystian Płusa (Granat Skarżysko-Kamienna), Roger Radliński (Unia Tarnów), Mateusz Rapacz (Puszcza Niepołomice), Damian Skiba (LKS Nieciecza), Piotr Stolarczyk (Neptun Końskie), Tomasz Styczeń (Naprzód Jędrzejów), Maciej Szajna (Korona II Kielce), Dawid Szewczyk (Hutnik Kraków), Rafał Ścisłowicz (Neptun Końskie), Rafał Tabak (Hutnik Kraków), Tomasz Trybek (Wierna Małogoszcz), Łukasz Ubożak (Orlicz Suchedniów), Wojciech Wacławik (Glinik Gorlice), Artur Walasek (Pogoń 1945 Staszów), Karol Walasek (Pogoń 1945 Staszów), Michał Wiącek (Hutnik Kraków), Rafał Wisłocki (Glinik Gorlice), Maciej Witek (Czarni Połaniec), Mateusz Witkowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Dariusz Wojciechowski (Garbarnia Kraków), Grzegorz Wojtal (Orlicz Suchedniów), Tomasz Woszczycki (Lubrzanka Kajetanów), Michał Żyła (Granat Skarżysko-Kamienna).
Strzelcy według drużyn:
Czarni Połaniec: 10 - Tomasz Wolan, 6 - Paweł Meszek, 5 - Mariusz Janowski, Piotr Mazurkiewicz, 2 - Adrian Gębalski, 1 - Paweł Cecot, Tomasz Kiciński, Mariusz Łukawski, Rafał Mikoda, Piotr Obierak, Maciej Witek
Dalin Myślenice: 8 - Marcin Drobny, Michał Górecki, 6 - Michał Nowak, 5 - Rafał Drobny, Dawid Kałat, Kamil Myśków, 2 - Jakub Górecki, Mariusz Kęsek, Tomasz Marchiński, Radosław Muniak, Rafał Muniak, 1 - Piotr Antas, Szymon Cygal, Tomasz Pilch
Garbarnia Kraków: 7 - Łukasz Szewczyk, 6 - Paweł Brak, 5 - Adam Przeniosło, Andrzej Zięba, 4 - Marcin Pluta, 2 - Piotr Antas, Tymoteusz Chodźko, Łukasz Szymanowski, 1 - Hubert Drej, Paweł Kosowicz, Dariusz Kuźma, Marcin Kwater, Dariusz Wojciechowski
Glinik Gorlice: 9 - Mouhamadou Traoré, 6 - Mamadou Sonko, 5 - Rafał Gadzina, 3 - Maciej Besbir, Sebastian Skowroński, 2 - Karol Galas, Piotr Stępkowicz, 1 - Rafał Juruś, Wojciech Pawełczak, Wojciech Wacławik, Rafał Wisłocki
Granat Skarżysko-Kamienna: 5 - Karol Mojecki, 3 - Daniel Latos, 2 - Piotr Dudek, Michał Pałgan, Sebastian Wereszczak, Marcin Wojtasiński, 1 - Łukasz Bąk, Kamil Koniarczyk, Mateusz Maciejewski, Krystian Płusa, Mateusz Witkowski, Michał Żyła
Hutnik Kraków: 6 - Michał Suchan, 5 - Krzysztof Świątek, 4 - Dawid Chylaszek, Paweł Czajka, Rafał Gil, Szymon Kiwacki, Paweł Pyciak, Leszek Tarasek, 3 - Piotr Gładysz, Sebastian Hajduk, Paweł Kępa, Marcin Pasionek, 2 - Wojciech Dziadzio, Michał Nawrot, Mateusz Niechciał, 1 - Arkadiusz Garzeł, Andrzej Paszkiewicz, Dawid Szewczyk, Rafał Tabak, Michał Wiącek
Korona II Kielce: 7 - Michał Michałek, 6 - Marek Fundakowski, 4 - Łukasz Jamróz, Daniel Rabenda, 3 - Damian Jędryka, Paweł Król, Marcin Popławski, 2 - Łukasz Cichos, Adrian Kasztelan, Dariusz Kozubek, Piotr Malarczyk, Tomasz Nowak, Damian Tracz, 1 - Damian Chrzanowski, Piotr Gawęcki, Paweł Kal, Dominik Lenart, Bartosz Malinowski, Maciej Szajna
LKS Nieciecza: 11 - Paweł Smółka, 8 - Mateusz Wolański, 7 - Piotr Fijał, 6 - Andrzej Wójcik, 5 - Piotr Kot, 3 - Waldemar Dzierżanowski, 2 - Jakub Kędzior, Dawid Kurzawski, Artur Prokop, Piotr Saratowicz, 1 - Tomasz Cielczyk, Rafał Kleinschmidt, Sebastian Marzec, Daniel Rabenda, Damian Skiba
Lubrzanka Kajetanów: 11 - Michał Staszewski, 8 - Karol Bracha, Michał Bracha, 3 - Rafał Cedro, Jarosław Mosiołek, 2 - Maciej Treter, 1 - Łukasz Borowiec, Tomasz Woszczycki
Naprzód Jędrzejów: 12 - Mateusz Fryc, 6 - Damian Gil, 4 - Wojciech Ziółkowski, 3 - Karol Gajda, 2 - Łukasz Gajda, Tomasz Puchrowicz, Grzegorz Samburski, 1 - Łukasz Gągorowski, Bartosz Gwiaździński, Marcin Kołodziejczyk, Łukasz Olszewski, Tomasz Styczeń
Neptun Końskie: 2 - Grzegorz Gałązka, Wołodymyr Kasynycz, Tomasz Kluska, Grzegorz Łapot, Jakub Majewski, 1 - Piotr Banachowicz, Kamil Kosmal, Piotr Stolarczyk, Rafał Ścisłowicz
Orlicz Suchedniów: 7 - Mariusz Jaros, 6 - Michał Kubiec, 5 - Radosław Wilk, 4 - Przemysław Ryński, 3 - Radosław Kozera, 2 - Artur Janyst, 1 - Karol Dębniak, Szymon Gryz, Sebastian Hajduk, Paweł Jaworek, Łukasz Ubożak, Grzegorz Wojtal
Pogoń 1945 Staszów: 6 - Przemysław Rzepa, 4 - Piotr Matyja, 3 - Ernest Sadłocha, 2 - Damian Krakowiak, Rafał Merchut, 1 - Grochowski, Kamil Janasiewicz, Janusz Kaczówka, Mariusz Koronkiewicz, Dawid Kosik, Piotr Malec, Artur Walasek, Karol Walasek
Puszcza Niepołomice: 8 - Dariusz Dutka, Krzysztof Kusia, 7 - Krzysztof Filipczak, Sławomir Zubel, 6 - Rafał Kmak, Mateusz Kubiak, 2 - Tomasz Bernas, Marcin Kostera, Arkadiusz Lewiński, 1 - Tomasz Dziuba, Matuesz Kubiak, Marcin Morawski, Michał Morawski, Piotr Morawski, Tomasz Orzechowski, Mateusz Rapacz
Unia Tarnów: 4 - Piotr Drozdowicz, Sebastian Hajduk, Tomasz Rodak, Robert Witek, 3 - Paweł Węgrzyn, 2 - Konrad Fryś, Kamil Pawlak, Piotr Saratowicz, 1 - Daniel Bartkowski, Paweł Kafel, Jordan Ocłoń, Roger Radliński
Wierna Małogoszcz: 6 - Hubert Drej, Jan Kowalski, Piotr Pawłowski, 5 - Marek Gołąbek, 4 - Tomasz Kita, 2 - Paweł Bień, Mateusz Kleszcz, 1 - Mariusz Lniany, Tomasz Miernik, Łukasz Piotrowski, Tomasz Trybek


Białkowski Kamil

Pseudonim: Biały
Data i miejsce urodzenia: 7.06.1990
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Obrońca

Brzeziański Rafał
Pseudonim: Brzezian
Data i miejsce urodzenia: 13.02.1985 Gorlice
Narodowość: Polska
Wzrost: 187 cm
Waga: 76 kg
Pozycja na boisku: Bramkarz
Kluby: Glinik Gorlice, Cracovia Kraków, Kolejarz Stróże

Czajka Paweł
Pseudonim: Czaja
Data i miejsce urodzenia: 10.04.1986 Proszowice
Narodowość: Polska
Wzrost: 180 cm
Waga: 77 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek

Wojciech Dziadzio
Pseudonim: Dziadek
Data i miejsce urodzenia: 21.07.1988 Kraków
Narodowość: Polska
Wzrost: 178 cm
Waga: 70 kg
Pozycja na boisku: Obrońca, Pomocnik
Kluby: Wychowanek

Garzeł Arkadiusz
Data i miejsce urodzenia: 5.10.1987 Kraków
Narodowość: Polska
Wzrost: 186 cm
Waga: 90 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wawel Kraków

Gładysz Piotr
Pseudonim: Gładki
Data i miejsce urodzenia: 27.12.1988 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 176
Waga: 65
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Jadwiga Kraków, Wisła Kraków, Płomień Jerzmanowice

Jagła Sebastian
Pseudonim: Oczko
Data i miejsce urodzenia: 10.04.1989 Kraków
Narodowość: Polska
Wzrost: 184 cm
Waga: 82 kg
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: wychowanek

Kępa Paweł
Pseudonim: Kempes
Data i miejsce urodzenia: 19.01.1981 Kraków
Narodowość: Polska
Wzrost: 173 cm
Waga: 67 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca, Pomocnik
Kluby: Wanda Kraków

Kiwacki Szymon
Data i miejsce urodzenia: 10.07.1987 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 186
Waga: 78
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Igloopol Dębica, Hutnik Kraków, Garbarnia Kraków

Lipiński Sławomir
Pseudonim: Lipa
Data i miejsce urodzenia: 28.06.1987 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 187 cm
Waga: 75 kg
Pozycja na boisku: Bramkarz
Kluby: Wychowanek, Słomniczanka

Madoń Tomasz
Data i miejsce urodzenia: 12.10.1985
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Garbarnia Kraków

Nawrot Michał
Pseudonim: Trot
Data i miejsce urodzenia: 9.08.1990
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Wychowanek

Niechciał Mateusz
Pseudonim: Igor
Data i miejsce urodzenia: 2.05.1988 r.
Narodowość: Polska
Wzrost: 174 cm
Waga: 69 kg
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek, Płomień Jerzmanowice

Nosek Mateusz
Pseudonim: Nosio
Data i miejsce urodzenia: 5.06.1990
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wychowanek

Obierak Piotr
Pseudonim: Obier
Data i miejsce urodzenia: 17.09.1987 Staszów
Narodowość: Polska
Wzrost: 185 cm
Waga: 80 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Czarni Połaniec

Oleksiak Bartosz
Pseudonim: Olo
Data i miejsce urodzenia: 11.10.1989
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Wychowanek

Pasionek Marcin
Pseudonim: Pasion
Data i miejsce urodzenia: 22.08.1977 Kraków
Narodowość: Polska
Wzrost: 185 cm
Waga: 77 kg
Wykształcenie: Średnie
Pozycja na boisku: Obrońca
Kluby: Wisła Kraków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Korona Kielce, Pogoń Staszów

Paszkiewicz Andrzej
Pseudonim: Pasza, Paszczu
Data i miejsce urodzenia: 1.01.1982
Narodowość: Polska
Wzrost: 190
Waga: 88
Wykształcenie: Średnie, student AWF
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Cracovia, Proszowianka, Tramwaj Kraków, Gościbia Sułkowice, Karpaty Siepraw

Pyciak Paweł
Data i miejsce urodzenia: 1987
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Clepardia

Suchan Michał
Data i miejsce urodzenia: 5.12.1985
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Cracovia, Górnik Wieliczka, Kmita Zabierzów

Szewczyk Dawid
Pseudonim: Szefo
Data i miejsce urodzenia: 24.09.1991
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Napastnik
Kluby: Wychowanek

Świątek Krzysztof
Pseudonim: Święty
Data i miejsce urodzenia: 13.01.1987 Kraków
Narodowość: Polska
Wzrost: 178 cm
Waga: 70 kg
Wykształcenie: Średnie pełne
Pozycja na boisku: Środkowy Pomocnik
Kluby: Hutnik Kraków, Przebój Wolbrom

Tabak Rafał
Data i miejsce urodzenia: 4.05.1981
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Mogilany

Tarasek Leszek
Data i miejsce urodzenia: 1985
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Kmita Zabierzów

Turbasa Kamil
Pseudonim: Turbi
Data i miejsce urodzenia: 2.01.1991
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Bramkarz
Kluby: Wychowanek

Wiącek Michał
Data i miejsce urodzenia: 10.02.1982
Narodowość: Polska
Pozycja na boisku: Pomocnik
Kluby: Wychowanek, Karpaty Siepraw, Puszcza Niepołomice, Górnik Wieliczka, Orkan Szczyrzyc, Karpaty Siepraw





Dodane przez huteusz dnia 03 sierpień 2009 21:04:22 0 Komentarzy ˇ 7406 Czytań

Komentarze


Brak komentarzy.
Dodaj komentarz


Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Designed by Szymon Dziukiewicz. Powered by PHP-Fusion Strona Glowna | Forum | Galeria | Hutnik TV | Klub | Stadion | Kibice